זקוקים לתרומות/סיוע

גוזולה

New member
אם יש שינוע מאזור חיפה אשמח לעזור

אולי בכיבוד לילדים/הפתעות לילדים

זקוקה למקרר

בוקר טוב, אני חד הורית זקוקה למקרר, המקרר שלי לא תקין הדלת לא טובה והמקרר מזיע ומעלה עובש,וגם הדברים מתקלילים, מילא בחורף הסתדרתי איתו, עכשיו קשה לי, ואין באפשרותי לקנות,

shlomit105

New member
אילאי ברוך בן שנה וחצי חולה בדיסאוטונומיה

שלום! ישנו ילד בן שנה וחצי החולה במחלה שנקראת דיסאוטונומיה משפחתית להלן הדברים כפי שנכתבו ע"י אביו אילאי ברוך בן שנה וחצי והוא חולה בדיסאוטונומיה משפחתית (FAMILIAL DYSAUTONOMIA), זו מחלה גנטית נדירה וקשה מאוד - רק 125 חולים חיים בישראל ועוד 200 בעולם (בעיקר צפון אמריקה) מחלה זו פוגעת רק ביהודים. מחלה קשה זו והחולים בה מוגדרים כנכים של 100% עם תוחלת חיים קצרה בהרבה מהממוצע בעולם המערבי. מערכת העצבים בגוף האדם נחלקת לשני סוגים עיקריים: האחת רצונית והיא הנשלטת על ידי הרצונות של האדם, השנייה היא מערכת העצבים הלא רצונית אשר מעצבבת את האברים בגוף האדם שאין לנו שליטה עליהם כגון: שריר הלב, מערכת העיכול, כלי הדם, רפלקסים ועוד. דיסאוטונומיה משפחתית היא מחלה תורשתית חשוכת מרפא. המחלה פוגעת במערכת העצבים הלא רצונית (האוטונומית) ומכאן שמה "דיס-אוטונומיה" כלומר, מערכת העצבים הלא רצונית לוקה בתפקודה. הפגיעה במערכת הלא רצונית מביאה בעקיפין לפגיעה במערכת התחושתית (הסנסורית) ובמערכת השרירית (המוטורית). הפגיעה לכן היא רב מערכתית ומתבטאת בחוסר תיאום ושליטה על התפקודים הרצוניים והבלתי רצוניים של הגוף. סימניה העיקריים של המחלה בגיל ינקות: • טונוס שרירים ירוד "Floppy Baby" • קושי או חוסר יכולת יניקה ומציצה • בעיות במנגנון הבליעה - אסור לאכול מהפה - אילאי עבר ניתוח לקשירת סוגר הקיבה ויצירת פתח הזנה ישירות מהבטן • קושי בויסות ושמירה על חום גוף תקין • גודש בדרכי הנשימה עקב שאיפת נוזלי מזון לריאות • בכי ללא דמעות • הופעת כתמים אדומים על העור לרב בזמן הארוחה • איחור בהתפתחות מוטורית, איחור בדיבור ואיחור בהתפתחות רגשית. • תנודות קיצוניות בלחץ הדם • הפסקות נשימה ופרכוסים • התקפי הקאות בלתי צפויים וממושכים • - FD crises התקף תקופתי של רוב סימני המחלה באופן קיצוני הכולל מצב פיזיולוגי ונפשי של דחק ולחף סימנים נוספים שיכולים להופיע בגיל מבוגר יותר: • דלקות ריאה חוזרות • חוסר תיאום במנגנון הבליעה • חזרת תוכן קיבתי לוושט • חוסר שגשוג ועליה במשקל • עליות וירידות קיצוניות בחום הגוף • לשון חלקה וחסר פקעיות טעם • הפחתה בתחושת כאב, חום וקור • הזעה מרובה וריר מוגבר • כפות ידיים ורגליים קרות ונפוחות • עקמת גבית • שברים בעצמות וקומה נמוכה • רפיון שרירים, בעיות בהליכה ויציבה ישנה אפשרות להציל את חיי הילדים החולים במחלה זו והסיבה שעד היום זה לא קרה היא שחברות התרופות לא רוצות להשקיע במספר חולים בלבד. מה שעצוב הוא שברמה המדעית קיים ידע רב היכול להיות קשור למחלה אבל לצערנו היקף המחקר הספציפי הוא קטן ואיטי מאוד, המציאות כרגע היא שהמדענים לא יגלו עניין בפתרון למחלה ללא תקציבים למחקר משמעותי. נשמח לכל תרומה שהיא ברמה האישית והיום יומית יש לנו בעיות רבות לצערי, מעבר לקשיים הרגשיים אנו נושאים בנטל כלכלי עצום שרק ילך ויגבר עקב הצרכים המיוחדים שאילאי נזקק ויזדקק בטיפול התומך בו-מטפלים פרטיים מתחומים שונים, ציוד מיוחד וכו. כרגע רק אנחנו מטפלים באילאי, תקופה ארוכה שנינו לא עבדנו ואנחנו חיים בעיקר על חשבון אשראי והלוואות. המטרה הגדולה שלנו כרגע זה לגייס תרומה כספית גדולה (נמדד במיליונים) לפיתוח תרופה למחלה. השבוע ייפתח חשבון לגיוס תרומות ע"י אילאי תודה מקרב לב לכולם לפרטים ניתן לפנות לשלומית 054-7472855

