שרשור הכרות!

shond7

New member
חינוך לרוטוויילר

היי אני מבין שהוא גיזעי.אין כאן עניין של סטיגמה.זאת מציאות הגזעי ניבנא"על מנת לא לאפשר לשבויים לברוח יש לו את זה בגנים. אני מציע לך לא לתת לו לעורר גנים אילו ולחנך אותו לאהבה. פחות אלימות איתו או ליידו יכולה למחוק אוליי את הגן הזה.לי יש מעורב עם רועה גרמני וזה אפך אותו לבעל חיי הכי טוב בעולם.זה גם עבודה קשה של חינוך אבל הוא שווה את זה.הפירות עכשיו מבשילים וטובים

אנדראה

New member
גם אני גם אני

אז ככה קוראים לי אנדראה ולכלבה שלי קוראים טיה. אני בת 26 מרעננה והחודש אהיה אמא. התכונות שאני אוהבת בכלבתי: החוכמה המדהימה שלה ואיך שהיא לומדת דברים במהירות, האהבה שלה והעיניים המדהימות שלה. מה שאני לא אוהבת אצלה: הנביחות המוגזמות שמקפיצות אותנו עד לשמיים והכי גרוע כשהיא מתחילה באמצע הלילה. היא בת שלוש ולקחנו אותה בגיל 3 חודשים מתנו לחיות לחיות ברמלה. אני מצרפת תמונה שלה

Snooopy Girl

New member
../images/Emo13.gif../images/Emo107.gif

מזל טוב!! לידה קלה
התמונה של טיה הועלתה לגלריה

kees

New member
ברור שגם אני

אז ככה קוראים לי קרן ויש לי 3 כלבים- 2 קייסהונדים גזעיים (אלופים) מבוגרים קמעה - ג'ון בת 10 בקרוב ובאדי בן 8 בקרוב וכלבה משותפת עם ארז ה-דרומי - בולדוגית אנגליה בת 9 חודשים חוץ מזה אנו מצפים בקיץ ליורש עצר משותף (אנדריאה לא רק את..
) קודם כל תמונה של ג'ון (JOON)

kees

New member
ואחרונה חביבה כתם השובבה

שתמונה שלה כבר יש כאן אבל מה איכפת לי להוסיף עוד אחת?

kees

New member
ואי אפשר בלי פינת הזיכרון לאיזי

שנדרסה לפני כשנה וחצי ואם היתה בחיים היו מולאות לה 5 שנים בסופ"ש שעבר. אז למרות שפיזית היא לא איתנו בלב היא עמוק עמוק בפנים וזוכרים אותה כל יום וכל רגע

shond7

New member
נביחות של טיה

נביחות אצל כלבים תלוי בטון שלהם דומה בסך הכל לדיבור שלנו והיא רוצה לאמר לך משהו.את עומדת ללדת,מקווה שלא תישכחו אותי אחר כך. יש לי כלב ואני מכיר כל נביחה שלו(הוא כימעט לא נובח)ומאיזה סיבה. אל תזניחי אותה לאחר הלידה,שתבוא בע"ה בזמן שלה ושתעברי אותה בשלום בריאים ושלמים.מזל טוב. שון

אנדראה

New member
תשובה...

יקירי, הלוואי וזה היה כך- החיים היו הרבה יותר קלים. לצערי הרב, מאז ומתמיד והרבה לפני שתכננו להכנס להריון, הבעיה היתה קיימת (עוד גרתי אצל אמא שלי). בקיצור זה לא זה. להזניח אותה אחרי הלידה? חס וחלילה - אצרף לך קישור להודעה שכתבתי בפורום הריון ולידה ותבין בדיוק מה דעתי על כאלו שנוטשים את חבריהם ברגעים קשים במקום לנסות ולהתמודד ולא להרים ידיים. בכל מקרה, תודה על העצה. יום עצמאות שמח.

Pushok

New member
../images/Emo107.gif

השם שלי:ולרי השם של הכלב שלי:פושוק הגיל שלו:8 שנים הגיל שלי:16 תכונות שאני אוהבת אצלו:הכלב הכי נשמה בעולם תכונות שאני לא אוהבת בכל:קצת נשירה בקיץ(אבל חפיף....מתרגלים) אנחנו ביחד:מאז שהוא נולד יש לי אותו מ:הכלבה שליז"ל נעים להכיר את כולכם!!!!!!

Eliran44f

New member
לאקי ואיה...../images/Emo49.gif../images/Emo50.gif../images/Emo8.gif../images/Emo23.gif

yoyo10

New member
../images/Emo107.gif../images/Emo107.gifלי יש 2 כלבים

רציתי שתכירות את הכלבים שלי יויו היא כלבה מעורבת שחורה בת שנתיים וחצי ולאו הוא גולדן מעורב בן עוד מעט 6 את שנהם בומבי הכלב של ההורים שלי מצא אותם ברחוב

yoyo10

New member
וגם בומבי המקסים

הוא כבר בן יותר מ11 בתמונה עם נינה ז"ל הארנבת של אחותי הקטנה

למעלה