סדרות אונליין

mishi 1

New member
../images/Emo124.gif סדרות אונליין ../images/Emo124.gif

היי לכולם. אני פותחת פה שירשור שבו נוכל לצפות יחד בסדרות ולקשקש עליהן.
אני בנתיים פותחת קטגוריה רק ל"מלכת השלג" כי זה מה שאנחנו רואות ... אבל מי שרוצה מוזמן לפתוח קטגוריה לסדרה אחרת שהוא רואה רק לשים 2 אייקונים שיהיה נחמד ומסודר
ולכל קטגוריה יש להוסיף גם קישור להורדת הפרקים... שגם אחרים יוכלו להצטרף
תהנו

shiranush4

New member
זו נראית..

סידרה ממש ברמה. צפיתי בשני הפרקים הראשונים וממש התלהבתי! בין הוא שחקן מצוין.

Daniella 21

New member
סבבה אז תמשיכי איתנו../images/Emo24.gif

כרגע אנחנו צופות בפרק השני ואולי גם בפרק השלישי אם קרנית לא תצטרך לחזור ללמוד

Daniella 21

New member
כן אנחנו מתתחילות עכשיו את שלוש

אז יאללה תתכונני לצפות תחל'ס עדיף לי 2 פרקים כי זה חומר כבדדדד וזה שעה צפייה זה קשה

shiranush4

New member
מוזר..

שלוקח לזה ארבע שעות להוריד פרק שלם
וזה עוד לא ירד במלואו אז ככה שלא נראה לי שאני אצפה היום בשלישי.

G n o m

New member
דרמה מצויינת../images/Emo45.gif

הייתי מצטרפת, אבל כבר ראיתי וממש אהבתי אותה! תהנו מהצפייה, שווה כל רגע

mishi 1

New member
אווירררררררררר ../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

נראה שאחרי כל פרק אני צריכה לנשום עמוק! איזה חזק זה! סדרת איכות מדהימה. הצילומים. הסצינה. הכל כל כך חזק. אין לי מילים! חצי פרק אני עם מחנק בגרון. ואני לא אוהבת טרגדיות. פה כל פרק בנתיים הוא טראגי. ואני נהנת. ממש יפה. ואיי איזה פרק! *** מי שלא ראה שלא יקרא, סתם יגלה לכם הכל..**** איזו רעההה היא
ולאט לאט מבינים מאיפה זה בא. איזה אבא שיש לה... והיא הרגה אותי איך שנפרדה מכולם. ואיך שהוא חיבק אותה בסוף. כזה חזק. הוא כזה מלך! אני אגיד את זה עוד מיליון פעם. הוא מלךךךךךךך
הדברים שאמר לה בבית חולים, וכשהם יצאו מהכלא הוא כזה מלך!!!!!!!! מלךךךךךךךךךךךך והוא כזה חתיךךךךךךךךךךך
אהההההה *ממשיכים* נראה לכם אני יכולה לחכות??

Daniella 21

New member
חחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

איזה תגובות קצרות ואיזה מגילות אני כותבת
הוא באמת מלך
והיא לא רעה אלא אומללה ורואים את זה

mishi 1

New member
חיחחחחח מעניין שגם אני כתבתי משו על זה

נכון היא אומללה. אבל בהתחלה ממש חשבתי שזה רוע לב.

Daniella 21

New member
איזה סוףף יפההההההההההה../images/Emo99.gif

אני חייבת לציין שהפתיע אותי המעבר של פרק 2 לזירת האיגרוף בתור התחלה כי זה סתם תסבוכת מיותרת היו יכולים להראות זאת בסוף פרק אחד ולהמשיך בפרק 2. לא משנה
אהבתי איך שטה וונג מציל את בו-רא מניסיון התאבדות לא לפני שהוא מלמד אותה כמה וכמה דברים על איזה עורקים ואיפה הכי מומלץ להרוג את עצמך
בו-רא משתחררת מביה"ח והולכת לשופינג
במילים אחרות עושה לאנשים את המוות בגלל שהיא אומללה
מסכנה שכמותה
רואים שהיא לא באמת רעה אלא פשוט בן אדם אומלל והיא מאמללת את כולם, אם היא לא מאושרת אף אחד לא יהיה. כשהיא העיפה את החבר של טה וונג אהבתי איך שטה וונג בא להגנתו
אך לא יכל למנוע את פיטוריו
. בנוסף לכך טה וונג כל כך מיוסר
הוא רואה את ג'אנג גיו בכל מקום ואני לא מבינה למה הוא חושב שהוא גרם לכך הוא צריך להבין שזה היתה תאונה
בדיוק שהוא בא לבית של בו-רא כדי לבקש ממנה להחזיר לחבר שלו את המשרה רק כדי לגלות שהיא ברחה מהבית ומכריחה אותו לנהוג עבורה. כשהם מגיעים למועדון ה"כאילו הומיס-כאילו ניגרס-כאילו אני קוריאני ששומע יותר מידי סנופ דוג אז אני חושב שאני ראפר אז המילה היחידה שאני יודע להגיד באנגלית זה יו ביץ'-" מה לה ולבית בושת הזה
אחחחח טה וונ ג(היון בין)
חולה עליו שהוא מדבר באנגלית
זה נשמע כל כך שקסי בייבי
ובסוף הם מסיימים בכלא והיא מתוודה שהיא לא ממש רצתה להרוג את עצמה אלא היא היתה כל כך עייפה, כל כך עצובה כל כך בודדה
איזה מסכנה
היא לוקחת אותו לבקר קבר
שהוא חושב של אמא שלה אבל זה בעצם של אח שלה
והוא נותן לה פרח לילי העמק ואומר לה שהמשמעות שלו היא שלנסות להיות מאושר. בכל מקרה הם מגיעים הביתה ואבא שלה מכניס את שניהם לבית. האבא סותר לטה וונג
כי הוא חושב שהוא מנצל את הבת שלו כדי לקבל כסף ומציע לטה וונגכסף כדי שיעלם ולא יפגוש אותה יותר. אך טה וונג אומר לו שאולי זאת הדרך שלו לטפל במצבים כאלו הוא לא עשה שום דבר ורק לקח את הבת שלו לבקר את הקבר של אמא - מה שמתברר לנו אח"כ שהיא לא מתה
אלא יש לה משפחה אחרת ואפשר להבין את הכאב הנוסף של בו-רא שאיבדה את אחיה ואת אמא והיא פשוט לבד
אבא שלה מחליט לשלוח אותה לחו"ל וכנראה בו רא לא יכולה להתמודד עם זה והולכת להתנצל בפני טה וונג על היחס של אביה והולכת משם. כשבו-רא עוזבת היא מבקשת מהנהג שיקח אותה לאנשהו ונעלמת האבא שולח אנשים לסטודיו לאיגרוף ושם טה וונג מגלה שהיא נעלמה ויודע טוב מאוודד מה תוכניות שלה
בו-רא מגיעה לקבר של אחיה ומחליטה לצעוד אל מותה כאשר טה וונג מגיע לשם סוחף אותה בזרועותיו ואומר לה "אל תמותי"
אייייייייייייייי איזה סוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף

nini18

New member
הוא פשוט מדהים , הצורה שהוא משחק

גורמת לי להרגיש שזה לא דמות זו המציאות. אחרי שהוא ביקש ממנה לא למות ועוד יהיו סצינות מדהימות בהמשך אני החלטתי שהוא יהיה האבא של הילדים שלי חחח (ושוב סליחה מגיא חח)

למעלה