מי אתם

CitizenErased

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifמי אתם../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אוקי, אני קצת אבודה פה - אני לא יודעת אם יש הרבה אנשים או שהמעט שיש פשוט מדברים הרבה
(הכל טוב אגב
) אז יאללה, שרשור הכרות קטן שאני אוכל לנעוץ
שם: גיל: מאיפה? מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? להקות אהובות: השיר החרוש ברגע זה: אלבום חרוש: קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? יש חיות מחמד? איך קוראים להם? מסר לעולם: ולהוסיף תמונה כמובן...

orw93

New member
../images/Emo205.gif

שם:אור גיל:14 מאיפה?יקנעם מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?MTV ויס סטארס להקות אהובות:פאניק,פוב,אא"ר, מכר, אינקובס, רד הוט צ'ילי פפרז, בלי טלנט, לוסטפרופטס, גרינדיי ועוד ועוד חח השיר החרוש ברגע זה:אממ דה קיל-30סטמ אלבום חרוש:לייט גרנדס של אינקובס ואינפיניטי און היי של פוב קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו:לא בא לי
היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?כן..של משינה בקיסריה
יש חיות מחמד?לא איך קוראים להם?לא מסר לעולם:לייף סאקס
תמונה: לא לבעלי לב חלש

סופי 777

New member
well

שם:סופי. גיל:14 וחצי. מאיפה?מעלה אדומים-ליד ירושליים. מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?יס סטארס,13. להקות אהובות: Enter shikari MCR Story of the year השיר החרוש ברגע זה:לאדעת. אלבום חרוש:לאדעת. קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו:לאדעת.עזבו אותי מקליפים. היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?לא;[ יש חיות מחמד?של אחותי הקטנה,3 שרקנים. איך קוראים להם?אין להם שם
מסר לעולם:סושי זה טעים. ולהוסיף תמונה כמובן...

Mardy Bum

New member
מתאים לו שמלה

שם: מיה. גיל: 13. מאיפה? - מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? E!, יס סטארס, יס פלוס. להקות אהובות: מיי כמיקל רומאנס, ארקטיק מאנקיז, פלסיבו, דת' קאב פור קיוטי. השיר החרוש ברגע זה: החדש של אואזיס, מהשמו אלבום חרוש: קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: Teenage Angst של פלסיבו, הוא תמיד עושה לי מצברוח לנקות את החדר ס.ס ואני ~צריכה~ לנקות אותו. היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? המממ כן, של שייגעצ
.. בתקופה שעוד אהבתי אותם. היה מעפן. יש חיות מחמד? לא]: איך קוראים להם? מסר לעולם: וונטוורת' מילר כוסון אש מגיל שש P:?

sha na na revol

New member
../images/Emo41.gifאני זה אני זה אני...../images/Emo41.gif

שם:ניקיניקיניקי גיל: 22, לצערי מאיפה? ת"א מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? סרטים וניקלודיאון להקות אהובות: המאניק סטריט פאקינג פריצ'רס, מנסאן, The Others, פיט דוהרטי וגרורותיו, Bright Eyes, iDLEWiLD, Shampoo, The Cure, The Smiths, אואזיס, כל להקת מאדצ'סטר בערך, קצת בלר... Black Flag, פיסטולז\PiL, ניו אורדר, אקו והבאנימן, יטי, The Vines, כל מיני להקות גלאם בלתי ידועות לאנושות ולציבור החתולים... וגאנד אנד פאקינג רוזס וגם נירוונה האמת... חיבה מוזרת לקילרס אפילו שאני לא אוהב את ברנדון... הייתה לי תקופה של פרנץ בחיי, אז גם הם... כל מני סקרימו מהסוג הלא מזיק כמו Finch, גם Thursday אני קצת אוהב... שרדתי אלבום של Jacks Mannequin וחייתי כדי לספר על זה.... הקיצור, אני מהאנשים שיענו לכם 'הכל' ויתכוונו לזה.
השיר החרוש ברגע זה: אין ספק שדה ויוו והסיים ג'ינס שלהם. אלבום חרוש: האחרון של מוריסי וקצת מאניקס. קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: האמת, לא יודע, אם מישהו יזכור את פב' פירסט וישעם את Suicide Is Painless, זה יהיה הכי טוב... היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? הייתי בהרבה קרח תשע ונעם רותם אחת, חח. יש חיות מחמד? יש לי כבשה על המחשב, esheep איך קוראים להם? מיי שיפ? מסר לעולם:yes, you can build yourself aroundbuild yourself around meself around me ושניקי ווייר=אהבה. ולהוסיף תמונה כמובן...