תרומת מגבות ומוצרי הגיניה

שלום לכולם אני זקוק למען חיילים בודדים לתרומה של מגבות גוף, סכיני גילוח, שמפו, וכו' מאזור ירושלים בתודה וברכה אקמול צינון

מחזירים אור בבקבוק

במטרה לגייס תרומות לרכישת ציוד רפואי נשמח לשיתוף פעולה באיסוף מיכלים שחל עליהם חוק הפיקדון. סניפי אור לעולם בהם נערך איסוף: רמלה - בביס' בר אילן הישן. 08/9220738 רמת אליהו בראשון לציון - רח' הרב נורוק 7 במקלט הצבורי . 03/9617736 מצפה רמון - רח' נחל ערבה. 08/6586264 כולם יכולים להוסיף אור לעולם. בשבילכם פעולה פשוטה בשבילינו- עזרה גדולה

רוצים לתרום ציוד רפואי תקין ? - אנחנו הכתובת

אם יש לכם למסור ציוד רפואי שאינו נחוץ לכם ונוכל להעבירו לאחד מ16 סניפי אור לעולם להשאלה לחולים ונזקקים המטופלים בבית. התקשרו אלינו 1599-53-54-55(שיחת בזק) אורה, מרכזת מתנדבים 054/5588808

שרונהה

New member
תרומת מכשירי חשמל לבסיס לוחמים ברמת הגולן

מפרסמת הודעה זו כלשונה, כפי שפורסמה בפורום שלי: "שלום לכולם, אני פונה לציבור הרחב בחיפוש תרומות מכישירי חשמל לבסיס לוחמים ברמת הגולן. הבסיס הוא בסיס של שריון, חטיבה 188. אנו זוקוקים לתרומת מכשירי חשמל (אפילו ישנים שלא עובדים בצורה מושלמת) כגון מקררים קטנים(מיני ברים) קומקומים וכו'. כל דבר שישפר את איכות חיינו בבסיס. אני מודה מראש לכולכם בשם כל לוחמי חטיבה 188 של חיל השריון. ניתן לפנות ל 0547657518"

gorly00

New member
בוקר טוב ושבת מבורכת לכולם - במועדונית

בקריות זקוקים לטלויזיה ו- D,V.D הטלויזיה שלהם התקלקלה הם ישמחו מאוד גם לתרומת משחקים למועדונית תודה מראש

