שרשור 819

idoPod

New member
../images/Emo58.gif שרשור 819 ../images/Emo58.gif

מתקרבים לסוף
החל מעוד 5 שעות ב-VOD הקרוב למגוריכם או אתם יודעים, בנוהל
יום מצויין לכולם ובבקשה להקפיד על סימון
ב-ה-ת-א-ם

poland1

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif מה נעשה ביום שאחרי הסדרה? מבאס משהו.

בכל מקרה, אני מתכוון להזמין מוקדם מאוד בבוקר ב-VOD... ליום רביעי? לא אוכל לחכות.. בכלל.. כבר מלא פרקים אני מזמין ב-VOD.. מעין התמכרות כזו שלא חשבתי שתתקוף אותי בצורה כה משמעותית. כל שבוע אני אומר- "זהו.. פרק אחרון שאני מזמין ב-5 ש"ח לפני כולם.. פשוט אני ממש במתח" ועד שאני מצליח לעמוד בזה בשבוע שלאחר מכן אני נכנס לקרוא קצת ביקורות על הפרק בפורום כמו- "וואוו", "מדהים", "פרק מעולה" וכמובן שאז אני לא מצליח לעמוד בפיתוי ומזמין מיד, וכמובן נפרד מעוד 5 ש"ח לשבוע ומ-20 ש"ח לחודש. 24, 24... אני מוכן לשלם בשביל עוד עונה אפילו 60 ש"ח בחודש.

דנה1982

New member
כמוני כמוך

היה לי עוד להחזיק בתחילת העונה אבל מפרק 12 בערך אני ממש לא מצליחה לחכות ליום רביעי. אם אני לא מתארגנת על הורדה מהירה אני פשוט מזמינה. מה יקרה באמת ביום שאחרי???

poland1

New member
בדיוק.. גם אני מפרק 12 בערך.. קשה לחשוב על

היום שאחרי הסדרה.. זה כמו בסרט "היום שאחרי מחר" רק יותר מלחיץ.. כי זה ממשי
אני לא מוריד מהסיבה הפשוטה- התרגום, התרגום.. אני הרבה יותר נהנה מהתרגום של HOT... ואם אני ממש מחכה לפרק ואני יכול לראות אותו עכשיו.. כמה דקות של הורדה יראו לי כמו נצח, באמת. ב-VOD הכל מיידי.. באיכות יחסית טובה על מסך LCD ועם תרגום מעולה+... אה.. ועם מערכת קולנוע בקול גבוה

דנה1982

New member
וזה יחסית לא נורא יקר

20 שקלים בחודש בשביל 24? ממש בקטנה. מה שמבאס אותי זה שאני בכל מקרה צריכה להוריד (לאחי יש "יס" אז אני אחראית להוריד לו את כל הפרקים כל שבוע) ועד שהפרק כבר כן יורד אני אחרי צפייה ב VOD.

poland1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif גם אם זה היה עולה 30 ש"ח לחודש הייתי

מוצא את עצמי מזמין ומתקדם עוד יותר לסיום העונה... דבר שמאוד מציק לי.. כי אחרי שאני מסיים פרק ונהנה אני מאוד מתבאס שראיתי עוד פרק והתקרבתי לפרק 24.. שמצד אחד אני מת לראות איך זה הולך להיגמר ב-"וואוו" ומצד שני אחרי שזה יגמר וכל הרוחות יעברו אני אהיה נורא עצוב ומדוכא שהכל נגמר. עכשיו... יש לך איזה פסיכולוג טוב להציע לי ליום שאחרי?
אפשר גם לחסוך כסף ולהיכנס לפסיכולוג אני ואת ביחד.. נתחלק חצי חצי ונתגבר על הסוף של הסדרה הטובה ביותר שקיימת

אני צופה דרך הוט - עקרונית לא מוכן לשלם להם

הרי יש חבילת מנוי לכל צופה שלצערי רק עולה , הפתרון הינו בהוזלה משמעותי של חבילת הבסיס ואז ניתן לגבות בעבור שידור מקדים ולדעתי ההיענות רק תגבר.

טיי 1

New member
בגלל זה אגב אני מתענג עכשיו

על כל פרק ופרק אפילו(
6x19 מפה והלאה) בפרק הנוכחי שהתחיל רגוע , מהבחינה הזאת שראינו את ג'ק משוטט ברחובות.. בציפייה עד למפגש עם קול שהגיע בסוף הפרק.. עד כמה שחזינו סוג כזה של פרק לפי הטריילר... פשוט נהניתי... מכל סצינה, לא כי כל סצינה הייתה גאונית הפעם, אלא לחיות עוד קצת מהחיים האלה של הגיבורים שאנחנו אוהבים. כי זה לא יהיה ממש.

