זקוקים לתרומות/סיוע

אוסה

New member
אולי למישהו יש נעלי ריקוד שחורים

ושני בגדי גוף שחורים?? אם כן אנא פנו אליי במסרים תודה

בת 15 במצוקה../images/Emo206.gif

שלום לכם. אני שם חסוי בת 15 יש לי אחות ועוד שני אחים אמא מאוד חולה ואבא אלכואליסיט אין להם כסף ליקנות לנו בגדים ולא נעלים אני מאוד מיתבישת ללכת לבית הספר כי כולם צוחקים עלי ועל אחים שלי אני ממש מיתחננת למישהו שיוכל לעזור לנו אני פוחדת להשאיר פרטים שלי כדי שאבא לא יראה בבקשה תעזרו לי תשאירו מיספר טלפון ואני יתקשר אליכם אבל באמת לא רוצה כלום רק בגדים ונעלים נימאס לי שמביאים לנו ישן אחותי בת 12 ואחי הקטן 11 ועוד אח בן 13.5 החלום שלי שלאחים שלי ולי יהיו נעלים ובגדים חדשים אני גרה בצפון הרחוק בקרית שמונה המייל שלי: [email protected]

../images/Emo25.gifבת 15 במצוקה

סתם נכנסתי להגיד בוקר טוב ותודה מכל הלב לאנשים שבאמת אכפת להם ונותנים והגיבו לי שמחתי מאוד לדבר איתכםםם נ.ב אם אתם באמת חושבים ושואלים את עצמכם מאיפה המחשב שלי אז תדעו זה מחשב שאחותי קיבלה מבית ספר דרך הפרוייקט מחשב לכל ילד וסבתא שלי תרמה מעצמה שאפילו את זה היא לא יכולה 60 ש"ח לאינטרנט כדי שאני יוכל ללמוד ואני לא יתעסק עם כל הבלאגן של הבית אני סך הכל זקוקה לבגדים ונעליים לי ולאחים שלי הקטנים ממני כבר לא חשוב לי שיהיו משומשים אבל שיהיו במצב טוב תודה לכולכם מי מק"ש [email protected]

