מ ח ח מ א ו ת

מחמאות!! יש כאן בהמשך, כמה...

מסתבר שגם עם מחמאות יש להיזהר. ומדוע? זוכרים את התקרית שהיתה לפני מספר שנים לראש הממשלה דאז, אריק שרון? הנ"ל החמיא לגברת קונדוליסה רייס, על רגליה היפות!!! מחמאה שגררה תקרית דיפלומטית. ובכלל, צריך לתת מחמאות. צריך לדעת איך, מתי ואיפה...בזמן , במקום ובדרך הנכונים. מחמאות צריכות להינתן בהתאם למנהגי המקום. לחברה בה נמצאים. יש מדינות שבהן מחמאה על לבוש תיחשב בוטה. יש מדינות בהן מחמאה על מראה תיחשב הטרדה. (בעצם כמו כל דו-שיח או מו"מ שמתנהל לפי קודים המתאימים לאותו המקום).
לי- באופן אישי, אין בעיה לתת מחמאות. בדרך כלל, אני מחמיאה כשמגיע. יש אנשים שמנסים לסחוט מחמאות. עם זה קצת קשה לי. קשה לי מאוד עם מחמאה של "אחד בפה, אחד בלב". מה לעשות- לא תמיד נחמדה- מעדיפה לשתוק. לעולם לא אשאל את הסובבים אותי- נו, איך היתה העוגה שאפיתי? נו, איך היתה הארוחה? נו, איך הבגד החדש? נכון שרזיתי/שמנתי? ירצו- יאמרו. לא ירצו לא יאמרו. כשאקבל מחמאה, אודה בחיוך. לא מנסה את שיטת- עזבי/עזוב זה לא ככה. מגיע לי? תודה. שיקרת- בעיה שלך. מתי קבלתי מחמאה - אתמול . הפעם האחרונה שנתתי מחמאה היתה - כמה שורות למעלה. וברצינות- לפני כשבוע- על ארוחה נהדרת. על כמה שהיה טעים ונעים. ולפני כמה ימים לשיח- על הסבלנות שלו. ועכשיו גם לפנלופה - כמה כיף לקרוא את הכתיבה הנפלאה.

צהלול

New member
אני מלאה כרימון

בעלבון. אף אחד לא מחמיא לי כאן. זה הזמן לפרוש. בשבילי זה השיא.

לאאאאאאאאאאאאאא

בהחלט מגיע לך.. מקווה שהפעם תפוז ישלח את המחמאה. כיף לי לקורא אותך..תמיד מעלה חיוך. מה יותר טוב מחיוך? טוב, נו, לא תמיד...

miriam19

New member
שיחחחחחח

במחמאה הזאת יש הרבה כולסטרול שמן זית עדיף רצית להחמיא ויצאת מחמיץץץ

שיח סלימאן

Well-known member
מנהל
מריםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

במחמאה הזו אין טיפה אחת של כולסטרול. כולסטרול יש בשומנים מהחי והמחמאה מיוצרת משומן צמחי (סביר שזה שומן טראנס אבל זה כבר סיפור אחר).

miriam19

New member
שיח

מהצעקה שלך
העיפו אותי שומן טראנס אינו בריא ועדיף אם גבר
לאכול חמאה ולהנות מאשר לאכול מחמאה ולאכול את ה
שומן צמחי שהוקשה הפך לשומן טראנס והוא אינו בריא אז אל תהיה קשה ואל תביא לי את הטראנס

למעלה