הצעות לכוללללללללללללם

../images/Emo41.gif../images/Emo20.gifהצעות לכוללללללללללללם../images/Emo20.gif../images/Emo41.gif

אהלנים אנשימים
אז נכון שכבר ריהטנו וסידרנו את ה
המדהים הזה, ואפילו יצא לנו קצת להכיר את החברים, על פי האמונות, הדעות, המילים והשמות.
קצת רקע לפני שאני מפנה אליכם כמה שאלות.
בעולם המיסטיקה, קיימת מסורת של מפגשי פורום מזה חמש שנים. אז נכון, שבשנים האחרונות החבר'ה קצת התפזרו, ואולי בכלל הגיע הזמן להיכרות מחודשת, עם חברים חדשים וישנים כאחד. לא בכדי אנו אומרים
עולם המיסטיקה הוא הבית של כולנו
מי בעד מפגש?
איפה?
באיזה ימים נוח לכולם?
ומשהו נוסף
: אני מאד רוצה לארח "מומחים" פה בבית החדש. אלא שאשמח לדעת קודם, מה מעדיפים החברים, באיזה תחום של ידע הייתם רוצים להתעשר? יש מלא אפשרויות, רק שצריך לזכור שלא ל"פגוע" בחדרים (פורומים) אחרים בפרדס.(הוראות מגבוה
) כך למשל לא אוכל לארח את עצמי כעוסקת בטארות, מאחר וחדר אחר בתפוז יוחד לנושא זה.
אז את מי הייתם רוצים לארח בבית?
איזה נושאים אתם מעדיפים?
אשמח לקבל את תגובותיכם, על מנת שנוכל להמשיך ליהנות פה, ובעיקר... בעיקר
לאהוב
. כל הצעה לשיפור בבית תתקבל בברכה, גם מעבר להצעות לפגש ואירוח.
בברכת ימים בהירים לכולנו
גילי פרי

|נא להתפקד../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo3.gif../images/Emo45.gif../images/Emo62.gif../images/Emo23.gif

אהלנים ../images/Emo42.gifזורחת../images/Emo20.gif

פרדס זה מצויין
יש מפה
ומה עם אירוח, את מי היית רוצה "לראות" ב
?
ברוכה הבאה, כבר אמרתי
שבצ'לום לכולנו
גילי

esunshine

New member
../images/Emo187.gifאהמ.......

יש פרדסים באיזור הקיבוציים מושבים בכביש החוף הישן - חיפה-זכרון יעקב את מי הייתי רוצה לראות..... את ה'... סתם אשמח לראות את האנשים שפה כל אחד יכול לתרום משהו מידיעותיו אין לי מישהו ספציפי שהולכת שבי אחריו או אחריה...... כל אחד ותחומו כל אחד וסגולותיו יהיה מעניין לשמוע ולהתנסות בכל תחום שהוא חדש וישן כאחד.

../images/Emo140.gif../images/Emo20.gifיש ../images/Emo20.gif../images/Emo73.gif

את גילה בויום מחיפה היא טובה מאוד , יצחק שמרוןהוא מתקשר עם רבי בעל הנס אם את רוצה אתן לך את מס הטלפון שלהם במייל

בזבזבז

New member
אני בעד לארח מישהו שעוסק../images/Emo121.gif

בגלגולי נשמות כי על זה דיברנו פה ואותי אישית זה מאד מעניין. גם מתקשרים עם מלאכים כמו זאב אבירז. ובקשר למפגש, אני בעד, ומה שיחליטו כולם יהיה בסדר בשבילי. תודה מבז:)

../images/Emo141.gif רוצה רוצה

אשמח מאוד לחדש את מסורת המפגשים. שגילי דיטי געגע מאוד מאוד למרות שעסוקה... לגבי המומחים, לא טרחתי לבדוק אם כבר יש ברשימת הפורומים אבל מציעה את שירותי לקריאה בקלפי אושו זן טארות. מתומרת?

