שרשור הכרות

Oyster Girl

New member
../images/Emo27.gif שרשור הכרות ../images/Emo37.gif

שם :
שיר אהוב של חמי :
אלבום אהוב של חמי :
אמנים אהובים נוספים : אם למישהו מתחשק להוסיף תמונה, בבקשה

Chen Shesek

New member
../images/Emo13.gif

שם: חן
) מקום מגורים: מודיעין שיר אהוב של חמי: מלנכוליה, ואם נחשב אז גם נפלת חזק אלבום אהוב של חמי: מלנכוליה, ואם נחשב אז גם זמן סוכר אמנים אהובים נוספים: ברי סחרוף, פורטיסחרוף ועוד הרבה מתחום הרוק הישראלי, לד זפלין, דיפ פרפל.. זה מה שעלה לי עכשיו לראש. סוף סוף פורום בתפוז!

A t z a

New member
../images/Emo80.gif

שם : דנה גיל : 17 וקצת מקום מגורים :סתם חור
שיר אהוב של חמי :זה משתנה...כרגע "זה אותו הקיץ" ו"חמלה"...אבל יש עוד מלא,באמת... אלבום אהוב של חמי:זה כבר אני לא יכולה להחליט. אמנים אהובים נוספים :הרבה... אני אוותר על התמונה
תודה.

תכירו!

איזו התרגשות!!!! שם : דני גיל : 18 מקום מגורים : כפר סבא שיר אהוב של חמי : לא בטוח בדיוק...אבל חמלה אחד הטובים :) אלבום אהוב של חמי : מלנכוליה
אמנים אהובים נוספים : אביתר בנאי לאחרונה הכי הכי. עברי לידר, איגי וקסמן, ברי סחרוף, Mika

shani judd

New member
חדשה פה ../images/Emo13.gif

שם: שני גיל: 16 מקום מגורים: באר שבע שיר אהוב של חמי: יש הרבה האמת אלבום אהוב של חמי: גם אלבומים של איפה הילד נחשבים? אמנים אהובים נוספים: אממ יש הרבה..בעיקר בלועזית

gray star

New member
היי

שם : אסתי גיל : 17וכמעט 9 חודשים. מקום מגורים : כפר סבא שיר אהוב של חמי : השארת אותי עם רוח, אחת לדרך ארוכה, זוהי סדום, פעם אחת ביום.. אלבום אהוב של חמי : אני לא מכירה את כולם בצורה מסודרת.. את האחד שכן אני אוהבת :) מכונת השירים הגדולה אמנים אהובים נוספים : אהה.. אני אוהבת שירים של אביתר בנאי, ברי סחרוף, אריק איינשטיין, שלום חנוך, אריק ברמן, מאיר אריאל, נורית גלרון, מוניקה סקס..

bleeding guitar

New member
בשביל הקטע ../images/Emo168.gif

שם : יפית גיל : 20 + מקום מגורים : מרכז שיר אהוב של חמי : אולי בכ"ז סאלי אלבום אהוב של חמי : גאולה אמנים אהובים נוספים : אסף ארליך!!! (ולא בגלל שהיתה הפקה מוסיקלית מוצלחת מאוד לאלבום הראשון שלו...)

../images/Emo3.gif

שם : תמיר גיל : 16 וחצי מקום מגורים : ת"א
שיר אהוב של חמי : אממ כרגע - אולי בכל זאת סאלי אלבום אהוב של חמי : גאולה אמנים אהובים נוספים : אביב גפן, מוניקה סקס, כל מיני :)

kepit

New member
אני לא באמת שומעת חמי../images/Emo3.gif

אבל מיכל ביקה נורא יפה שאני אצטרף
אז יש כמה שירים שאני כן..ובעיקר איפה הילד.. שם :סתיו,סנארף גיל :14.מחר.
מקום מגורים :באר שבע! שיר אהוב של חמי :לילה בלי טיפה של דלק(סתם כי זה הכי יפה מהממש קצת שאני מכירה
) אלבום אהוב של חמי :חחח אמנים אהובים נוספים :יוני בלוךמווווניקה סקס
שרון הולצמן אביטפוס,רג'ינה ספקטור
דפנה והעוגיות!!!

