שרשור הכרות

אני לא סטוקר, זה היה בצחוק.

יש גבול לחדירה לפרטיות, אני מניח. סיגריות אני מתעב, כי זה מסריח, אז אין לי. מה שכן, אני מנסה כל הופעה לקבל מפרט, ולא הולך לי. אבל אם כבר שאלת כמה-אני יכול לדקלם לך את כל הביוגרפיה שלו בעל פה, יש לי את כל הדיסקים שלו (כולל איפה הילד וחמי אנד דה רודנרז) ואני יודע את הרוב בעל פה. אני קורא כל כתבה באינטרנט שאני מוצא עליו, שזה לא מעט אז אני עוד עובד על זה. אני קראתי את כל מה שכתוב באתר שלו (לא כולל הפורום).. בקיצור, תתפלאי לדעת שיש יותר פנאתים ממך בקשר אליו :p (וזה לא בצחוק) שרוט במוח, מה אפשר לעשות?

לא יפה מיכל..

אז אני אובססיבי לגבי חמי, סו? לא לרדת על זה עלי! וחכי, עוד לא שמעת על האובססיה שלי לגבי רוג'ר ווטרס :p

A t z a

New member
חחח סחטיין על הקישור../images/Emo3.gif../images/Emo80.gif

אולי פה אני אהיה יותר נחמדה

Peeeach

New member
גמני חדשה כאן [:

שם : מור :) גיל : 15 מקום מגורים : בש שיר אהוב של חמי : כל אחד והבוב שלו :) אלבום אהוב של חמי :גאולה אמנים אהובים נוספים : חחח יאללה נביא לכם רשימה שלמה מהבלוג D: Aerosmith Alanis Morisette Anouk Dido Fiona Apple Guns N' Roses In This Moment Led Zepplin Lene Marlin Natalie Imbruglia Pantera Pearl Jam pink floyd Rage Against The Machine Sheryl Crow System Of A Down The clash The Doors אהוד בנאי איגי ווקסמן איפה הילד אריק ברמן בוטן מתוק בקירקס ברי סחרוף ג'ירפות דן תורן הבילויים הבנות נחמה המכשפות חמי רודנר מאור כהן מוניקה סקס מופע הארנבות של ד'ר קספר מוש בן ארי פורטיס פיטר רוט שרון רוטר אינפקציה חחחחחח XD יאללה תמונה?

תמרוש5

New member
:)

שם :תמר גיל :16 וחצי מקום מגורים :ירושלים שיר אהוב של חמי :כרגע הביאו את הסתיו אלבום אהוב של חמי: איפה הילד האוסף,ושל חמי לבד מלנכוליה אמנים אהובים נוספים :אביב גפן,ענבל פרלמוטר, שילה פרבר,פיונה אפל,ועוד הרבה..

היי תמר.......

אני כבר שלוש פעמים ניסיתי להוסיף פה גם הודעה שלי וזה כל הזמן אומר לי שיש תקלה...., אוףףףףףףףףףף

היי כולם........

שם: אביב (האחד והיחיד) חנוך. גיל: עוד 41 ימים ימלאו לי (ותקלטו שאני כבר בכיתה י"א) 16!! מקום מגורים: כרגע ירושלים, בעזרת ה"מאט" לא לעוד הרבע זמן. שיר אהוב של חמי: בחרתי כמה...... אימפריות נופלות לאט, רק בשביל לקבל חיבוק, בואי ניפרד, לילה בלי טיפה. אלבום אהוב של חמי: חמלה ומלנכוליה אהובתי. אמנים אהובים נוספים: אביב גפן, אביתר בנאי, איפה הילד?, ברי סחרוף, המכשפות, יוני בלוך,יזהר אשדות, ירמי קפלן, מופע הארנבות של ד"ר קספר, עברי לידר, ערן צור (בעיקר את "אתה חברה שלי" שמי שלא יודע אז כל האלבום זה שירים של יונה וולך (שהיא אחות של סבתא שלי, אז תנו כבוד.. חחח) שערן הלחין), amiram inc, blackfield, engineers, missflag, muse, opeth (damnation), porcupine tree, sigur ros, the beatles, travis, ועוד מלא שפרחו מזכרוני... תמונה ->

After silence

New member
יונה וולך...

וסבתא שלך אחיות? אכן כבוד! אני מאוד אוהבת את השירים של יונה. יש "קברט לירי משירי יונה וולך" בתמונע ב- 3.11 ב- 21:00, ואין לי שום כוונה להחמיץ את זה. מישהו רוצה לבוא איתי?

לאיור

New member
עונה../images/Emo9.gif

שם : ליאור גיל : בינואר 16 מקום מגורים : חור ליד פ"ת שיר אהוב של חמי : סאלי, בואי ניפרד,גאולה... ו..עוד מלא אלבום אהוב של חמי : גאולה אמנים אהובים נוספים : R.H.C.P שייגעצ, מוניקה סקס, איגי וקסמן, הבנות נחמה, כנסיית השכל, שוטי הנבואה ועוד הרבה... מזל טוב על הפורום!!!

למעלה