חשוב
נא לקרוא ולהגיב

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gifחשוב../images/Emo70.gifנא לקרוא ולהגיב../images/Emo41.gif

אז ככה, חלקכם בוודאי יודעים על הבעיות שעלו בפורום עקב תלונות של אנשים עם מצעד הלהקות. המצעד היה גם בקומונה וכשעברנו לפורום הוא המשיך כרגיל. עם זאת, עקב כמות האנשים החדשים כאן בפורום, אנשים ביקשו לשנות את המצעד כדי לתת צ'אנס גם ללהקות שבימים אלו נחרשות בערוץ.. להקות כמו הקלקסונס, פול אאוט בוי, בלוק פארטי, קייזר צ'יפס וכדומה. חלקן כבר היו בפינה לשיפוטכם במצעד הלהקות כאשר היה בקומונה ולא נכנסו למצעד. עוד תלונות היו על כך שיש להקות במצעד שלא מראים הרבה בערוץ ו/או לא הוציאו שום דבר חדש כבר שנתיים ויותר ולכן הן לא צריכות לתפוס מקום במצעד של להקות שכן חורשים עליהם בערוץ. אבל עם זאת כמובן שהלהקות האלה כן נשארו במצעד עד עכשיו כי אנשים הצביעו להם. עקב הבעיה הזאת עלו כמה רעיונות... רעיון אחד שנתחיל את המצעד לגמרי מחדש רק עם להקות חדשות ועם הזמן כמובן שחלק מהלהקות שיהיו שם כבר גם כן יחשבו "ישנות" כי יעבור זמן ויפסיקו לחרוש על השירים שלהם/הם לא יוציאו שום דבר חדש במשך תקופה. רעיון אחר שהמצעד יפתח מחדש וכל פעם כשלהקה לא הוציאה שום דבר חדש במשך כמה חודשים ו/או לא מראים אותה הרבה בערוץ אז יוציאו אותה ויציעו להקה חדשה במקום. והרעיון האחרון הוא להשאר עם אותו מצעד ולהמשיך משם... בידיעה שיש סיכוי שאותן להקות (ברגע זה - רדיוהד, בלר, דה יוזד וHIM) שלא מראים הרבה בערוץ ישארו במצעד עד שלא יצביעו להם הרבה. הנה המצעד הנוכחי: 1. Oasis 2. Arctic Monkeys 3. Muse 4. Panic! At The Disco 5. My Chemical Romance 6. Placebo 7. Radiohead 8. The Used 9. The Automatic 10. HIM חדשים לשיפוטכם The View Blur
עכשיו אני רוצה לשמוע את דעת הרוב כאן. תשרשרו
אם אתם רוצים להתחיל את המצעד מחדש ואם כן אז תכתבו גם איך לדעתכם עדיף לעשות את זה תשרשרו
אם צריך להשאיר את המצעד הקיים ולהמשיך משם...
דעתי האישית... בעיקרון אני מסכימה עם 2 הרעיונות הראשונים בעיקר עקב התלונות שקיבלתי, לדעתי צריך להתחיל מחדש את המצעד אבל אני לא בטוחה איזו דרך עדיפה, כי להקות מסויימות עלולות להשאר במצעד יותר זמן מאשר שהקליפים שלהם ישארו בערוץ (כמו במצעד הנוכחי) ואז אנשים עלולים להתלונן שוב ופייר - הם צודקים, המצעד הזה לדעתי צריך לשקף מה שמראים בערוץ...

PATD

New member
../images/Emo45.gif

לפי דעתי צריך להתחיל את המצעד מחדש כי יש אנשים חדשים בפורום ..אבל לא איכפת לי איזה להקות יהיו בו למרות שאני אוהבת יותר את הישנות..

LIly845

Well-known member
../images/Emo45.gifעם הרעיון הראשון..

עם כל הכבוד להים והיוזד, בכלל לא רמשמיעים אותם ואני אישית אף פעם לא שמעתי את היוזד בm|2!! וצריך לעשות מצעד שהוא נכון לעכשיו לערוץ!

../images/Emo45.gifלרעיון השני ../images/Emo219.gif

בעיקרון אין לי בעיה עם שני הראשונים,אבל אני חושבת שהשני הרבה יותר טוב. ובאמת יש חדשים,אז,עדיף לעשות מחדש.

tomashi

New member
ההצעה שלי (לא יודע אם זה חדש)

רק כי אני מתעב את Placebo חחח... לא האמת שאני חושב שצריך כאילו כל כמה זמן להציע (כמו עכשיו..לא שאני יודע איך זה היה קודם אבל עדיין) להקות שנחרשות בערוץ ואם יצביעו להן אז הן יכנסו ואם לא אז נישאר עם הישנות. הכי טוב לדעתי.

CitizenErased

New member
השאלה היא אבל...

אם אתה בעד להמשיך עם המצעד הנוכחי, ששמתי, או לעבור למצעד חדש וגם צריך לזכור שיש פה ריכוז של מעריצים של להקות מסויימות (אואזיס, MCR ועוד) מה שאומר שללהקות האלה תמיד יצביעו והן עלולות להשאר במצעד למשך הרבה מאוד זמן... כמו שלי הציגו את זה "הן עלולות לתפוס מקום של להקות חדשות שבאמת נחרשות בערוץ"

tomashi

New member
אז המצעד הנוכחי

תכלס כל עוד יש תחלופה של להקות לא אכפת לי והרי אמרת שאואזיס (קצת ענתיקה לא?) ואחרות במילא יישארו אז מה זה כבר ישנה אם נפתח אחד חדש? קיצור לדעתי להישאר עם זה.

CitizenErased

New member
לא אמרנו את זה ../images/Emo3.gif

אם יהיה חדש אז זה יהיה עם להקות שיש כרגע בערוץ הרבה (קלאקסונס, בלוק פארטי, פול אאוט בוי, מיי כמיקל רומנס וכו' וכו') אבל גם אם נשנה יש 2 רעיונות.. או שנשנה ונלך רק לפי ההצבעות, מה שאומר שעם הזמן להקות מסויימות שכבר לא יראו הרבה שוב פעם ישארו על חשבון להקות שיראו הרבה אז או שנשנה ואז כל פעם שלהקה מתיישנת (לא מראים הרבה בערוץ/לא מוציאה שום דבר חדש) נוציא אותה ונשים אחרת במקומה (ונוסיף אותה חזרה כששוב הם יוציאו דברים ויראו אותם בערוץ)

Rose131

New member
../images/Emo31.gif

בגלל שקיבלתי תלונות הפוכות למה שאת קיבלתXD

GoldenBabe

New member
../images/Emo45.gifלרעיון הראשון../images/Emo109.gif

תתחילו מהתחלה, הכי הוגן.. אני בכלל לא מבינה למה יש את אואזיס ודה יוזד והים אם לא משדרים אותם בערוץ.. ואגב, תעשו מין חוק כזה שאסור ללכת לפורום/קומונה של אותה להקה ולהגיד לכולם לבוא לפה להצביע
זה לא הכי הוגן אתם יודעים -,- [ואל תתחילו ישר לתקוף! סעמק כולה הבעתי דעה, מותר לי]

למעלה