משחק הפושעים,סיבוב 1

liaush

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo129.gifמשחק הפושעים,סיבוב 1../images/Emo70.gif ../images/Emo59.gif../images/Emo41.gif

ערב טוב פושעים יקרים
כעת אני פותחת את הסיבוב הראשון של משחק הפושעים. משחק הפושעים מחולק ל4 שלבים.
השלב הראשון. בעוד דקות ספורות אני אפרסם חמש שאלות טריוויה קלות בנושא *הבורר* תצטרכו לענות על השאלות שלושת הראשונים שעונים נכון יוצאים מהכלא בסיבוב הראשון! וכל החמישה אחרים נשארים בכלא עד הסיבוב השני.
השלב השני מחר בין השעות 12:00 ל13:00 יתפרסמו לוח התוכניות של כל שלושת הפושעים. (כמובן אם שלושה פושעים יענו ראשונים אז אין טעם לחכות ואני אפרסם בזמן הקרוב). ברשימת התוכניות האלה יהיו 6 פשעים כל פושע יצטרך לבחור בפשע מסויים שאותו יבצע.את הפירוט על הפשע תקבלו רק כאשר תבחרו, אני מזכירה כאלו שבוחרים הם רק 3 הפושעים שיצאו מהכלא!. ניתן יהיה לבחור תוכנית פשע עד השעה 16:00 ולא מאוחר יותר!.
השלב השלישי בשעה 16:00 בדיוק אני נותנת לכל פושע שאלות בנושא הבורר, אם הוא ידע לענות נכון על חמשת השאלות הוא הצליח לבצע את הפשע שבחר, במידע ולא אז הוא חוזר לכלא עד סיבוב הבא. ניתן לענות על השאלות עד השעה 21:00
שלב רביעי ואחרון בשעה 21:00 התוצאות! מי נשאר חופשי ומי חוזר לכלא! כמובן שמי שענה נכון על כל השאלות חופשי ומי שטעה לפחות בשאלה אחת עף לכלא בטיל!. מי שלא הבין אל תדאגו יהיה לכם זמן להבין בינתיים אתם רק בשלב הראשון. תתרכזו בשאלות ותשתדלו לא לטעות!
המטרה שלכם זה לסיים את רשימת הפשעים שתינתן לכם ארבעת הראשונים שיסיימו את הרשימה יבטיחו את מקומם ברבע הגמר בגדול!

liaush

New member
../images/Emo59.gifשלב-1 מי יצא מהכלא../images/Emo35.gif../images/Emo59.gif../images/Emo11.gif

רק שלושה פושעים יצאו מהכלא!. וזה תלוי בכם
השאלות
1. מי מגלם את הבורר בסדרה?. 2. מה הוא שמה של השחקנית שמגלמת את אחותו הלא ביולוגית של נדב? 3. מי הוא האויב הכי גדול של הבורר? 4. מה הוא המקצוע של נדב פלדמן? 5. איך קוראים לאימו של נדב?
בהצלחה לכולם

liaush

New member
../images/Emo27.gifנא לשרשר לכאן את התשובות ולא במסר../images/Emo128.gif

אושRתי

New member
../images/Emo26.gif

1. מי מגלם את הבורר בסדרה?. משה אבגי 2. מה הוא שמה של השחקנית שמגלמת את אחותו הלא ביולוגית של נדב? מירב פלדמן 3. מי הוא האויב הכי גדול של הבורר?יגאל הנאצי ? 4. מה הוא המקצוע של נדב פלדמן? פסיכולוג 5. איך קוראים לאימו של נדב? עדנה פלדמן?

liaush

New member
../images/Emo128.gif בחזרה לתא ../images/Emo11.gif

טעות בשאלה 4, נדב הוא עובד סוציאלי
אך לא נורא בסבוב הבא יהיה טוב

שלי../images/Emo9.gif../images/Emo66.gif

מי מגלם את הבורר בסדרה?.משה איבגי 2. מה הוא שמה של השחקנית שמגלמת את אחותו הלא ביולוגית של נדב? מאיה פלדמן 3. מי הוא האויב הכי גדול של הבורר?יגאל הנאצי 4. מה הוא המקצוע של נדב פלדמן?עובד סוציאלי 5. איך קוראים לאימו של נדב:עמליה

liaush

New member
../images/Emo128.gif מאי החופשה הסתיימה בחזרה לתא!

טעית בשאלה 2. התשובה היא מירב פלדמן ולא מאיה. לא נורא פעם הבאה יהיה טוב

אני../images/Emo13.gif

1. מי מגלם את הבורר בסדרה?. משה איבגי 2. מה הוא שמה של השחקנית שמגלמת את אחותו הלא ביולוגית של נדב? מירב פלדמן 3. מי הוא האויב הכי גדול של הבורר? יגאל הנאצי 4. מה הוא המקצוע של נדב פלדמן? עובד סוציאלי 5. איך קוראים לאימו של נדב? האמא הביולוגית היא עמליה, והאמא המאמצת היא עדנה. אושרת אם את יכולה למחוק את 2 התגובות שלי, לא שירשרתי נכון. מצטער ותודה

עונה

1. מי מגלם את הבורר בסדרה? משה איבגי. 2. מה הוא שמה של השחקנית שמגלמת את אחותו הלא ביולוגית של נדב? מירב פלדמן. 3. מי הוא האויב הכי גדול של הבורר? יגאל הנאצי. 4. מה הוא המקצוע של נדב פלדמן? עובד סוציאלי. 5. איך קוראים לאימו של נדב: עמליה מזרחי.

liaush

New member
ענית באיחור המשחק כבר נגמר

וחוץ מזה אפילו לא נרשמת לרשימת הפושעים. נותר רק עוד מקום 1 אם תרצה להירשם רישמית תודיע לי ותוכל להשתתף

liaush

New member
../images/Emo41.gifלמה עונים בפורום ולא במסר../images/Emo35.gif התשובה:

קודם כל השאלות הן פשוט קלות. דרך שני.. אתם נכנסים לראשם של הפושעים! הרי הפושעים לא תמיד יוצאים מהכלא בדרכים הגונות. זה ממש לא מעניין אותי אם העתקתם או אם לא כי אתם כעת פושעים! הפושעים צוחקים לחוק בפרצוף! אבל הפושעים צריכים להיות חכמים ולא להעתיק טעויות! כי אם יהיו כאלה שיטעו ואתם תעתיקו טעויות אתם תפלו וחבל ולכן עצה שלי אל תעתיקו! זה אף פעם לא בטוח! בהצלחה לכם

liaush

New member
נותר רק עוד פושע אחד שיצא מהכלא!!! ../images/Emo11.gif

מאי ואריאל כבר בחוץ! מי יצטרף עליהם?? יש לכם סיכוי! להמשיך לענות! וזיכרו עונים כאן ולא במסרים! בהצלחה פושעים!

liaush

New member
תיקון: 2 פושעים יצאו מהכלא!../images/Emo11.gif

ויצטרפו לאריאל
בהצלחה לכם

למעלה