motipereg

New member
תרומה למען סהר ארועתי

"לכל יד שמושטת מפצה יד של חבר הזקוק לעזרה" שמי לריסה שטיימן אני נשואה באושר עם שתי בנות קטנות ורציתי לשתף אותכם בבעיה שיש לחבר שלי ולבקש את עזרתכם. זהו סיפור עצוב מאוד על משפחה צעירה שעברה וממשיכה לעבור אין ספור מיכשולים ויחד עם זאת הם לא מאבדים את התקווה סיפור על גדולה ואהבה ללא מעצורים. ההיכירות שלי איתם מגיעה מהעבר הרחוק בתקופת הצבא כאשר אני ואדם שירתנו ביחד בצבא, אדם הוא האיש הכי קטן שאני מכירה עם לב מדהים, איש חכם חביב וחזק בצורה יוצאת מן הכלל אשר נאלץ להתמודד עם מחלה נוראית והתגבר עליה. לצערי זאת לא הבעיה היחידה והמלחה הזאת עברה לשני ילדיו הקטנים סהר וסתיו. הילדים המקסימים הללו נאלצו לעבור מס' ניתוחי ראש מאוד מורכבים וכל זאת כאשר הם לא בני 10 אפילו. האהבה ששוררת במשפחה הזאת היא לא משהו שרואים כל יום, מה שהורים צעירים אלה נאלצים לעבור הוא נוראי אך הבעיה הקשה יותר היא כאשר אבא נאלץ לוותר על הסיכוי היחידים להציל את בנו בגלל שאין באפשרותו לממן את הניתוח. אל תאלצו את החבר שלי לצפות בבנו הנובל אל מול עיניו, תתנו לו את ההזדמנות שמגיעה לילד מקסים בן 10 לגדול, להתפתח ולתרום את חלקו בעולם. הניתוח של סהר מתקיים בצרפת בחודש יוני השנה ועולה מאה וחמישים אלף ש"ח שזהו סכום יחסית לא גבוה לניתוח בסדר גודל כזה. בבקשה תצילו את המשפחה הזאת, הם חברים נפלאים ואנשים מדהימים. אדם יציג מסמכים המאמתים את המצב הבריאותי של בנו במידת הצורך. סהר בנו של אדם ארועתי בן העשר, סובל ממחלה גנטית נדירה - "הגן הנבחר" - שמתאפיינת בלחץ תוך גולגולתי העלול לפגוע בחלקים שונים במוח. גם האח סתיו סובל מהמחלה הנדירה. למרות גילם הצעיר, נאלצו האחים לעבור עד כה סדרה של שמונה ניתוחי ראש מורכבים, לניתור הלחץ בגולגולת שגדל עם השנים. היום, כאשר גודל ראשו של סהר הגיע לממדיו המקסימליים, הוא נאלץ לצאת לניתוח דחוף בצרפת. בעקבות הטיפולים של הילדים, נקלעה משפחתם למצוקה כלכלית קשה, והם נאלצו למכור את הבית שהיה ברשותם ואת תכולתו. ההורים נחושים להציל את חייו של סהר ולהטיסו לניתוח בחו"ל, אבל נגד בני המשפחה הוצא בשל החובות צו איסור יציאה מהארץ. אדם, אביו של סהר, מספר: "יש רגעים שבהם סהר מתחיל לבכות, ואומר שהוא לא רוצה לעבור את הניתוח הקשה. אם כי הוא מבין שהוא חייב לעבור את הניתוח. המצב לא פשוט, ומצריך תעצומות נפש". מי שהתגייסו להציל את סהר הם חברי ועד ההורים של בית הספר "פסגות" במיתר, אשר מתכוונים לעבור מבית לבית כדי לגייס תרומות לסהר. עלות הניתוח כ-150 אלף שקלים. המשפחה אמנם קיבלה מימון חלקי מקופת חולים מכבי, אך זה עדיין לא מספיק, והיא זקוקה בדחיפות לסיוע נוסף. טלפונים ופרטים לתרומות תרומות למען סהר ארועתי טלפון שם החשבון: בנק הדואר מס חשבון 20265272 טלפון של אדם (אבא של סהר ) 050-9351926 קישורים מהאינטרנט http://aradnik.co.il/30428/%D7%A1%D7%94%D7%A8_%D7%90%D7%A8%D7%95%D7%A2%D7%AA%D7%99_%D7%91%D7%9F_%D7%94-10_%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%93_%D7%9C%D7%95%D7%A7%D7%94_%D7%91%D7%9E%D7%97%D7%9C%D7%94_%D7%92%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%AA_-_53 http://www.dromi.co.il/html/page.asp?PageID=5434&CatId=104

