משחק הפושעים,סיבוב 1

liaush

New member
השאלות ופירוט על הפשעים שבחרתם

יתפרסמו ברגע שמאי תבחר. בינתיים אני בשלבי הכנת השאלות ותיאורי האירוע

liaush

New member
../images/Emo11.gifשלב-3 הפשע שלכם+השאלות! ../images/Emo11.gif

נתחיל עם הבחירה של אריאל S c h n i t z e l
עברות כלליות
תאריך האירוע: 13.8.2007 יום: שני שעת האירוע: 03:00 שדה האירוע: הכביש המרכזי. תיאור האירוע: אריאל נסע במהירות מופרזת בכביש הראשי מהירות של 200 קמ"ש אחריו נסעה המשטרה, אריאל סירב לעצור, הוא נסע באור אדום וכעט ביצע תאונה קטלנית. המשטרה מאחוריו האם הניידת תצליח להסיג את הפושע ולהחזירו לכלא? הכל תלוי בך! 1. כיצד אבי אסולין עוקב אחרי כל עובדיו ובני משפחתו? 2. מי הוא וולדה?. 3. מה שמו של השחקן המגלם את אבי אסולין? 4. באיזה פרק גילתה נעמי שהיא בהריון? 5. מי ירה באיציק סאסא? (השאלות האלה מופנות לאריאל בלבד!) ----------------------------------------------------------------------------------- הבחירה של שיר. דבש Nתוק
פריצה ושוד.
תאריך הפריצה: 4.7.2006 יום: חמישי שעת הפריצה: 19:00 שדה האירוע: הבנק הלאומי המקרה: שיר פרצה לבנק הלאומי ושדדה כ 2,000,000 מליון דולר בינתיים אזרח תמים שראה את הפריצה מרחוק דיווח על כך למשטרה. האם המשטרה תספיק להגיע ולעצור את שיר?? האם שיר תצא מהבנק עם הכסף?. זה תלוי בך! 1. מה הוא שמה המלא של קוקי? 2. עם מי מתחתן נדב? 3. מה הוא שמה של החשקנית המגלמת על נעמי? 4. כמה פרקים היו בעונה הראשונה? 5.באיזה תאריך "הבורר" עלה לשידור? (השאלות מופנות לשיר בלבד!) ----------------------------------------------------------------------------------- הבחירה של יפעת yifatiXD.
גניבה
תאריך האירוע: 3.8.2007 יום: ראשון שעת האירוע: 17:00 שדה האירוע: קניון ת"א, חנות התכשיטים ה"בורסה לתכשיטים". תיאור האירוע: יפעת נכנסת לחנות תכשיטים "הבורסה לתכשיטים" היא רואה שרשרת יהלומים 20 קראט ששווה 2,000,000 המוכרת מראה לה כמה דוגמאות של שרשראות יהלומים וביניהם השרשרת היקרה והיפה מכולן! ברגע שהיא מסתובבת יפעת מוציאה את השרשרת ומתחילה לרוץ אבל אז נשמעת ההזעקה. האם יפעת תצליח לברוח עם השרשרת? או שהשומרים יתפסו אותה ביציאה? זה תלוי במאי. D: 1. איך קראו לדוקטור שהטריד מינית את אירנה? 2. היכן ראה נדב את רון הפארסי לראשונה? 3. איך קוראים לאח של ניקולה? 4. עם מי אבי בוגד באשתו ענבל? 5. מדוע ענבל עוברת ניתוח?. (כמובן שהשאלות מופנות למחליפה של יפעת והיא מאי). את התשובות יש לשרשר לכאן! עד השעה 21:00. בשעה 21:00 התוצאות! מי מכם יחזור לכלא?? ומי ישאר חופשי?
בהצלחה פושעים

liaush

New member
ל-ע-נ-ו-ת כ-א-ן ולא במסר לא אתם לא קוראים!?!

השאלות הן לא אותן שאלות! ולכן אתם יכולים לכתוב כאן!

דבש Nתiק

New member
מבצעת את הפשע ../images/Emo11.gif

1. מה הוא שמה המלא של קוקי? לימור גולדמן 2. עם מי מתחתן נדב? אורנה 3. מה הוא שמה של השחקנית המגלמת על נעמי? לירית בלבן 4. כמה פרקים היו בעונה הראשונה? 11 5.באיזה תאריך "הבורר" עלה לשידור? 26.6

מבצע את הפשע../images/Emo98.gif

1. כיצד אבי אסולין עוקב אחרי כל עובדיו ובני משפחתו? בעזרת המחשב הנייד שלו, יש לו תוכנה שמאפשרת לראות היכן כל אחד היה היום ואפילו לפני שלושה ימים. 2. מי הוא וולדה?. הוא אחד מהאנשים של ברוך אסולין, הוא עוזר לו. 3. מה שמו של השחקן המגלם את אבי אסולין? שלומי קוריאט. 4. באיזה פרק גילתה נעמי שהיא בהריון? הפרק האחרון, פרק 11. 5. מי ירה באיציק סאסא? רון הפרסי אני ממש לא בטוח כי קצת פיספסתי חלקים מהפרקים, אבל בכ"מ שיהיה בהצלחה! בקשר לשאלה הראשונה אני מקווה שזאת התשובה המלאה..

