שרשור הכרות

ס פ י ר ל

New member
שלי

ספיר 13 עמק חפר קשה מידיי לבחור
אתם מנסים להרוג אותי
בעיקר חמי
, כנסיית השכל גם, ואריק איינשטיין

ירושלמים כבוד!

שם : רן גיל : 22 מקום מגורים : כפר אדומים(ליד ירושלים) שיר אהוב של חמי : קשה קשה...נראה לי איפה הרוח אלבום אהוב של חמי : האוסף
אמנים אהובים נוספים : זה יכול לקחת שעות...תסתכלו בחתימה עדיף

עונה..ומזלטוב

שם :יונתן גיל :15 מקום מגורים :ירושלים שיר אהוב של חמי :נכון לעכשיו הברית שצריך לחדש אלבום אהוב של חמי :חמלה אמנים אהובים נוספים :שאלה די כללית..לדזפ, נירוונה, ACDC, היהודים, כנסיית השכל, ביטלס ועוד ועוד

After silence

New member
נעים מאוד,

גיל : בינואר 22. מקום מגורים : גבעתיים. שירים אהובים של חמי (ו"איפה הילד"): "השמיים הגבול", "זוהי סדום", "זה אותו הקיץ" (במיוחד את ה: "נ ע ל מ י ם"), "חדרים שבלב", "כמעט שיר אהבה", "הולך איתך לנצח", "כאוס", "חמלה", "יהיה אשר יהיה", "היא לא יודעת לשתות" וגם את הביצועים ל: "התשמע קולי" (של רחל, עם איגי וקסמן), ו"מים מתוקים" (של מאיר אריאל), ואת "שוב לא יהיה לי רגע" (מתוך התכנית "9 שעות ושיר" בערוץ 24), ואת "מכונת השירים הגדולה". אבל הכי הכי הכי בעולם אני אוהבת את הביצוע של חמי ל"פגישה לאין קץ" שכתב נתן אלתרמן והפך למין המנון אישי שלי. אלבום אהוב של חמי : "חמלה" ו"חמי אנד דה רודנרז" אמנים אהובים נוספים : עברי לידר, אביב גפן, אריק ברמן, הבילויים, שרון הולצמן, שייגעצ, יוני בלוך, ירמי קפלן, גלעד שגב, דניאל סלומון, הביטלס, פיל קולינס, ועוד המון. אבל שיהיה ברור: אין על חמי.
ומיכל, סחתיין על היוזמה, וב-ה-צ-ל-ח-ה!

Nir7792

New member
חדש..../images/Emo190.gif

שם: ניר גיל: 15 מקום מגורים: מעלה אדומים שיר אהוב של חמי: זה אותו הקיץ, לאן לאן.. אלבום אהוב של חמי: גאולה אמנים אהובים נוספים: אביב גפן, היהודים, מוש בן-ארי, איפה הילד, Foo Fighters, Guns N' Roses ועוד מלא....

coldgirl

New member
../images/Emo65.gif נעים מאוד ../images/Emo9.gif

שם :מאי גיל : 17 אני חושבת מקום מגורים : כפ"ס שיר אהוב של חמי : סוד הדברים הפשוטים
אלבום אהוב של חמי : כולם טובים בסופו של דבר אמנים אהובים נוספים : כל מיני!
בהצלחה למיכל המנהלת המהוללת!
המממממממממההה

אני ישָן קצת

שם : יאיר גיל : בדצמבר 20. כשהצטרפתי לפורום של חמי, הייתי בן 15. מקום מגורים : רמת השרון. שיר אהוב של חמי : כל פעם משהו אחר. לזרום עם הרוח בזמן האחרון. אלבום אהוב של חמי : בזמן האחרון אני עם גאולה. אמנים אהובים נוספים : דני רובס, הבילויים, שלומי שבן, אוהד בן אבי, ועוד אנשים.

חדשה, מקווה לשהשתלב. ../images/Emo24.gif

שם :מירב גיל :15 מקום מגורים :ירושלים שיר אהוב של חמי :קשה... אלבום אהוב של חמי :עוד יותר קשה אמנים אהובים נוספים :וואי הרבה... טוב ממש בקצרה-הביטלס, פיקסיז,מוניקה סקס, מאור כהן, פיטרוט, חמי כמובן, ברי סחרוף, איפה הילד, זקני צפת, יוני בלוך, אביב גפן, אפרת גוש, שלומי שבן, ד"ר קספר ועוד המון...

חדשה וכאלה. :)

שם : תמר.
מקום מגורים : ירושלים.
שיר אהוב של חמי : נו, לא באמת אפשר לבחור.
אלבום אהוב של חמי : לא יודעת נו.
אמנים אהובים נוספים : אביב גפן, עברי לידר, משינה, ברי סחרוף, פינק פלויד, ביטלס, מוניקה סקס, שייגעצ, ועוד ועוד ועוד!

rock a roll

New member
שלום אני חדשה

שם :נועה גיל :15 מקום מגורים :ראשון לציון שיר אהוב של חמי :בוד הדברים הפשוטים אלבום אהוב של חמי :גאולה ואז מכונת השירים הגדולה אמנים אהובים נוספים :יוני בלוך ואפרת גוש

למעלה