מי אתם

HarlequinGirl

New member
יש פה יותר מדי אנשים ;;

שם: יאנה גיל: 13 מאיפה? כפ"ס מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? ניקולודיאון ביפ הוט דרמה וVOD להקות אהובות:מלא השיר החרוש ברגע זה:החדש של קלאקסונס ופרייר של בלוק פרטי אלבום חרוש: גרייטסט היטס של בלר ו2 הדיסקים של רוקט סאמר ועוד כמה... קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: רובי של קייזר צ'יפס היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? לא :( יש חיות מחמד? כן איך קוראים להם? ג'ורג' מסר לעולם:גמדים עם קורנפלס זה שולת ._. ולהוסיף תמונה כמובן...

GoldenBabe

New member
ג'ורג' הוא כוסון אש!!!!../images/Emo109.gif

והוא לא מחבב אותי
למה חתולים אף פעם לא מחבבים אותי?

T y r

New member
מצמוצה

באיחור מסויים, מצטרף מחדש ^^ שם: יובל גיל: נמאס לי לומר 16 וחצי, אז עוד מעט 17 נשמע יותר סבבי מאיפה? מבשרת ציון מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? AXN/Extra Hot להקות אהובות: Oasis,Muse,Aerosmith,Kasabian,Razorlight,,Foo Fighters, Radiohead, Placebo, The Strokes, REM ועוד כמה חדשות כמו kooks וכו השיר החרוש ברגע זה: On the Other Side - The Strokes אלבום חרוש: Whats the Story Morning Glory - Oasis קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: Champagne Supernova היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? רק בשל משינה, אבל היה סבבי (היה לי הזדמנות ללכת לאירוסמית אבל הייתי צפלון קטנטן ולא עיניין אותי מוזיקה אז) יש חיות מחמד? לא :( איך קוראים להם? !!@! מסר לעולם: אממ משהו קיצ'י, "תקבלו את הקיום שלכם מסריח\לא ופשוט חיו כי לא יעשו את זה בשבילכם" ("Great Success!") ולהוסיף תמונה כמובן... (אממ רק החלפתי מחשב ואין לי כוח לחפש..)

oshriti123

New member
חדשה^^~~~

שם:אושרית גיל:15 מאיפה?חיפה מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? 2 להקות אהובות:חתימה בקיצור.. פשוט מאוחר
ויש עוד הרבה אבל אלה הכי השיר החרוש ברגע זה: fall out boy - im like a lawyer with the way im always trying to get you off (me and you) אלבום חרוש:כרגע... Hellogoodbye-ZOMBIES! ALIENS! VAMPIRES! DINOSAURS! קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: K's Choice - Everything For Free היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? לא יצא עדיין... יש חיות מחמד? וואו זאת שאלה קשורה.. אבל כן, שני חתולים^^ איך קוראים להם? טייגר והאני
מסר לעולם:אקונה מטטה[המקוריות נפכת ממני, אני יודעת].. ולהוסיף תמונה כמובן... המ שלי? בספייס אם אתם מתעקשים... ואם לא תתעלמו והינה>>

M a a y a n K

New member
חדשה

שם: מעין, מן הסתם גיל:18 מאיפה?חיפה מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?יס סטארס להקות אהובות:mcr,arctic monkeys,the killers,muse השיר החרוש ברגע זה:Mr. brightside אלבום חרוש:TBP קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו:המממ.... היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?אמממ...לא יודעת יש חיות מחמד?לא.... איך קוראים להם? מסר לעולם: אל תעברו מעבר חציה באדום...זה קנס של 100 שקל...:))

M a a y a n K

New member
שכחתי להוסיף...

וזה מציק לי.. אני גם מאוד אוהבת את KEANE.... הייתי חייבת להוסיף את זה...כנראה שזו איזושהי הפרעה...

Gadook

New member
|Dude Icon|

שם: מיכל גיל: 15 וקצת מאיפה? תל אביב מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? Hot Extra
להקות אהובות: MCR, PATD, Nickleback, Kasabian, sting, Alice in chains,FOB, John mayer השיר החרוש ברגע זה: Billy Talent- Fallen Leaves אלבום חרוש: Kasabian- Empire קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: The Maccabees- About your dress היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? אוו הייתי בהרבה.. ההופעות שהכי אהבתי... סטינג בישראל
ומשינה בקיסריה. יש חיות מחמד? יאפ, כלב, אח ואחות. איך קוראים להם? דוק אורי ונטע
מסר לעולם: עדיין כואבת לי האוזן. ולהוסיף תמונה כמובן... אם מישהו יכול לכווץ לי, שיגיד.

PATD

New member
למה אני לא מצליחה להכנס לסמיילים?

שם:תמר גיל:17+ מאיפה?מבשרת
מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?רק MTV2 |גאה| להקות אהובות: P!ATD MCR THIS PROVIDENCE THE ACADEMY IS... השיר החרוש ברגע זה: round here [cover]- p!atd under pressure- mcr & the used אלבום חרוש: ברור ששל פאניק! אין אלבום שחרשתי עליו יותר! קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו:של round here היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?המורדים נחשב? חח .. בקרוב אני יהיה :p יש חיות מחמד?הלוואי.. אבל לא.. אני רוצה חתולי איך קוראים להם?אמרתי שלא!!! מסר לעולם:SHUT UP ולהוסיף תמונה כמובן... -------->

LiLuLiL

New member
../images/Emo186.gif

שם: ליאור גיל: 14 מאיפה?יישוב במרכז מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?אממ ניראה ליVOD אבל זה לא ערוץ
להקות אהובות: MCR NIGHTWISH AFI LP BFMV WT MUSE LP EVANESCANCE השיר החרוש ברגע זה: אין
אלבום חרוש:HIGH HOPES קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: משהו של נייטוויש היית פעם בהופעה?לא רציני. אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?-- יש חיות מחמד?אחי ואחותי נקרא? ^.~ איך קוראים להם? XD מסר לעולם: אם אתם חכמים כמו המלך מבגדי המלך החדשים (בטוח אתם זוכרים נו המלך הוא עירוםםם
) תשלחו את בגדיכם אלי-)

:)

שם: סתיו גיל: 15 מאיפה? מהמרכז מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה: Yes stars נראלי. להקות אהובות: Lostprophets, Panic!, MCR, Billy Talent השיר החרוש ברגע זה: Same Jeans- The View אלבום חרוש: חחח כל כך Liberation Tranmission קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: Rooftops היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? יוני בלוך, מטרופולין, אפרת גוש, הדג נחש, עברי לידר, בית הבובות, שייגעצ וסינרגיה. הכי נהניתי בסינרגיה ויוני |געגועים| יש חיות מחמד? לא מסר לעולם: יהיה טוב

למעלה