שרשור הכרות!

Snooopy Girl

New member
התמונות הועלו לגלריה../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

וכולם מקסימים!

adam boy

New member
שלום לכולם ונעים להכיר

שמי: אדם שם הכלבה:שיבה זאב מעורב שם הכלב:דוכס פיטבול גיזעי גיל הכלבה:10 וחצי גיל הכלב:שנה + אני גר בחיפה את כל הכלבים אימצנו ולא קנינו רוצים תמונה?

עפריקי

New member
../images/Emo66.gif

השם שלכם: עפרי הגיל שלכם:13 איפה אתם גרים:אשקלון חחח אין לי כלב.. יש לי חתול :p

©oliv©

New member
אני.....

השם שלי: צאלה השם של הכלבה שלי: מיקה הגיל של הכלבה שלי: חודשיים הגיל שלי: 12 וחצי איפה אני גרה: קיבוץ אילות תכונות שאני אוהבת בכלבה שלי: היא חמודה, מתוקה, חנפנית תכונות שאני פחות אוהבת בכלבה שלי: שהיא נודניקית כמה זמן אנחנו ביחד: מאז שהיא בת כמה שבועות מאיפה יש לי את הכלבה: מצאנו אותה ועוד 6 גורות באורווה, זרקו אותה

אליהו ד

New member
אין לי כלב,אבל יש לי את לאקי../images/Emo49.gif

זה מספיק טוב כדי להצטרף? אממ,אז כמו שאמרתי אין לי כלב,וזה פורום כלבים,אבל אני מאוד מאוד מאוד אוהב את שוקי(הכלב של לאקי),ועוד יותר את לאקין,שמגיע לה המון מזל טוב על הפורום הזה,לה ולאיה,שאני מאוד מקווה שיהנו ממנו באופן הכי מלא שניתן להנות מניהול פורום. תצליחו,בנות,אל תשכחו להנות בדרך,והעיקר,הכי חשוב-שוקי שולט!

Snooopy Girl

New member
I care to disagree../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

תיקי שולטת
ותודה

ל א ק י

New member
אלייי../images/Emo3.gif../images/Emo107.gif|אליהו|

חח אתה יכול להצטרף בלי כלום..
ואממ ברור ששוקי שולט!

עכשיו אני? OK

שרונה לכלבה שלי קוראים ליידי לא יודעת את הגיל שלה, מצאנו אותה... אני בת 17 אני גרה במושב ליד נהריה אני אוהבת את העובדה שהיא תמיד שמחה, ואת איך שיש לה הבעות והתנהגות כמו של ילדה קטנה. היא גם עושה דברים ממש חמודים, שתמיד רציתי שכלבה שתהיה לי תעשה... אני לא אוהבת כשהיא אגואיסטית. זה קורה לה לפעמים ואז היא יכולה להיות פשוט נוראית... היא ביחד איתי כבר כמעט שנתיים. אבא שלי ראה אותה בתחנת דלק ליד הביה"ס שלי. העובדים בתחנה זרקו עליה אבנים כדי שלא תתקרב. מבירור קצר עלה שהיא שם כבר חודש, אבל היא הייתה דווקא די שמנה (מאוחר יותר התברר שזו רק ההתחלה.. :) ) הוא החליט לקחת אותה הבייתה. באותה תקופה היה לנו עוד כלב שבעליו לא רצו אותו, אבל כעבור שבועיים הוא נעלם, ונשארנו עם הכלבה השמנה.. :) את השם היא קיבלה ממשחק ניחושים שעשינו כדי לגלות לאיזה שם היא מגיבה. היא נכנסה להריון לפני שנה כי היינו משוכנעים שהיא מעוקרת (אפילו הוטרינר) וארבעה גורים מקסימים הוכיחו לנו שהיא ממש ממש לא! אופס, יצא לי מגילה.... תמונה תבוא בעתיד :)

שלום ממקס וניצן

השם שלכם:ניצן השם של הכלב\ה שלכם: מקס (זה השם הראשי אבל יש לו יותר שמות מלאללה ) הגיל של הכלב\ה שלכם אם ידוע: חמש וחצי הגיל שלכם:15 איפה אתם גרים:אזור השרון תכונות שאתם אוהבים בכלב\ה שלכם:שהוא מתפנק מנשק מחבק נותן יד תכונות שאתם פחות אוהבים בכלב\ה שלכם:שהוא נובח וחוטף קריזות על אבא שלי ועלינו כמה זמן אתם ביחד: חמש וחצי שנים מאז שהוא היה גורון מאיפה יש לכם את הכלב:אחותי הביאה אותו ואז עוד הייתה לנו כלבה פינצ'רית זקנה שמתה כבר ורצינו לתת אותו למישהו אחר אבל הצלחתי לשכנע את אמא לתת לי ותלו שבוע ניסיון והשבוע הזה הפך לחמש וחצי שנים מצרפת תמונה שלו

היי

קוראים לי שירי ולו קוראים ריצ'י (באסט האונד גזעי) הוא בן 6 אני בת 20 אני אוהבת בו הכל אני פחות אוהבת את זה שהוא עושה מה שהוא רוצה אנחנו ביחד מאז שהוא בן חודשיים קנינו אותו בכוכב יאיר

למעלה