סדרות אונליין

mishi 1

New member
ואי הסדרה הזאת כל כך מעולהההה../images/Emo2.gif

אווויירררר!! אני לא יכולה לנשום! הם הרגו אותי! *&*&&##!@~!~~#$&^O(((R$E#!#!@! אווויייררררר.... אני כל כך הולכת לבכות בסוף...

mishi 1

New member
ימחחח שימם! ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif ../images/Emo7.gif

אוחחח (וויאנה דנה. לא יכלתי להפסיק..) פרק 15. לא מומלץ להמשיך למי שלא ראה עדיין... שיתאבדו היוצרים האלה. למה ?? למהההה? 15 פרקים הצלחתי להמנע מלבכות בסדרה הזו. למרות שהם כל כך עצובים רוב הזמן. שום דבר לא שבר אותי. אבל הפרק הזה הצליח. ימח שימם!! מה הטעם לראות את 16? סתם. לא הספיק להם. רוצים לרסק אותנו טוטאלית. ימח שימם! לפחות שיהיה לידה! זבלים!!! למה... למה לתת לה למות לבד? למה!!! קג'ימה...
אוחח אני כל כך טובעת פה...

mishi 1

New member
אוקייי אוקיי...

היא עדיין נושמת.. אז גם אני.... מניאקים

Woogy

New member
מה את עושה לי?

עם כותרות כאלה אני לא יכול שלא להכנס לראות מה קרה
ואני חוטף ספוילרים ! אבל זה בסדר, אני מאשים רק את עצמי

mishi 1

New member
זהו.זה נגמר.(פרק16) ואני כרגיל צריכה אוויר...

ים של דמעות...
בסוף הם לא איכזבו. לא היה חסר כלום. הכל קרה. עשו את זה כל כך טוב... ממש כואב הלב
הסרנגה... היה ממש יפה. ידעתי שהיא לא תלך מבלי שזה יאמר. ואז כשזה נאמר, היה נדמה שהם השלימו את כל מה שהיו צריכים להשלים... היא לא אמרה "עכשיו אוכל למות בשקט" אבל זה היה נראה כאילו שהיא אמרה את זה... זה היה מורגש ככה... ואז היא באמת הלכה...
איפושהוא עצוב שהוא המשיך לאהוב אותה. ונשאר לבד. לפחות הוא המשיך לחיות כמו שהיא רצתה. וכשהיא באה אליו בסוף... זה היה כל כך יפה
עד עכשיו הייתי בטוחה שזה נגמר בלפלנד... אבל לא. וטוב שכך. למה... למה להיות טראגים עד הסוף? למה...
כמה בכיתי איתם... איזו סדרה יפה.
אני אדם שלא אוהב טרגדיות, אבל ממש אהבתי אותה. סדרה חובה! מאוד ייחודית. מצדיקה את השם .. "מלכת השלג". נשמע כל כך בודד, ועצוב... היא כל כך ייחודית . עשויה היטב. כתובה,מצולמת, משוחקת, הכל עשוי היטב. הסיפור, לא רגיל, הדמויות גם שונות ממה שרגילים... חצי מהזמן רוצים לרוץ לשם ולחבק אותם...
כל הסדרה היתה כמו סרט ארוך... שפשוט אי אפשר להפסיק ... טוב, השגתם את מבוקשכם. כל כך יפה. וקורע... כואב הלב...
ורק נותר לומר: "הרוח שעברה על ידיך, האם תעבור גם על ידי? אני רק הבעתי את רגשותיי הכנים... מתמוטט עם השלג הראשון ליבי החלש... תמיד כטיפש, גורם לי לדמעות... הרוח שעברה על ידי האם תעבור גם על ידיך? אני רק הבעתי את רגשותיי הכנים... מתמוטט עם השלג הראשון ליבי השברירי... כואב... ואני פונה שוב להסתכל... אם השלג הזה יפסיק האם הלב הזה ימצא מנוחה? האם הוא יעלם כמו השלג שמתפזר? מבקרים כמו העונות המתחלפות, זכרונות שלך... האם הם יצלחו להמשיך ולהופיע גם בעולם הבא? מתמוטט עם השלג הראשון ליבי הבודד... כואב... וגורם לי לדמעות... כשהזמן יעבור האם הלב הזה ישתנה? האם הוא יקבר בשלג הנערם? מטפסים עמוק אל תוך ליבי זכרונות שלך... שעד שאפסיק לנשום ישארו עימי."

