סופ"ש קסום

הו, ומקרה מצחיק שקרה לי היום.

עשו לנו איזו פעילות על החוק ההוא של הגבלת מכירת אלכוהול אחרי 2 בלילה. אז אחת מהקהל אמרה למי שדיבר: 'אתם חייבים לצאת מהראש של ילדים בני 17 שכשאין להם מה לעשות ביום שישי הולכים וקונים וודקה ושותים אותה.' אני מחייך, חבר שלי מסתכל עלי, ואנחנו נקרעים מצחוק! (זה בדיוק מה שעשיתי לפני שבוע עם חבר אחר שלי
)

danduuu

New member
אווו איזה חומדד../images/Emo23.gif זה זכר או נקבה?

חחח לא הבנתי עדיין מה קטע של אנשים עם HIM..אבל שיהיה...

danduuu

New member
היא ממש יפה../images/Emo13.gif

ולמה בנים לא אמורים לשמוע אותם? כי הם שרים על אהבה ועל דברים מרגשים או מה.? טוב נו שיהיה אני לא אריב עם אפחד על זה..כל אחד והטעם שלו.. וחוצמזה עידן שומע אותם

מה הקשר?

אהבה ודברים מרגשים, *תתפלאי* מרגשים גם בנים, יש גם בנים שאוהבים. אבל זו להקה של בנות, אין מה לעשות, זה כמו שבנים יישמעו את הספייס גירלז.

Itay Simons

New member
סורי שנעלמתי, אין לי חיים לאחרונה

שיר השבוע של נייטוויש: Planet Hell שיר השבוע לא של נייטוויש: Steel Attack-Embraced By Fear המלצת השבוע: לא לעבוד משמרת כפולה לעולם? קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']: Arch Enemy-Nemesis ^^ משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: חיים XD חווית השבוע: היום חיילות בבקו"ם, היה משעשע ציטוט השבוע: שיעור אנגלית- קוראים את All My Sons: "There is nothing bad with Oral!" ספר/סרט השבוע: לא יודע :S תמונת השבוע: P:

חחח כמה פעמים קראתי את זהXD

"There is nothing bad with Oral!" XDDDDDDDD מה שמזכיר לי משהו שקרה השבוע. נכנסנו לכיתה אחרי שמגמת פסיכולוגיה למדה שם, והיו כתובים על הלוח דברים שקשורים לאוראלי ואנאלי בגיל התינוקות וזה היה נורא מטריד... :X

danduuu

New member
היי ! אני לומדת את זה!!

זה נורא מעניין האמת
זה התיאוריה של פרויד הסוטה
תאמיני לי לראות את המילים זה לא מטריד כמו ללמוד את זה D:

Prophet Of God

New member
נממ..

שיר השבוע של נייטוויש:SHE IS MY SIN. שיר השבוע לא של נייטוויש:THE PRISONER של מיידן המלצת השבוע:הממ.. קליפ השבוע[או הופעה,ראיונות וכו']:לא יצא לי לראות משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא:שיהיה טוב יותר מהאחרון? בעזרת השם. חווית השבוע:קטעים מצחיקים בבצפר, אנשים נופלים, מכות בצחוק, וכו'... ציטוט השבוע:"אני אוריד לך כאפה על הפרצוף העקום שלך, וחבל, למרות שזה יכול לעשות לך רק טוב." ספר/סרט השבוע:אנערף עזבו אותי תמונת השבוע:אין לי זין לזה.

עונההההההההה

שיר השבוע של נייטוויש: Creek Mary's Blood שיר השבוע לא של נייטוויש: korn - Word Up קליפ השבוע: לא אוהבת אותם אבל הקליפ החדש של אוונסנס דיי חמוד עם הדוגמן הכחול עיניים הכלב היפה והשמלה היפה שהיא לובשת....חבל שהשיר לא משהו כלכך....אבל זה היה צפוי שהם יוציאו שיר כזה משהו שאתם מאחלים לעצמכם לשבוע הבא: שהמבחן באנגלית ילך טוב! חווית השבוע: גדנ"ע תמונת השבוע: איזה אדם יפה הוא

למעלה