~
אוף של ראשון
~

לא צריך את כל הפורומים..

כי יש פורומים יבשים רצח.. וגם פורומים למבוגרים..ומחשבים וכל זה.. צריך פורומים שהרבה מהגולשים שם הם בני 18-12 ככה.. ושיהיו פעילים

פרסמתי איפה שאמרת לי

אני אכתוב עכשיו באיזה פורומים בדיוק פרסנו,בהודעה אחת, משורשרת לראשית של זאת...

חג שמח לכם../images/Emo171.gifמפורום שרית חדד../images/Emo8.gif../images/Emo70.gif

חג שבועות שמח חג שכולו גבינות
ומיים
ושבת שלום
מפורום שרית חדד

חבר'ה לפני שאתם מפרסמים שימו לב...

פה יש רשימה של כל הפורומים בהם פירסמנו "חג שמח". אם אתם רוצים לפרסם ואין את השם של הפורום ברשימה, תוסיפו הודעה להודעה שלי ותכתבו באיזה פורום פרסמתם. הפורומים שבהם כבר פרסמנו: סרטים מצוירים ודיסני מתגייסים מטרופולין ולינקין פארק פלוריסיינטה, המורדים, טלנובלה בע"מ, שירי מימון, אקזיט, כוכב נולד, מיכאלה,אהבה מעבר לפינה, דוליז תשוקות ימי חיינו ככה זה בחיים שאקירה בריטני ספירס בנות פלורנטין טלנובלות הראל סקעת הראל מויאל עברי לידר ביפ ניקלודיאון רוני מאיה בוסקילה התאומות אולסן היהודים סימפל פלאן אופנה הארי פוטר- הספר הארי פוטר- הסרט הטופ מודל הבאה ורוניקה מארס הארי פוטר-חברתי שמיניסטים שר הטבעות- הסרטים שרית חדד קהילת icity קיבוצניקים צופים ווסטלייף מגרש ביתי סופרים ומשוררים צעירים רוכבים צעירים סוסים קטנטנות ופינת אור סדרות מצוירות סדרות מציאות סוף הדרך 2 סטייל וסגנון סקס לנוער סקרים ושאלונים פיות שדונים וכל השאר פירסינג וקעקועים פסיכומטרי פסנתר ופסנתרנים ערוץ 24 סדירים סדרות הרכש של HOT3 שוקולד

אה אוקיי

כנראה שמישהו אחר רשם שהוא ישים והוא רשם את זה. בכל מקרה, עשינו עבודה טובה לדעתי!

ואם אתם רוצים את זה מסודר....

פרסמנו ב-63 פורומים!!! והם: אהבה מעבר לפינה אופנה אקזיט ביפ בנות בריטני ספירס דוליז הארי פוטר- הספר הארי פוטר- הסרט הארי פוטר-חברתי הטופ מודל הבאה היהודים המורדים הראל מויאל הראל סקעת התאומות אולסן ווסטלייף ולינקין פארק ורוניקה מארס טלנובלה בע"מ, טלנובלות ימי חיינו כוכב נולד ככה זה בחיים מאיה בוסקילה מגרש ביתי מטרופולין מיכאלה מתגייסים ניקלודיאון סדירים סדרות הרכש של HOT3 סדרות מצוירות סדרות מציאות סוסים סוף הדרך 2 סופרים ומשוררים צעירים סטייל וסגנון סימפל פלאן סקס לנוער סקרים ושאלונים סרטים מצוירים ודיסני עברי לידר ערוץ 24 פיות שדונים וכל השאר פירסינג וקעקועים פלוריסיינטה פלורנטין פסיכומטרי פסנתר ופסנתרנים צופים קהילת icity קטנטנות ופינת אור קיבוצניקים רוכבים צעירים רוני שאקירה שוקולד שירי מימון שמיניסטים שר הטבעות- הסרטים שרית חדד תשוקות

למעלה