הצעות לכוללללללללללללם

../images/Emo12.gif../images/Emo9.gif

מי בעד מפגש? בעד מפגש, מפגשים זה כיף ויש להם ערך מוסף מעבר לכתיבה בפורום, אבל אישית אני אולי אתמהמה להצטרף קצתצת.
איפה? תל אביב מועדפת, למקומות אחרים אזדקק לטרמפ
באיזה ימים נוח לכולם? לכולם? מאיפה לי לדעת? ימי חמישי להגעה עצמאית, ימי שישי אם יש טרמפ

חי אדר

New member
בסימן התחדשות

מפגשים דווקא זה רעיוןיפה מבחינתי מוטב באזור המרכז ובימי חמישי או ליתר דיוק פרט לימי שישי ושבת.

אהלנים חי אדר../images/Emo24.gif

אני חושבת על מפגש יותר בכיוון של חנוכה.. כך שלא תהיה בעיה לדעתי. לגבי אירוח בפורום.. האם תציע את עצמך כמדריך למורה נבוכים של הרמב"ם? אשמח מאד
שבצ'לום לכולנו
גילי

sarke11

New member
../images/Emo39.gifמפגש קסום

אני בעד ! באזור המרכז ימי ראשון מציעה לארח : גידי גלבוע במגוון נושאים שלא נמצאים בפורומים למינהם. ישנו חבר מהמרכז הישראלי לחקר העבמי"ם - מה זה מעניין ! נשמתי נעתקת כאשר מרצה במפגשים שלנו. גילי, יש מקום מתאים בכפר-סבא, פרטים במייל אישי אם תרצי. יש חדר בנושאי מדיטציות על פי היהדות? אם לאו יש לי מישהי. אלומה עברון - מומלץ לארח אותה כאן - לא יודעת כלום, חיים קלים - מעניין מרתקת ומצחיקה בהומור המיוחד שלה, מאוד מומלץ. שבת שלום וקסומה שרק'ה

אהלנים שרק'ה../images/Emo24.gif

יופי של הצעות.. רושמתותן לפניי, ובסופו של דבר נראה לי שאצטרך להביא להצבעת חברי הבית את כל מה שנאמר כאן
אשמח לקבל ממך מייל לגבי מיקום למפגש,
אלא שלא ב
כרגע.. אז אענה לך רק מחר בערב.
שבצ'לום לכולנו
גילי

arietimor

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo36.gif אהלנים אנשימים../images/Emo26.gif

אני בעד חבר מהמרכז הישראלי לחקר העבמי"ם מצויין חייה לוי- מורתי לטיפול בעזרת חוצונים

אהלנים אריה../images/Emo54.gif(זה הכי קרוב../images/Emo6.gif)

רושמתותך גם
ובסוף תהיה הצבעה. יש מצב לצחוקים לשבת? סיפור, בדיחה, משו? ד"ש לכולם בחדר השני
ושבצ'לום לכולנו
גילי

arietimor

New member
@@@ yes i do @@@

> בעל ואישה ישראלים (נגיד דוד לוי ואשתו) טיילו בארצות הברית וביקרו בבית הלבן > שבוושינגטון.. > האישה שואלת את הבעל- למה הבית הלבן לא לבן?!... > אז הבעל אומר לה- חכי אני ישאל את השומר.. > הוא הלך לשומר ושואל אותו באנגלית:- > do you know why the white house is not white? > (אתה יודע למה הבית הלבן לא לבן?) > והשומר עונה לו.. > yes i do.. > (כן אני יודע..) > אז הבעל חוזר לאישה ואומר לה- > יסיידו! >

GirlFromHell

New member
המממ

אני פה נראה לי משהו כמו שבוע. וגם אני לא מכירה אף אחד ואני לא ממש ארגיש בנוח בהתחשב בעובדה שאני רק בת 17 והכל ולא בדיוק מותר לי ללכת למפגשי פורומים (אמא לא מרשה) בקשר למומחים אשמח מאוד לשמוע על מומחים לגלגול נשמות. זה נושא מאוד מעניין ויש לי כמה תהיות בקשר אליו.

מפגש זה נהדר אבל

אני מחיפה ומפגש בתל אביב זה קשה בערב רק עם יש למשהו מכונית ויכול לתת לי טרמפ סורי

ילדה מתוקית../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

בחיי שכולנו פה כולה שבוע ימים, ויש פה לדעתי את כל הגילאים, ובקשר לאמא, יהיה פסדר, גמני אמא ומוכנה לדבר איתה אפילו
ובקשר למומחים שאת מעדיפה לפגוש פה בבית, יש אחד כזה בדרך
.. אני במשא ומתן איתו, והוא עוסק בטיהור אנרגטי,
שחזור גלגולים וכאלה.. לולידאוג, הכל פסדר
שבצ'לום לכולנו
גילי

K i f

New member
עכשיו אניייי!!!

אני בעד מפגש! ^_^ בין ראשל"צ להרצליה....(אלו האיזורים הכי נורמליים לי.... באיזה ימים?! עדיף באחד הימים בחופש חנוכה!!!!
כי אני לומד... -_- בקשר למומחים... כל דבר יהיה מעניין!

אהלן מאומץ שלי../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

קודם לימודים ואח"כ הכל, ברור
יהיה פסדר, כי חנוכה זה באמת אותותו כשחושבים על זה.. גם יכול להצליח כי יהיה לנו על מה לדבר ברוח
החג
שבצ'לום לכולנו
גילי

ליאת39

New member
בעד מפגשים ../images/Emo9.gif

איפה? ~ אזור השרון
באיזה ימים נוח לכולם? ~ ראשון וחמישי ערב אני אשמח שיהיה ארוח בנושא תיקשור

למעלה