שרשור הגמר

חחחחחחחחחחחחח

ומה שאת אומרת שארתור לא ניראה טוב????? וכן ארתור רוקד מהמם אבל גם נתנאל רוקד מדהים אין מה לעשות זה תחרות ובתחרות יש רק אחד שזוכה ולא 2 שיהיה לך אחלה יום נ.ב. אני אישית לא התחברתי לדואט שלהם סורי כל אחד טעם וריח שונים

מותק בתחרות אמור לזכות הטוב

מבין השניים...ונתנאל אפילו לא מתקרב לארתור אם לא השופטים יכול להיות אפילו היה עף בשלב מוקדם. לדעתי,ארתור לא נראה פחות טוב מנתנאל וזאת כי אני לא חושבת שנתנאל חתיך, אבל רוב הבנות בישראל (נערות מתבגרות בעיקר) חושבות שכן והן אפילו לא מסתכלות על איך שהוא רוקד. הן פשוט נצמדות לטלויזיה ואומרות "איזה כוסון!!!!!!!!!" כל פעם שהן רואות את נתנאל. על ארתור אנשים קצת בוגרים יותר יגידו "הוא נראה לא משהו, אבל הוא רוקד פשוט מדהים". לא שופטים אנשים לפי המראה. נתנאל ממש לא רוקד מדהים ה"ריקוד" שלו הוא כולה אוסף של קפיצות. ארתור רוקד באמת מדהים והוא רקדן אמיתי, כל התנועות שלו יפות, הוא הזוכה האמיתי של נולד לרקוד. ומה השופטים אמרו אחרי הדואט של ארתור ונתנאל? נתנאל נתן יותר מעצמו בגלל שהוא קופץ יותר גבוה מארתור?! חה....אז הם אוהבים כשקופצים גבוה... יופי, עונה הבאה נמצא להם אלוף עולם בקפיצה לגובה שיראה רק כמה קפיצות יפות ולא ידע לרקוד בגרוש. אם הם אהבו את נתנאל הם אמורים לאהוב גם את זה.

RINAT R 21

New member
אבל למה לשרשר אלי? :)

לדעתי לארתור הגיע לזכות אבל לא אמרתי כלום על נתנאל. גם אם הוא זכה במקום הראשון, ארתור יצליח הרבה יותר ממנו. הרי זה כבר ידוע שלא משנה איזה מקום אתה זוכה בסופו של דבר, החשיפה היא העיקר. בדיוק כמו בכוכב נולד. דווקא אלו שזכו במקום 2.3 הצליחו יותר ממקום 1.

אני לא רוצה להתווכח

אבל לא תמיד זה כך... בנולד לרקוד 1 אני יודעת שרונה לי מצליחה יותר מאור כחלון (דרך אגב...איזה מקום היא לקחה?) אבל בכוכב נולד...נינט דווקא נראה לי יותר מצליחה משי גבסו (אבל לא יותר משירי מימון) כוכב נולד 2...עדי כהן מי בכלל זוכר אותה? כוכב נולד 3...אולי אני לא מעודכנת אבל עד עכשיו שמעתי רק מסעדו כוכב נולד 4...לא שמעתי מאף אחד כוכב נולד 5...נראה לי זה שזכה במקום השלישי מצליח פחות מכולם כל מה ששמעתי ממנו היה שהוא התעסק עם סמים בצבא

../images/Emo13.gif../images/Emo45.gifמסכימה מאוד

ארתור מדהים והוא היה צריך לזכות!!!! מקווה מאוד שהוא יצליח המשך יותר מנתנאל ואז יראו מי הזוכה האמיתי

BuzzLightyear

New member
לא יצא לי לראות את העונה הזו...מודה ומתוודה

אבל ראיתי את הגמר כי אשתי התמכרה לזה...היא ריננה לי על אחד הרקדנים, שהוא פנומן וכו'..לא עקבתי, בקיצור באתי אתמול ללא משוא פנים ודעה קדומה, והייתי בהלם מביצועיו של הבחור הזה, ארתור...אני בור ועם הארץ בכל הקשור לריקודים וכוראוגרפייה, אך כאדם העוסק גם באומנות, אני מכיר בערך אומנותי של חפץ, מיצג או אדם המבצע משהו פנומנלי המוצג מולי...ומה שעשה אותו ארתור (אחר מכן ראיתי גם את סולו השחיין המדובר שלו) היה פשוט אמנות גאונית צרופה. השליטה באיברי הגוף, שפת הריקוד שלו, והשליטה האולטימטיבית בתנועה...פשוט תענוג צרוף, אי הזכייה שלו הביאה אותי לפורום, בתקווה שמישהו מאורוות טדי מסתובב כאן...ויכול לספוג את קיתונות הגועל שאני רוחש כלפיהם...זה היה כל כך ברור ומכור על ידי כל אותם העלובים המתכנים שופטים להעביר את הבינוניות ולהתעלם מרקדן נדיר שמוצג מולם...פשוט גועל נפש צפוי, לראות את זה לאחר שיטוט באתרים שונים אני מבין שאני לא היחיד שהמום מזה...איך אפשר לעזאזל להעניש את חבורת הבזיון הזו על הזבל שהם מאכילים אותנו?

