סוף שבוע קסום

LadySilkworm

New member
עכשיו גיליתי שאין לי את השיר יותר:(

אבל זכרתי שהוא ארוך D: הטיול לדרום, ואני לא רוצה לצאת. עד שהצלחתי לשכנע את אמא :)

../images/Emo24.gif פעם ראשונה בפורום ../images/Emo99.gif

שיר השבוע של נייטוויש: angels fall first שיר השבוע לא של נייטוויש: dream theater - through her eyes המלצת השבוע: אין משהו מיוחד
קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: לא הייתי בבית השבוע אז לא יצא לי לראות כלום
משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיעבור בטיסה. שבוע אחרי זה חופש!!!
חווית השבוע: כל השבוע. באמת היה לי כיף להשאר כל השבוע ולעבוד לקראת ביקורת
ציטוט השבוע: "היא לא שמנה. היא פשוט מלאה במקומות הנכונים" ספר/סרט השבוע: "תרועת מוות" - טרי פראצ'ט תמונת השבוע: מזכירה לי את "תרועת מוות"

עונה D:

שיר השבוע של נייטוויש: SIMS (האהאהאסימס!!! she is my sin) שיר השבוע לא של נייטוויש: Arch Enemy - Nemesis The Last Song I'm Wasting on You של אוונסנס המלצת השבוע: תראו את הסרט "מגדלי התאומים" סרט ממש יפה שמבוסס על מקרה אמיתי. של שני שוטרים. קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: אין P: משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיום שלישי יגיע!!!! (נמלטים פרק 9 P:) חווית השבוע: הייתי במשחק של מכבי תל אביב נגדמלאגה DDDDD: ציטוט השבוע: בבבבבב ספר/סרט השבוע: תראו המצלת השבוע XS תמונת השבוע: משו שעשיתי בפוטושופ P: מוהאהאהאהאאהאה

LadySilkworm

New member
הא! סימס!

והתמונה XDDDDD אני יום אחד לקחתי תמונה של הלהקה, שכולם נראו בסדר ורק טאריה לא, אז צנזרתי אותה P:

אני

שיר השבוע של נייטוויש: The Siren שיר השבוע לא של נייטוויש: In A Manica- Sirenia המלצת השבוע: ללמוד ממש טוב למבחנים בפיזיקה קליפ השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=Rd2nvsZFndo משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיהיה טוב במתמטיקה, כימיה והיסטוריה חווית השבוע: לא היו ממש ציטוט השבוע: "נו, אל תפריע לה, היא בטח משחקת סודוקו באנגלית." ספר/סרט השבוע: אין תמונת השבוע: תמונה מהטיול, אני עם חזון

Cold Heritage

New member
באיחור ../images/Emo122.gif

שיר השבוע של נייטוויש: לא שמעתי כל כך0: שיר השבוע לא של נייטוויש: Dark Wings - WT המלצת השבוע: תתכוננו למבחנים במתמתיקה]: קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שאני אעבור את ה-30 במבחן האחרון]: חווית השבוע: מבחן במתמתיקה
זאת חוויה
ציטוט השבוע: "היא שרה שירים על מיציהו הכלבלב D:" ספר/סרט השבוע: דרקונים של שמש נעלמת :} תמונת השבוע: אין לי כוח X_X שבוע טוב כולם

למעלה