G n o m

New member
../images/Emo96.gifנסיך הקפה - Coffee Prince../images/Emo96.gif

איזה יופי שפתחת את השרשור הזה, כי אנשים שונים רואים דרמות שונות אז באמת נחמד שאפשר יהיה לדבר כאן על הפרקים
אז לכל נסיכות הקפה
, להתייצב לכאן לדיווח הקפאין הדו-שבועי
אפשר להוריד מכאן: http://www.veoh.com/series/kdramacoffeeprince עוד אפשרות - להיכנס לשרשור בסומפי, יש שם מלא אפשרויות להורדה

mishi 1

New member
חחח הרעיון לא שלי...../images/Emo3.gif

הרעיון לשירשור סדרות אונליין (אומנם שם זה בספרדית) נגנב ביושר מפורום טלנובלות
יסלחו לי
יפתח שירשור חדש כשיהיה צורך... אולי אחת לשבוע או מה

אומו אומו ../images/Emo2.gif פרק 7

איזה בוסה היא דפקה לו !
מסכן ,גם ככה HK הרוס בגלל סבתא שלו ועכשיו זאתי עוד מפילה עליו פצצה...טוב שהוא ישב אחרת האן קיול היה מתעלף. שניהם כל כך מצחיקים במיוחד כשהוא מתעלל בה בקופי שופ והיא מתחילה להאנח ולקלל אותו.

kiCkiC

New member
טוב כתבת פרק 7... ../images/Emo67.gif

גם כן אני ממהרת לפתוח כל קישור... סידרה מעולה ד"א

Gitana

New member
סדרה מומלצת לדעתכם?

מרוב סדרות כבר קשה לי להחליט במה לצפות קודם

ראיתי פרק 10 היום ../images/Emo96.gif ../images/Emo58.gif

שתבינו כמה חמור הוא מצבי, הורדתי את הפרק וראיתי אותו בלי תרגום!! פרקים 9-10 היו....וואו...אין לי מילים לתאר עד כמה שהסדרה הזאת מקסימה רגישה ונוגעת ללב. כל הקטע של "אהבה אמיתית היא מעל לכל מגדר/מין" - לא משנה אם זה גבר או אישה, כי אהבה היא אהבה היא אהבה, פשוט נעשה בצורה כל כך עדינה ויפה.לדעתי זה פעם ראשונה בסדרה קוריאנית (העם הקוריאני שמרני מאוד בכל הנוגע לסקס ומיניות) שיש בכלל איזה רמיזה ליחסי אהבה ואינטימיות בין 2 גברים ומראים גם נשיקה בין 2 גברים כביכול.

