סיוע לראש השנה-מתנדבים,פרויקטים ותרומות

mommy72

New member
משפחה מארחת

היי נועית אנו משפחה לא גדולה העושה את ערב חג ראש השנה בראשון לציון כ- 10 אנשים. יש לנו ילדה בת 5 ותינוק. נשמח לארח משפחה עולה או משפחה אחרת הרוצה להתארח תודה תמי [email protected]

fe79

New member
מעוניית לארח בראש השנה

03-7108468 אפרת בשעות הבוקר מאיזור המרכז.

k i m s h o n

New member
../images/Emo24.gif יותר מנשמח לארח לחג

אשמח אם תחזרי אלינו בעניין... אנחנו מאיזור המרכז

מארחים לארוחת ראש השנה

אבא אמא ושני ילדים מתוקים: ילדה בת 5.5 וילד בן 3.5, וגם כלבת זאב מתוקה מעוניינים לארח לארוחת ראש השנה. נשמח אם תצרו קשר איתי: ליאת 050-7740244 שנה טובה וחג שמח.

נועית10

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gifלכולם כרגע כולם מסודרים

תודה לכל האנשים הנפלאים כרגע כל המשפחות שלנו מסודרות ואין לנו עוד בקשות לאירוח, במידה ויהיו אשמח ליצור קשר עימכם. תודה אנשים יקרים על האכפתיות והרצון הטוב. מאחלת לכולם שנה נפלאה.

Mור

New member
תודה לנועית וכל הכבוד!!!

הי נועית, תודה על האירוח שסידרת לחד הורית מפתח תקוה ועל המארז, כל הכבוד לך איך את עושה את זה??. שנה טובה וחג שמח לך ולכולנו

נצחיה2

New member
אירוח בערב החג

שלום לכם! אני חדשה בפורום זה. אנחנו רוצים לארח לארוחת החג, משפחה עם ילד או ילדים בני 10-12. הסיבה שרק עכשיו אנחנו מציעים היא שברגע האחרון התברר שנהיה מעטים סביב השולחן, הכנו הרבה מאוד אוכל ונשמח להועיל ולשמח משפחה או בודדים. אנחנו מעדיפים ילד או ילדה (יש לנו ילד בן 11) אך לא מתעקשים. נקווה שתראי את ההודעה בזמן.

עזרה לקשישה בירושלים לקראת החג.

חברים יקרים שנה טובה, אני מקווה שזה לא מאוחר מדי לבקש עזרה לגבי קשישה חולה מאד מירושלים. לקשישה אין אוכל בבית, מלבד כמה מוצרים בסיסיים ואין לה יכולהת לבשל. מלבד זאת, היא גם סובלת מדכאון ומרבה לבכות... אם מישהו מוכן לתרום (או יודע היכן ניתן להשיג מלבד עמותו אליהן פניתי ללא מענה) מארז לחג או ארוחה חמה, זה מאד יעזור. אני במסרים... תודה.

yiftah k

New member
חלוקת מזון לנזקקים-עזרה

אני מעוניין לעזור בחלוקת מזון לנזקקים לפני החג. מישהו יודע לאן לפנות בכדי להציע את עזרתי? תודה חבר'ס, יפתח.

קפול

New member
נשמח לארח בארוחת החג!

היי, אני ומשפחתי נשמח לארח מחר בערב אורחים בשולחננו. אנחנו גרים בישוב כרמי יוסף (ליד צומת לטרון) ונוכל לארח משפחה (אם יש צורך לאסוף אותם אלינו- עד 4 נפשות, אחרת אין מקום באוטו). אם זה רלוונטי - אשמח לעידכונים!! (במסר) טל

למעלה