מ ח ח מ א ו ת

Sודית

New member
מ ח ח מ א ו ת

למה רוב האנשים מתקמצנים במחמאות? אגורה לא עולה לנו לומר מילה טובה, אז למי אנחנו שומרים את זה? כשאני נותנת מחמאה לאיזה מוכרת בסופר, אני רואה את ההלם שלה - כאילו שמעה דבר לא מציאותי...... מה הבעיה שלנו לחלק מחמאות לאנשים - זה עושה לאדם ממול את היום, לפעמים יותר מזה - אז למה אנחנו מתקמצנים? מחמאות רבותי, מחמאות - חלקו אותן חופשי - לנו זה לא עולה ולזה שמקבל זה עושה כל כך הרבה......כן, גם במדיה הזאת. מתי וממי קיבלת בפעם האחרונה מחמאה? למי נתת מחמאה לאחרונה? מהי המחאמאה הכי שווה שקיבלת? (ואל תתקמצנו גם בתגובות
) והכי חשוב - שיהיה לכם יום נפלא עם איזו מחמאה שווה.

סודית יקרה,זה כבר מחמאה?

את נראית לי דרך הפורום אני יכול מעט לנחש אישה טובת לב עם אנושיות ברמה גבוהה ואת מסתירה תמיד טפחיים מגלה רק טפח, ומביטה למציאות בעיניים באומץ רב ולפעמים המציאות מתביישת ממך והיא משפילה מבט יש לך נפש רומנטית שעסוקה כל הזמן בחיפוש אחר האביר עם שארם טוב לב והתאמה מקסימלית ואף פעם לא קראתי תגובה קשה שלך למי,,,, גם אם היה מגיע לו או לה זה מה שעולה דעתי כעת ואולי יש עוד ואההההה כן בעיני את ניפלאה

הימון78

New member
באתי לרגע להציץ והדבש... הדבש של יוסי

ממש זורם בנהרות של ארץ הזבת. זהירות לא לטבוע :)

Sודית

New member
בחיאת חיימון, תציץ קצת יותר יא איינשטיין

אני זזה עכשיו ואתה בינתיים תשגיח על הדבש

miriam19

New member
שלום
ושבוע טוב לכל הפורם

שמעתי מחפשים פה מחמאות אז על מה המחאה
לי באמתחתי יש מלא מלא מחמאות
מפה ועד להודעה חדשה

Sודית

New member
אז איפה הן?

לא ענית על כל השאלות גבירתי......
גם את מתקמצנת במילים?

miriam19

New member
סודית

אמרתי בהודעה החדשה אין לי זמן
הלכתי לחלק מחמאות

Sודית

New member
אההה, הבנתי.....

אחורי זה תבואי לספר לנו למי ואיזה מחמאות חילקת

miriam19

New member
סודיתי

את הראשונה
לדעתי את ממש מקסימה את מחמיאה, ולא בצביעות את מקשיבה ולא ביהירות את משתפת ואפילו מצלמת את סבלנית, סובלנית, וזהו נגמרו לי המילים ממש כיף להיות איתך פה זה ממש בית חם ואת לא נוזפת
קשות כמו בגנים
אחרים
אני אף פעם איני מתקמצנת על מחמאות ונותנת ..רק כשזה מגיע ומי שלא הבין לחיים

Sודית

New member
חמודה את....תודה.....

אני חושבת שיש כאן עוד הרבה חברה מקסימים.

נו טוב...סודיתי

אחורי מה שיוסל'ה כתב לך לא נותרו בי מלים אני בעד לתת מחמאות ואם ממש...אבל ממש קשה להחמיא אז לשתוק ובטח ובטח שלא להשמיץ בברכה התימני המחמיא

Sודית

New member
חחחח...התימני המחמיא - אהבתי

נוווו.....ואיזה מחמאה שווהנתת לאחרונה? ואיזו מחמאה שווה קיבלת לאחרונה? גם באותיות אתם מתקמצנים כאן - זה גם לא עולה....חחחחחחחח בסוף עוד תגידו שאני מבזבזת לכם את כולן

Sודית

New member
שמע משו....יא סעד....

אני עוד איזה שעתיים הולכת לארוחת צהריים....ש ו ו ו ו ה..... יש מרק תימני, חילבה, זחוג וקובנה.....אתה בא?

צ'מעי את משו

הגבתי לך לתגובה שלך מבלי לראות את הודעתך על המרק התימני והתוספות נשבע לך איזה צרוף מקרים פתחתי את תגובתך זו וכמעט נפלתי מהכסא שני תימנים ועל מה הם חושבים ולשאלתך בא בא ועוד איך בא

אז זהו סודיתי

שבזמן האחרון המחמאות העוברות הלוך ושוב אינן ניתנות לפרסום אבל...אני מבטיח לך... שאם את תכיני לי ארוחה טובה תקבלי מחמאות מלוא הצלחת ורצוי צלחת שווייצית

norman50

New member
שנים רבות אני שואל את אותה שאלה

ביום שתיהיה לי תשובה ....אפסיק לחפש

למעלה