מי אתם

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif הידיד שלך זה ההוא

מהתמונה ששמת בפאניק?!?!?! אם כן גם אני רוצה ת'מסן שלו XD אבל כמובן שהוא ישאר בשביל הגר חחח

../images/Emo60.gif

שם: ישי. גיל: 15 וחצי. מאיפה? קריות. מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? ביפ. ^^" להקות אהובות: MCR, AFI, KH. השיר החרוש ברגע זה: הרבה. אלבום חרוש: TBP. קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: silver and cold. היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? @.@; יש חיות מחמד? כלב. והוא נאבד.. ;__; איך קוראים להם? טובי. >: מסר לעולם: T-T

FallOutGirl

New member
../images/Emo80.gif

שם: שחר. גיל: 15. מאיפה? ראש העין. מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? אקסטרה הוט. להקות אהובות: פאניק, פוב, לוסטפרופטס. השיר החרוש ברגע זה: בערך כל הדיסק החדש של פוב ><" אלבום חרוש: החדש של פוב והיחיד של פאניק חחחח קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: לוסטפרופטס - לאסט טראין הום. היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? הייתי בשתיים. [4 אם מחשיבים את המורדים] אחת של יוסלס במוטו מיוזיק אבל לא הכרתי אותם אז.. ואחת של שייגעצ בבארבי שזאת באמת ההופעה רשמית הראשונה שראיתי! והיה בן זונה D: יש חיות מחמד? אחים.. חחח איך קוראים להם? זהר, אור והדר XD מסר לעולם: ברנדון יורי בעלי ואני לא חולמת על השמיניה בכלל ולא מושפעת בהם. טוב כן.

Let it Bleed

New member
אני!../images/Emo217.gif

שם:מישל גיל:14 מאיפה?ראשון מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?ניקולודיאון,יס+, יס סטארס,יס2 להקות אהובות:FFTL,אנדרות',דה יוזד, MCR השיר החרוש ברגע זה:In Regards To Self-Underoath *__* אלבום חרוש:Define The Great Line נדרות' קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו:טייסט אופ אינק-דה יוזד היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?כע.. של בלאק אייד פיז ואיזה זמר מזרחי אחד והעדפתי את הפיז יש חיות מחמד?כע:2 כלבים וחתולה איך קוראים להם?לחתולה-שמנת לכלב-פולו לכלבה-צ'יפי מסר לעולם: נסטי, ליפות ופיליפינים זה טוב
אנלא מאמינה שאני עושה את זה.. אבל אני השמאלית

yaelrs

New member
../images/Emo192.gif

שם: יעל גיל: 15 וחצי מאיפה? כפ"ס מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? YesStars להקות אהובות: Muse, MCR, The Used השיר החרוש ברגע זה: Jimmy Eat World - Work
אלבום חרוש: TBP כבר כמה חודשים חח קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: Bliss! היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? חח כן ואמ לא יודעת, אין לי הופעה אהובה
יש חיות מחמד? כן, כלב שמן וקטן איך קוראים להם? וויסקי D: מסר לעולם: יש לי ממוצע 81!!!!!!111 אעאעאע

chronophobia

New member
אה לה לה../images/Emo101.gif

שם: אינה גיל: 15 מאיפה? חולון מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? יס+, E!, יס2, יס2, יס דוקו, MTV להקות אהובות: AFI, Brand New, Klaxons, Voxtrot, MCR השיר החרוש ברגע זה: CSS - Music is my hot hot sex אלבום חרוש: AFI - Decemberunderground קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: Alexisonfire - Boiled Frogs היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? - יש חיות מחמד? - איך קוראים להם? - מסר לעולם: שיעורי תנ"ך סאקס

lestatgirl

New member
מה גם אני../images/Emo35.gif

האמת שרציתי לפתוח אחד בעצמי אבל אני לא טובה בדברים כאלה וגם מן הראוי שהמנהלת תעשה זאת.. תסלחו לי החוסר בהדגשה אין לי מושג איך עושים את זה פה בצורה נורמלית.. שם: אטי גיל: 17 וחצי מאיפה? ראשון לציון מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? הוט אקסטרא ,ביפ ואמ..ערוצי סרטים למיהם.. להקות אהובות :כל דבר המכיל פליטי ליברטינז (וג'ון לא נחשב..) אמ.. בעיקרון 99% מהלהקות בערוץ..אבל אם פיט שם אז זה בהחלט מוסיף.. השיר החרוש ברגע זה: אווו חזרתי לשמוע בייבישמבלס אחרי הפסקה קצת.. אז אמ..A'rebours שזה השיר הכי טוב בדיסק בערך.. ובאק פרום דה דד כמובן.. אמ.. דה ספייס ביטווין אול ת'ינגס של אידילווילד. אלבום חרוש: כל ה-5 דיסקים שיש לי עכשיו במערכת ואין לי כוח להחליף שזה פראטליז שמבלס סנואו פטרול (הישן..) איידילווילד
סאבוויז ורייקס קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: אני נתפסת על כל השמעה של דה לייקלי לאדס באמטיוי 2 אבל בעיקרון פירס לאכב של המכביז לא יכול להימאס אפעם (גם לא וויסטל פור דה צ'ויר של הפראטליז) וכל דבר של רייזורליעיט מהדיסק הראשון.. היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? חיחיחי כן
אמ.. DPT בניוקאסל ב7ל12 פשוט לא היה דחיפות הסט היה מעולה היה קשר בין הלהקה לקהל (שזה בעיקרון אני זורקת כפפה על הבמה אנתוני לובש אותה וקרלוס צוחק על אנשים שלובשים כפפות..) ולאריקין לאב חיממו אז בכלל.. יש חיות מחמד? לא כאלה שהשארתי בחיים.. איך קוראים להם? כל שם טיפוסי של חיית מחמד עם ז"ל אחריו.. מסר לעולם: זה רק מוזיקה וזאת רק להקה אל תיקחו את זה כ"כ ברצינות אז מה אם ההוא אמר שזה ככה וההוא ככה זה סך הכל מוזיקה אל תתנו לזה להיות משהו שהוא לא הנאה טהורה ולהתעסק בשטויות.. ובקשר לתמונה אמ.. זה וינס הוא מthe mighty boosh תסגדו לו..הוא בריטי והוא עולה על הבמה בהופעות של ייזורלייט שהוא מלא בצבע גוף ירוק

sha na na revol

New member
גם את...

מתה על הקליפ של דה לייקלי לאדס?....
יאי, ילדימים
ו-וינס, ברווווווווווור
- שיו, ראית את לאריקין לאב....
נו, אז איך הם?

lestatgirl

New member
דיי טוב האמת..

ואתה מכיר את וינס?? נכון שהוא שליטע? כאילו גם נאבו והאווי ובוב ובאלו אלילים אבל וינס...

sha na na revol

New member
בהחלט...

איך את צופה במייטי בוש? אני רק ראיתי קליפים דרך האינטרנט... אבל נשביתי....

למעלה