שרשור 819

poland1

New member
../images/Emo58.gif אני באמת לא מבין את זה..

בעונה 2 בערך הדיחו את דייויד פאלמר על שטות.. בגלל שסגנו רצה את כל הקופה ובגלל שחשבו שהוא לא שולט במצב ולא מסוגל לטפל בעניינים כמו שצריך (לא בריא).. ועכשיו? אשכרה יש לנו נשיאה שאמנם לוקחת על עצמה את האחריות, אבל מושפעת בצורה קשה מאדם נוראי כמו צ'רלס לוגן! פשוט מושפעת.. הוא השתלט עליה! ולה אין יכולת לקבל החלטות הגיוניות.. היא מסכנת את אמריקה ואת העולם כולו.. עם ההסכם שלום הזה אפשר לנגב את התחת. היא לא שולטת בכלל בעניינים והיא לא עומדת במצבי לחץ. את דייויד פאלמר החכם והטוב ביותר הדיחו (אפילו שאחרי זה הוא חזר כי הוא צדק) במהלך עונה אחת בלי שום מאמץ על משהו פחות משמעותי (גם מייק נוביק היה מעורב בזה)... ולה ככה מחליקים את זה? למה אית'ן לא פועל נגדה? נשיאה מטורפת.. לא טובה יותר מצ'רלס לוגן בכלל.. לנשיאה אסור להיות מושפעת עד כדי כך מפסיכופטים!

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif התשובה די ברורה

אית'ן לא פועל נגדה כי יש ביניהם קשר הרבה יותר עמוק מהקשר שהיה בין דייויד למייק נוביק (וטוב שכך
). אית'ן לא יפגע בנשיאה, לא משנה מה. הוא לא יפעל תחתה. מקסימום הוא ייתן לג'ק איזה טיפ כדי לעזור לו "להגיע לאמת", אבל לעולם לא משהו שיפגע באליסון. ודייויד לא היה כזה צדיק וטוב וישר. הוא נתן לג'ק את ההוראה לפלוש לשגרירות הסינית, אבל ביקש להציג את זה כאילו פעלו ללא אישורו. ובסופו של יום הוא גם נתן לג'ק לספוג את האש מבלי לקחת אחריות. כל אחד והפאקים שלו...

poland1

New member
../images/Emo58.gif לפי מיטב ידעתי,

דווקא מייק מאוד אהב את פאלמר.. כשצריך לפעול אז פועלים.. אם אית'ן פועל לפי המצפון הוא צריך לעשות משהו ולהפיל את הנשיאה... הרי הוא ראה שהאיום שלו לא הזיז בכלל לצ'רלס לוגן.. אוי זה הזכיר לי קטע טוב! לוגן לאית'ן: "אני מבין שפרשת מסיבות בריאותיות.. הבריאות חשובה מכל דבר" איזה טיפש.. ואיך שאית'ן אמר לו את מה שאמר לו בפרצוף.. וכרגיל.. לוגן זילזל והגביר את הקול של הטלוויזיה כדי לשמוע את הנשיאה. עוד קטע שאהבתי- שהנשיאה בנאום שלה קלטה שאית'ן הולך אחרי שהיא אמרה שהשלום יהיה בכל מחיר.. וואוו.. איזה מבט היא דפקה. והסוף היה פנטסטי- המצלמה מסתובבת כזה מול הפנים של דליה חסן כשמאחוריה הרוסי עושה פרצוף מפחיד... ואז מראים את הנשיאה.. פשוט יפה! ועדיין.. אין כמו דייויד.. הנשיאה המעצבנת הזאת עם שיער הפטריה שלה לא מרגשת אותי.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif ברור שלוגאן אמר לו על הבריאות