AmiTrigger

New member
../images/Emo13.gif

שם :עמית מקום מגורים :אשדוד שיר אהוב של חמי : הו יש כל כך הרבה, מלנכוליה, גאולה, נפלת חזק, לבן בחלום שחור, איפה הרוח.. אלה הכי אהובים עליי
אלבום אהוב של חמי :איפה הילד - זמן סוכר, גאולה ומלנכוליה אמנים אהובים נוספים :ירמי קפלן, יזהר אשדות, יהודה פוליקר, יהלי סובול, משינה,הבילויים, כנסיית השכל ועוד מלא

מאיה911

New member
עונה../images/Emo129.gif

שם : מאיה גיל : 15 מקום מגורים : מושב במרכז
שיר אהוב של חמי : בואי ניפרד, מה היה, זה אותו הקיץ.. נוו יש מלאא אלבום אהוב של חמי : ניראלי שגאולה אמנים אהובים נוספים : המון המון
בעיקר איגי וקסמן והבנות נחמה

Lady In Blues

New member
"למה היא לא יותר מאלפקה סקרנית"

שם: אוֹרי. במלעיל, בבקשה. גיל: 16 וחצי. מקום מגורים: חולון. כןכן, איכס. אני יודעת
שיר אהוב של חמי: "לבן בחלום שחור". כרגע אני גם תקועה על "השארת אותי עם רוח". אלבום אהוב של חמי: מלנכוליה אהובתי וחמלה. אמנים אהובים נוספים: מוניקה סקס, אריק איינשטיין, שלום חנוך, פיטר רוט, וסאונטרקים של סרטים מגניבים. תמונה שלי. על אף שהיא לא הכי עדכנית...

Ronushnush

New member
הלו

שם : רוני גיל : מתקרבת ל-17 מקום מגורים : ת"א שיר אהוב של חמי : אני לא יודעת
אז נעשה אחד מכל אלבום: לזרום עם הרוח, משיח קרטון, כאוס, נוסע אלבום אהוב של חמי : חמלה, למרות שזה תלוי במצרוח אמנים אהובים נוספים : איגי וקסמן, המכשפות וענבל, שילה פרבר, מידנייט פיקוקס, mercury rev, diorama, שרה סיני, css, הבילויים ועוד

gal255

New member
יאא פורום לחמי!

שם : גל גיל : 15.5 מקום מגורים : חור שיר אהוב של חמי : "כל אחד והבוב שלו" אלבום אהוב של חמי : קשה לי לבחור. אמנים אהובים נוספים : החדשים של אפרת גוש והבנות נחמה.

גם אני חדשה פה../images/Emo24.gif

שם :ים
מקום מגורים :קיבוץ במרכז
שיר אהוב של חמי :"גאולה"
ואת הביצוע שלו לשיר "לילה" של שלום חנוך. אלבום אהוב של חמי :"גאולה"
אמנים אהובים נוספים :גלעד שגב, עברי לידר, עידן רייכל... הודגש באמצעות מדגישומטיק
תתחדשו על הפורום
ובהצלחה

בנזה

New member
למי שעוד לא מכיר, אהלן

אני נעם, בן 15 וקמת יותר מחצי, מהמרכז. שיר אהוב של חמי תלוי בזמן ובמצב רוח, ולכן אין טעם לקבוע קביעה נכונה לרגע זה ולבסס עליו את הכל. כנ"ל לגבי האלבום המועדף. אמנים מועדפים-אני אחסוך לכם את הרשימה נ.ב. כולם הציגו תפקיד (מיכל המנהלת, א.ד. (טוב, נו, אצה!) השומרת ראש, אז אני אציג גם את שלי) אני המעריץ הסטוקר, ובשבילכם-הפנאת של הפורום :p

שיניתי ניק-אני בנזה, בנזה הוא אני. הכינוי(..)

דפוק, ולכן החלפתי לנעם-הכינוי שלי בפורום הישן. הבלה בלה זה רק כי נעם כבר היה תפוס :p בכל מקרה-כבר עניתי על הסקר היכרות קודם :p

אתה סטוקר?!

השאלה היא עד כמה סטוקר אתה באמת..... לי יש סיגריה שהייתה בפה שלו!!!! חחחח אין יותר סטוקר ממני.. חחחחח והנה הסיגריה...

למעלה