חשוב
נא לקרוא ולהגיב

sha na na revol

New member
../images/Emo31.gif

כי האמת?... אני מוכן לקבל את דעת הרוב אבל אני לא חושב שיש סיבה לשנות ב-MTV2 מראים מגוון של מוזיקה אלטרנטיבית וקלאסיקה - וזה שמעריצה מסוימת של להקה אולי תשים לב, לא אומר שזה לא קיים... אין שום דבר רע במצעד שהגיע להיות כמו שהוא ע"י המשתתפים, ואם כן יש - בבקשה, תגידו למה הצבעתם ותמשכו את ההצבעה, מוזר לי לראות את אותם(!!!) אנשים שעשו את המצעד כמו שהוא מתכחשים אליו. אם זה החוק, אין לי שום בעיה, אבל אם זה כזה העניין של להתלבט בו? leave it as is, ביצ'ז.

CitizenErased

New member
אבל זהו ש...

יש המון אנשים חדשים בפורום, שלא היו בקומונה. אז הם מצידם לא קשורים למצעד הזה ומעוניינים בחדש.

sha na na revol

New member
וזה בסדר...

אבל בואי נגיד ככה, זה לא ערוץ שנשלט ע"י מה מופיע יותר במגזינים. אין סיבה נגיד למעריציה של פו"ב להחליט שהם יותר רלוונטיים כי משמיעים אותם יותר. המוזיקה שמושמעת בערוץ רלוונטית לערוץ, נקודה, אין כאן עניין של יותר או פחות, ואם מישהו חושב על להקה שעבר זמנה או כל ביטול אחר, הפתרון הוא שאנשים לא יצביעו למשהו שהוא לא רלוונטי. להגיד 'נרשום רק מה שהכי...' את יודעת, 'חם' או וואטנוט, אני לא חושב שזה זה. מה גם שאנשים בארץ פחות נחשפים לאינדי בריטי מבחינת טרנדים גם אם כן משמיעים את זה. כתבות בעתונים כמו 'רייטינג' נגיד, הם משתמשים בטרנדים ממגזינים אמריקאים כמקור מידע, וזה מה שאנשים קוראים....

CitizenErased

New member
אכן אבל ברגע זה...

המצעד נשלט על ידי מעריצים של להקות מסויימות יותר מאשר על ידי הערוץ עצמו. במצעד ברגע זה יש יותר מ4 להקות שבקושי מראים בערוץ בימינו ובסופו של דבר הפורום צריך להיות קרוב לערוץ בעניין הזה, אנחנו לא יכולים להשאר עם מה שהיה נכון ללפני שנתיים ברגע זה פשוט בגלל שיש כמה מעריצים של אותה להקה... ומעריצים לא יפסיקו להצביע ללהקות שהם אוהבים, ככה זה. גם אם הלהקה לא הוציאה שום דבר חדש כבר יותר משנתיים ואין אף סיבה להראות אותה בערוץ/לשים אותה במצעד. תסתכל בכל מצעד שיש ברגע זה בערוץ.. כל מצעד. האינטראקטיבי, רוק, NME... מכל ה10 להקות שנמצאות אצלנו תראה רק אחת או 2 שם (מיי כמיקל רומנס ואחת האחרות). זה פשוט לא מקביל לערוץ. בסופו של דבר זה לא פורום רוק אלטרנטיבי וזה לא פורום אינדי, זה פורום MTV2 ועם זאת המטרה היא להתקדם יחד עם הערוץ. להקות באות, להקות הולכות, הערוץ נשאר ומשתנה. בתור הפורום של הערוץ אנחנו צריכים להתקדם יחד איתו. כל הזמן יבואו לכאן אנשים חדשים שיצפו להיות מסוגלים להצביע ללהקות שהם רואים באותו רגע בערוץ.. האנשים האלה לאו דווקא צופים בערוץ שנים, יכול להיות שבשניה הזאת הם התחילו לצפות... אז הם יכירו להקות כמו MCR, קלאקסונס, פול אאוט בוי, קייזר צ'יפס וכאלה... רק אחת מהלהקות הנ"ל מופיעה במצעד.