אכן 24 מותירה חותם אדיר

ואותו אפשר לקחת לכל מיני כיוונים בכל זמן , גם אם הסיום כבר קרב. מה עושים ? מחכים גם לסרט אפשרי

poland1

New member
../images/Emo58.gifחבל על הזמן...../images/Emo58.gif

פרק פשוט יוצא מן הכלל.. אחד הפרקים הטובים ביותר העונה.. וג'ק כרגיל מגלה תכונות של איזה רוח רפאים.. איך שהוא הביא להם ככה את הגופה עם מכונה מלמעלה... אלוהים
הרג אותי.. פשוט גדול! ורואים? בסוף המרדף אחריו נמשך ממש זמן קצר, וכעת.. בסוף הפרק אני כמעט ולא זוכר אותו. הקטע בהתחלה של המרדף עם המסוקים והנחיתה היה עשוי כל כך היטב. הנשיאה עברה כל גבול, עד שכבר חשבתי שבתחילת הפרק היא חוזרת לעצמה היא עשתה משהו גרוע יותר.. היא פשוט הופכת במהרה לצ'רלס לוגן המתועב והולכת נגד אית'ן הטוב... עצוב לי שגם אית'ן התפטר ואולי לא נראה אותו שוב, אבל מי יודע? אולי הוא יחבור לג'ק מתישהו. הנשיאה מפגרת וקלואי ממש, ממש איכזבה אותי הפרק.. אבל הקטע היה עשוי כל כך טוב.. נתנו לנו לחשוב שהיא עוזרת לו וברגע האחרון היא התחרטה.. ג'ק הראה לה שלא כדאי לה להתעסק איתו. למה 24 נגמרת?!?!?!? חייבים עונה 9!

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif אני רק חייבת להגיד לך

שמרוב הסיוטים שיש לי ממך על מגבות, ברגע שהחוקרים של ג'ני הוציאו את המגבת הייתי בטוחה שהם הולכים ללפף אותה ו... אתה יודע את ההמשך. אז תודה רבה. אני צריכה טיפול פסיכולוגי להתאושש מהצלקת שהשארת לי!!

poland1

New member
../images/Emo58.gif בטח שאני יודע

את ההמשך. ו... להכניס אותה לגרון שלה עד מערכת העיכול.. לסובב.. ולמשוך החוצה במהירות.. צריך זריזות ידיים. אני לא צריך להגיד לך מה הנזק
אבל הנשיאה המשוגעת החליטה להחטיף לך חזק בפרק האחרון, הא?

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif בת זונה...

לפני שנה היא העמידה את ג'ק לדין על כל החקירות הכואבות שלו ועכשיו היא עשתה את אותו הדבר (גם אם היא תטען שהיא לא ידעה שזה מה שיקרה).

poland1

New member
../images/Emo58.gif תתחילי להקשיב לי יותר

מהפרק שעבר התחלתי לשנוא אותה ואתם לא הבנתם את זה... ב-2 פרקים הם פשוט הרסו לנו את הנשיאה המשוגעת הזו שהייתה מצויינת.. בסוף היא תהיה יותר גרועה מצ'רלס לוגן, תאמיני לי. היא יודעת טוב מאוד מי הוא ובהתחלה היא שללה בכלל את הדיונים איתו, ופתאום היא מיישמת את ההצעות המפגרות שהוא נותן לה? כלבה! ומה היא חושבת.. שהרוסים באמת ירדו מזה? ראית את הפרצוף של ששר החוץ הרוסי? עוד שניה היה רוצח את דליה.

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif אני לא מסכימה לגמרי

לא "הרסו" אותה. אני חושבת שלמרות הכל, הדמות הזאת מתמודדת עם משהו שגדול עליה בכמה מידות. קצת שובינסטי מצידי, אבל כאישה היא לא פועלת מתוך רציונאל, אלא מתוך רגש. היא מפחדת לאבד משהו שהיא נאבקה כל כך להשיג. היא הגנה על חסן בכל מחיר (גם כשבצד השני של המאזניים היו חייהם של עשרות אלפי אמריקאיים) ועכשיו, למרות שהיא כבר הייתה מוכנה "להקריב" חיי אמריקאים, עדיין היא תיכשל. אז היא פועלת ממקום נואש. זה לא מצדיק את ההחלטות שלה אולי, אבל גם אית'ן מבין שהיא לא אישה רעה. היא לא צ'רלס לוגן. היא לא זו שיזמה שום אירוע מאירועי היום, היא פשוט זו שצריכה לשאת בנטל ולקבל החלטות מאוד קשות. והסכם השלום נראה לה כמו הדבר הכי חשוב בעולם, מה שאולי לא כזה מופרך לאישה שבמהלך הכהונה שלה איבדה את הבן שלה, שלחה את הבת שלה לכלא והתגרשה מבעלה. היא לא שלמה עם זה, ראינו אותה בוכה, נקרעת, מתחרטת ושוב מתחרטת. הם לא "הרסו" את הדמות, הם פשוט הוסיפו לה עומק אדיר. למרות שאני לא מקבלת את הדרך שלה, אני חושבת שכדמות היא דמות מדהימה ומעניינת. היא לא חד-צדדית. פאלמר לא היה פועל בדרך שלה לעולם. לוגאן היה פועל בדרך הזו לאורך כל היממה. אליסון טיילור נמצאת באמצע ביניהם וזה מה שהופך אותה לנשיאה הכי מרתקת שהסדרה הזו הצליחה לייצר.