כוס חלב

New member
../images/Emo58.gif

גם אני לא הצלחתי להרדם אתמול בלילה עד שראיתי את פרקים 9 ו 10 בלווי ההסברים של הבלוג. מה אני אגיד לך? אני באמת נטולת מילים.. זה שילוב מוחץ של תסריט מצויין שמצליח להתמודד עם העלאת הנושא בלי לסגת, (אני מתכוונת מבחינת הדרמה ואיך שהיא נבנית) מצד אחד, ומצד שני משחק משובח של גונג יו(בחיי שהוא תענוג מככ הרבה בחינות..)ושל השחקנית הראשית(שאני לא מצליחה להבין איך כותבים את שמה..). ניכר גם מאמץ להעביר מסרים של פתיחות וליברליות בנושא, וכשמכירים את הפופולאריות של הז'אנר אני מניחה שיש לכך השלכות משמעותיות, גם חברתיות. אחת הסצינות המרשימות היתה הסצינה על חוף הים. עם הערפל הסמיך ככ (ש"מתכתב" עם הסמיכות והכאב והכובד של הרגשות) אם הגעת לסוף הפרק , ודאי ראית שהאן גיול החליט את ההחלטה שלו, ועשה כברת דרך רעיונית משמעותית מבחינתו האישית. ואותי מרתקת ההשאלה איך תשפיע הידיעה על מינה האמיתי של היון שאן על רגשותיו, מעבר לכעס הראשוני. כי נכון שהסדרה מדברת על אהבה שמעבר למין/מגדר, אהבה היא אהבה היא אהבה. זה רעיון יפה שבהחלט מקדמים אותו כאן בתסריט. אבל יש גם אלמנטים שאנחנו כצופים יודעים יותר מגיבור העלילה, שנותנים לנו לחשוב שיש כאן גם אלמנטים פיזיולוגיים, של הורמונים, פרומונים,ריחות, מגע, דברים שקורים בין גבר לאשה, והגוף של האן גיול (בניגוד לתודעה שלו) יודע. אבל אם חושבים על סערת הרגשות והסבל שהוא נמצא בו, והתהליך הכואב אבל המשמעותי שהוא צריך היה לעבור כדי להחליט להתגבר על המחסום הפסיכולוגי שעוצר אותו, מה יקרה לו כשיגלה שכל הסבל הזה היה לשווא. והיא "בסך הכל" אשה. נקבה? והאם התסריט יצליח להתמודד עם השאלות האלה בכבוד? האמת היא שעד כה הם הציבו לעצמם רף די גבוה של התמודדות עם הדילמות. אפילו הסיבות של היון שאן מובנות כשהיא מסבירה אותן לאנשים השונים איתם היא מדברת, למרות חוסר ההגיון הבסיסי של הקונפליקט..(שאלות כמו איך הוא לא ראה שהיא בת עד כה? איך היא לא גילתה לו עד עכשיו?..) מצטערת על הבלבול הכללי בכתוב, אני מוצפת מחשבות ורעיונות ולא הכל מצליח להתגבש לכדי כתיבה קוהרנטית. סליחה
והערת אגב קטנה, אני לא מצליחה להתגבר על הקסם של השחקן שמשחק את האן סונג, הוא מדהים בעיני ונראה לי שגם לו יש כימיה מצויינת עם השחקנית שמשחקת את היון שאן. באמת הנאה גדולה הסדרה הזאת

../images/Emo58.gif פרק 10

אני בכיתי בסצנת החוף. גונג יו הצליח להשאיר אותי פעורת פה!! שמישהו יתן כבר לבן אדם הזה איזה פרס פור דה לאב אוף גוד.הסצנה הזאת נגעה בכל הנקודות הכי רגישות. המבט שלו והדרך שהוא חיבק אותה וליטף לה את היד..ורואים איך כל נגיעה בה קורעת אותו מבפנים ובכל זאת הוא לא יכול לעצור בעדו.הוא מתוסכל ומתוסבך כי ברגע שהוא חצה את ה"קו" הזה הוא בעצם נתן לעצמו כביכול אור ירוק להגיד "אני הומו, אני נמשך לבחור...אומנם בחור חלק ,עדין עם המון מניירות נשיות (כמה בכי היא הביאה שם) אבל עדיין בחור". אני חושבת שהשינוי התודעתי הזה הוא הקשה מכל לגבר שכל חייו חשב שהוא סטרייט ופתאום מגיע איזה חייזרון קטן (מילים של פרק 10) ומנפץ לו את המציאות בצורה די חדה ופתאומית. נכון שיש פיסולוגיה והפרמונים של הנקבה שמושכת את הזכר ובלה בלה אבל מבחינה ריגשית הוא עובר תהליך מאוד מאוד קשה ותוסיפי על זה את החברה השמרנית בקוריאה שבטח שם גברים לא מעזים לצאת מהארון פן החברה לגמרי תבודד אותם וקיבלת סדרה שמעזה ללכת צעד אחד רחוק יותר מכל הסדרות הקוריאניות שראינו עד כה (נראה לי). האם הוא יסלח לה? לפי הספר הוא סולח לה, מה יקרה בסדרה? הוא יסלח לה כי זה לא "מרחק נגיעה" אלא דרמה קוריאנית שמחייבת הפי אנד. האם אני היייתי סולחת איללוא אני הייתי בסיטואציה הזאת? אני לא בטוחה כל כך. איוןצ'אן ידעה כמה הוא פגוע וכמה היא מטרפת אותו ומוציאה אותו משיווי משקל טוטאלי אבל היא הייתה כל כך אנוכית במחשבה שלה שאם הוא ידעה הוא לא ירצה אותה "כאשה" ועדיף לה להיות "דונגסאנג" שלו והוא "היונג" שלנ מאשר לא לראות אותו בכלל.