מיציייי../images/Emo108.gif

וואלה צריך להיתפגש כבר לא? כי עבר מלאנתלפים זמן
אז נחכה עד שיגיבו כולמלמלמלמלם ונקבע, ונבוא ונראה תפרצופים
ונאהב
ונתחשק
ויהיה סבבי
בקשר לאירוח.. וואלה, צ'כה לקבל רשות מגבוה ואח"כ לגיד לך מה נהיה
מואהההה
גילגילגיל

כפרוש ../images/Emo25.gif

בכל מקרה, אם את שואלתותי, אז הייתי מעדיפה מפגש ראשון ככה במקום ציבורי כמו מסעדה ולא בבית פרטי, משהו נגיש שיהיה קל ונוח להגיע בלי הרבה צורך בהסברים. וגם עדיף לי אמצע שבוע ולא סופשבוע כי קל יותר להתנייד.

אהלנים בזבזבז../images/Emo24.gif

זאב אבירז אמרת...
דווקא חבר שלנו, ותיק מאד..
תודה על הצעתך, רושמתותך לפני
שבצ'לום לכולנו
גילי

kung fu

New member
תשובות ../images/Emo24.gif

מי בעד מפגש? אני! איפה? תל אביב
באיזה ימים נוח לכולם? נוח לי בימי ראשון ושני בערב, ולפעמים חמישי ושישי בערב. תלוי באיזה שבוע. (חמישי ושישי יש קורסים שאני משתתפת בהם שלא מתקיימים כל שבוע) אז את מי הייתם רוצים לארח בבית? איזה נושאים אתם מעדיפים? את מתכוונת לאירוח בפורום או במפגש הפורום? בכל אופן בשניהם מעניין אותי דברים שקשורים לעידן החדש, אבל לאו דווקא גלגולי נשמות (ראיתי שזה נכתב כאן). אין מישהו או משהו ספציפי. כאלו שיכולים לתרום לי בדרך כלשהי.

צ ל י ל 8

New member
הצעה לאירוח בפורום

אירחתי בפורום שלי הילרית בשם מרגלית אילון שעשתה "טיפול קבוצתי" בפתיחת העין השלישית. אני חושבת שזה אירוח נחמד, חוץ מזה שבוודאי יש באמתחתה עוד רעיונות.

היי ../images/Emo79.gif../images/Emo24.gif../images/Emo6.gif

תודה על העיצה..
רושמתותך גם... וחוצמזה, העברתי ל
שלך צחוקים לשישבת
גילי

../images/Emo6.gif../images/Emo20.gif../images/Emo141.gif../images/Emo140.gif

יופי.... רושמתותך
ונחכה לתגובות ונחליט והכל פסדר
ו...............
גילי

גריני

New member
../images/Emo56.gifהלו../images/Emo70.gif גמני פה ../images/Emo9.gif

אני בעד מפגש
מיקום- אזור המרכז (ובמידה ומדובר ב-עד 30 אנשימים - מציעה את ביתי בהוד-השרון)
ימים נוחים? אמממ... ראשון וחמישי - נכון לשבוע הבא... על יותר רחוק מזה לא יכולה להתחייב
ארוח בפורום: מציעה, בענווה, את עצמי בנושא: מיסטיקה ומודעות עצמית בחלומות (אלא מה?....
). מדגישה: כוונתי איננה לניתוח חלומות - שלזה יש פורום בפרדס - אלא - ראייה רחבה יותר של איך הנושאים האלה משתקפים בחלומותינו וגם איך חלומותינו מובילים אותנו במסע הרוחני
וחוצמזה - קצת חנופה למינהלת: גילי, את עשר
(אפשר לקבל ממך קצת אנרגיות ככה.... אחת לשבוע
...)

לוליצעוק../images/Emo2.gifראיתי לך../images/Emo9.gif

מתוקה ומדהימה שכמוך.. אני לא בטוחה שאנחנו מדברים על מפגש כל כך קרוב, אלא יותר בכיוון של.... נחכה עד שכולם יענו כזה...
ובטח שרושמתותך לשני הדברים: מתנדבת לארח, ומתנדבת להתארח........ את בטוחה שלא היית גיישה באיזה גלגול
ומה זה "קצת" חנופה, הא? קמצנית
אוי אני צוחקתתתתתתתתתת תבואי חופשי לקבל אנרגיות
ועוד
גילגילגיל

גריני

New member
../images/Emo62.gif אמממ... גיישה...../images/Emo68.gif

עכשיו, לאחר שהזכרת את המושג הזה, 'ת יודעת מה? - חושבת שאני גיישה בגלגול הנוכחי - בממד מקביל
גלגול קודם - בטח עליתי איתך ביחד על המוקד - עם המטאטא... וואללה - משוגעת עליך

למעלה