סיוע לראש השנה-מתנדבים,פרויקטים ותרומות

עזרה דחופה ביותר לנזקקים

בס"ד שמי דרור כהן מנכ"ל המרכז הישראלי לשיווק במייל זה אני פונה לכל חבר פורום באופן אישי כדי לשתף אותכם בפרויקט ענק בו אנשים טובים חברות וארגונים מגייסים כספים עבור משפחות נזקקות . לכבוד ראש השנה, אנו מגייסים תורמים המעוניינים שבעזרת תרומתם נאמץ משפחות נזקקות, כך שבכל תרומה של 400 ₪ אנו רוכשים סל מזון נוסף מלא כל טוב למשפחה נוספת עבור ראש השנה . כדי ליעל את התהליך התחברנו לעמותת מתנדבים "מרכז החסד" (מס' עמותה 580422137) מבית חב"ד, הרוכשת עבורנו את חבילות המזון ומפיצה אותם בשיטת "מתן בסתר" לכל הנזקקים - התרומות מועברות ישירות לעמותה. המשפחות המבקשות עזרה מועברות אילנו דרך רכזי הרווחה השונים ואנו יודעים שללא עזרתנו, משפחות אילו לא יהיו מסוגלות לקיים את החג . קשה לתאר במילים את גודל השמחה ועוצמת הכרת התודה של המשפחות והילדים הרעבים הזקוקים לסל המזון. אנו בעזרתכם נותנים חיים, תקווה ואור לאותם הילדים הרעבים ולמשפחות אשר איבדו את שמחת החיים . אני פונה אליכם בכל לשון של בקשה "אנא עזור לנו לשמח לפחות משפחה אחת נוספת" – הצטרף/י כשותף/ה לפרויקט חשוב זה . התרומה מוכרת לצורכי מס לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה . לפרטים נוספים לחץ כאן ואנו נחזור אליך או ניתן לפנות אלי ישירות 03-7511468 . http://www.marketing-center.co.il אנא הפיצו בקשה זו לרשימת התפוצה שלכם – גודל מצוות המתרים שווה למצוות התורם .

shaniavraham

New member
../images/Emo20.gifתרומה לראש השנה למועדון "אנוש" חולון../images/Emo75.gif

שלום רב
שמי שני אברהם, רכזת מועדון חברתי "אנוש" סניף חולון. זהו מועדון שכולל כ-90 אנשים בוגרים נפגעי נפש. לרגל ראש השנה אני מנסה להשיג מתנות לחברים המקסימים. אודה מקרב לב למי שיסכים לתרום לנו מארזי חג (גם כמות קטנטנה) או צנצנות דבש, או כל דבר נחמד אחר. תודה רבה רבה
שני 052-3427930

נועית10

New member
מישהו מכיר כוורות שיסכימו לתרום לאנוש דבש?

חברים נשמח לעזרה אם מישהו מכיר כוורות שיסכימו לתרום לאנוש חולון כמות של 100 - 50 צנצנות דבש. תודה

talila10

New member
נועית, אני רוצה לתרום מזון לילדים לראש השנה

שלחתי אליך מסר תודה רבה טלילה

אiרין

New member
דבש ותפוחים למעון טיפולי לילדים בכפר סבא

נועית בוקר טוב ויום נפלא. אני מחפשת תרומת 3 צנצנות דבש וכ20 תפוחים לכבוד החג לילדים. האם ידוע לך על מקום בכפר סבא שמוכן לתרום? אשמח לפנות אליהם.

glitter8

New member
דרושים מתנדבים רכזי סניפים לשבוע לארגון "לתת"

מאזור זכרון יעקב פרדס חנה כרכור נא לפנות במסרים. תודה ושבת שלללללום

היכן אפשר למסור עוגיות ויין לחג באזור רמת גן?

ממש לא מדובר על כמויות מסחריות, אלא על כמה חבילות של עוגיות שונות וכמה בקבוקי יין - הכל כשר כמובן. אני בטוחה שגם זה יכול לשמח מישהו לקראת החג. אשמח לשמוע לאן אפשר וכדאי להעביר את החבילה באזור רמת גן. תודה וחג שמח

נועית10

New member
../images/Emo20.gifאפשרי להעביר למקומות הבאים

לדעתי תוכלו לבחור להעביר לאחד מהמקומות הבאים: למועדון אנו"ש בחולון, מועדון לפגועי נפש- לדעתי ישמחו להגיע לאסוף ממך שני 052-3427930 מקום אחר- בזל 16 ת"א , דיור מוגן לנוער בסיכון 03-5449092 בית חם לנערות בסיכון איילה 052-2395124 תודה וחג שמח

דוVשה

New member
שלום ../images/Emo20.gif

מעוניינת להתנדב בכפ"ס בראש השנה, להגיש ארוחות, לסדר, לנקות וכו'. אשמח באם מישהו יוכל להפנות אותי ו/או לכוון למקום שצריך. תודה.

daphnadk

New member
היי :) לכבוד החגים

שלום אני וחבורת נערים גדולה אשר נמצאים באותו מקום עבודה מעוניינים לארגן מזון שאנחנו נאסוף יחד ונשלח למוסר או עמותה כלשהי לכבוד חג ראש השנה \ארוחת סוף הצום של יום כיפור\סוכות. אני חושבת שיש העדפה לסוכות אם אפשר. אני אשמח לשמוע על מקומות ושתפנו אותי כדי שנוכל להחליט במהרה ולהתחיל לפעול בנושא תודה רבה:) אפשר ליצור איתי קשר גם במייל [email protected]

F00D Is G00D

New member
לא צריך התארגנות מיוחדת....

לתת יישמחו להעביר אליכם קרטונים עם הלוגו ופוסטרים, כל מה שנותר לעשות הוא לעמוד ביציאה ממרכזי קניות ולבקש מאנשים לקנות עוד מוצר אחד - בשביל מישהוא אחר. זה עובד מצוין, יש הרבה יותר אמון בהתרמת מוצרים מאשר התרמת כסף, עשיתי את זה 3 שנים עם התנועת נוער.

נועית10

New member
../images/Emo206.gifאנחנו זקוקים למשפחות מארחות לחג

להלן רשימת האנשים שישמחו להתארח לערב החג לארוחה או למשך החג כולנו, בהתאם לנוחות המארחים.
חד הורית עם תינוק בן שנה מפ"ת - ישמחו לאירוח בערב חג או כל החג.
בת 37 מקסימה ונעימה, דיירת הוסטל שיקומי לפגועי נפש מהרצליה- תשמח לאירוח.
אם חד הורית דתייה עם 2 ילדים מקסימים בני 9 ו- 7 - מאזור המרכז- מחפשים אירוח לכל החג אצל משפחה דתייה.
חד הורית צעירה מפ"ת שחזרה בשאלה עם תינוק שרק נולד תשמח למשפחה שתארח אותה. משפחות המעוניינות לארח מזמנות לשלוח לי מסרים עם מס' טלפון ואשמח לקשר בינכם לבין האנשים שמעוניינים להתארח מכירים אנשים שזקוקים לאירוח? שלחו לי מסר עם פרטים ואשמח לעזור.

למעלה