כוס חלב

New member
../images/Emo24.gif ../images/Emo58.gif

אקזקטלי מיי פוינט
לא פשוט יהיה לסלוח. גמני בכיתי.. מודה
אבל נהניתי מכל רגע. ואיזה שחקן!! חייבת וידויון קטן לגביו.. התחלתי להתעניין בו כשראיתי שהוא משחק עם קים סון הא שלנו בשני סרטים ואני גם אוהבת את המראה ה-לא מושלם שלו..חיוך מוזר כזה. בקיצור - מקסים. אבל מה ש"עשה" לי את זה סופית איתו היה איזו סצינת נשיקה שלו ושלה בסרט she's on duty שמצאתי ביוטיוב ובה הוא מנשק את סונה על האף(בסוף הנשיקה האמיתית
), וזה פתאום נראה לי ככ מתוק ואמיתי ושונה משאר הנשיקות שראיתי עד כה בסדרות קוריאניות(אולי כי זה סרט קולנוע..) שהחלטתי לברר מה עוד הוא יודע לעשות
והנה הלינק כדי שתראו.. http://www.youtube.com/watch?v=2ScgXcnh93c באמת מעניין מה קורה שם בקוריאה מבחינת הקהילה הגאה. לי כמובן אין מושג. האם יש אנשי ציבור, או בידור שנמצאים מחוץ לארון? ועוד שאלה, הבנתי שלא כל דרמה קוריאנית מסתיימת בהפי אנד..אני מקווה שכאן כן. אבל מעניין אותי איזה תהליכים רגשיים הם יעבירו את הגיבור שלנו עד למנוחה ולנחלה.. אני אישית כן מבינה אותה. היא כמובן אנוכית אבל גם אנושית ומובנת לי, גם אם טועה לחלוטין. טועה גם מבחינת האינטרסים שלה בסופו של דבר. נראה מה יקרה בפרק הבא, אם נצליח להחזיק מעמד במתח הזה

אגב גונג יו וקים סונה

הקטע של הנשיקה באף ב she's on duty באמת נראה לגמרי אמיתי ואינסטינקטיבי לגמרי מצידו של גונג יו ,כנראה בגלל שהוא מרגיש איתה בנוח באמת. אני קראתי שקים סונה וגונג יו חברים מאוד קרובים כבר כמה שנים טובות, אפשר לראות אותם מסתובבים ביחד בכל מיני אירועים ציבוריים יותר או פחות, הם לגמרי מקסימים.... אותי קרע הקטע ב S DIARY שסונה יורדת....להביא את המטבע שנפל לגונג יו מהרצפה... יסולא מפז הקטע!
ואגב,ראית את הפרסומת המתוקה שלהם ביחד? סונה מצחיקה ואקספרסיבית בהבעות פניה כתמיד וגונג יו נראה כל כך צעיר שם... http://www.youtube.com/watch?v=69G9wz4tlcg

כוס חלב

New member
מקסימים! תודה, לא ראיתי אף פעם..

נראה לי שאנחנו מסונכרנות מבחינת הטעמים שלנו
אכן הקטע עם הירידה.. למטבע מצויין
הם מצוינים ביחד. ראית את ה photoshoot שלהם ביחד? מדמנים פוזות. הם ככ מתואמים ומבינים אחד את השני, זה פשוט חמוד. לא מצליחה למצוא כרגע ביוטיוב. עוד קטע מצחיק שמצאתי ביוטיוב הוא איזה קטע מאותו סרט, מאחורי הקלעים שבו סונה כועסת עליו על איך שנישק אותה חחח לא כיוון מדוייק אל הפה או משהו.. קטע משעשע. והנה חיוך משוגע ומקסים לדוגמא:

למעלה