שרשור שאלות הכוונה ומודיעין

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
לצערו אולי בגלל שהוא יצטרך לגור

למה לצערך?
יש בבאר שבע מוקדי שירות לקוחות של עוד המון חברות, יש ממש אזור בבאר שבע שכולו מיועד לחברות תקשורת ומוקדי שירות טלפוניים.
לצערו אולי בגלל שהוא יצטרך לגור
איתך......

oridoron77

New member
בבקשה מכולם -עזרה (לחוץ בזמן)!!!

שרשור שאלות הכוונה ומודיעין

הנכם מתבקשים לשרשר לכאן את שאלות ההכוונה ומודיעין התח"צ שלכם. חברי הפורום יענו לכם בשרשור זה
גלישה נעימה
אוקי שלום ותודה שנכנסתם אני מחר בבוקר צריך לתפוס קו לטבריה מהתחנה המרכזית בת"א. נודע לי שיש רכבת אקספרס שיוצאת ב7:15 ו7:45. אני לא יודע אם אני יוכל והספיק להגיע לתחנה המרכזית בשעות האלו!! האם מישהו יודע אם יש קווים (רצוי אקספרס :-\ ) שמגיעים לטבריה מהתחנה המרכזית בשעות היותר מאוחרות של הבוקר , וכמה זמן זה בערך יקח.

hai001

New member
יש קו 835 שיוצא מתחנה מרכזית ת"א

אוקי שלום ותודה שנכנסתם אני מחר בבוקר צריך לתפוס קו לטבריה מהתחנה המרכזית בת"א. נודע לי שיש רכבת אקספרס שיוצאת ב7:15 ו7:45. אני לא יודע אם אני יוכל והספיק להגיע לתחנה המרכזית בשעות האלו!! האם מישהו יודע אם יש קווים (רצוי אקספרס :-\ ) שמגיעים לטבריה מהתחנה המרכזית בשעות היותר מאוחרות של הבוקר , וכמה זמן זה בערך יקח.
לטבריה שעות פעילות הקו מתחנה מרכזית חדשה: 07:45 - 18:15 תדירות בוקר: 30 דקות תדירות צהרים: 20 - 30 דקות תדירות ערב: 30 דקות מקווה שעזרתי

hai001

New member
הוא קו אקספרס וזמן נסיעה איתו

לטבריה שעות פעילות הקו מתחנה מרכזית חדשה: 07:45 - 18:15 תדירות בוקר: 30 דקות תדירות צהרים: 20 - 30 דקות תדירות ערב: 30 דקות מקווה שעזרתי
שעתיים ו35 דקות לטבריה יכול לקחת יותר תלוי בפקקים בילוי נעים.

oridoron77

New member
רגע קו 835 הוא רק אקספרס??

שעתיים ו35 דקות לטבריה יכול לקחת יותר תלוי בפקקים בילוי נעים.
כאילו ישר בלי עצירות?? או שאפשר להתקע איתו שהוא יכנס לערים....?? פשוט אמרו לי (וכנראה טעו..) שיש רבע ב7:15 וברבע ל8 קו אקספרס לטבריה השאר זה מאספים לטבריה (שזה הרבה זמן....) בבקשה צמא לעזרה!!!!

hai001

New member
הקו עובר דרך

כאילו ישר בלי עצירות?? או שאפשר להתקע איתו שהוא יכנס לערים....?? פשוט אמרו לי (וכנראה טעו..) שיש רבע ב7:15 וברבע ל8 קו אקספרס לטבריה השאר זה מאספים לטבריה (שזה הרבה זמן....) בבקשה צמא לעזרה!!!!
הקו עובר דרך
רכבת מרכז, מחלף נתניה, צומת אום אל פאחם, צומת מגידו, עפולה, גבעת המורה, טמרה, גזית, כפר תבור, צונת גולני, צומת לביא, צומת פורייה, טבריה.

hai001

New member
יש קו 830 שיוצא מתחנה מרכזית אבל

הקו עובר דרך
רכבת מרכז, מחלף נתניה, צומת אום אל פאחם, צומת מגידו, עפולה, גבעת המורה, טמרה, גזית, כפר תבור, צונת גולני, צומת לביא, צומת פורייה, טבריה.
הוא בתדירות נמוכה, וגם קו אקספרס. שעות הפעליות הקו מתחנה מרכזית חדשה: 05:50, 06:30, 07:15, 09:40, 11:45, 13:50, 15:45, 17:45(האחרון) והוא גם נכנס לעפולה וגם נסיעה איתו כשעתיים ו 33 דקות תלוי בפקקים אני מברר לך עוד אפשרות שהיו יותר מהירות לטבריה מת"א.

hai001

New member
זה כנראה שתי האפשריות שיש מת"א

הוא בתדירות נמוכה, וגם קו אקספרס. שעות הפעליות הקו מתחנה מרכזית חדשה: 05:50, 06:30, 07:15, 09:40, 11:45, 13:50, 15:45, 17:45(האחרון) והוא גם נכנס לעפולה וגם נסיעה איתו כשעתיים ו 33 דקות תלוי בפקקים אני מברר לך עוד אפשרות שהיו יותר מהירות לטבריה מת"א.
לטבריה קו 835, וקו 830 יש גם קו 841 אבל הוא מגיע לגן הרוסים שבטבריה

hai001

New member
אני מקווה תסתדר בדרכי הגעה לטבריה

לטבריה קו 835, וקו 830 יש גם קו 841 אבל הוא מגיע לגן הרוסים שבטבריה
אני מקווה תסתדר בדרכי הגעה לטבריה

elians

New member
841 זה אוטובוס סיוט ../images/Emo31.gif

לא לנסוע עם 841, הוא מאסף דרך פ"ת
ולאורך כביש 4
841 זה אוטובוס סיוט

835 / 830 הכי טובים... (במיוחד 830 שלא עוצר כמעט בדרך ולא נכנס כמעט לאף מרכזית לאסוף נוסעים בלילות עד ת"א)

מצב
הנושא נעול.
למעלה