סוף שבוע קסום

danduuu

New member
../images/Emo203.gifסוף שבוע קסום../images/Emo203.gif

טוב בעקבות הפתיחה של הפורום ובעקבות זה שלא פתחתי שבוע שעבר את הפינה אז יאללה חזרתי לפעול
שיהיה לכולנו שבוע נהדר בפורום הזה
שיר השבוע של נייטוויש: שיר השבוע לא של נייטוויש: המלצת השבוע: קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: חווית השבוע: ציטוט השבוע: ספר/סרט השבוע: תמונת השבוע: מדגישומטיק

LadySilkworm

New member
D:

שיר השבוע של נייטוויש: לא כ"כ שמעתי מוזיקה השבוע.. אבל למרות זאת, Moondance :D שיר השבוע לא של נייטוויש: Delain- Day For Ghosts רק בגלל שאני שומעת את זה עכשיו. המלצת השבוע: "של מי השורה הזאת" בערוץ 10. כ"כ מצחיק XD קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: לא ראיתי קליפים )::::::: משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: חווית השבוע: אממ.. פורום לנייטוויש, ואתמול היה השיעור הראשון שלי במגמת אומנות[5 שעות רצוף D:]! ציטוט השבוע: מהיום, חברה שלי: "יציאות יש רק מפי הטבעת" XD ספר/סרט השבוע: מלחמת האופל, וההוביט-סגידה- תמונת השבוע: אין. סופשבוע מקסיים! D:

איך היה באומנות? :]

מה עשיתם? :) ממ מלחמת האופל נשמע ממש מוכר... זו סדרה או משהו?

LadySilkworm

New member
היה כיף!

בהתחלה הייתה לנו הסדנה העיונית, שבהתחלה היא עשתה תרגיל עם גלויות של ציורים ואז עשינו סיור במוזיאון[כי זה הרי במוזיאוןP:]. אחרי זה הייתה הפסקה ואז עוד שעתיים וחצי של הסדנה העיונית, ששם עצמנו את העיניים, היה חושך, המורה שמה מוזיקה וסיפרה לנו סיפור ופיסלנו בחימר P:. מלחמת האופל זה סרט :)

LadySilkworm

New member
כן, זה הייחוד של זה, שזה במוזיאון.

:) אני מניחה שאנחנו נלמד גם על זה.. אני לא זוכרת אם אמרו לנו נושאים ספציפיים שילמדנו אותנו עליהם. :)

box 5

New member
אווו =]

שיר השבוע של נייטוויש: i wish i had an angel שיר השבוע לא של נייטוויש: alright tonight- lullacry המלצת השבוע: ממ אין =] קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: נימו... אוח כלכך אוהבת את הקליפ הזה! משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיעבור מהר :) ולהצליח במבחן בקולנוע חווית השבוע: רוקדים עם כוכבים סטייל צופים כזה.. משו מצחיק פחד =] ציטוט השבוע: a man who casts no shadow has no soul איירון מיידן =] ספר/סרט השבוע: איזה סרט סטודנטים שראיתי בביצפר נחשב? =\ תמונת השבוע: אין =] סופשבוע טוב לכולם.. וממ.. פורוםםם יההה =]

box 5

New member
תווווווודה =]

ווע זה ברביעי צריך להתחיל ללמוד ב'מת =|

TheImpactBoy

New member
עונה. ../images/Emo24.gif

שיר השבוע של נייטוויש: Two For Tragedy שיר השבוע לא של נייטוויש: Sonata Arctica- Still Loving You המלצת השבוע: הפורום שלנו! קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: End Of An Era משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיהיה שבוע רגוע! ושהגור שלי ישאר אצלי... חווית השבוע: קבלתי גור חדש (כלב), ופתחתי פורום ללהקה! ציטוט השבוע: מממ אין... ספר/סרט השבוע: "אל תגלה" של הרלן קובן תמונת השבוע: הגור שלי....

box 5

New member
בוא נילס בוא נעוף בוא נהנהנהנההה

יאא אני אוהבת את זה!!! =]

אני(:)

שיר השבוע של נייטוויש: Away, ו- Angels Fall First. שיר השבוע לא של נייטוויש: Dream Theater - A Change of Seasons [כן, כמו שלושת השבועות האחרונים] המלצת השבוע: תשמעו נייטוויש ותבואו לפורום! קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: Kamelot - Center of the Universe LIVE, למרות שרוי מזייף שםXD Adagio - הבונוס של האלבום דומינייט, הם מבצעים שם כמה שירים עם הסולן האגדי הקודם:) משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: ממ יהיה הלוויןP: חווית השבוע: סופת ברקים יפהפיה. וגם היה אמור להיות טיול שנתי והוא נדחה): אז זאת לא חוויה כל כך טובה P: ציטוט השבוע: "Seize the Day" I heard him say Life will not always be this way [מ-Change of Seasons כמובן] ספר/סרט השבוע: אדון הכאוס - רוברט ג'ורדן. :) תמונת השבוע: אליאור מפורום פאוור צילם:] סוף שבוע נעים לכולם

LadySilkworm

New member
איזה תמונה יפה :)

מממ אני חושבת שיש לי או ששמעתי את השיר הזה פעם של דרים ת'יאטר, אני לא יכולה להגיד כלום עליו כי אני לא זוכרת איך הוא הלך בכלל. לנו יש שבוע הבא[יותר נכון יום ראשון] טיול שנתי, אבל אני לא יוצאת P:

שיר מומלץ ביותר!

אחד השירים המעולים ביותר שנכתבו ובוצעו מעולם. זה יותר מיצירת מופת. ממ אני חושבת שדווקא כן תזכרי, קשה לשכוח שיר של 23:08 דקות.
לאן הטיול? ולמה לא תצאי? ):

למעלה