שרשור מנצחת העונה - תקווה

Shellpearl

New member
חח.. כן, זה היה פאתטי. היא הבינה שתיקווה העבירה מסר של

העצמה, בקשר לדימוי גוף וכד'. ורצתה גם היא לאמר שהיא יענו יצגה משהו והעבירה איזשהו מסר חיובי. קנאית ואסור לה להיות מתחת למישהו. ד"א, יעל בר-זוהר ראתה אצל ירדן מעלה בזה שהיא שיבחה את תיקווה. אבל גם זה נבע מאגו. ירדן שיבחה את תיקווה לקראת סוף המשחק כי היא היתה בטוחה שתיקווה תנצח, והיא לא רצתה לצאת מנוצחת מושפלת, לכן החמיאה לתיקווה להראות שכביכול לא אכפת לה והיא מפרגנת. היא החמיאה לה גם לפני הניצחון מאותה סיבה. (וגם תכל'ס, ירדן יודעת שהיא היתה לא בסדר ורעה עם תיקווה).

queenjane

New member
אם הייתי יוצאת עדות המזרח הייתי מתביישת בה. הדבר היחיד שהיא

ייצגה זה ילדה מפונקת שחושבת שהכול מגיע לה לא בוחלת בהתקפי קנאה וגגם כשהיא לא מקבל תאת הסוכריה שהיא רוצה (ליאור) ויועת לשחק יפה רק שהיא נשארת בלי חברים לדרוך עליהם

willing

Well-known member
אני מבינה את הביקורת כלפיה, ולא מתביישת בה

יש פער בין תפיסה עצמית לאיך שתופסים אחרים אדם
&nbsp
לדעתי לפחות, היא קיוותה שהיא היתה יצוג שמביא גאווה לסביבה שלה (אני מנחשת שמזרחיים). לא מעט כתבו עליה שהיא פרחה ריקה וכו', היא דיברה על זה בבית האח לפחות מספר פעמים על הדימוי והסטיגמה לגביה שהניחו לגביה, ושהיא תופסת מעצמה הפוך מהדימוי הזה. היה חשוב לה להוכיח אחרת, זה הנרטיב שלה וסיפור לדעתי אמיתי שהיא מתמודדת איתו של תיוג.
&nbsp
אפשר להתווכח אם העבירה את המסר שרצתה או נפלה לסטריאוטיפ, כך או כך, בעיני לפחות היא לא בדיחה. גם אם לא יצגה ויש פער בין מה שראו לגביה לבין האופן בו היא תופסת את עצמה.
&nbsp
בתור מזרחית אני לא גאה בה או מתביישת,זה לא משליך עלי.
ולגבי ההערה שלה, שמזכירה הרבה ממה שלא מעט מתקוממים מאמירות מירי רגב, כפיים ומזרחיים, אישית מהמקום גם המזרחי וגם הלהטבי אני חושבת שיש הרבה מה לתקן על יצוגים שליליים וסטיגמות. מעבר לכך, בעיני ניר שבר סטיגמות ללא מעט צופים לאוכלוסיה שסובלת מדעות קדומות גם כן (מי לא)-אשכנזי שמאלני רדיקלי
&nbsp
אז לגבי ניר יש יותר קונצנזוס שהתפיסה העצמית שלו תואמת את מה שהקרין לצופים, הוא הזכיר זאת.
זו פרשנות שלי, שאני מאמינה לירדן בכוונות הטובות באמירה שלה, היא רצתה לשבור סטיגמות. הלך לה? תלוי את מי שואלים. מתביישת? נראה לי שמבינה מאיזה מקום היא באה. לא יצא הכי טוב אבל הכוונה לדעתי טובה

moiya1

New member
אוח תיק תיק תיק וווש עשתה להם את זה בסיבוב
ברכות!

