שרשור מנצחת העונה - תקווה

yalian

New member
וואי נכון!!! לא שמתי לב!!! הראו רק את הפנים שלו בקטע עם הכוס

fairytalee

Well-known member
תמצית ההבדל בין תקוה וירדן

מי שלא צפה בעונה ורוצה להבין את תמצית ההבדל בין תקוה וירדן מוזמן לצפות בפניה לקהל שניתנה לכל אחת מהן רגע לפני ההכרזה.

תקוה כהרגלה, בהומור עצמי לא מתאמץ, מפריחה בדיחה על כך שהייתה רוצה להרוויח עוד כמה דקות מנוחה על הספה.
ירדן מיד אחריה, מקריאה מספר הקלישאות לדייר החנפן שרוצה להתחבב על צופיו (ותוך כדי מרים לעצמו) ולא פוסחת על אף שורה. ולקינוח דואגת להזכיר (למי ששכח את זיווה וצ'רלי) שהיא מזרחית.

וגם מופע הפרגון המוגזם לתקוה כאילו זו תרמה לה איזה איבר חיוני (ולא הייתה מושא הלכלוכים שלה במאת הימים האחרונים), מלמד עוד על הרצון של ירדן לרצות את הקהל, שלא כמו תקוה, שהיא פשוט היא. לטוב ולרע. בעיקר לטוב.

Shellpearl

New member
בדיוק.

אגב, כבר חייכתי לעצמי וציפיתי שזה מה שירדן תעשה (תרים לעצמה).

Shellpearl

New member
יישששששש........... האמת והאהבה ניצחו. הצדק ניצח.

עכשיו כשהעונה הסתיימה כפי שהיתה צריכה להסתיים (ולא עם פיאסקו שבו מנצחת ירדן), אני יכולה להגיד שזאת היתה אחלה עונה (פרט לרגעים מאוד מעצבנים עבורי כאשר ירדן הכ"כ לא ראויה התחזקה אצל הצופים). זו היתה עונה אינטנסיבית שעוררה את כל קשת הרגשות, והיה בה הכול מהכול.
בתוכי האמנתי כל הזמן שתיקווה תנצח. ואחרי שהראו את הסרטון שלה כבר הייתי בטוחה בכך (אך עדיין הייתי במתח). באסה שמי שראיינה את תיקווה (יעל בר-זוהר) היתה בעד ירדן, וממש ראו את זה עליה. חבל שלא ראיינה אותה מישהי שהיתה בעדה ואז היא היתה מפרגנת ו"מרימה" לה. עצבן אותי שיעל אם היתה משנה משהו הצליחה להוציא מתיקווה את המילים: " יכול להיות שהיו דברים שאני לא הייתי בסדר, יכול להיות דברים שהיא (ירדן) לא היתה בסדר" (כששאלה אותה אם היתה משנה משהו בהתנהגות שלה). תיקווה תמיד היתה בסדר במה שקשור לירדן וכול מה שהיא אמרה ועשתה בהקשר שלה, הגיע לה.

Shellpearl

New member
בגלל זה אמרתי "בהקשר של ירדן".

לא זכור לי פעם אחת שתיקווה אמרה לירדן משהו לא נכון או שלא הגיע לה. ירדן העבירה את תיקווה גיהנום, בלי סיבה.

Shellpearl

New member
אבל תומכי ירדן/שונאי תיקווה יכולים "להיתלות" בזה. שהנה היא

כביכול מודה שהיו דברים שהיא לא היתה בסדר (למרות שהיא אמרה "אולי", ובגלל שיעל באופן השאלה גרמה לה לחשוב שאולי יש דברים שהיא לא ראתה/שגתה). ואני טוענת שכל מה שתיקווה אמרה לירדן, ירדן "הזמינה" לעצמה.

אלזה4

Well-known member
רק אני הובכתי שירדן אמרה שמקווה שיצגה את העדה המזרחית

בכבוד...משהו כזה...

זה היה יותר גרוע. זה היה "מייצגת את המזרחים המשכילים"

שזה סוג חדש לגמרי של self גזענות ו-self רגשי נחיתות
אמירה מביכה ומקוממת
אבל זו ירדן, קבצנית של רחמים, בעייתית.

ירדן היתה פי אלף

טובה מתקוה,
אתם הולכים שולל אחרי ראליטי מבויים,
תוך כדי צפיה בערוץ 26 ששידר לנו בחורה שלילית לגמר!

אני באתי משוללת מהבית, ואילו את עודך מדמיינת

כי את דמות משמעותית בסיפורי אלף לילה ולילה.

למעלה