liri7

New member
הם מצפצפים על כולנו

לאורך כל העונה נכתבו בפורום דיעות באותה רוח ומסתבר שזה לא הזיז לאף אחד בטדי. יש להם ולשופטים את האינטרסים שלהם וזה מה שקובע. אם ראית בבוקר את נתי בטלוויזיה, הבחור שמח וטוב לב ומאמין שהזכיה תפתח בפניו דלתות. בטדי ידעו שארתור מתכוון לחזור אל "להקת המחול הקיבוצית", הרי היא אחת משתי הלהקות הכי טובות בארץ וטדי לא יכולים להציע לו שדרוג בעוד שנתי למעשה מובטל, הם יוכלו לשמש כסוכניו ולהרוויח, לאחר הזכיה בתחרות אפילו להרוויח בגדול ולא רק בתחום המחול כי נתי כדבריו מעוניין לעסוק בשואו ביזנס ולא אתפלא אם נראה אותו בטלנובלות, דוגמנות וכו'. לטדי היו אינטרסים כלכליים שנתי יזכה, לעידו ודוד היו קשרים קודמים איתו ועם משפחתו וכך התקבלה התוצאה המבזה. הדרך היחידה להעניש אותם היא להפסיק לצפות בתכניות שהם מפיקים ויש לי הרגשה שלא רחוק היום שזה יקרה, אם לא השנה אז אולי בשנה הבאה, הסלידה מהם הולכת וגוברת. כמובן שהיה טוב אם גורם משפטי היה דורש לבדוק את ההצבעה אתמול אבל יש להניח שזה לא יקרה.

אוי אוי כמה שזה מגעיל

http://www.makif-a.com האתר של בית הספר. זה פשוט מבחיל... תראו את הכתבות על נתנאל ואת כל המסחריות וחוץ מזה הם חיים בסרט שהקהל באמת אוהב אותו יותר מאשר את ארתור המושלם.

תרגעו אנשים בטח ארתור ונתנאל רואים ומתפוצצים

מצחוק עליכם כאילו אנשיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם זה ריקודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדד זה אומנותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת הריקוד זה החיים שלהם והם העידו שניהם בזאת מה הקטע שלכם תפרגנו נתנאל רוקד מהמם וארתור רוקד מהמם וגם נטליה רוקדת מדהים יאללה תרפו מכל השטויות חתיך לא חתיך זהו ניגמרררררררררררררררררררררר יש זוכה וזהו

Punkster

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifדעות קצרות../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

אהבתי את נולד לרקוד בעונה הראשונה וגם קצת בשניה, אבל השנה לא ממש הייתי חסיד גדול של התוכנית אז בקושי יצא לי לראות, אבל ממה שראיתי, ארתור היה פי 9832929 יותר טוב מנתנאל ויותר הגיע לו לזכות. לא נורא אני אני בטוח שארתור יצליח גם בלי זה, הוא מוכשר ויש לו עתיד.

עדיב4

New member
דכלחדגלכחלדגיכדגליגכיעדגל../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

יש לי דבר אחד לומר והוא שארתור בכלל לא ברמה של נולד לרקוד הוא הרבה מעל. לא הבנתי מה הוא עושה שם בכלל, אבל זה שהוא לא זכה? מזה כבר ממש הייתי בהלם. לא נורא, כולם יודעים שלו היה מגיע לזכות וגם הוא יודע וזה מה שחשוב.

דינדש

New member
../images/Emo45.gif

אני חושבת שזה לא משנה מי זכה ומי לא. ארתור את החשיפה שלו קיבל. אני בטוחה שהוא יצליח מאוד כי הוא רקדן מבריק ומעולה. אז נתנאל קיבל את הפרס הגדול, סו וואט? אם אני הייתי מחפשת רקדן [והייתי מבינה משו במחול], הייתי לוקחת את ארתור- למרות שנתנאל הוא זה שזכה.

liri7

New member
רמת התגובות של רוב אוהדי נתי

מדברת בעד עצמה!

