סיוע לראש השנה-מתנדבים,פרויקטים ותרומות

ב כ י ף

New member
ארוח בחג

רציתי לדעת אם מדובר בארוח רק לארוחה או על לינה באותו ערב .

נועית10

New member
אפשר רק לארוחת החג ואפשר להציע לינה-לפי המארח

בהתאם לנוחות המארחים אפשר להציע רק אורחת חג או ארוחה ולינה.

תללית

New member
אירוח לערב ראש השנה

שלום, אני עוניינת לארח, חייל בודד או כל אדם אחר לארוחת החג. אני מקרית ביאליק.

לירז54

New member
רוצים לארח משפחה בצפון

שלום, שמי לירז אני ומשפחתי נשמח לארח משפחה נזקקת לארוחת ראש השנה אנו גרים בישוב קרוב לנהריה. אשמח לתגובתך לירז

יתום צה"ל בוגר מחפש מארחים לארוחת חג

יתום צה"ל בוגר (בן 70) זקוק למשפחה שתארח אותו לארוחת חג בערב ראש השנה באיזור קרית מוצקין לפרטים אנא פנו אל מנהלי פורום יתומי צה"ל http://www.tapuz.co.il/Inbox/newMsg.asp?loginPass=1&msgTo=עדי כספי;סיגל שהרבני|סלינק|

אהלן! אני ועוד חבר מעוניינים לבשל למשפחות

לערב ראש השנה, אשמח לקבל טל'\מיילים\מסרים או כל דרך ליצור קשר עם אנשים שאפשר לעזור להם בארוחות חמות לחג
רן.

lizush

New member
עזרה בבקשה

האם גם בראש השנה הקרוב מחפשים משפחות לאירוח חג לחיילים בודדים? אם כן, מישהו יודע טלפון או אמצעי תקשורת אחרים להשיג אותם? תודה.

נועית10

New member
אולי דרך הסוכנות היהודית או הוועד למען החייל

דרך הסוכנות אפשר לברר לגבי חיילים עולים ובודדים 02-6202222 ואולי גם דרך הוועד למען החייל טלפון: 072-270-2222

shosh arie

New member
מעוניינים לארח משפחה עם ילדים קטנים בערב החג

שלום לכולם כמו כל שנה אנחנו מחפשים משפחה נחמדה עם ילדים קטנים שתצטרף אלינו לארוחת החג נשמח מאוד אם תוכלו לקשר אותנו למשפחה כזו ונעשה את החג יותר שמח תודה רעות [email protected]

A N N 7

New member
היי נועית10 יש שקית מלאה של עפרונות איפור.

אני לא צריחה עפרונות וגם כמה ספתונים אני אשמור לך אין אני מתאפרת כי לא יוצאת אני. אשמח להעביר לך לנערות עוד לפני ראש השנה גם ישמיח אותי לדעת שיש בזה שימוש ותיקים מרשימים 1 צעור והני לך דמוי עור כמעט חדש רק קתף אחת לתקן של לוייויטונג.... וגם ג'קט שחור בוקלה.. לרזונו\ת.. כול מה שאפרי ממני חני רוצה גם ממל כול תגובה את לא חוזרת אלי. . חני באהבה והמשיך כך. את גדולה .

נועית10

New member
../images/Emo39.gifסיוע לראש השנה-מתנדבים,פרויקטים ותרומות

חברים אתם מוזמנים לשרשר לכאן בקשות לסיוע לראש השנה כגון:
סיוע במתנדבים
גיוס מזון
בקשה ומסירת תרומות
איסוף מתנות לילדי המוסדות
פרויקטים שונים לראש השנה ועוד. אנא מכם סיוע למשפחות ובודדים יש לפרסם בפורום נתינה מהלב-קישור בצד שמאל בפורום,תודה

ראש השנה לנוער שנזרק מהבית...

