סדרות אונליין

רק חבל שמגייסים את גונג יו

לצבא עוד כמה חודשים והוא לגמרי יעלם מהמסך לאיזה שנה שנתיים.

כוס חלב

New member
שמעתי על הדבר הזה..

נורא מוזר , לא? הבחור כבר בן 28 ומחויב לעשות צבא? לכמה זמן? זה שירות חובה לכולם בקוריאה? בכל מקרה יש לנו הרבה השלמות לראות ממה שעשה עד היום, אולי לא נספיק להתגעגע? והנה אופטופיק חביב, מסתבר שהרבה מהציורים בסדרה צוירו בידי השחקנית הראשית. והנה הכתבה להוכחה: http://www.youtube.com/watch?v=ZKmqfVdTZIY&NR=1

kiCkiC

New member
צבא חובה בקוריאה

לגברים בכל אופן. אם הבנתי נכון מידיד שלי, הם חייבים לעשות שירות צבאי במשך שנתיים, עד גיל 30, ככה שהם מחליטים מתי הם מתגייסים... גונג יו כבר בן 28 ככה שנראה לי שהוא דחה את זה יותר מידי ופשוט חייב עכשיו להתגייס...

כוס חלב

New member
רציתי רק להוסיף

כמה מילים על הפרק הזה ובכלל.. נדמה לי שקלטתי איזה שהוא פספוסון של continuity כשהם שוטפים כלים אחד ליד השני, זר הפרחים שהיא קיבלה מהאן סונג נמצא על הכיור. אבל את הזר היא תקבל רק בהמשך הפרק..חח. וגם- איזה מוסיקה מצויינת. באמת משהו מיוחד. וגם כל הקטע של ההכנות למופע, התיפוף, הכנת האביזרים. פשוט מקסים. תענוג הסדרה- כבר אמרתי?

G n o m

New member
../images/Emo107.gifהזמן בין כלב לזאב../images/Emo107.gif

Time Of Dog And Wolf טוב... האמת נראה לי שאף אחד כאן לא רואה, אבל אני פותחת לה גם קטגוריה בכל מקרה
התחשק לי לראות משהו שונה, אז הגעתי אליה. דרמת מתח מצויינת, מרגשת ולפעמים ממש קשה לצפייה... ממש ממליצה עליה
אפשר לצפות ולהוריד כאן: http://www.veoh.com/series/timeofdogandwolf