eb888s

New member
עזרה במידע

אני נכה מתקיים מקיצבת נכות כללית זעומה של 2000 ₪ מהם אני משלם שכ"ד 1700 ₪, משלם על התרופות שאני חייב לקחת, מוציא על אוטובוסים ואמור גם לקנות לעצמי אוכל. זה לא מספיק וטוב שאחת לשבועיים אני מגיע לאימי שמתגוררת אצל אחותה (ממנה אני גולש כעת) כדי לאכול. העובדת הסוציאלית כבר מזמן ניסתה לעזור לי על ידי הפנייתי לבית תמחוי ולעמותה ברח' ברנדה בפ"ת ולעמותת מזון לחיים. אני מתבייש לומר (אבל מרוב רעב הבושה נעלמת לי) שברוב הימים אני מת מרעב. יש לי הגבלות רפואיות שבעקבותם הדיאטנית כתבה לי תפריט שאני חייב לעמוד בו למען בריאותי. הדיאטנית מודעת למצבי הכלכלי כי העובדת הסוציאלית דיברה איתה עוד כשלא היה לי מקום מגורים והייתי גר בחדרי מדרגות. לכן, הדיאטנית התחשבה במצב הכלכלי הגרוע ולא רשמה מוצרים יקרים. בעיקרון התפריט מורכב מ 6 ארוחות קטנות כשבכל ארוחה עלי לשתות חלב, בבוקר זה כוס חלב, אח"כ פרוסת לחם עם גבינה וכוס חלב, אח"כ ביצה וכוס חלב, אח"כ עוד פעם פרוסה עם גבינה.... (יש עוד אבל שכחתי כי אין לי את הכסף לעמוד בתפריט ואני נאלץ לאכול דברים אסורים כמו עוגיות ובמבות שמחלקים חופשי בעמותה בברנדה פעם בשבוע והמאכלים האלה אסורים לי) בעמותה ברח' ברנדה אין את סוגי המזונות המותרים לי אלא רק דברים שאסור לי. במזון לחיים נותנים לי רק פעם בחודש כי אמרו זה הכלל. אני מכיר את המנהלת והיא זהב ואני אוהב אותה מאוד. היא נותנת לי לבחור את הדברים שיש להם במחסן ומשתדלת כמה שיותר לבוא לקראתי. ההפניות מהעובדת הסוציאלית הן גורפות ומופנות גם למסעדות, פאבים מכולות, פיצריות ועוד. כשאני רעב ומת מרעב אני פונה עם ההפניות של העובדת הסוציאלית והולך לנסות את מזלי אולי מישהו יתן לי לאכול משהו קטן. ברח' קינג' ג'ורג' וברח' אבן גבירול בתל אביב נתנו לי פעם. אבל הכל חד פעמי ולא בקביעות. ליד בניין הבורסה בעל מסעדה טוב להם נתן לי אורז בצלחת וסיכמתי איתו שפעם בחודש הוא יתן לי צלחת אורז. למרות שהעובדת הסוציאלית כתבה שאני זקוק לכל עזרה אפשרית, בכל זאת לעולם לא העזתי לבקש כסף מאף אחד ואני גם לא מבקש מאף אחד כסף ומקווה שאמשיך כך. אבל לאכול משהו ועזרה באוכל כן. אני צריך שיהיה לי כל יום שקית חלב (1 ליטר) או 2 שקיות. הייתי רוצה לדעת על מקומות מתל אביב והסביבה (פ"ת, בני ברק, רמת גן, תל אביב, גני תקווה, כפר מע"ש, מושב נחלים וכל הסביבה) שאפשר לקבל מהם כל שבוע כמה שקיות חלב. האם תוכלו להגיד לי על מקומות כאלה? ואם אתם לא מכירים מקומות כאלה, אז הייתי רוצה לדעת על מקומות שמוכרים במחיר סימלי שקיות חלב. אם יתנו לי לקנות כל שבוע ב 10 ₪ 7 שקיות חלב אז זאת תהיה עזרה גדולה מאוד בשבילי. האם אתם מכירים אולי בעלי רפתות מאיזור פ"ת ותל אביב שיסכימו? אני מתכוון למקומות כמו האזורים פ"ת, בני ברק, רמת גן, תל אביב, גני תקווה, כפר מע"ש, מושב נחלים וכל הסביבה... הייתי מבקש אם אתם מכירים עמותות שיסכימו לתת לי חלב. האם אתם מכירים עמותות מזון שיסכימו לתת לי שקיות חלב? אבל חוץ מטל חיים בברנדה בפ"ת, וחוץ ממזון לחיים כי אני מכיר רק אותם והם לא עוזרים בחלב. פתחתי תיבת אימייל בוואלה כשנרשמתי עכשיו לתפוז אז יש לי אימייל. תיבת האימייל שלי היא [email protected] אין לי הזדמנויות לגישה לאינטרנט ורק אחת לשבועיים אני יוכל להיכנס דרך המחשב של דודה שלי. אבל אשתדל להיכנס בימים הקרובים כדי לבדוק מייל אם בסוף מישהו כתב לי משהו שיעזור לי להשיג חלב.

קניית טלויזיה...

הייתי מעוניין לארגן עוד מתנדב או שתיים (אפשר אפילו יותר )לקניית טלויזיה חדשה לאם חד הורית + 5 ילדים שפרצו להם את הבית, ולקחו משם מספר פריטים בינהם טלויזייה.. אין לי בעיה לתרום את החלק שלי לכל אחד אחד שיתנדב לקנות או לבוא איתי, איך שנוח.. המטרה היא לנסוע אליה הביתה ולהפתיע אותה ואת הילדים עם טלויזיה חדשה.. זה המעט, ממש מעט שאפשר לעשות. אם מישהו מעוניין, אפשר בפורום או במסרים. תודה ויום טוב.

נועית10

New member
במקום לרכוש מזמינה אותך לבקש תרומה בפורום

השני שלנו "נתינה מהלב". יש אנשים שמוסרים טלויזיות ממש במצב מעולה. ראה קישור לפורום נתינה מהלב בצד שמאל וממליצה לציין בהודעתך מהיכן המשפחה.

תודה נועית..בכל זאת עדיף חדש..

יודעת, עם המחירים של היום, שווה לי לרכוש לה חדש, שישמש אותה לכמה שנים.. אם בכל זאת מישהו מוכן , מודה לו מראש. תודה לך נועית, אפנה גם שם.

