סופ"ש קסום

box 5

New member
חחח ישמצב אין לי מושג

מישהו פעם שם אותה באיזו קומונה.. מאז היא על המחשב =]

box 5

New member
חחחח קבל הסבר =]

יש ת'אנשים שתמיד אומרים כזה... אני ילך.. אני יגיד.. כאלה, נכון? זה מטריף!!!! אני א-לך אני א-גיד ואני א-כה מישהו אם הוא יגיד את זה עם י'!!!!

bitter end

New member
יוהו

שיר השבוע של נייטוויש: Dead Gardens שיר השבוע לא של נייטוויש: Avenged Sevenfold- seize the day המלצת השבוע: אממ אל תנסו להדביק מרשמלו עם רוק ><
קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: BFMV- Tears Don't Fall משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: להתחיל סוף סוף את פרוייקט קדם עתידים
חווית השבוע: שיעורי ביולוגיה עם יקיר הטיפש מאוד ציטוט השבוע: "הדגים ראו שטורפים את היפים מבינהם, ולכן רצו להיות מכוערים"
ספר/סרט השבוע: פטרישיה קורנוול- חוות הגופות תמונת השבוע: ריבופים.

bitter end

New member
חח כן..

בשיעור ביולוגיה עשינו הדמיה של הרבה זוויגית.. אז יצרנו ריבופים

I'm lost, show me the way

שיר השבוע של נייטוויש: Wanderlust שיר השבוע לא של נייטוויש: Hammerfall - The Crimson Thunder המלצת השבוע: תשמעו דרים ת'יאטר. קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: לא יצא לי לראות. משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: להתחיל את השבוע, לשרוד, לסיים אותו. (ובתקווה בלי דיכאון><) חווית השבוע: ניצחנו בדרבי#!@%*!#^&*#^! מכבי ת"א שליטה. ציטוט השבוע: 'זה בחור? זה בחורה? לא! זה דבר עם חולצה של HIM!' - אני וחבר שלי. ספר/סרט השבוע: לא ממש יצא לי:\ תמונת השבוע: היצור הכי חמוד ביקום.

למעלה