קצת בציניות.... אגב, באתר "הספוילרים של 24" כמו שאתם קוראים לו , יש קטע מאחורי הקלעים ... שמסתבר שהסצינה בועידת השלום צולמה.. ואז אחרי כמה שבועות.. החזירו את התפאורה והנשיאה כדי לצלם שם עוד איזה תיקון קטן, והיו צריכים לדאוג שהיא תראה בדיוק (באותה תספורת, תאורה וכו') כמו במקור כשצילמו את הקטע.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif לדעתי זה לא רק זה, אתם שוכחים

שכל הסיפור מתרחש במסגרת זמן של שעתיים - רק לפני שעתיים הנשיאה גילתה שמי שניסה להתנקש בנשיא חסן - הם הרוסים. אין שום , אבל שום חקירה בעולם שמתנהלת בכזאת מהירות. כלומר, אתם כבר מדברים על להדיח את הנשיאה , למה אית'ן לא עושה את זה ... נכון שזו סידרה, ונכון שאנחנו מדברים על מסגרת זמן מצומצמת ביותר אבל... תחשבו במציאות... אתם מתארים לעצמכם איזה דברים אובמה יודע שהעם/העולם לא יודע ? אילו שחיתויות, איזה מנהיג אמר בחדרי חדרים מה לאיזה מנהיג.. איך דברים לא כפי שהם נראים ? אם כל מנהיג, היה פועל אוטומטית ובאותו יום שמגלה משהו - כבר מדווח, אף נשיאות או ראשות ממשלה לא הייתה שורדת שבוע. אני לא מצדיק את זה.. ואני איש של מוסר וצדק הכי בעולם.. אבל ... אם כל בן אדם יהיה הכי ישר בעולם ויגיד בהכי כנות , את דעתו על האחר... תוך עשר שניות תהיה מלחמת עולם שתשמיד את כדור הארץ. סבלנות ,קצת דיפלומטיה לפעמים. אית'ן הציג את זה כאילו זה שהנשיאה הסתירה מידע שעה וחצי מהעם - כאילו זה כבר בגידה במוסד הנשיאות... רגע.. תמיד היא יכולה לתקן.. עוד יום, יומיים , שבוע, כשהיא תראה לנכון לפרסם את המידע... מה קרה ? נשיא שקיבל מידע ישר רץ לעם להודיע ? זהו ? כל פרשה בטחונית ישר מפורסמת לעיתונות ? כאילו -הפכנו פה את הנשיאה למישהו ש"בגדה במוסד הנשיאות"... נכון שככה מנסים להציג את זה... אבל אפילו שזה משהו שהכותבים מנסים להטות את הכף אליו- אני חושב שזה הרבה פחות חמור ממה שעשינו מזה.

poland1

New member
../images/Emo58.gif משהו שאני חייב לציין..

דיי כואב לי על ג'ני/דנה (שמתם לב שהם עוד קוראים לה דנה?).. הנשיאה לא צריכה לאשר התעללות כזאת רק בגלל שצ'רלס לוגן אומר לה.. היא פשוט יצאה מדעתה - היא חצתה את כל הגבולות! כשראיתי איך מתעללים בה בסוף, ממש כאב לי הלב.. באמת.. לא יודע למה אבל כאב לי עליה... גם כשהיא יצאה מחדר החקירות וצעקה שיהרגו אותה. הנשיאה הזו מתחילה להיות לא פחות גרועה מצ'רלס לוגן, וחבל..

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif הנה

בדיוק כתבתי למעלה על ההתעללות , אפילו שעוד לא הראו כלום - זה היה מחריד יותר מהתעללויות שראינו בגברים בסידרה. ממש ככה. והמבט המבועת של דנה. מצד שני.. אני ארגיע אותך.. רק תדמיין לרגע את המבט העל-טבעי זדוני של דנה בחדר חקירות כשהיא מסתכלת למצלמה... או תדמיין אותה נגיד נמלטת איזה מבט ביצ'י יהיה לה - וכל הרחמים שלך ייעלמו. ובנוסף - כתבתי גם למעלה, כל עניין העינויים של דנה , שהושם בחלונות הקטנים מול הנאום של הנשיאה - נועד כמובן לרעיון הברור , תמה כזאת של הפרקים האחרונים , של עד כמה רחוק בהפרת זכויות הפרט ללכת - על מנת להשיג אידיאל כל כך נעלה שכולם בטוחים שהוא המטרה העליונה של כל אומה בדורנו - כמו - הסכם שלום.

