שרשור הכרות!

ל א ק י

New member
../images/Emo124.gifשרשור הכרות!../images/Emo9.gif../images/Emo124.gif../images/Emo107.gif

הנה לכולכם, שאלון קצר, כדי שנכיר אחד את השני טוב יותר
אתם מוזמנים לענות..
השם שלכם: השם של הכלב\ה שלכם: הגיל של הכלב\ה שלכם אם ידוע: הגיל שלכם: איפה אתם גרים: תכונות שאתם אוהבים בכלב\ה שלכם: תכונות שאתם פחות אוהבים בכלב\ה שלכם: כמה זמן אתם ביחד: מאיפה יש לכם את הכלב: אני אענה
וגם אתם מוזמנים

Snooopy Girl

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

השם שלכם: איה . השם של הכלב\ה שלכם: תיקי . הגיל של הכלב\ה שלכם אם ידוע: בסביבות 5, לא ידוע במדוייק . הגיל שלכם: 14 עוד בערך חודש
איפה אתם גרים: י-ם. תכונות שאתם אוהבים בכלב\ה שלכם: אוהבת, חמה, אמיצה, מגינה על האנשים והדברים האהובים עליה
תכונות שאתם פחות אוהבים בכלב\ה שלכם: עקשנית כמו פרד
כמה זמן אתם ביחד: בערך 4 שנים. מאיפה יש לכם את הכלב: אספתי אותה מהרחוב.

ל א ק י

New member
........./images/Emo107.gif|אליהו|

השם של הכלב שלי: שוקי
(יש תמונות שלו בגלריה..
) הגיל של הכלבה: ארבעה חודשיםםם
הגיל שלי: 13 ותשעה חודשים בקרוב..
איפה אתם גרים: מגדל העמק..
תכונות שאני אוהבת בכלב שלי: הכלללל
תכונות שאני פחות אוהבת בכלב שלי: אין..
כמה זמן אנחנו ביחד: חודשיים
אבל זה חצי מהחיים שלו.. אז זה הרבה
מאיפה יש לי את הכלב: באתי לחנות חיות.. והוא אמר לי שמישהו רוצה למסור כלב.. בשניה שראיתי את שוקי אמרתי שאני לוקחת אותו ולא אכפת לי מה ההורים שלי יגידו..

יאאאאאאא../images/Emo107.gif

השם שלכם:ניר השם של הכלב\ה שלכם:נרו
הגיל של הכלב\ה שלכם אם ידוע:שנה וטיפילי הגיל שלכם:69 איפה אתם גרים:הרצליה תכונות שאתם אוהבים בכלב\ה שלכם:חמוד,מתוק,מאמי,מותק,יפה,יפיוף,מאמי חמודי, חכם, פיקח, נבון, בעל מנת משכל מרובה. תכונות שאתם פחות אוהבים בכלב\ה שלכם:כלום, כלום, כלום, כלום..ווו..כלום.. כמה זמן אתם ביחד: עוד טיפילי שנה מאיפה יש לכם את הכלב: מהבית

טוב אני

שמי -רועי-גבאי בן 20- תושב ראשון לציון שם הכלבה -ליידי(גוש שחור מהלך על 4) בן 20 הכלבה בת -אין לי מושג זייהו

champ

New member
|אליהו| ../images/Emo3.gif סתם...

אז גם אני אענה... השם שלכם: אבי
השם של הכלב שלי: צ'מפ
הגזע של הכלב שלי: אמסטף
הגיל של הכלב שלי: שנה וחצי (נולד ב 2/8/2001)
הגיל שלכם: רשום בכרטיס
איפה אתם גרים: במקום אחר
תכונות שאתם אוהבים בכלב שלכם: הכל
תכונות שאתם פחות אוהבים בכלב שלכם:
כמה זמן אתם ביחד: הוא אצלי מגיל שבועיים
מאיפה יש לכם את הכלב: מקרוב משפחה

AngelGirl©

New member
../images/Emo15.gifיוו איזה ממי צאמפ...

אני נמסה שוב...
הוא מתווווק...