G n o m

New member
פרק 1../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

טוב הרגע סיימתי לראות פרק 2, והדרמה הזאת פשוט מדהימה
אהבתי אותה מאוד, היא פשוט מהפנטת למסך ואין בה רגע שקט. יש מלא אקשן, דרמה וגם קצת רומנטיקה (בטח יהיה יותר בפרקים הבאים, עכשיו שהם נפגשו שוב כשהם גדולים
) תקציר הפרק הראשון: אמאל'ה ההתחלה הייתה פשוט
יותר מדי...הייתי בהלם כשראיתי את הסצינה הזאת. כנראה שהם אוהבים להתחיל מהסוף בדרמות שלהם... מרדף מכוניות, גבר נוסע במכונית עם בחורה בזמן שאחריהם נוסעות מכוניות ויורים עליהם מכל הכיוונים
. במזל הבחור מוריד את הבחורה מהמכונית וממשיך לנסוע. הבחורה כולה בהלם ורועדת ופוגשת בחור שהיא מכירה ואומרת לו שהיא בטוחה שראתה את סו יון. ממשיכים לרדוף אחריו לאורך הנמל, עד שבסופו של דבר מצליחים לירות בו, הוא מאבד תחושה והמכונית שלו נופלת אל הים
הוא טובע בתוך הים, בזמן שהוא מביט למעלה הוא רואה את האור
העלילה מתחילה לפני 13 שנה בתאילנד. סו יון הוא ילד חמוד וערני שגר שם עם אמו צ'ה נה, תובעת קשוחה מטעם הממשלה שעושה הכל כדי להילחם בכנופיות וארגוני הפשע והסמים, אחרי שבעלה נרצח לפני 10 שנה
(כנראה אחרי עימות עם ארגון פשע). יום אחד, סו יון פוגש במקרה את ג'י וו (בתאילנד השם שלה הוא ארי) והם מתיידדים. כשהוא מלווה את ארי הביתה, הוא פוגש את אביה, שרק חזר מ"נסיעת עסקים" (הוא בעצם עובד תחת ארגון הסמים צ'אונגבנג שאמא של סו יון נלחמת איתו
). באותו זמן מגיע לתאילנד ג'ונג הו, איש בטחון קוריאני וידיד ותיק של משפחתו של סו יון. הוא מנסה לעזור לצ'ה נה להילחם עם הצ'אונגבנג, ולתפוס עסקת סמים שלהם. לצורך כך, עוזר להם חבר משפחה של ארי (שבעצם מנהל רומן עם אמה שלה
, ונותן לממשלה פרטים כדי שהוא יוכל לברוח איתן מתאילנד לקוריאה). אחרי שאמה של ארי מודיעה לה שהן עוזבות ל"חופשה", ארי מבינה שמשהו לא בסדר, ואמה מתוודה שהיא הולכת לעזוב את אביה. ארי נפגשת במקרה עם סו יון, והשניים הולכים למקדש. סו יון מנסה להגיד לה משהו (בטוח שלהציע לה חברות
) והיא אומרת שהוא יסיים להגיד את מה שהתחיל כשהם ייפגשו שוב. הוא נותן לה במתנה פסל קטן של פיל. אחרי שצ'ה נה עצרה יחד עם המשטרה עסקת סמים גדולה, היא מחליטה לצאת לחופשה והולכת עם סו יון לחגוג
היא נותנת לו את השעון שהיה שייך לאביו, ופתאום נכנס לחדר בו הם אוכלים גבר עם מסיכה ויורה בה
הוא רוצה להמשיך לירות אבל אז סו יון שם את ידו על האקדח
והגבר יוצא... אז רואים כשהגבר בחוץ מוריד את המסיכה וזה בעצם אביה של ארי
פשוט בכיתי והייתה לי צמרמורת בסצינה הזאת, זה היה כל כך מזעזע לחשוב שהוא נשאר לבד לחלוטין. שני הוריו נרצחו, ואמו נרצחה ממש בפניו
ג'ונג הו לוקח את סו יון שישן ליד הקבר של הוריו
, ומביא אותו בחזרה לקוריאה. אשתו לא רוצה לקבל אותו, והשניים רבים
. בנם מין גי נכנס הביתה ושואל את סו יון מי הוא?