RoyBO

New member
נשלח מהר מידי, ../images/Emo58.gif.

היה פרק פילר כזה, נחמד ולא יותר. לא קרו יותר מידי דברים בפרק הזה, אפילו ה"דמות מהעבר" לא הייתה מוכרת (לפחות אני לא זוכר).

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif צודק

אני לא חושבת שראינו את ג'ים אי פעם. זה כנראה סתם איזה טיזר שהחליטו לפרסם בפייסבוק כדי לעורר מתח וציפייה. ואולי זה גם קצת פגם בפרק כי חיכיתי לדמות שתחזור יותר מאשר לכל דבר אחר. אבל כן, בהחלט פרק פילר חלש עם כמה רגעים טובים. קלואי וג'ק מפילים אחד את השני בפח - זה רגע השיא של הפרק. קול: "איך ידעת?" ג'ק: "אני מכיר את קלואי".

poland1

New member
../images/Emo58.gifאני לא מסכים איתכם..

היה אחלה פרק לדעתי שמצטרף לרשימת הפרקים הטובים בעונה (ויש כבר איזה 6 כאלה)

idoPod

New member
../images/Emo58.gif 819

את צודקת הוא מעולם לא נראה ב-24 ולא הוזכר. הוא סתם עוד חבר של ג'ק שיודע שג'ק הולך להתקשר אליו ויודע לעקוב אחריו. אני גם רציתי נורא שזו תיהיה דמות מוכרת.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif אין לי ראש לכותרות ארוכות ואתה מין כ

וכו'...
א. אני מהיחידים שלא ידעתי שצפוי קאמבק של דמות ידועה.. לכן לא הבנתי מה אתם גועשים. אני מבין שזה פורסם איפשהוא . האמת , דאגו כל כך להדגיש שהוא וג'ק מכירים... ושהוא חייב לג'ק.. ושאילמלא ג'ק הוא לא היה שם וכו' וכו' שכבר הכניסו לי דה ז'ה וו שאולי ראינו את המייק הזה. ובלי קשר , (לא נראה לי ששווה לפתוח לזה ת'רד חדש)- באתר הרשמי של הספוילרים של 24, כמו שאתם קוראים לו - יש המון לינקים מדהימים ושווים (וכמעט אין שם ספוילרים אגב), ראיונות עם עורכת התסריט שאחראית ל"קונטיניואיטי" בתסריטים, ראיון עם קיפר.. מה קיפר אומר על תחושותיו על הפרק האחרון וכו' וכו'... באמת דברים מעניינים .שווה מבט . אבל מי שפוחד מספוילר קטן פה ושם - אז אולי לא כדאי.

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif זה poland אשם

הייתה הודעה בפייסבוק של "24" שרמזה ש"חבר ותיק" יחזור. משהו בסגנון של "הערב בפרק, ג'ק מתקשר לחבר ותיק כדי לבקש טובה" ואז ביקשו מאנשים להגיב מי הם היו רוצים לראות חוזר. poland היה חייב להתעלל בנו ולשים את זה גם פה... לכן אנחנו גועשים... אחרי שג'ק ניתק שיחה עם קלואי וחייג שוב, הייתי בטוחה שנראה פרצוף מוכר. ולא קוראים לו מייק, אלא ג'ים. ואני ממש לא חושבת שהוא אי פעם הופיע, למרות שלרגע הם גרמו לי לתהות לגביו (הציגו קשר ארוך ביניהם ושג'ים חייב לו על משהו שג'ק עשה בשבילו?)

poland1

New member
../images/Emo58.gif אולי אנחנו פשוט לא זוכרים?

