סדרות אונליין

mishi 1

New member
../images/Emo2.gif~!!! לא ולא! אני כבר אמרתי

שאני עושה לו קוריאנים קטנים! לך יש גיא!

טוב די , יש גבול כמה אני מתאפקת!

תמונות דנדשות של בין ,ממש מהתנור! תראו איזה שיער ארוך, אני דורשת שהוא יסתפר!

mishi 1

New member
חחח למה? אני אוהבת שיער ארוך

רק שהתספורת הזה מזכירה את ריין... שינוי ספר דחוף!

mishi 1

New member
חחחח לריין יש חיוך יפה

הוא חמוד כזה והוא יודע להראות ילד בפול האוס. אבל השירים שלו לא משו המשחק לא משו וקיצר חוץ מהלוק החביב... לא משו.

mishi 1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

איך הוא הרג אותי עם העורקים!
נפלתייייייייי חחחחחחחחחחחח טה וונג באמת לקח את זה נורא קשה. עדיין לראות את חבר שלו בכל מקום אחרי 8 שנים, זה יותר מידי. וזו לא היתה אשמתו...
למרות שאם הוא הרגיש ככה, לפחות להציל אותה היה מן סגירת מעגל. חחחחחחחח הרגת אותי ... "כאילו ניגר - יו ביץ'..."
! תכלס! חחחח חולה עליו שהוא מדבר אנגלית כי זה נשמע כאילו הרגע לימדו אותו את המילים והוא מנסה לזכור איך לבטא...
ונראה שזה באמת ככה חחח
איזה אבא אידיוט יש לה. רע לה, כואב לה, אז הוא שולח אותה הכי רחוק שרק אפשר....
איזו סצינה בסוףףףףףף גאדדדדד
!
הוא כזה מדהיםםםםםםם
חחח את ממש עושה תקציר לפרק הא?
ואני סיכמתי כמו ילדה בשיא ההתלהבות חחחחח

shiranush4

New member
אני לא..

קלטתי איך קוראים לו? כלומר בעבר קראו לו טא וונג אבל אחרי שהוא שינה?

Daniella 21

New member
אין לי מושג וגם אני לא זוכרת:../images/Emo6.gif

ואני טובה בשמות דונג גיו גונג גיו משהו שכזה

nini18

New member
זה השם של המתאבק שהחבר שלו העריץ , אני לא

זוכרת את השם.

mishi 1

New member
יפהה, אהבתי, אוהבת, עודדד....../images/Emo9.gif

צחוקים עם זה שהיא השתכרה חחח אבל הקטע שהוא סחב אותה ממש הזכיר את סאם סון והקטע עם המשחקים בפרק הראשון גם את סאם סון וגם את פול האוס. הקטע עם עולם המים כמו בסאם סון... מזה המיחזור סצינות הזה?
בכל מקרה. זה שהיא ישר האמינה שהוא אמר משהו רע עליה, זה כזה אמין. הרי כל העולם איכזב אותה, ברור שיהיה לה קשה לבטוח במישהו
. השימלה היתה ממש יפה
חחחח בכלל כל הקטע שהוא שפך עליה מים הרג אותי חחחחחחח
אני אוהבת את זה שיש חורים פה ושם. שלא באמת יודעים מה הולך, יש לקוריאנים קטע כזה. למשל שראו אותו עצוב שאמא שלו לא איתו ולא הבנו למה היא לא איתו, ואז כשהוא ראה אותה ברחוב... כבר חשבתי שהיא ניתקה איתו קשר מאיזושהיא סיבה... אבל לא. זה הוא שעזב..
חחחחחח
ואיי איזה מפדח היה לסינג משהו להיות עם השמלה שלה.. מסכנה... כל הקטע גרם לבו רא להרגיש זבל.. אבל בצדק. למרות הכל היא צריכה להבין שהיא פוגעת באנשים. לא תיארתי לי שאמא שלו תתנהג ככה. איזו אהבה! "לך תביא כסף"
מבינה אותה.
אני חייבת להגיד שהתקופה שהוא היה נער בלימודים נראית כמו לפני מיליון שנה! התקופה שהיא היתה ילדה קטנה... כאילו שניםם חחח וראיתי את זה אתמול! אררררררררררררר כל כך יפה לו חליפהההה
ואיי לא התלהבתי ככה משחקן משנות העשרה שלי!
הייתי עושה לו קוריאנים קטנים ...
אגב, כמה נחמד שאחרי הפרומו יש קליפ תמונות מהפרק הא?
והאמת שהפרומו הזה , ובכלל הסדרה, גורמים לי להתחיל לראות עכשיו ולא להפסיק עד שאני אסיים אותה !
הצילו...

למעלה