א.ג.נ אני אור גל כבן 19 ואני מארגן את ארוחת ראש השנה לנוער הומו לסבי אשר נזרק מהבית/לא נמצא בקשר עם ההורים. הארוחה תתקיים אי"ה בערב החג בבית אגודת ההומואים והלסביות ברחוב נחמני 28 בת"א. כנער שבעבר לא גר בבית מסיבות דומות אני מבין לליבם של הנערים ולכן לקחתי על עצמי את ארגון הארוחה. בארוחה יהיו נוכחים בסביבות ה-50 נערים/נערות. כרגע חסר לנו : מנה עיקרית (עוף ודג) תוספת חמה (שועית ברוטב/ירקות מאודים/מבושלים) קפה /תה/סוכר/מלח/פלפל/סוכרזית מפות+מפיות סלטים ניתן להשיג אותי : נייד- 0504936882 איימל- [email protected] פקס: 057-7973300

glitter8

New member
דרושים מתנדבים למבצע "לתת באהבה"

שלום לכולם כידוע לכם כל שנה לקראת ראש השנה נרתם ארגון לתת לאיסוף מצרכי מזון ברשתות השווק. השנה אני אחראית על איסוף המזון באזור מישור החוף הצפוני-חדרה,אור עקיבא, יקנעם ,קרית טבעון, זכרון יעקב. אנו זקוקים בדחיפות למתנדבים לאיוש העמדות והסברה ברשתות השיווק לשבוע שלפני ראש השנה. כמו כן דרושים אחראי סניפים. נא לפנות אלי באימייל- [email protected] ענבל.

נועית10

New member
../images/Emo33.gifעמותת לתת-מוקד ארצי

ניתן לברר אודות הפעילות בסניפי לתת ברחבי הארץ בטלפונים הבאים: מספר הטלפון : 1-700-50-40-33 או 03-6833388

glitter8

New member
בהחלט, פני למיה מארגון לתת

את הפרטים תוכלי לקבל באתר של "לתת"

נועית10

New member
../images/Emo21.gif../images/Emo212.gifבבקשה סיוע-ארוחת חג ב"אנתחתא"

כמו בכל חג גם החג הזה אנחנו לא שוכחים לדאוג לילדי "אנתחתא" בירושלים. אתנחתא הינו דיור מוגן לנוער במצוקה שנפלט מהבית אל הרחוב או הופנה אל המוסד ע"י הרווחה ומגיע ממשפחות במצוקה. אנו מבקשים את עזרתכם באוכל מבושל לערב החג ולחג עצמו מיום רביעי עד מוצ"ש, מדובר ב- 20 ילדים. נשמח לעזרה בדברים הבאים ובמזון מבושל כגון: דגים עופות צלי בשר קציצות סלטים קרים אורז תפוחי אדמה אפונה וגזר שעועית או כל תוספת אחרת פירות תפוחי עץ דבש עוגות דבש שתיה קלה/ מוגזת חטיפים מתנות לילדים כגון: גרביים, תחתונים, חולצות טריקו או כל שי אחר יתקבל בשמחה. כמו כן, ישמחו לקבל תרומת בשרים,פיתות וסלטים ע"מ לעשות על האש לילדים ולשמחם בצאת החג נשמח לדאוג לאיסוף לפני החג מגוש דן ומירושלים וירושלמים שירצו להגיע עצמאית במקום להלן הכתובת: אתנחתא - דרך חברון 106 תלפיות ירושלים 02-6725337 טלפון 052-3833369 - מאשה מנהלתנית המקום
תוכלו לקרוא על אתנחתא בקישור המצורף תודה

רונית י

New member
נועית, אם עוד צריך אני רוצה לתרום

עופות, סלטים, תפו"א אפוי, עוגות דבש, פירות. השאלה אם יש אפשרות שמישהו יקח את הדברים מהבית שלי ברחובות? כי אני לא ניידת. תודה.

למעלה