אולי הוא הופיע מתישהו לא יודע.. אני אשם? אני? אה?.. גברת ג'ני/דנה?
טוב נו.. אני הייתי בטוח שיחזירו דמות ממש מוכרת, הם רשמו את זה בצורה כזו וכל התגובות שם היו מתלהבות.. בסוף.. כגודל הציפייה גדול האכזבה.. גם אני התאכזבתי ועד סוף הפרק עוד הייתה לי תקווה שהוא לא הדמות שהחזירו ושבסוף יהיה משהו גדול יותר.. כלום לא היה! חכי, חכי.. זו רק התחלת ההתעללויות.. אביא עוד הרבה הברקות מהפייסבוק לפני כל פרק
אה ו.. אהמ אהמ מגבות.

דנה1982

New member
אבל להבא שים התרעה של ספוילר

אני לא נכנסת לפייסבוק שלהם בד"כ. נכנסתי אחרי שרנה מתה כדי לקרוא תגובות, אבל אני לא נכנסת לשם בד"כ. אם לא הייתי רואה את ההודעה שלך החוויה שלי בפרק הייתה אחרת אולי... בפעם הבאה שים איזו התרעה שאני אדע, טוב? ואני מבינה שמכל סצנות העינוי של ג'ק בכל הסדרה, 8 עונות, יש רק שיטת עינוי אחד שלמדת? אני אישית חושבת ששיטה מעניינת יותר היא לחתוך את החוט של מנורת הלילה, להרטיב אותה במים ולחשמל את החשוד בחזה. זה דווקא נראה מאוד אפקטיבי כשהוא עשה את זה על פול ריינס.

poland1

New member
../images/Emo6.gif אוקיי.. אשים סימון של ספויילר, אבל בכל

זאת אשים כותרת שתמשוך את העיניים.. נראה אותך לא קוראת. כי זאת סצינת העינוי שהכי זיעזעה אותי.. ואת יודעת מה מצחיק? שהוא לא עינה אותו בכלל.. הוא רק תיאר את זה והחריד אותי ואת טד שפשוט העדיף למות מההתקף לב! חישמול זה כבר פאסה... מגבות זה יותר אכזרי.

דנה1982

New member
אתה יודע מה זה עינוי טוב באמת?

רוג'ר פדרר לוקח מערכה ראשונה משחקן לטבי מקום 40 בעולם די בקלות, מתרסק במערכה השניה, נשבר במערכה השלישית, מציל 6 נקודות משחק לרעתו, שובר בדיוק בזמן כדי להשוות ל 5:5 רק כדי להישבר שוב ולהפסיד את המשחק אחרי שעתיים בסיבוב הראשון בטורניר מאסטרס השלישי ברציפות שבו הוא לא מגיע אפילו לרבע הגמר. המשחק הזה היה יותר עינוי מכל מגבת מלופפת שתתקע לי בקיבה, מכל מכת חשמל, מכל אצבע גזומה. סליחה, המשחק הזה היום עשה לי רע על הלב וגרם לי לרדת לקנות סיגריות אחרי חודש שלא עשנתי. זה עינוי אמיתי.

poland1

New member
את מעשנת? ../images/Emo2.gif אז בכלל.. המגבות יעשו

לך בלאגן.. אבל ינקו לך את הגרון טוב, טוב

דנה1982

New member
אני מנסה להיגמל

אבל כל פעם שאני מחזיקה קצת מעמד בא פדרר ודופק עוד יציאה מוקדמת בסיבוב הראשון בטורניר מול שחקנים שהוא אמור לנצח בעיניים עצומות ועם יד אחת קשורה מאחורי הגב. וואו, אני צריכה להתאושש מהמשחק הזה.

למעלה