שרשור הגמר

פטל 11

New member
דווקא לדעתי

יכול להיות שמה שהוא אמר זה באמת קשקוש, אבל- בכל מצב (כל דוגמא מתמטית שתקחי), שיש פער כל כך קטן בין שניהם, לצורך העניין לא משנה כמה נטליה קיבלה, הצבעות השופטים תהיינה מאד משמעותיות. מצב בו תוצאות השופטים לא תהיינה משמעותיות הוא מצב בו הפער ביניהם יהיה יותר מ-10% מהקולות... מאד מאד מעצבן, ועוד לי, שלא התעניינתי בעונה הזו כל כך.. :p

liri7

New member
זכיה עלובה!

לעידו הייתה פליטת פה שהוכיחה שבאורח פלא הוא ידע מראש מי יזכה. דוד דביר היה עלוב יותר מתמיד כאשר נתן לנטליה את המקום השני למרות הביקורת שלו על הטכניקה שלה. מבחינתו הכל כשר כדי להבטיח את הזכיה של נתי, הוא הרי ידע היטב שנטליה לא מסכנת את נתי יקירו. לעולם לא נדע את מי בחר הקהל. גם אם הקהל בחר בארתור הרי שבחירת השופטים שינתה את התוצאות. מנסיון תכניות קודמות דמעות שוות הרבה קולות והדמעות של נתי ללא ספק הוסיפו לו הרבה קולות. אם תהיה עונה נוספת עם אותה חבורת שופטים ברור שלא יהיה טעם לצפות בה. ארתור רקדן טוב יותר ממה שעידו ודוד אי פעם היו. בהשוואה לנתי אין בכלל מה לדבר, האחרון ספורטאי מרקד בעוד שארתור רקדן, יוצר ואמן מעולה.

Yarinv

New member
מזל טוב, "כוכב" חדש נולד!

והוא כבר יכול להתערבב לו בין שאר ה"כוכבים" בשמיי ההשתתפנו-בריאליטי-ועכשיו-אנחנו-מוקדנים-בבזק. יחי הפרצוף היפה והמעריצות בנות ה-12! צפיתי רק בגמר האומלל הזה מכל העונה הזאת ולא הרגשתי בשום החמצה. אפשר לראות שהטובים ביותר היו הבת וארתור (אאל"ט) וללא ספק היו צריכים להתמקם במקום גבוה יותר. אבל כמה "מפתיע", מי שמצביעות הן ילדות בנות 12 שלא מבינות כלום בריקוד אבל כן בלמצוא כל חודש את החתיך התורן להעריץ. נהנתי מלא-לצפות בעוד הפקה דלוחה של טדי הפקות. נתנאל מי?

liri7

New member
השופטים גרועים מבנות ה-12

מספיק להשוות את הבחירה שלהם לעומת הבחירת של שלושת הרקדנים אתמול כדי להבין עד כמה הכל רקוב. עם כזה חוסר אמינות סופן של תכניות ה"נולד" קרוב.

SilviC

New member
ישבתי וחשבתי

אני די בטוחה שהקהל בחר את ארתור ואולי אפילו בהפרש גדול ממה שאמרו. לא מספיק שאמדורסקי מכרה את כבודה ושמה את ארתור שני כשכל העונה היה ברור שהיא בעד ארתור אבל נראה לי שזה לא הספיק כדי להעלות את נתנאל. זו הסיבה שהעלוב דוד מלך הביצה המעופשת שם את נטליה לפני ארתור - זה מה שנדרש כדי להעלות את נתנאל למקום ראשון. דוד העלוב הרי מתח עליה ביקורת (עלובה ושיקרית אבל ניחא) אז למה לשים אותה שנייה?

nik name

New member
../images/Emo45.gif

אני גם כמעט בטוחה שארתור הוביל בהצבעות הקהל.... אבל דוד דביר היה חייב פתאום,לבחור בנטליה ולהעיף את ארתור למקום השני
טוב עזבו חבל להתעצבן ,בזמן שהם חוגגים על הכסף של הSMSים שלנו .... הכל מכור!

לא נראה לי זה כל כך השפיע

הרי לא היה יכול להיות מצב שדוד ישים את ארתור במקום הראשון, אז גם אם היה שם אותו במקום השני אחרי נתנאל היקר שלו. השכלול היה אותו דבר. הרי רוב השופטים (עידו הצפוי ומיכל ששכחה את המצפון בבית
) שמו את נתנאל מקום ראשון וארתור מקום שני. הדירוג של שופטת אחת (אונה, השופטת היותר אובייקטיבית מהשאר) לא היה משפיע.

SilviC

New member
לא הבנת

לא הצלחתי להבין למה דוד שמתח ביקורת על "הטכניקה של נטליה" ודי ירד עליה (דביל) פתאום שם אותה מעל ארתור - כלומר ארתור היה שלישי אצלו. לדעתי אפילו שהדפוקה אמדורסקי שמה את ארתור שני פתאום ואת נתי ראשון אחרי שאמרה שהוא "מושלם למחזות זמר" (שזה עלבון די גדול, בינינו) זה לא היה מספיק כדי לשים את נתנאל ראשון בשקלול אז דוד האפס שם את נטליה מעל ארתור. כלומר אם הוא, אמדורסקי ועידו היו שלושתם שמים את ארתור שני הוא עדיין היה יוצא הזוכה בשקלול. רק ככה אפשר להסביר את זה שהעלוב שם את ארתור מתחת לנטליה. הבנת?

talytal

New member
יכול להיות אבל

שדוד דביר לא ידע מראש מה האחרים יצביעו, ורק למקרה ששניים מהם יחליטו לסטות מה"תכנית" ולתת לארתור מקום ראשון, הוא לא לקח צ'אנסים ונתן לו מקום שלישי כדי "לאזן". אין אף הסבר אחר לדעתי. ודרך אגב - אני מסכימה עם רובכם - התוצאה היום הייתה ביזיון והגמר היה מכור מראש. עידו תדמור אמר הכל באמצע עם "גם שם הוא לקח מקום ראשון". אהה. מעניין מי הולך לנצח...

