משחק הפושעים,סיבוב 1

yifati XD

New member
אני אני אני

מי מגלם את הבורר בסדרה?.משה איבגי 2. מה הוא שמה של השחקנית שמגלמת את אחותו הלא ביולוגית של נדב? מירב פלדמן 3. מי הוא האויב הכי גדול של הבורר?יגאל הנאצי 4. מה הוא המקצוע של נדב פלדמן?עובד סוציאלי 5. איך קוראים לאימו של נדב:עמליה

liaush

New member
נותר רק עוד פושע 1 שיצא מהכלא!!../images/Emo11.gif

ויצטרף ליפעת ואריאל. כל הפושעים האחרים שנשארו בכלא כבר בסיבוב הבא אם תענו נכון ומהר תצאו לחופשי
אז לא להתייאש.

דבש Nתiק

New member
עונה!

1. מי מגלם את הבורר בסדרה?.משה איבגי 2. מה הוא שמה של השחקנית שמגלמת את אחותו הלא ביולוגית של נדב? מירב פלדמן 3. מי הוא האויב הכי גדול של הבורר? יגאל הנאצי 4. מה הוא המקצוע של נדב פלדמן? עבודה סוציאלית 5. איך קוראים לאימו של נדב? עמליה

liaush

New member
../images/Emo41.gifושלושה הפושעים שהשתחררו מהכלא הם!!!../images/Emo11.gif

S c h n i t z e l yifati XD ודבש Nתוק. כל השאר נשארים בכלא עד הסיבוב הבא. מחר מתחיל השלב השני של המשחק שבו אתם בוחרים תוכנית פשע מתוך רשימת התוכניות פירוט על השלב השני תקבלו כבר מחר. השלב השני יתחיל מהשעה 12.. ולכן להשתדל להיות על המחשב. בנוסף לכך יפעת הודיעה שלא תוכל להשתתף בשלב השני ולכן מאי תחליף אותה חד פעמית!. בהצלחה לשלושת הפושעים שהשתחררו! תתכוננו למחר יום ארוך לפניכם! לילה שקט שיהיה לכם

דבש Nתiק

New member
../images/Emo45.gif מחר ב12:00 אני אהיה כאן ../images/Emo11.gif

בהצלחה אריאל ומאי (עד כמה שאפשר לאחל
)

liaush

New member
אני אפתח לפני 12 נראה אם תספיקי..

בכל מקרה את בחוץ ולא בכלא גם אם לא תשתתפי את עדיין תוכלי להשתתף חופשי בסיבוב הבא.

randu

New member
סעעעממממקקק פספסתי.../images/Emo122.gif

ליה אם את צריכה עוד תפקיד עוד פושע תגידי לי!! פשוט לא נכנסתי עד עכשיו כי לא היה לי כזה זמן...
אוופפפ רציתי דווקא לשחק!! טוב בקיצר אם יש תפקיד נוסף ליוש תפני אליי
סחתיין על ההשקעה, וכל הכבוד על הלוגו המושקע והיפה. ובהצלחה.

liaush

New member
../images/Emo24.gif אתה בפנים ../images/Emo13.gif

בנוסף לכך נותר עוד מקום 1 פנוי ברשימה בשביל שיצא מספר זוגי של פושעים ולכן אם עוד מישהו רוצה להצטרף זה אפשרי רק בשלבים הראשונים.. רן בינתיים אתה בכלא תוכל להתחיל את המשחק מיום חמישי מהסיבוב השני
בהצלחה.

liaush

New member
../images/Emo222.gifמשחק הפושעים שלב-2 התוכנית!../images/Emo61.gif

בשלב השני משתתפים אך ורק S c h n i t z e l דבש Nתiק yifati XD- אשר הוחלפת ע"י mai angel המקורית.
וכאן אני רוצה להודיע הודעה: בגלל שזה שלב 1 אפשרתי החלפות אכן מהשלב השני אין יותר החלפות! במידע ומישהו לא יכול להגיע באותו היום אז מבחינתי הוא מפספס סיבוב. עכשיו מה קורה אם מפספסים סיבוב
, המטרה של הפושעים זה לסיים את הטבלה של הפשעים! ואם תפספסו שלבים ככה לא תוכלו לסיים את הטבלה, וזה אומר שלא תוכלו להגיע לגמר, וכנ"ל לגבי כל מי שיושב עכשיו בכלא.. ככל שאתם יושבים יותר זמן בכלא ככה הסיכויים שלכם להגיע לגמר קטנים ולכן תנסו לפספס כמה שפחות שלבים תאמינו לי שזה משתלם בסוף
וכעת שלושת הפושעים המשוחררים הינה לפניכם רשימת הפשעים, בנוסף לכך בתמונה מצד שמאל ניתן לראות את הרשימות של כל הפושעים כאלה ששוחררו וכאלה שעדיין לא!. בכל פעם כשתבצעו את המשימה בהצלחה אז משימה אחת משם תימחק. והמטרה שלכם היא לצמצם! לצמצם כמה שיותר משימות.
התוכניות שלכם
1. פריצה ושוד
2. גניבה
3. תקרית אלימה
4. רצח
5. מכירות סמים
6. סחיטות ואיומים
7. עברות כלליות.
מתוך שבעה הפשעים האלה כל אחד משלושתיכם בוחר פשע 1. כאשר אתם בוחרים פשע אתם מקבלים ממני פירוט מפורט על אותו הפשע לאחר מכן אני מפרסמת שאלות 5 שאלות קלות. אבל במידע ובחרם ברצח וטעיתם לפחות בשאלה אחת אתם חוזרים לכלא ולצמיתות! זאת אומרת יוצאים מהמשחק. להבדיל מהפשעים האחרים במידה ותטעו פשוט תחזרו לכלא אבל תוכלו לצאת בסיבוב הבא.
המטרה שלכם היא להישאר בחוץ ולסיים את כל הרשימה הזו!. ולכן חשוב מאוד לא לפספס שלבים! מהסיבוב השני ההעדרויות הם על אחריותכם בלבד. כעת ביחרו תוכנית אחת מתוך שבעת התוכניות וכתבו אותה כאן
ניתן לבחור עד השעה 16:00, ככל שתכתבו מוקדם יותר ככה גם השאלות יתפרסו מוקדם יותר. צאו לדרך!!!

למעלה