זקוקים לתרומות/סיוע

נועית10

New member
../images/Emo92.gifמי שמעוניין לעזור שיפנה במסר למורנית

מורנית תשמח לתת פרטים נוספים במסרים לגבי מידות ומיקום בארץ.

הדר דן

New member
שמלה לנשף סיום

שלחתי אלייך הודעה דרך מע' המסרים עוד בשבוע שעבר, אך ייתכן שלא הגיעה ליעדה. צרי עמי קשר ואנסה לעזור בעניין השמלה לילה טוב הדר

מאמא25

New member
אני צקוקה להדברים הבאים מבקשת עזרה

חליפה לבעלי מידע 48 . מסיבה החתונה היה בתאריך 8.06.07 איפור ותסרוקת בחיפה זול אני מבקשת בתאריך 7.06.07 אנחנו עושים החתונה ביער . ציוד למסיבה כיסאות 30 יחידות מפלסטיק שולחנות 7 יחידות, גנירטור 220 ואלט, נירות צבעניות . עזרה באוכל לשלושים איש . אורז, סלטים , שתיה ,אוכל חם אני יעשה גם אוכל . כלים פלסטיק ואלימיניאום, צלחות ,מזלגות, מגשים גדולים לאוכל ,כפות, כוסאות, סירים גדולים. עם מישהו יוכל לעזור . תודה מראש אנחנו מאיזור חיפה.

s h o o s h a

New member
דרושה מכונת תפירה

במוסד לחולי נפש שיש לי קשר אישי איתו ישנה אישה מקסימה שיודעת לתפור ומקימת את דמי הכיס שלה מאחר ואין לה מישפחה בתיקונים למינהם היתה לה מכונת תפירה שהלכה לעולמה העלות לתקן את מכונת התפירה זה כמו לקנות חדשה מצבה של אותה בחורה מיתדרדר עקב חוסר מעש שלה היא כול הזמן בכונה על זה שהיא רוצה לתפור ( זה אחד הגורמים האינטגרלים שמרגיעים אותה כולל התרופות) על מי שיש לו או יודע למי יש ורוצה לתרום תבוא הברכה

עיני ים

New member
שאלה קטנהה....

מכרה של אבי,ילדה שלישיה!!! האם יש לול גדול מספיק מהלול הסטנדרטי שיכול להתאים לשלושה מתוקים קטנים?? אם למישהי/מישהו יש רעיון איפה לקנות או שהוא כבר לא צריך ויכול לתת מתבקש לפנות אליי במסרים!!! תודה רבה!!! {היא מוכנה גם לקנות במחיר סמלי או מופחת}

lepcsi

New member
s.o.s

שלום לכולם שמי ראובן ואני גר בטבריה אני בן 60 ואני לא עובד מאז המילחמה שהייתה אני גר אם אישתי שהיא בנכות וגם היא בבית ואני גר גם אם הבת שלי שהיא גם בנכות וגם היא בבית והמצב שלנו לא טוב אין לנו כסף ביכלל רק מגיעה ה28 ובאותו יום הכל הולך לחובות שעשינו במהלך החודש הגענו למצב שאנחנו אוכלים מהפח זבל שיש ברחובות אני רוצה לעבוד מאוד אבל אין עבודה אם אני מוצא משהוא אז לא מקבלים אותי בגלל הגיל שלי ואין לי הכנסה משום מקום אני פונה אלכם ומבקש עזרה בכל דרך שהיא אני מאוד מבקש אני כבר בא לי ליקפוץ מהחלון בגלל המצב והמדינה לא עוזרת הלכתי לכל מקום ואף אחד לא איכפת לו אני מאוד מבקש שתעזרו לי בכל דרך שאיפשאר תודה לכם מראש ראובן מספר הפאלפון שלי 0507402628 וחשבון הבנק שלי הוא בנק הדואר 09-001-7282831 תודה לכם על כל עזרה שתוכלו לעזור ראובן

נשמח להיעזר בכם למסיבת סוף שנה לשני גנים

בראשל"צ: גן אחד, של חמישה ילדים על הספקטרום האוטיסטי. גן שני, של עשרה ילדים, עם עיכוב התפתחותי בתחומים שונים. בשני הגנים משפחות מרקע כלכלי קשה, ולכן אנו מבקשים להיעזר בכם בתרומה לחגיגת סוף השנה: שתיה, חטיפים , עוגה, ואם אפשר, מתנה קטנה לכל ילד. תודה מראש, דניאלה

אדרבה

New member
זקוק למקק בדחיפות בירושלים!

סטודנט בירושלים שגר לבד זקוק דחוף למקרר אם יש לכם איך לעזור בענין אשמחמאוד אם תשלחו מסר תודה מראש

תמרי10

New member
איללי פרסמה לפני שבועיים עד לפני כמה ימים לא

נמסר, אני הייתי איתה בקשר וזה לא הסתדר צריך הובלה מומה 11/2 בלי מעלית, אם יש לך תפנה אליה לבדוק אם אקטואלי http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=954&msgid=99559360

ענט22

New member
זקוקה בדחיפות לעגלת רכבת שמיועדת ל2 ילדים

ויש לי לתת סנדלים ונעליים מידות 22-23

נירה63

New member
25 דגלים לילדי הגן האתיופי

לקראת יום העצמאות חשבתי לשמח את הילדים בגן ולהביא להם דגלי ישראל. אשמח לעזרתכם.

למעלה