SilviC

New member
הצחקת אותי!

נראה לך שהם לא יודעים מה הקהל הצביע לפני ההצבעה שלהם ומה האחרים ("השופטים") הצביעו? ותמת לך שהכל מתואם בינהם.

talytal

New member
אוקיי....

אבל. אם שניים הצביעו כבר לנתנאל למקום 1, וגם דוד דביר מצביע לו למקום 1, הוא מקום 1 משוקלל בלי קשר למי נמצא במקום שני אצל אף אחד מהם... אי אפשר שמקום שני ינצח מקום ראשון כששלושה מתוך 4 החליטו על אותו מקום ראשון! אז אין שום הגיון למה דוד דביר עשה צעד לא הגיוני כמו לשים את ארתור שלישי (מה שבבירור לא היה מבוסס על הריקודים!), אם הוא בכל מקרה ידע שנתנאל לוקח מקום 1.

SilviC

New member
אז זהו שלא

העניין הוא הפער בינהם בהצבעות הקהל. הם יכלו כולם לשים את נתנאל ראשון ועדיין ארתור יכל לנצח אם הפער בהצבעות קהל היה גדול מספיק. אין לי מושג כמה הוא באמת היה אבל הטענה שלי היא שגם אמדורסקי שלכל אורך הדרך היתה בעד ארתור וגם היום החליפה ברגע האחרון וגם דוד שם אותו שלישי ואני טוענת שזה מה שהם נאלצו לעשות כדי שבשקלול כולל נתנאל יצא ראשון. בגלל זה אני חושבת שארתור אכן זכה אצל הקהל והם נאלצו לעשות את מניפולציות השיפוט כדי לשנות את זה. אם נתנאל היה המוביל אצל הקהל אמדורסקי לא היתה צריכה לעשות פנייה חדה כזו ברגע האחרון וגם דוד לא היה צריך לבחור בחירה כל כך תמוהה (נטליה מעל ארתור). מבולבלים? גם אנחנו
תחשבי רגע מה אני מתכוונת.

ofrasch1

New member
עידו אמר "שגם אז זכה במקום הראשון"

מיד אחרי הסולו של נתנאל, במשוב השופטים. הקווים לא נפתחו אפילו להצבעות בשלב הזה. עידו לא יכול היה לדעת ש"גם הפעם" נתי יזכה - פשוט כי טרם פתחו את ההצבעה.

SilviC

New member
לא זוכרת באיזה שלב הוא אמר את זה

אבל היה ברור שהם מתכוונים לעשות הכל כדי שנתנאל יצא אז מה הפלא שהוא פלט? אם זה היה נכון שהוא לא ידע בשלב ההוא אז זה עוד יותר משכנע אותי שהתפנית של אמדורסקי וההצבעה של דוד נועדו להוציא את נתנאל ראשון בכל מחיר כי הם נתקעו עם הצבעות קהל שהיו לטובת ארתור.

liri7

New member
ארבעה השתתפו ביצירת הכוריאוגרפיה של נתי

נתי לא היה אחד מהם בעוד שארתור יצר את הכוריאוגרפיה לסולו לבדו. רק על כך מגיעות לו הרבה נקודות זכות אבל בתכנית מכורה את מי זה מעניין. כל התכנית נבנתה למידותיו של נתי. ריקודים גרנדיוזיים עם הרבה משתתפים המתאימים לסגנון השואו שלו. יתרונו המיוחד של ארתור במחול אינטימי היוצא מהנשמה וחודר לנשמת הזולת לא יכול לבוא לידי ביטוי בפורמט כזה. לצערי מסתבר שלרקדנים איכותיים אין מה לחפש בתכנית.

RINAT R 21

New member
חבל שארתור לא זכה...

הוא באמת נולד לרקוד!! עוד מהתוכנית הראשונה.

כולכם קנאים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה קרה לכם בן אדם שרוקד מדהים זוכה בתחרות ואתם בגלל שחלקכם לא אוהבים אותו אומרים שהיה מכור אוי אוי אלוהים יעזור לכם נתנאל רוקד מדהים הסולו שלו היה מדהים הסלסה היתה אלוהים ישמור פצצה אין אין ואתם פחחחח ילדים קטנים תנו לארתור לקבל מקום שני בכבוד ולא בשטויות שלכם שיהיה יום טוב

אם היה במה לקנא...

אבל הבחור לא רוקד הוא פשוט קופץ כמו אני לא אגיד מי ורק בגלל השופטים המגעילים הוא זכה וממש לא אהבתי את הסלסה, הדואט הכי גרוע לדעתי. השופטים בחרו בה לדעתי רק כדי להוריד את ארתור הכי נמוך שיש. (הדואט של ארתור ונטליה היה פי 100000000000000000000000 יותר טוב). ואל תקראי לנו ילדים קטנים, כי אנחנו לא חיים בסרט כמוך ומבינים שהתוכנית מכורה. אם כבר אז ילדים קטנים הם אלה שהצביעו לנתנאל רק בגלל שהוא "חתיך".

למעלה