קורין1

New member
בחיים לא האמנתי שאגיע למצב כזה

אני כבר לא עובדת חודשיים, אני לא מצליחה למצוא עבודה, ניתקו לי את הגז ואין לי אפילו איך לשם (אפילו לא את ה170 ש"ח של החשבון הזה) פניתי לביטוח לאומי והגשתי לפני 3 חודשים נכות, וזה עדיין בטיפול אני גם חותמת בלישכה וכסף אני אראה מישם רק ב 14 ביוני יש לי מזונות של 800 לפני חצי שנה הפסיקו לי את המזונות של הבן הגדול, והוא לפני גיוס. מה אני אמורה לעשות עד ה 14 ליוני? לחויות מהאויר? לומר לילדים שלי מצטערת חמודים שלי אבל החודש הזה אין אוכל? לכל מי שפנתיי ענה לי תתאזרי בסבלנות או תחזיקי מעמעמד, איך אפשר בכלל להחזיק מעמד אני מתמוטטת... אני פשוט לא יודעת מה לעשות, אין לי ממי להלוואת כסף ואני מתביישת לפנות לחברות שלי שהמצב שלי עד לפני חודשיים היה הרבה יותר טוב משלהם

קורין1

New member
נכנסתי לאתר, אבל אני לא יודעת

מה עושים למי פונים, לא יודעת כלום, אני לא מוצאת את עצמי, נכון המצב הוא זמני, אבל חודש שלם לחכות? ממה לחיות בנתיים?, אף פעם לא הגעתי למצב כזה... אף פעם לא הייתי במצב הזה כמעט מכל מצב הצלחתי לצאת, לא יודעת לא יודעת פשוט נמאס לי, וקשה לי כל העומס הזה, אני בקושי מסוגלת לנשום

נועית10

New member
יקרתי קורין נשמח לעזור לך

תרשמי לנו מהיכן את מאיזו עיר ולמה אתם זקוקים ועד שתקבלי את הכסף ביוני ננסה לבדוק איך אפשר לסייע לך.

קורין1

New member
הבית כמעט ריק ממזון, בחודשים...

האחרונים השתמשתי בכל מצרכי המזון וחוץ מלחם וגבינה לא קניתי כלום, נשאר לי 20 וכמה שקלים ועד ה28 לחודש הקרוב אני גם לא אזכה לראות את ה 800 ש"ח שאני מקבלת ממזונות אין לי גז כי נתקו אותו וגם החשמל בקרוב ינותק אז אני לא ממש יודעת מה בדיוק אני צריכה אני גרה בראשל"צ

נועית10

New member
בואי תפתחי הודעה בפורום השני שלנו- נתינה מהלב

פורום נתינה מהלב מסייע למשפחות ובודדים ונבדוק איך אפשר לסייע לך.

קורין1

New member
אפרופו אני מוכנה להתנדב בכל מה שאפשר

באזור מגוריי, עד לפני שנה התנדבתי למשטרה, וכשעברתי לעבוד במשרה מלאה הפסקתי כי לא היה לי זמן, כרגע כמו שאמרתי אני לא עובדת מסיבות בריאותיות

zahi1970

New member
נשמח לעזור../images/Emo24.gif

אנחנו מנהלים גמ"ח לחלוקת מזון אם יש מי שיגיע לאסוף נכין לך חבילה יפה האיימיל שלנו [email protected] דרך אגב אנחנו בקשר עם הנערה בת ה-15 ומי שרוצה להעביר לה משהו יכול לעשות זאת דרכנו.............. צחי ועדי

נועית10

New member
קורין ../images/Emo92.gifשלחי לי את הטלפון שלך במסר

אנחנו מנסים לארגן לך אוכל. לגבי התנדבות את מוזמנת לפנות ליחדה להתנדבות בראשל"צ, הם תמיד שמחים למתנדבים טלפון 03-9689835 פקס 03-9664373 כתובת ירושלים 2

למעלה