Michalush MI

New member
../images/Emo141.gifיאללה..בכייף:]---->

שם:מיכל גיל:17
מאיפה?:י-ם, פסגת זאב
מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?: נמנמ..."היטס"...כל האמטיוי בתכלס. הרבה ערוצי סרטים. ביפ. הוט 3. E..סטאר וורלד וכו וכו... להקות אהובות:MCR 30STM בדוגרי רק 2 אלה אבל שאר הלהקות שכולם אוהבים פה גם נכללים:] השיר החרוש ברגע זה:יש 2
.. It's Not A Fashion Statement של MCR ו-Simple Plan - Me Against The World אלבום חרוש:לחלוטין כרגע זה: The Black Parade ו- Three Cheers For Sweet Revenge מה לעשות. זה מדהים
קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: THE KILL- 30 SECONDS TO MARS היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?:ואללה לא..וזה עצוב.:[ יש חיות מחמד?:ברור.....2 חתולים, תוכים מעצבנים ודגים. איך קוראים להם?:נושי-חותה. תוכים-רקסי ונחי<כן כן>. לחתול השני-תולי.לדגים אין שםם מסר לעולם:תחיה ותן לחיות

CitizenErased

New member
...../images/Emo9.gif

שם: ליררררררררררררררון גיל: 20 מאיפה? רעננה מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? אממממ או ניקולודיאון או יס סטארס או BBC PRIME להקות אהובות: *מעתיקה ממייספייס* Muse - Radiohead - Placebo - My Chemical Romance - AFI - Franz Ferdinand - Pink Floyd - Oasis - Blur - Travis - Kasabian - Queen - Incubus - The Killers - Led Zeppelin - The Gorillaz השיר החרוש ברגע זה: Rage Against the Machine - Killing in the Name of וגם Dead Star, The Small Print, The Groove וגרסת המיקס שמישהו מהפורום הרשמי עשה לTake a Bow של Muse אלבום חרוש: אממ.. ברגע זה אני חורשת על Showbiz של Muse אבל בכללי הכי חרוש שלי זה Origin of Symmetry
אוי המושלמות קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: Butterflies & Hurricanes של Muse, פשוט כי מעולם לא ראיתי אותו בטלויזיה
היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? הייתי ב5 הופעות שאני מוכנה לציין והאהובה עלי הייתה ההופעה השניה שהייתי של מיוז, ב15 בדצמבר בפריז
יש חיות מחמד? 2 כלבים, 2 חתולות, תוכי ודגים
בעע! איך קוראים להם? כלבים - שניצל ושוורצנגר, חתולות - ניקול ודושקה, תוכי - מיכל ויש לנו הרבה דגים אנונימיים אבל לאחד קוראים רונלדו ולשני רונלדיניו.. סירבו להקשיב לאוהדת בריטניה היחידה בבית
מסר לעולם: תרד נראה כמו נזלת עם חצ'קונים, אל תאכלו את זה
ולהוסיף תמונה כמובן... אז מה עם התמונה חרושה!! לא איכפת לי!!

CitizenErased

New member
חח הוא חמודי

אבל מסריח ברמות, לאכול אותו לא הייתי רוצה חחחחח אבל הוא אוהב את השם שלו

t a o t a o

New member
:-o

מה זה הסקס-און-לגס הזה באמצע??? גררררר! אפשר לעשות לך טובה? *מלטפת* טובהההה, לירון, טובה....

CitizenErased

New member
פחחחח

ואני עוד נראית כאילו אני הולכת להקיא בתמונה הזאת
בכל מקרה, לא הבנת אותי נכון. אני נמשכת לגברים נשיים, לא לנשים
סורי. אבל את יודעת מה, לך מותר לעשות לי טובה גרררר
חח

GoldenBabe

New member
אר../images/Emo109.gif

שם: הגררר
מאיפה? ת"א מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? אמטיוי2, ערוץ אמטיוי אחר [60 ביס], MCM [האמטיוי הצרפתי] ויסטארס
להקות אהובות: פאניק! אט דה דיסקו, פול אווט בוי, מקפליי. לאחרונה זה גם טייקינג באק סאנדיי וסאן אוף דורק. השיר החרוש ברגע זה: אההה Be My Escape - Relient K Ruby - קייזר צ'יפס Keep Your Hands Off My Girl - גוד שארלוט אלבום חרוש: אינפניטי און היי - פוב ROT3F - מקפליי א פיבר יו קנט סווט אווט - פאניק! קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: של רובי
היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? כן >,< אבל מזמן יש חיות מחמד? כע XD כלבה איך קוראים להם? ניקיטה
כפרעליה מסר לעולם: אאאאהההההההה.. ריאן רוס + דייב וויליאמס = דה סקס!

למעלה