G n o m

New member
../images/Emo23.gif פרק 2 *המפגש המחודש*

עוד פרק עוצר נשימה
סו יון מרגיש לא נוח במשפחה החדשה שלו. אחרי שהוא הולך מכות עם "אחיו החדש" מין גי, הוא אומר לג'ונג הו שזאת לא המשפחה שלו ועדיף שהיה נשאר בתאילנד לעשות מה שבא לו
אבל כמובן שג'ונג הו לא מוותר לו בקלות ומצליף בו קלות על הרגליים
האמא שלא יכולה לסבול את זה מחבקת את סו יון
אחר כך מין גי וסו יון נענשים וצריכים לשבת על הברכיים אבל הם מצליחים לשתות יוגורט תוך כדי
ואז הם רצים בשדה ומחקים מטוס...סופסוף התיידדו
אוקיי סצינה הבאה, שדה תעופה, חדר בטחון. יש אזהרה למתקפת טרוריסטים. הבחור שטבע שפרק הראשון אחד מאנשי הבטחון של השדה ורודף בעקשנות אחרי בחור חשוד במשקפיים ותופס אותו. בחור אחר מהבטחון שגם אמור לעזור מנסה עם בחורה במקום זה
לא כל כך הולך לו... בסוף מגלים שכל העניין היה תרגיל במסגרת קורס שהם עוברים
כמובן שהבחור הראשון הוא סו יון והשני הוא מין גי. כמובן שהבחורה שמין גי ניסה להתחיל איתה היא ארי, שעובדת בגלריה ובדיוק חזרה מארה"ב. היא פוגשת את הגבר ההוא שניהל רומן עם אמה וברח איתן לקוריאה וקוראת לו "אבא" (זה היה ממש מוזר כי בהתחלה היא קראה לו כל הזמן אג'ושי
) ואז רואים פלאשבק שהיא נזכרת שאמא שלה מתה
וביקשה שמעכשיו היא תחשוב שיש לה רק אבא אחד - האיש שגידל אותה. ארוחה משפחתית בבית של הבנים, נראה שבאמת סו יון התקבל בבית החדש והפך לחלק מהמשפחה, הוא קרוב מאוד למין גי וגם לג'ונג הו. הוא מודה לג'ונג הו על כך שקיבל אותו למשפחה, כי אחרת אם היה נשאר בתאילנד היה יכול להפוך לאחד האנשים שהוא שונא יותר מכל
. ג'ונג הו מודה לבנו על כך שגדל כל כך טוב. הם מתחבקים
אחרי שסיימו את קורס הבטחון מין גי וסו יון משובצים במחלקות שלהם - סו יון שסיים בהצטיינות משובץ במחלקה הבינלאומית היוקרתית ומין גי שהצטיין קצת פחות משובץ בבטחון מידע. הם הולכים לגלריה ומין גי רואה שם את ארי (בקוריאה קוראים לה גם ג'י וו). כדי להרשים אותה ב"ידע שלו באמנות" הוא מחפש בפלאפון מידע על ציור אחד והולך לדקלם בפניה תוך שהוא מעמיד פנים שהוא לא שם לב אליה... הציור נקרא - "הזמן בין כלב לזאב", מקרי הא? היא מתרשמת והם מחליפים כרטיסי ביקור. הוא אומר לה שהוא איש מחשבים ומשקר לגבי מקום העבודה שלו. אחרי כמה ימים היא מתקשרת אליו ואומרת שהיא בדיוק ליד מקום העבודה שלו והיא רוצה להביא לו איזה חבילה שהיא הבטיחה לו, הם קובעים להיפגש בבית קפה, אבל הבוס שלו מעכב אותו. הוא מבקש לסו יון ללכת לפגוש אותה במקומו. סו יון בא ולוקח את החבילה ובא ללכת. כשהיא משלמת את החשבון, הוא רואה את היומן שלה וכתוב עליו "ארי". הוא מציע ללוות אותה לרכבת כי יורד גשם ואין לה מטריה. כשהם מגיעים לתחנה, היא ממשיכה ללכת ואז... הוא צועק "ארייייייייי"
איזה סצינה מרגשת אההההה
אחרי זה הם חוזרים לבית קפה ומדברים על העבר. מין גי מגיע ומגלה שהם מכירים. אחרי שהם מלווים אותה למונית, ארי אומרת לסו יון שהוא נראה מצויין והיא מאוד שמחה שהם נפגשו שוב. מין גי אומר שאם היא חברה של חבר שלו, היא מעכשיו גם חברה שלו. אחרי כמה ימים, סו יון ומין גי נמצאים במטווח. סו יון שואל את מין גי אם הוא כועס עליו כי הוא מתעלם ממנו כבר כמה ימים, ומין גי מעמיד פנים שלא. הוא שואל את סו יון אם בא לו להתערב על זה שהוא ינצח אותו במטווח וסו יון אומר שלא כדאי לו, כי הוא בדרך כלל מצליח לקלוע הרבה יותר מאשר מין גי. מין גי אומר לו שמאז ומתמיד סו יון היה טוב ממנו - בבית הספר, בתחרויות ובקורס ותמיד הוא רק התגאה שהוא אחיו, אבל עכשיו בא לו להתחרות בו. אהממממממ מעניין למה...
המחלקה של סו יון מתכוננת למבצע חדש. סו יון נמצא בשדה התעופה ורואה את אביה האמיתי של ארי, שמגיע לקוריאה
מתה לראות כבר את פרק 3, אבל נראה לי שאני אחכה קצת כי בדרמה הזאת יש מלא פרטים ולא כדאי לראות יותר מדי בבת אחת

כוס חלב

New member
סקרנת אותי../images/Emo3.gif

אבל אשמור את הסדרה הזאת לאחרי ש- coffee prince תסתיים. אני מתענגת יותר מדי כרגע.. אבל חייבת להודות שאני ממש מתפעלת מיכולת ה-story telling הגבוהה של הקוריאנים. פשוט כיף.

למעלה