על השדורים 24 שעות באינטרנט או בTV

המשפט של התוכנית ../images/Emo6.gif מחייב הודעה חדשה

אבא של עינב ללאון אחרי שהתלוננה על חרק מטריד ולאון שואל לגילה :"23 אבל מתנהגת כמו בת 22 וחצי" ענק חח...

fabrucio

New member
אני מהמר על צבר ורונין

תזכרו מה אני אמרתי!!! מישהו רוצה להתערב???

חשבתי ששיפרה היא הפייבוריטית עד שהיא התעקשה

לישון עם הבנים.. פשוט נראה שהיא הולכת להידבק לבנים וזה לא מי שהצופים ירצו לתת למישהי כזאת פרס..

א ח ת18

New member
הוא שאל אותו מלא שאלות

על זה שהוא הומו.. אז היא אמרה לו שזה כמו שהוא מאונן ונוגע בזין חחחחח

למרות, שעינב לא מתפקדת שווה להשאיר אותה

הכל מאולץ שם. בינתיים היא הכי אמיתית שם, כי היא מבואסת מדי להקצין את עצמה מה שיגרור אחריו התפרצויות מעניינות... אני לא קונה כרגע את המשחק של כמה מהם ואיזה רכלנית נעמה רוצה לדעת הכל....

noziz mum

New member
ועוד לחשוב שהיא חרדית לשעבר.. ../images/Emo13.gif

גם אני לא שמעתי את סוף המשפט אבל לא על זה באתי לכתוב אלא על עינב הפרחולה שלא מפסיקה לשיר את השיר המעצבןןןןןןןןןןןןןןןןןן של ישראל בר און העוד יותר מעצבן! בגלל פרחולות כמוה הוא זכה. רק בגלל זה אני בעד שהיא תעוף מהר (אוייי אני רעה...)

שפרא חרמנית ברמות,

הוא נדבקת לבנים מסרבת לצאת להם מהחדר ומה קשורה המקלחת עם הבנים עכשיו?! סתם לא רואים כלום...

RageBot

New member
למה להתערב?

כשאתה רואה שהוא כבר חביב הקהל? אז מה הפואנטה? /=

עדכון חם לבנות,

בדקות אלה הבנים והבנות התפצלו לחדרים לאחר קבלת המזוודות ומשום מה, בחרו להתמקד בבנים מתפשטים....

יש אחד יותר מתמצת:

"אותו הדבר כמו בבית. החגורה שלה והנעליים שלה זרוקות. הבת כלבה הזו" מי מדבר ככה על הבת שלו? או יותר יפה, בשיחה בה הוא מסביר למה הוא לא היה מסכים לאישתו ללכת לתוכנית אבל זה בסדר שהוא שם: "גבר זה גבר ואישה זו אישה". פששש מזל שאמר, אחרת לא היינו יודעים. תמיד חשבתי שגבר הוא אישה ואישה היא גבר. מה שבטוח, ערס זקן הוא גם פרימיטיב מטומטם- יחד עם זאת מצחיק בטירוווף!

לא חושבת

הוא יחזיק מעמד- אבל לא עד כדי כך. מתישהו נמאס מבידור זול... אני מוצאת את עצמי מסתכלת על הטלויזיה, במתח, ואז נזכרת שכלום לא הולך לקרות. אני סתם מציצה להם! וואי איך לא הייתי רוצה להחליף אותם. הם לא מבינים בכלל איזה באז הם...

הוא קרע אותי עם הצרצר ובכלל שהתחיל לשיר

היצ'קידנה היצ'קידנה דנה ופחדנה חחחח....

למעלה