מאמאסאן

New member
לא מצליחה להעביר לך מסר בתיבה

מחר אשתדל לתת לך תשובה בקשר לטלביזיה, יתכן שיש משומשת בהוד השרון אודיע לך במסר כאן. חג שמח

tzvika210

New member
תקראו ותפתחו את הלב../images/Emo101.gif

אני נכה מתקיים מקיצבת נכות כללית זעומה של 2000 ₪ מהם אני משלם שכ"ד 1700 ₪, משלם על התרופות שאני חייב לקחת, מוציא על אוטובוסים ואמור גם לקנות לעצמי אוכל. זה לא מספיק וטוב שאחת לשבועיים אני מגיע לאימי שמתגוררת אצל אחותה (ממנה אני גולש כעת) כדי לאכול. העובדת הסוציאלית כבר מזמן ניסתה לעזור לי על ידי הפנייתי לבית תמחוי ולעמותה ברח' ברנדה בפ"ת ולעמותת מזון לחיים. אני מתבייש לומר (אבל מרוב רעב הבושה נעלמת לי) שברוב הימים אני מת מרעב. יש לי הגבלות רפואיות שבעקבותם הדיאטנית כתבה לי תפריט שאני חייב לעמוד בו למען בריאותי. הדיאטנית מודעת למצבי הכלכלי כי העובדת הסוציאלית דיברה איתה עוד כשלא היה לי מקום מגורים והייתי גר בחדרי מדרגות. לכן, הדיאטנית התחשבה במצב הכלכלי הגרוע ולא רשמה מוצרים יקרים. בעיקרון התפריט מורכב מ 6 ארוחות קטנות כשבכל ארוחה עלי לשתות חלב, בבוקר זה כוס חלב, אח"כ פרוסת לחם עם גבינה וכוס חלב, אח"כ ביצה וכוס חלב, אח"כ עוד פעם פרוסה עם גבינה.... (יש עוד אבל שכחתי כי אין לי את הכסף לעמוד בתפריט ואני נאלץ לאכול דברים אסורים כמו עוגיות ובמבות שמחלקים חופשי בעמותה בברנדה פעם בשבוע והמאכלים האלה אסורים לי) בעמותה ברח' ברנדה אין את סוגי המזונות המותרים לי אלא רק דברים שאסור לי. במזון לחיים נותנים לי רק פעם בחודש כי אמרו זה הכלל. אני מכיר את המנהלת והיא זהב ואני אוהב אותה מאוד. היא נותנת לי לבחור את הדברים שיש להם במחסן ומשתדלת כמה שיותר לבוא לקראתי. ההפניות מהעובדת הסוציאלית הן גורפות ומופנות גם למסעדות, פאבים מכולות, פיצריות ועוד. כשאני רעב ומת מרעב אני פונה עם ההפניות של העובדת הסוציאלית והולך לנסות את מזלי אולי מישהו יתן לי לאכול משהו קטן. ברח' קינג' ג'ורג' וברח' אבן גבירול בתל אביב נתנו לי פעם. אבל הכל חד פעמי ולא בקביעות. ליד בניין הבורסה בעל מסעדה טוב להם נתן לי אורז בצלחת וסיכמתי איתו שפעם בחודש הוא יתן לי צלחת אורז. למרות שהעובדת הסוציאלית כתבה שאני זקוק לכל עזרה אפשרית, בכל זאת לעולם לא העזתי לבקש כסף מאף אחד ואני גם לא מבקש מאף אחד כסף ומקווה שאמשיך כך. אבל לאכול משהו ועזרה באוכל כן. אני צריך שיהיה לי כל יום שקית חלב (1 ליטר) או 2 שקיות. הייתי רוצה לדעת על מקומות מתל אביב והסביבה (פ"ת, בני ברק, רמת גן, תל אביב, גני תקווה, כפר מע"ש, מושב נחלים וכל הסביבה) שאפשר לקבל מהם כל שבוע כמה שקיות חלב. האם תוכלו להגיד לי על מקומות כאלה? ואם אתם לא מכירים מקומות כאלה, אז הייתי רוצה לדעת על מקומות שמוכרים במחיר סימלי שקיות חלב. אם יתנו לי לקנות כל שבוע ב 10 ₪ 7 שקיות חלב אז זאת תהיה עזרה גדולה מאוד בשבילי. האם אתם מכירים אולי בעלי רפתות מאיזור פ"ת ותל אביב שיסכימו? אני מתכוון למקומות כמו האזורים פ"ת, בני ברק, רמת גן, תל אביב, גני תקווה, כפר מע"ש, מושב נחלים וכל הסביבה... הייתי מבקש אם אתם מכירים עמותות שיסכימו לתת לי חלב. האם אתם מכירים עמותות מזון שיסכימו לתת לי שקיות חלב? אבל חוץ מטל חיים בברנדה בפ"ת, וחוץ ממזון לחיים כי אני מכיר רק אותם והם לא עוזרים בחלב. פתחתי תיבת אימייל בוואלה כשנרשמתי עכשיו לתפוז אז יש לי אימייל. תיבת האימייל שלי היא [email protected] אין לי הזדמנויות לגישה לאינטרנט ורק אחת לשבועיים אני יוכל להיכנס דרך המחשב של דודה שלי. אבל אשתדל להיכנס בימים הקרובים כדי לבדוק מייל אם בסוף מישהו כתב לי משהו שיעזור לי להשיג חלב.

