הצעות לכוללללללללללללם

אני!!

בעד כל יום או תאריך (חוץ מה29.12-צו ראשון
) ואני רוצה באיזור שיאפשר לי להגיע אליו(מרכז,ירושלים,איזור השרון-לא נהריה או אילת,כן?) נושאים?.. אמ.. מיסטיקה!חחחחחח

גם אני בעד מפגש

איפה? ממש לא משנה לי מתי? גם לא כל כך משנה לי העיקר שכולם יגיעו ויהיה כייף שבת נפלאה לאה

may923

New member
אני בעד מפגש

הי , אני חדשה בעולם המיסטיקה בפרדס, וחובבנית מאוד בעולם המיסטיקה בכלל, אבל זה מאוד מעניין אותי, ואשמח מאוד למפגש, אני גרה במודיעין, והמיקום הנוח מבחינתי זה תל אביב והסביבה... אני אשמח להרגיש בבית בעולם המיסטיקה. נושאים שמעניינים אותי ,בתקופה זו, זה נומרולוגיה ופאנג שוואי, ולאחרונה התוודעתי לנושא חדש "איצ'ינג" באהבה רבה ושבוע טוב

וווייייי... איזה כיף ! :)

זה כמו תקופת
שני :) עם נחמיה שכל העם מתאחד וזה.. אפילו גם חנוכה מתקשר איכשהו.. (זה תלוי איך מסתכלים!)
אני מסכים עם דיטי (אהלן דיטי לונג טיים נו סי) שעדיף אולי שפעם ראשונה לא תהיה מחייבת כל כך בבית של מישהו אלא במקום שכל אחד יכול להתחבר פריסטייל ולא להרגיש נבוך אפילו שאני לא יודע עד כמה לאנשים תהיה פה בעיה עם מבוכה.. אין לי בעיה להנפש מהצבא מתי שצריך אני רק צריך התרעה מראש על כך - הבעיה זה ניידות בסופשים
אבל כשנגיע לגשר נחייך
אין לי מומחים להמליץ עליהם בשלב זה אבל שמתי לב שהמילה "מומחים" מורכבת בצורה מיוחדת
מעבר ללהתעשר בתחום של ידע - הייתי שמח אם היה צץ פה ושם גם משהו פרקטי (לא שידע זה לא פרקטי), הכוונה שאפשר ליישם אותו בצורה יותר ישירה מ"ידע". (אתמ'בינה אותי לא?) כרגע אין משהו שלא אמרו שעולה לי בראש שאני רוצה לשמוע כרגע אבל מבטיח שאם יהיה לי את תהי הראשונה לדעת!
חוץ מזה.. אם את צריכה עזרה באירגון של זה או סתם אפילו עידוד שאני אצעק לך בטלפון "גו גילי! גו גילי! גו גילי!" - עלי. ממש אהבתי את העניין עם ה
אבל זה לא עובד לי אז אני שם
ביי ביי..
"נהנהנה.. אז לנו עץ
ויש לנו כביש
ויש לנו בית
בארץ ישרא-אל!
"

יססססס../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo25.gif../images/Emo45.gif

רשמתיותך
ו... בסוף ננצח 'תה יודע
אחלה שבוע לנו
גילי

ellaa40

New member
אני בעד...../images/Emo42.gif

למרות שאני לא משתתפת "פעילה" כאן הפורום הזה מרתק ומעניין ביותר תמיד איתכם....אלה

למעלה