מי אתם

new art riot

New member
כן ברור

התכוונתי שהכחילות\סגילות נראית לי מהמסקרה.. חפרתי :)

חח כן../images/Emo223.gif

איזה דיליי אני אוהבת את התמונה הזאת כי העדשה בדיוק זזה והעין נראית לבנה מוזרה כזאת

Ellabll

New member
...

שם: אלה גיל: 16 מאיפה? ת"א מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? יס+ אלבום חרוש: Alright, Still - Lily Allen היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? ואי הייתי בהרבה...אמממ, הסיקרט מאשינז והזוטונז. ומהארץ סמרטוט כחול לבן, לבנון, רוקפור, גיטהד, מלככי הפינקה, מידנייט פיקוקס... יש חיות מחמד? כלב, חתול X3, אוגר X2 איך קוראים להם? הכלב - לואי, חתולים - ג. יפה "ג'וני", אליהו, בלה ולאוגרות - דונה, סלאפ ולהוסיף תמונה כמובן...זה ישן ואני לא באמת דומה לזה במציאות אבל. אבל אבל...טוב..חלאס. :;\

Rose131

New member
נמ.

שם:נועה גיל:15 מאיפה?ירושלים\מבשרת מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן?3\AXN להקות אהובות:MCR,HIM,דה יוזד השיר החרוש ברגע זה:Lithium-Evanescence Buried myself alive- the used Don't close your heart- HIM Early sunsets over Monroville- MCR אלבום חרוש:The used- The used קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו:I'm not ok- MCR היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?הייתי באיזה 8 של יוסלס איידי ואחת של רוג'ר ווטרס. הכי אהבתי את השנייה של יוסלס שהייתי בה כשהם הופיעו עם קיובאן בי והיה ממש אדיר
יש חיות מחמד?כן איך קוראים להם?עידוD: מסר לעולם:אני מסונוורת!:ם

..

שם: ספיר גיל: 12 מאיפה? ערד מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? יסטארס להקות אהובות: THS, דה יוזד, HIM השיר החרוש ברגע זה: when the sun goes down - arctic monkeys אלבום חרוש: Whatever People Say I Am, That's What I'm Not- Arctic Monkeys קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: אהה. לא יודעת. היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? כן.. הממ. אני מניחה ששל THS.. יש חיות מחמד? ;[ איך קוראים להם? ;[ מסר לעולם: המ.

Height Down

New member
../images/Emo3.gif

שם: פאינה גיל: 17 וקצת מאיפה? נצרת עילית מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? אה. לוידעת. להקות אהובות: הרבה. השיר החרוש ברגע זה: אין אחד מסוים אלבום חרוש: כנ"ל קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: כנ"ל
היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך?
יש חיות מחמד? לא
איך קוראים להם?
מסר לעולם: אני אחרי שעתיים פיזיקה+ מבחן של 3 שעות במחשבים + שעתיים כימיה סתם ככה באמצע היום. לחשוב על אחד כזה זה קצת יותר מדי בשבילי כרגע

MirrorGirl

New member
../images/Emo28.gif

שם: מיכל גיל: עודמעט 15 מאיפה? ירושלים מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? Yes Stars להקות אהובות: פאניק , מקפליי , TBS , 30STM השיר החרוש ברגע זה: The Kill - 30STM הורדתי תקליפ מיוטיוב
אלבום חרוש: א ביוטיפול לי - 30 סקונדס טו מארס קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: the kill
היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? אהמ , הייתי ב2 הופעות של סינרגיה ובהופעה של בריטני ספירס
טוב ברור שסינגריה יותר טוב מהמג'נונה הזאת XD יש חיות מחמד? תוכית איך קוראים להם? קסניה מסר לעולם: בייביסיטר זה נורא ואיום ולהוסיף תמונה כמובן... כע , בטח

Luna Sphere

New member
אני... נמ.

שם: אורן גיל: למי אכפת? מאיפה? כנ"ל מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? bbc prime נראה לי להקות אהובות: ארקטיק מאנקיז, הסטרוקס, WAS והליבס השיר החרוש ברגע זה: נמ 4 horesmen של הקלאש אולי? אלבום חרוש: בכל החיים שלי? כולם.... קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: לא יודעת. היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? כן הייתי בהופעה, לא צריך לציין כאן את האומן.. יש חיות מחמד? כן, חתולה. איך קוראים להם? פינוקי. :L מסר לעולם: don't but drugs. become a popstar and you get them for free. ולהוסיף תמונה כמובן...

Luna Sphere

New member
buy*

וארמ, אם כבר, הנה המוזיקה שאני שומעת: Albert Hammond Jr ¡Forward, Russia! All American Rejects Arcade Fire Arctic Monkeys Art Brut Baby Shambles Beck Be Your Own PET Bloc Party Blur Boy Kill Boy Bromheads Jacket Dirty Pretty Things Editors Fall Out Boy Feeder Foo Fighters Franz Ferdinand Goodbooks Good Shoes Graham Coxon Guillemots Hadouken! Harrisons Harry And The Potters Hot Chip Interpol Jack Penate Jamie T Jet Kaiser Chiefs Kasabian Keane Kings Of Leon Klaxons Larrikin Love Lily Allen Little Flames Little Man Tate Maximo Park Metric Milburn Muse My Chemical Romance Mystery Jets Nirvana Oasis OK Go Panic! At The Disco Patrick Wolf Placebo Pulp Queen Queens Of The Stone Age Ramones Razorlight Reverend And The Makers Sex Pistols Snow Patrol Sum 41 Stone Roses Taking Back Sunday Tapes N Tapes The 747's The Automatic The Beatles The Black Keys The Bravery The Clash The Coral The Coral Sea The Cribs The Dodgems The Flaming Lips The Fratellis The Futureheads The Good, The Bad And The Queen The Grates The Hives The Holloways The Horrors The Jam The Killers The Kooks The Libertines The Long Blondes The Maccabees The Paddingtons The Pigeon Detectives The Racounteurs The Rakes The Rapture The Smiths The Spinto Band The Streets The Strokes The Tunics The Upper Room The View The Vines The White Stripes The Young Knives The Zutons Vanishing Act We Are Scientists Wolfmother Yeah Yeah Yeahs

new art riot

New member
אאאננניי

מוקדש לניקי
שם: מצדי תקראו לי איציק אבל בד"כ אני עונה כשקוראים לי פאי או ורד גיל: 16 מאיפה? נכון nowhere town? אז שם. מה הערוץ שאתה רואה הכי הרבה - חוץ מM2 כמובן? לפעמים ביפ, 22, לא משהו מיוחד... לפעמים אני רואה חדשות המדע בערוץ 8 כי אח"כ אני מנסה את הניסויים בבית
להקות אהובות: מניקס (וג'יימס וניקי), סמית'ס (ומוריסי), סוויד, קייט בוש, פאלפ (וג'ארוויס), מנסון (לא מרלין), ג'וי דיוויז'ן, ליברטינז, דפט ווועעעוווודדד. בטח שכחתי משהו חשוב השיר החרוש ברגע זה: אין כרגע אלבום חרוש: קליפ שהכי בא לך לראות עכשיו: איזה משהו עתיק של הסמית'ס היית פעם בהופעה? אם כן מה הייתה ההופעה האהובה עליך? לא הייתי במשהו חשוב יש חיות מחמד? חתול איך קוראים להם? הוא בא לבד (טיהיהי) מסר לעולם: אני נראית לכם אחת עם מסרים לעולם?!

למעלה