sha na na revol

New member
בערוץ מראים

יותר מ 2 להקות, יותר מ 10 או 15 להקות.... במקום להכנס למה ומי אני אסכים ביני לבין עצמי שמצעד הערוץ פירושו מצעד נטחנים. אני אישית, מהמקום שלי, אם טוחנים לי *כל* להקה, אני נמשך יותר ללהקות קטנות שפחות משמיעים אותן. זה גם סוג של קהל יעד, אלה שמחפשים משהו להחשף אליו מאשר את אותה רשימה קבועה.

CitizenErased

New member
אנחנו לא הולכים לשים פה ר-ק

להקות שמופיעות במצעד באותו היום/רגע/שעה נתונה... אנחנו סך הכל אומרים שלהקות שבקושי מראים בערוץ בזמן מסויים (שבמקרה הזה מדובר כבר על שנתיים) לא צריכות להופיע אצלנו במצעד, נקודה. ברגע שהם יוציאו משהו ויתחילו שוב להראות אותם אז יוסיפו אותם, זהו זה.

sha na na revol

New member
if you're referring to what I think

ממילא לא אכפת לי אם מראים אותם או לא.
אבל נגיד פטריק וולף, אמן מקסים עם אלבום די חדש שהוא די לא נדחף... אני יודע למשל שהוא לא יהיה במצעד כזה כי אנשים לא נחפשים לזה. ואין עליו תאריך של 'לפני שנתיים'. אני נשבע שאני רואה את דירטי פריטי ת'ינגס כל יום שאני מדליק טלוויזיה.... אז זה שאלה של מי מסתכל על זה וכמה הוא קולט, מה עושה את פאניק יותר רלוונטיים, הנראות שלהם בתפוז?

CitizenErased

New member
תשמע...

אני לא יודעת אם אלו להקות יהיה מתוכנן להתחיל מחדש את המצעד אבל כל להקה שמראים בערוץ בימינו ויש לה חומר חדש אפשר להציע שיוסיפו.

sha na na revol

New member
השאלה אם אפשר יהיה לבנות מצעד

בצורה שתיתן חשיפה ליוצרים באופן הוגן.

sha na na revol

New member
אוקיי

הקטע של ההשוואה בין דפ"ט לפאניק הייתה באמת knee-jerk response מצדי, התכוונתי לזה כדוגמה של 'אני יודע שלא יהיה אינדי, אלא אם כן האינדי נהיה ממש מיינסטרים'. דוגמה אחרת - כשלויו הסינגל ראשון 'wasted little DJs' אני בטוח שלא היה מצב כזה מבחינת 'חדשים לשיפוטכם'. לעומת זאת, מתי הם נכנסו? Same Jeans.

lestatgirl

New member
אבל יש נגיד אנשים שבאמת

נחשפים לקליפ של פטריק וולף ביער מתישהו ב120 דקות באמצע הלילה ודיי פיתחו פחד בכל מה שקשור אליו..

lestatgirl

New member
מאז וולפמן קשה לי לבטוח בכל מי ששם

משפחתו או שמו הפרטי הוא וולף אפילו הזאב בפטר והזאב

t a o t a o

New member
אולי זו אני, אבל

אני חושבת שבזאב מפטר והזאב לא היית אמורה לבטוח אף פעם. פיטר והזאב....
אני מעדיפה כבר את קייט.

lestatgirl

New member
אבל הוא אכל תאווזה המעצבנת ההיא

ועשה לכולנו טובה.. חחח שהזאב וקייט יהיו ביחד וזהו.. (למרות שקייט נורא חתולית ואני לא יודעת איך יהיה לה עם זאב, אולי נמצא לה שועל?..)

Luna Sphere

New member
אהא!

זה הקטע הזה שאומרים על מישהו אחר אבל בעצם מדברים על עצמך.. ודי פטריק לא מפחיד

למעלה