חזרתי שוב ושוב דיי בעקשנות במהלך כל העונה שידעתי מהרגע שירדה במדרגות שהיא זוכת העונה.
מגיע לה ביג טיים. בלעדיה היינו נאלצים לסבול דמויות כמו גדי, הפאפי ואסיפי ה______(אני משאירה סימון לשש אותיות עבור יאלי להשלים ) שוקעים בשעממת איומה וגוררים אותנו איתם לאבדון עונה שגם ככה בקושי התרוממה.
חייבת לציין כמה מילות זכות לירדן, שיחקה אותה בפירגון שופע ומרגש. האמנתי לה האמת
, אבל באמת נו..
בהצלחה תיקווש, עשית זאת גירל ובגדול. היית דיירת שנויה במחלוקת, בעייתית, מעצבנת, קצת רעה, עצלנית ומפונקת, רגישה, מיוחדת, מצחיקה, שנונה, דוקרנית ובצדק. כל זה ועוד שפע של תכונות באישה אחת, כן כן זו את!
רכלנית טפו טפו ללא הרף, חזרת בלופים מתישים על סיפורי עלילות המשימות חוזרות ונשנות לכל דייר חדש שוב ושוב עד שכל כותב בפורום ידע לדקלם בע"פ כל מילה שיצאה לך מהפה, עישנת עצמך לדעת, (מעולם ספסל החצר לא ספג כל כך הרבה ניקוטין), קיבלת קיטונות של השמצות מבית ומחוץ ועם כל זה ניצחת בגדול את הכל.
בפורום הזה מרבית הכותבים פירגנו, העריכו , העריצו, אהבו, התעצבנו, סלחו, התעצבו, צחקו, חיבקו וידעו כמעט כולם שאת היא הזוכה ללא עוררין כלל.
אז גו תיקווש, גו גירל, תני בראש ובעיקר תהני מכל רגע!
בהצלחה!

willing

Well-known member
משלימה בשביל יאלי שישנה-איזה סופרלטיב כבר יכול להיות לה ב6?

אסיפי השרמנטי
או
אסיפי הספרותי
אסיפי החתיכוס
&nbsp
תכלס נראה לי שהתכוונת ל5 אותיות

moiya1

New member
חחחחח ווילי, הרגישי חופשי להוסיף כרצונך. אבל התכוונתי לשש

איך כותבים אידיוט?

willing

Well-known member
אולי רק אני בלי י

המילה הזאת תמיד מזכירה לי מה שחברות יוצאות רוסיה סיפרו לי על מה חשבו על השם של העיתון של המדינה ונקרעו מצחוק
אדיוט אחרונות

&nbsp
אידיוט בלאט נו דוואי...בלין

josh07

New member
סיכום ו

שעתיים אחרי - פוסט סיכום קצר
וו גרירה - לעולם לא אבין דינמיקה בין הפקה לדייר, דינמיקה שמדירה בבוטות וללא בושה דייר. בסך הכל בן אדם טוב ושגרם לי לא מעט לצחוק העונה. ׳בסבוסה׳ עליך אדם.
בייבי-ליס. מי שלא ראה את הבייביליס שעשתה היום תקווה שוב לירדן ומשיכות השיער שלה - הפסיד.
רק לא אסיף. המנטרה של הגמר מבחינתי.
יוסי - פרוטקציה? לעולם לא נדע. דייר שתקע מקלות בדינמיקה של הבית.
מרי, בויה, טיפונת, מורבידי - אתם דוגמא ומופת לאיך מנהלים קהילה בעידן של התבהמות ברשתות החברתיות, ודוגמא לאיך ׳חווית צפיה משלימה׳ - צריכה להיות.

שלום בית - הזהרו מדיירים שבאים להשכין שלום. הם טעו בפורמט.
תקוה - ׳דמות׳ ריאליטי מושלמת. סחבה על כתפיה את העונה הזו. בעוד שדיירים אחרים התאמצו ליצר לעצמם מסגרת חברית, היא ישבה בפינת העישון וחיכתה שכולם יגיעו אליה. והם הגיעו...
יעל, קובי מחט - די. באמת די. תחליטו מה אתם ותגדלו עמוד שידרה ותהיו הפקה עצמאית. לא הפקה מלקקת שמשדרת שוב ושוב את אותם הקטעים ומתייחסת בזלזול לצופים.
קטשופ - מאחל לך זוגיות מושלמת עם מעיין. אנא, אבל ממש אנא חסוך מאיתנו הופעות בדוח היומי 2021. מוכן לקנות צמיד ׳כוסאומו׳ או ׳זריחה מהתחת׳. מה שתרצה.
הפייבוריט שלי העונה - תודה לך ניר. האקרוסטיכון מוקדש לך...

למעלה