Snooopy Girl

New member
שתי התמונות הועלו לגלריה../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

matansolomon

New member
אני אני אני../images/Emo20.gif

השם שלכם: מתן סולומון.
השם של הכלב\ה שלכם: ג'ורג', לבנה, ג'סי.
הגיל של הכלב\ה שלכם אם ידוע: 2,2 וחודש, 9.
הגיל שלכם: 14.
איפה אתם גרים: קיסריה.
תכונות שאתם אוהבים בכלב\ה שלכם: יש הרבה כלבים, והרבה תכונות
.
תכונות שאתם פחות אוהבים בכלב\ה שלכם: כנ"ל.
כמה זמן אתם ביחד: כל הזמן שאני בבית הם תמיד שוכבים בקירבתי.
מאיפה יש לכם את הכלב: כלבה אחת רצו להתביע ילדים ומצאנו, ואת השניים האחרים זה סיפור ארוך... תמונה שלי מצורפת, שצילמו אותי בלי שראיתי בכלל...

matansolomon

New member
והסבר על כל כלב../images/Emo70.gif

לפי הסדר שהם מופיעים בתמונה:
ג'ורג' - בולדוג אנגלי בן שנתיים ומשהו...
לבנה - בולדוגית אנגלית, גדולה מג'ורג' בחודש בדיוק
ג'סי - כלה מעורב, שילדים רצו להתביע אותה בחבית מים, שהיא הייתה גורה, ומצאנו אותה, ולקחנו אותה!

../images/Emo26.gif

ערן לאקי 7 בערך 17 קריות פשוט חמודה, אין משהו מיוחד בה שאין בכלב אחר פשוט יותר חמודה מכל כלב אחר אין כמה ימים אחרי שנולדה נימצאה זרוקה ברחוב לקחנו אותה עשינו את החיסונים שצריך ונתנו לה בית

התשובות שלי!../images/Emo166.gif

השם שלכם: קארין
השם של הכלב\ה שלכם: ליזה
הגיל של הכלב\ה שלכם אם ידוע: 4 הגיל שלכם: 12
איפה אתם גרים: בת-ים
תכונות שאתם אוהבים בכלב\ה שלכם: אוהבת לרוץ, להשתולל, ולשחק עם כלבים אחרים (איזה חמודה!) תכונות שאתם פחות אוהבים בכלב\ה שלכם: היא אוכלת לפעמים דברים מהרחוב
כמה זמן אתם ביחד: מאז שהייתי בת 9 והיא בת כמה שבועות
מאיפה יש לכם את הכלב: אמא שלה היא הכלבה של דוד שלי, אז הוא נתן לי אותה ב
ליום הודלת תמונה עדכנית של הכלבה שלי

יניב ריז

New member
ברק

השם שלי-יניב. הגיל של הכלב-8 חודשים. הגיל שלי-23 אני גרב-פ"ת. תכונה שאני אוהב אצלו-אינטילגנט ונאמן. תכונה שאני פחות אוהב אצלו-הולך אחרי לכל מקום (אפילו לשרותים). ביחד מאז שהוא בן 8 שבועות. קניתי אותו מידידה. תמונה עדכנית שלו-

יניב ריז

New member
ותמונות נוספות שלו-

וכמובן-גזע:רוטווילר. אני חייב לציין שהוא רגוע מאוד,ובכלל לא מאפיין את השם הרע שיש לרוטווילרים,נורא חברותי, וממש אינטיליגנט!!! יודע:ארצה,שב,בוא לפה,בטן (להתהפך על הגב ולקבל ליטוף בבטן),רגלי (לא שזה שימושי,הוא לא זז ממני,ואנחנו תמיד הולכים בלי רצועה),חופשי (רוץ ברקי...רוץ...),נעליים (מביא לי את הנעליים על הבוקר),מפתחות (מביא את המפתחות מהמנעול,או מחפש אותם אם הם לא במנעול),תביא כדור,לא לזוז,קפוץ,די,לא עכשיו (הפקודה הכי שימושית כשהוא עוקב אחרי לשירותים
),בוא,לך+הצבעה לכיוון שאני רוצה שהוא ילך אליו,תביא יד,יד שניה,נשיקה ועוד... תמונה מגיל 8 שבועות.

למעלה