סוף שבוע קסום

Cold Heritage

New member
דארק ווינגז מדהים *_*

היום שמתי אותו בפול ווליום והשתגעתי |פאקץ| ואז כאבו לי הברכיים אז הפסקתי
.
.

danduuu

New member
גמאני עונה../images/Emo9.gif

שיר השבוע של נייטוויש: She Is My Sin[חיל האויר סוסים] שיר השבוע לא של נייטוויש: השיר להעלאת המורל
Lacuna Coil-Falling Again וכל The Human Equation של אייראון
המלצת השבוע:קשת
ואממ להפגש עם חברים ולהעלות זכרונות.נוסטלגיה
קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']:לא נראה לי שיש.. משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שיעבור במהירות..שכל המבחנים, העבודות, והשיעורים שיש לי ייגמרו כבר בעע חווית השבוע: קשת
להפגש עם חברים קרובים
ציטוט השבוע: המורה הפוסטמה שלי להיסטוריה [פריצי] -"אתם חייבים להביא ספרים לשיעור! שיהיה לפחות שולחן אחד בכל ספר!" XDDD ספר/סרט השבוע: כרגע בתהליכי קריאה של שני ספרים מדהימים "אנשי הקש" של מייקל מרשל [סטפן קינג המליץ עליו גם :) ] ו"סיפור בלתי נשכח" של ניקולס ספארקס המדהים וסרט השבוע שלי-"הילדים של מחר"- פשוט לכו לראות!
תמונת השבוע:פינים
הדודסונס

אני המלצת השבוע? ../images/Emo6.gif

ותעשי לי טובה עאלק אוהבת את המשוואה האנושית!!
אני שמה לך את השיר הכי מוכר שם באוזן ואת אומרת לי "מה זה" חחח סתם!!!!

Amir Noy

New member
שלילילילילילילייליי....שלי.

שיר השבוע של נייטוויש: The Phantom Of The Opera :D שיר השבוע לא של נייטוויש: Rhapsody - Rain Of A Thousand Flames קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: Opeth - Windowpane משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא:לא להכשל בתנ"ך D= ציטוט השבוע: טוב דיסק של נייטוויש ביד מאשר האוסף של שלמה ארצי? ספר/סרט השבוע: אין P: תמונת השבוע: D:

dralan

New member
תורי

שיר השבוע של נייטוויש: Slaying The Dreamer שיר השבוע לא של נייטוויש: Sonata Arctica - Peacemaker המלצת השבוע: איו קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: אין משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: לעבור תיאוריה חווית השבוע: "אירוע אומנותי" של הבי"ס חסר התקציב שלי - הופעה של פנטומימאי מוזנח.... ציטוט השבוע: אממ..."אין טעם לדאוג לדברים שאינך יכול לשנות דבר לגביהם" ספר/סרט השבוע: אני בהתחלה של "צבא האבדון" (מסדרת רומ"ד), נראה איך הוא... תמונת השבוע: אין

Itay Simons

New member
אני P:

שיר השבוע של נייטוויש: She is my sin, היום היה לנו יום-חיילות בבקו"ם ובמצגת על חיל האוויר היה אותו XDD עכשיו כשאני שומע אותו אני מדמיין מטוסי קרב XD שיר השבוע לא של נייטוויש: Helloween-The Tune המלצת השבוע: לישון יותר מ4 שעות קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: Sleeping Sun 2005, מדהים
משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: לעבור תיאוריה חווית השבוע: לא זוכר P: ציטוט השבוע: "להתראווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווות!!" XD ספר/סרט השבוע: המ, ספר, הלווייתן מבבל, אני מחכה שיהיה לי זמן להמשיך :\ תמונת השבוע: חחח, זאת טאריה ^^

Amir Noy

New member
ציטו

ט השבוע: "להתראווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווות!!" XD מאיפה הציטוט הזה מוכר לי? D:

Itay Simons

New member
חח כן, זה משם

סתם צחקנו על חשבון המורה לאזרחות שנשמעת בדיוק ככה XD

danduuu

New member
היי!!גמאני הייתי ביום חילות שבוע שע

שעבר** וחיל האוויר ענקיים!

ממ באיחור ענקי

שיר השבוע של נייטוויש: planet hell שיר השבוע לא של נייטוויש:the calling-wherever you will go
| הדגש|המלצת השבוע:מממ לא קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']:http://www.youtube.com/watch?v=nv1-G4jA_bs נהנהנה משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא:להצליח במבחן בסוציו? חווית השבוע:אין לי חוויות,אני ילדה מסכנה ציטוט השבוע: "מה תודה? תתפשטי!" (מוכר,אבל עשה לי את השבוע) ספר/סרט השבוע:הרלן קובן-"אל תגלה"| הדגש|תמונת השבוע: אני מרגישה קצת פירומנית לפתע O:

למעלה