פינת הסקרנים

adiii12

New member
היי ............. שאלה!!!!!!!

האם א-מיניים לא חושבים על סקס?? אולי אני ככה לא יודע הייתי סטריט עכשיו אני חושב שאני הומו ולפעמים לא לא יודע מה אני איך אוכל לדעת אם אני ככה? אבל אני חושב על סקס ..

korpiklaani

New member
האאממ לא ..לא נראה לי

ההגדרה היותר מדוייקת זה לא להמשך מינית- זה עלול לגרור אי מחשבה על זה , אך לא נראה לי שזה שולל אי מחשבה בכל זאת
רק אתה יודע מי אתה- בכל מקרה...

צופית35

New member
סליחה על השאלות

ואני מקווה שזה בסדר. אני ראיתי אתמול את זו שהתראיינה בקשת בתוכנית הבוקר ושכחתי את שמה. לראשונה שמעתי על האסקסואלים ויש לי מספר שאלות שאשמח שתענו ואני מקווה שהן לא מוגזמות ואם כן אז תגידו. 1) האםיכול להיות שאמיניות היא כתוצאה מטראומה מסויימת שהייתה בילדות? 2) האם יתכן שבשלב מסויים כן תמשכו למשהו ? 3) האם אמינים אינם מאוננים? 4) במידה והכרתם משהו מגניב שהיתם מעוניינים להיות איתו בקשר , האם לא תתפשרו ותקיימו יחסי מין גם ללא הנאה? 5) האם אמינים אינם רוצים להיות הורים? ואם כן האם זה רק על ידי הפריית מבחנה כדי לא לקיים יחסי מין? מקווה שלא הגזמתי זה באמת מעניין אותי מאוד.

korpiklaani

New member
מוגזם!

לא השאלות אלא זה שכולם חוזרים על אותן שאלות!!! אז אענה בקצרה ברשותך: 1. יש סיכוי כזה , אבל אז זה לא א- מיני אלא אחד עם בעיות וטראומה א- מיני זה יותר בגדר נטיה- לא להמשך מינית ולא בעיקבות טראומה . 2. הכל יכול להיות בשלב מסויים , אם כי תחשוב - 26 שנה אני חי- מתי זה יקרה? יגיע הזמן שיתחילו להבין שיש מצב שלא נמשכים! 3. יש א- מינים מאוננים 4. יש אנשים כאן שיהיו מוכנים "לסבול" את האקט המיני 5. חלק מאיתנו רוצה להיות הורים, חלק בהפריה וחלק פחות קשים עם הדרך תדפדף בפורום - יהיו לך את התשובות בהרחבה המשך שבוע נפלא!

צופית35

New member
סליחה

באמת לא דפדפתי בפורום אלא ישר שאלתי. מקווה שלא הכבדתי. הסקרנות נובעת מכך שזה לא מהו שכולם שמעו עליו כמו הומוסקסואליות אלא משהו מאוד חדש מבחינתי שנחשפתי אליו רק אתמול. מעניין אותי מאוד כתוצאה ממה זה נובע. ולא נראה לי שמשהו יוכל לענות לי על כך. הרי כל דבר שקיים יש לו סיבה ומיניות צריכה להיות צעד מקדים להולדת ילדים בעתיד.

Limbonic Art

New member
???

לכל דבר קיים יש סיבה? אז מדוע הומוסאסואלים לא סטרייטים? מה הקשר בין מיניות להולדת ילדים? ולמה כולם צריכים לעשות זאת? אני מזכירה שיש את אפשרות המבחנה וכל אלה (את עצמך הזכרת אותה)...

כלב תחש

New member
שאלה היפותטית

קודם כל, תודה על התשובות בשרשור הקודם. אני רוצה לפתח את נושא הזוגיות -- האם תיתכן סיטואציה של זוגיות בין אדם מיני לאדם א-מיני? כלומר, שכל אחד מהם יקבל את הצרכים של בן זוגו במלוא מובן המילה? ולמה אני מתכוון כשאני אומר במלוא מובן המילה--- שהבן זוג המיני לא יכפה קיום יחסי מין על בן הזוג הא-מיני, אבל שבן הזוג הא-מיני ייתן לבן הזוג המיני לממש את צרכיו, כלומר שהמיני יקיים יחסים עם אחרים למרות שאהבתו נתונה אך ורק לבן/ בת זוגו. האם ייתכן מצב שכזה? או שזוגיות תיתכן רק בין שני לא מיניים?

בבלאגן עם עצמי

שלום, אני חדשה כאן. יש לי מספר שאלות ואשמח אם תגיבו. 1.האם לדעתכם אנשים מקיימים יחסי מין בפעם הראשונה מתוך סקרנות או דחף מיני? 2.לגבי הדחף המיני, איך אני יודעת שהוא קיים?(מה אני אמורה להרגיש?) 3.אני בת 21 ואני לא מרגישה צורך למגע גופני.זה אומר שאני א-מינית? תודה על ההקשבה.

למעלה