חשוב
נא לקרוא ולהגיב

orw93

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo205.gif

לא ממש משנה איזה מהרעיונות יתממשו, אבל אני חושבת שצריך להתחיל את המצעד מחדש.

lestatgirl

New member
אמ..לפי דעתי

היה צריך להיווצר מצב שבו הלהקות שלא מוציאות כלום יפלו באופן טבעי, אבל המעריצים של אותם להקות ממשיכים להצביע להם בכל מקרה ועם כמ שנאמנות זה דבר חשוב זה עדיין פורום כולל וצריך להתחשב במה שעכשיוי ואקטואלי לא בדברים ישנים טובים ככל שיהיו. אז אם זה לא קורה באופן טבעי צריך לעשות זאת באופן מלאכותי הכוונה
לרעיון השני רק שאני מפחדת לראות מה יקרה בהחלטה של תוך כמה זמן מוציאים להקה מאז הריליז האחרון שלה ותוך כמה זמן מכניים להקה וכו'.. בגלל ה נראה לי שעדיף הרעיון הראשון ..

Moldy Peach

New member
../images/Emo45.gif

בעיקרון לדעתי זה מצעד מיותר אם יש את המצעד של השירים.. אבל אם כבר אז להכניס יותר להקות אינדי. וכן, שיהיה רלוונטי למה שהולך בערוץ.. אממ זהו.

lestatgirl

New member
../images/Emo45.gif

באמת להציג מה שבאמת יש בערוץ אפילו שיהיה 5 להקות אינדי ו5 להקות אימו או 3 אינדי 3 אימו3 ניו רייב ו1 היפהופ

CitizenErased

New member
אני לא חושבת שכדאי ללכת לפי...

ז'אנרים אני חושבת שכדאי פשוט ללכת עם מה שמראים הכי הרבה בערוץ ואם יש להקה שחורשים עליה אבל משום מה לא נמצאת במצעד אז להציע אותה כדי שיוסיפו אותה שבוע אחר כך

lestatgirl

New member
אבל בתכלס..

זה דיי ברור וזה היה ככה עוד מהקומונה וזה בסדר לגמרי שהרוב פה מעדיפים יותר את הסגנון של האימו (למרות שכל החדשים טיפה הטו את המאזניים
) ואני חושבת לאט לאט אולי 2-3 להקות מחוץ לז'אנר הזה יהיו במצעד כשבפועל מראים אותם בדיו באותה כמות שראים את כל הז'אנר של האימו ואפילו יותר. בעיקרון האינדי תמיד היה ותמיד ישראל הסגנון היותר דומיננטי בערוץ ואני חושבת שלמצעד אסור להתעלם מזה..

CitizenErased

New member
האמת שאני לא בטוחה...

שאימו עדיין דומיננטי כאן. אני חושבת שפשוט צריך לשים את הלהקות שמראים בערוץ הכי הרבה... ואם לדעתך או לדעת אחרים יש התעלמות מלהקות כלשהן כי הן לא אימו אז תבקשי ויוסיפו אותן
בעיקרון אני דיי בטוחה שאם יהיה מצעד חדש זה יהיה להקות כמו מיי כמיקל רומנס ופול אאוט בוי לצד הקלקסונס, דה ויו, גילמוטס ובלוק פארטי

lestatgirl

New member
אמ..כן

עכשיו כשחדשים מגיעים באמת זה מתחיל להשתוות אבל אי אפשר להכחיש שעד עכשיו היה נטיה ברורה לכיוון מסויים.. ואני מניחה שאת צודקת באמת.. אני מקווה שאת צודקת האמת

sha na na revol

New member
אז זהו,

כשמצעד שהולך לפי אופנות של מה שיש חלק שמגדירים כלרוונטי, *לא* מייצג את כל הזרמים, מקסימום אימו ו'רוווווווווווק1!' כזה שאפילו לא מראים אותו, שאלה אנשים מהקומונה הישנה, אבל מה לעשות שזה לא כזה מייצג את M2.

t a o t a o

New member
../images/Emo45.gif ו-../images/Emo45.gif ו-../images/Emo45.gif

מצעד השירים חביב עלי יותר, אני בעד יותר אינדי, בעד רלוונטיות. תודה על שחסכת לי את הזמן לנסח את זה בצורה ארוכה יותר

AurelieG

New member
../images/Emo45.gif

לדעתי צריך להתחיל אותו מחדש כי הלהקות שיש כבר לא פרסמו מלא זמן שירים.. HIM..בכלל הכי לא קשור. אני אוהבת ושומעת אותם אבל הם ממש לא קשורים עכשיו..הם לא פרסמו משו כבר המון זמן!

למעלה