עונה../images/Emo66.gif

איך קראו לדוקטור שהטריד מינית את אירנה?ד"ר טובי 2. היכן ראה נדב את רון הפארסי לראשונה? בכלא 3. איך קוראים לאח של ניקולה?פבל 4. עם מי אבי בוגד באשתו ענבל?קוקי 5. מדוע ענבל עוברת ניתוח?. כי יש לה סרטן ברגל

liaush

New member
../images/Emo221.gifשלב-4 ה-ת-ו-צ-א-ו-ת../images/Emo70.gif../images/Emo65.gif

כיוון שכבר שלושתיכם שלחתם ולכן אין טעם לחכות ל21:00 ובלי הרבה חפירות.. נעבור ישר לתוצאות!
הפושע שחוזר לכלא הוא/היא..... ............ ...................... ..................... ................................ אף אחד!!!
S c h n i t z e l , yifati XD , דבש Nתוק. ממשיכים להנות מחיי החופש שלהם
כי שלושתיכם עניתם על 5 השאלות נכונה!
יפעת אריאל ושיר אתם יכולים למחוק את המשימה הזו מרשימת הפשעים. כי המשימה בוצעה מבחינתכם!
תודות למאי יפעת הצליחה במשימה. אני רק מקווה שכולכם יודעים שאין יותר החלפות כל אחד משחק בשביל עצמו! ואם אתם לא מגיעים זה לגמרי על אחריותכם!. בכל מקרה מזל טוב לשלושת הפושעים שהתחמקו מהכלא
והמון בהצלחה גם בסיבוב השני שיערך ביום חמישי

הידד! מזלטוב../images/Emo13.gif

כל הכבוד למאי [וליפעת] ולשיר. הרבה בהצלחה בסביבות הבא
המ, אני אמור למחוק מהרשימה את הפשע שעשיתי או שאת מוחקת?
תודה.

liaush

New member
כעיקרון אני זו שמוחקת

אבל אתה גם יכול למחוק בשביל עצמך, בשביל שלא תבחר בתוכנית הזו פעם נוספת כי בכל תוכנית בוחרים רק פעם 1
העלתי את הרשימות של כל הפושעים שם אני מוחקת את התוכניות שבוצעו
המון המון בהצלחה בשלבים הבאים יש לך את זה

liaush

New member
../images/Emo206.gifעדכון נוסף לגבי הסיבוב השני.

הסיבוב השני יתבצע ביום חמישי. אני אתחיל את הסיבוב ביום רביעי בערב בסביבות השעה 21:00 אני אפתח את הסיבוב בשלב הראשון של "מי יצא מהכלא" בשלב הראשון יצאו רק 3 פושעים מהכלא ויצטרפו לאריאל, שיר ויפעת ואלו הם האסירים
עידן יניב אתה הכל -ספיר
אושRתי
mai angel המקורית
טל קטן
itai46
randu
מתוך השישה שנשארו יצאו רק שלושה. חשוב מאוד לצאת בסיבוב השני! כי ככל שתצאו מהכלא מאוחר יותר הסיכויים שלכם להגיע לגמר קטנים יותר! תקפידו להיות פה בשעות הערב בשעה 21:00 , אתם כבר יודעים את החוקים. 5 שאלות לענות מהר ונכון ואתם בחוץ! השאלות הן ממש קלות, את התשובות שולחים בפורום ולא במסר הסברתי לכם למה
שלושת הפושעים שיצאו בסיבוב הבא יצטרפו לפושעים- אריאל שיר ויפעת . אריאל שיר ויפעת אתם מתחילים להשתתף החל מהסיבוב השני של בחירת התוכנית פתחו את התמונה המופיעה בצד שמאל>>> ניתן לראות את הקווים האדומים מתחת לפשע שביצעתם היום. הקו הזה אומר שבצעתם את הפשע בהצלחה ואין לבחור אותו!. במשך הזמן הרשימה תצתמצם ארבעה הראשונים שיגמרו את הרשימה שלהם המקום בגמר מובטח להם! והינה נגמר לו הסיבוב הראשון של משחק הפושעים נהנתי מכל רגע ומקווה שגם אתם
שיהיה לכם המשך יום נעים

דבש Nתiק

New member
יש ../images/Emo65.gif

כל הכבוד לאריאל ולמאי
הייתם מעולים
ממש נהנתי, אחלה משחק ליה קבלי ח"ח
בהצלחה ליפעת ואריאל בשלבים הבאים
וכן גם למי שישתחררו בסבב הבא

liaush

New member
אושרת.. יש סיכוי להכניס את המשחק לטאגליינס?

כי אולי ככה יותר אנשים יראו ויצטרפו
להצטרף אפשר רק בסיבובים הראשונים שזה הסיבוב הראשון השני והשלישי. אחרכך כבר לא יוכלו להצטרף וחבל אז אם זה אפשרי אני הודה לך מאוד

למעלה