poland1

New member
../images/Emo58.gif אממ

דמות מרתקת ומעניינת- דה נשיאה משוגעת?- דה צ'רלס לוגנית?- דה הנשיאה הטובה ביותר ב-24- נייט.. שתלך לעזאזל

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif יש פה אספקט רעיוני של ה

Greater Good שמוזכר כבר מספר פרקים... בנוסף למה שדנה פה רשמה. הנשיאה מפרק לפרק מסתבכת במשהו שמוסרית הוא דילמה קשה ביותר. עד כמה אפשר לתרץ מעשים נפשעים ועבירה על חוקי המוסר בתירוץ שהכל למען מטרה גדולה טובה יותר ? ומה ההבדל בינה לבין אנשים אחרים שפעלו ככה ? העניין הרעיוני הובהר במיוחד בסצינת המונטאז' בסוף הפרק הזה , מצד אחד הנשיאה מדברת על שלום ועל השלום שהוא מטרה עליונה.. ובכל מחיר... ובחלונות הקטעים המתפצלים הראו לנו כהדגמה , על איזה עקרונות של חופש וחירות הפרט - ארה"ב אולי צריכה לותר כדי להשיג אידיאל זה של שלום... העינויים של ג'ני/דנה וולש בחלון אחר...רדיפה אחרי מי שמנסה להשיג צדק בחלון נוסף... לא קל. השיחה בינה לבין אית'ן ומה שאיתן הוכיח אותה ואמר לה - היה מאוד מעניין, ואפילו לא ברמת הפסיכולוגיה בגרוש. אהבתי. ואהבתי את זה שהיא השתיקה אותו. מצד שני ההתפטרות של אית'ן הייתה טיפה לא מקצועית, היה בה משהו שנראה כמו הבחור בגיל ההתבגרות שאומר "או לוגאן או אני".

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif לגבי אית'ן

אני לא חושבת שזה היה לא מקצועי. להיפך - הופתעתי שהוא לא עשה את זה בפרק הקודם. הנשיאה כל הזמן דיברה על החשיבות של אית'ן והתחננה שיחזור מהר אחרי התקף הלב שלו (הוא לא נראה כמו שחטף התקף לפני 3 שעות, אגב) ובסופו של דבר היא משתינה עליו בקשת. אם הוא היועץ שלה והיא פועלת בניגוד לעצתו ובניגוד להשקפת העולם שלו וגם בעיניו בוגדת במדינה שלה, אז כן, ברור לי שהוא צריך להתפטר וזה אפילו לא "או לוגאן או אני", אלא פשוט חוסר אמונה בדרך שלה. זו לא אי הסכמה על חלוקת התקציב, אלא התנגשות מוסרית אדירה. מה שהזוי זה שאית'ן הוא זה שהציע לה להביא את לוגאן. היא לא התלהבה מהרעיון ועכשיו היא נסחפה אחריו. אין פה אף סיפור פשוט בעונה הזאת. הכל מורכב, אפילו מורכב מידי. אין, הנאום של טיילור כשברקע נובקוביץ' ודליה חסן (2 הצדדים של אותו הסיפור) ובחלונות המפוצלים ג'ק וג'ני, זה פשוט הברקה. מראה כמה כל סצינה כאן מתוכננת לפרטי פרטים.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif כשיש לי קלקול קיבה...

אני משהו כמו ארבעה ימים במיטה בוכה מתבכיין... טוב לראות ששעתיים אחרי שהיה לו התקף לב הוא הצליח בכלל לסגור את העניבה שלו לבד. זה מפתיע
המ.. לא יודע... הוא עזב מהר מדי את אליסון שהיא ידידה אישית , ובמיוחד עשתה הכל כדי לתמוך ולרצות שיחזור מהר לתפקיד. נכון שחילוקי דעות קשים, אבל הוא איש סודה.. ודווקא ברגעים כאלה וכו' וכו'... נכון, לא חשבתי על זה שאית'ן הדפוק הוא זה שהציע לה להביא את לוגאן.. אז בכלל... עכשיו המשפט המהדהד שהנשיאה אמרה ללוגאן בפרק הראשון שראינו אותו "אני מקווה שאני לא אצטער על זה (שהבאתי אותך) " נראה כבר הזוי וכמו חלום רחוק... יש למישהו ספק בכלל ?

למעלה