MoshowAdmin

New member
נתנאל בלאיש הערב אצל מושיקו שטרן ברדיוס 100FM

שאלות לנתנאל עליהן יענה תיכף בשידור חי , כתבו כאן בזריזות --> www.moshow.co.il

../images/Emo124.gifבאמת שאני לא מבינה מה הבעיה שלכם

זה לא שהוא חרא של רקדן וזכה על חשבון מישהו אחר שהוא באמת טוב יותר ממנו. נתנאל באמת רקדן טוב מאוד-והזכייה הזו הגיעה לו. נכון שגם ארתור רקדן טוב, אבל זוכה יש רק אחד. מקום שני זה מקום מאוד מכובד כשלעצמו. לדעתי היו רקדניות טובות יותר מנטליה העונה-ועובדה שהן לא בגמר. עם כל הכבוד לידע הנרחב של כולכם בריקוד, והעצבים שלכם על השיפוט הלא אובייקטיבי של הקהל-אז כן, הקהל מחפש גם את מי שחתיך, את מי שכובש, ואת מי שהכי מושך אותו. כי זו תוכנית ריאלטי, שרובה הגדול של האוכלוסייה שצופה בה-זה אנשים שלא מבינים בריקוד, מעבר לשפיטה של "זה היה יפה בעיניי/זה לא היה יפה בעיניי". וגם מצביע בהתאם. ואין מה לעשות, נתנאל הוא בחור כובש. ונכון גם ארתור-אבל לקהל בבית היה קל יותר להתחבר לנתנאל. וגם בגמר לטעמי הוא ממש שיחק אותה. היה מקורי ורקד ממש יפה. הזכיה הגיעה לו מכל הכיוונים-זו זכייה בזכות ולא בחסד. גם ארתור רוקד טוב ומקצועי, אין ספק-אבל הוא פחות עניין את הקהל כנראה מאשר נתנאל. זה הכל. אתם לוקחים את זה קשה מדיי-וזה ממש לא שווה את העצבים שלכם. אני אישית נהניתי לראות מתמודדים שהודחו כבר רוקדים...הזכיר לי את העונה המעולה מבחינת רמת ריקוד שהייתה. והלוואי שהעונה הבאה תהייה לא פחות טובה מזו
וכמובן בהצלחה לכל הרקדנים, שימצאו להקות ראויות..והעיקר-שלא יפסיקו לרקוד

moshavnikit

New member
אבל..

בחישוב פשוט מגלים שללא הקולות של השופטים התוצאה היתה אחרת.. היה הפרש של 4% לשופטים היה 10%, זה אומר שהקהל בבית נתן את הניצחון לארתור בהפרש של 6%
כל מי שמתלונן פה, מתלונן על כך שהבחירה של השופטים שינתה את התוצאה..

ofrasch1

New member
חישוב אחר והגיוני יותר

ההנחה שכל 10% של השופטים הלכו רק למקום הראשון שלהם - נראית לי לא נכונה. למה שיתנו 10% רק לאחד? לדעתי, השופטים חילקו את 10% כך (הגיוני:) 5% לנתי, 3% לארתור, 2% לנטליה. בהנחה שבאמת תוצאות הצבעת הקהל היו עם פער של 4% כמו שצביקה הדר אמר: נתנאל- 48%, ארתור- 44%, נטליה-8% מכפילים ב-0.9 (כי הצבעות הקהל הן רק 90%), יוצא: נתנאל-43.2%, ארתור-39.6%, נטליה- 7.2% ואז אחרי השקלול: נתנאל: 43.2% של הקהל פלוס 5% של השופטים = 48.2% ארתור: 39.6% של הקהל פלוס 3% של השופטים = 42.6% נטליה 7.2% של הקהל פלוס 2% של השופטים = 9.2% סה"כ 100%. וכך, כמו שאמרו: גם לפני השקלול וגם אחריו נתנאל ניצח עם כ-48%. הגיוני, משום שלפי חישוב זה גם צביקה הדר לא שיקר כשאמר שנתנאל מוביל בפער של 4% (לא הגיוני שהוא ישקר, אם כל הכבוד לקונספירציות, הדר אמר במפורש שנתנאל הוביל בהצבעות הקהל) וגם האחוז שהיה לנתנאל לפני השקלול ואחרי השקלול הוא אותו הדבר ( 48% לפני, 48.2% אחרי) ולכן לא הודיעו על תוצאות שונות לגבי הזוכה. אני מהמרת שזה מה שהיה.

נתנאל בחור מאוד נחמד, אבל....................

הוא בפירוש לא היה אכי טוב בתוכנית הגמר השופטים ^%#%@#$

למעלה