צביקה שלום

תאתר בפ"ת מקום שבו תוכל לקנות חלב טרי, רצוי מכולת או מיני מרקט ותיצור עימי קשר לכאן (תיבת המסרים) אני אדאג להעביר להם כסף בכל שבוע עבור החלב.

moran nonick

New member
../images/Emo107.gif לצער בעלי-חיים בירושלים דרוש פקס ../images/Emo108.gif

לצער בעלי-חיים בירושלים דרוש פקס במצב טוב (עדיף ללא נייר כימי, אלא נייר רגיל). אשמח לאספו מאזור ירושלים, תל-אביב והסביבה ובאר-שבע. תודה רבה

אiרין

New member
משסיימנו את כל החגים והחגיגות.....

אני חוזרת ומבקשת עבור המעון של ילדנו בכפר סבא, תרומות לסיום השנה ולשנה הבאה :
צבעי ידיים
צבעי גואש
כ 30 בריסטולים בכל מיני צבעים
דפי ציור
צבעי פנדה
טושים
בר-בצק
חימר
מדבקות עגולות במיני גדלים וצבעים
דפי סול במיני צבעים
דבק פלסטי
שבלונות ליצירה
לפינת הבובות- בובות , עגלות לבובות ומיטות קטנות לבובות
קלטות CD של שירי ילדים לחגים ולימי הולדת והפעלות לילדים.
כלים למשחקי חול : דליים , כפות ,מסננות
מוביילים מנגנים
בובות רכות
קלטות מוסיקה - דיסקים
כריות ענקיות
שטיחים
יש חוסר עצום בדפי A-3 ו A-4 למדפסת .
מחסניות דיו שחור לבן וצבעוני למדפסת HP920C
מוצרי ניקיון- מטליות , מגבות נייר , כפפות חד פעמיות, חומרי ניקוי : לרצפות , לכלים , לשירותים
חבילת עטים ועפרונות ברשותינו מכתב מסודר עם לוגו של המעון שנשמח להעביר לכל דורש ע"מ לקבל סיוע בתרומות.

תמרי10

New member
מחפשת תרומת מקרר משרדי למוסד בירושלים

למוסד אפשרות לאיסוף עצמי מהתורם תודה

מוטיא

New member
נדרש מקרר בינוני/קטן, משומש

שלום, לאם חד הורית מהמרכז, נדרש מקרר בינוני/קטן במצב עובד/סביר. תודה. מוטי

../images/Emo206.gifבת 15 במצוקה

היי תודה לכולכם על העזרה......... אני שמחה שמצאתי כאן גם אנשים טובים. למרות כל החששות אמא שלי גם מעורבת בעיניין סוף סוף.. רוצה ממש להודות לאקסיומה על הבגדים ששלחת לי ממש יפה מצידך. אני ממש מבקשת אני זקוקה לעוד בגדים חולצות ומכנסיים מידות1-3 תודה תודה תודה ושיהיה לכולכם הכי טוב בעולם ושלא ניזדקק. למרות שזה רק בגדים פנו אלי המון אנשים מכול רחבי הארץ.. מי מקרית שמונה............ [email protected] נ.ב- יש פורום שניקרא לב אל לב אני רשמתי גם שם בפורום, יש שם מישהי בשם אליס אחת המנהלות. היא דיברה גם אתי וגם אם אמא שלי סתם כדי שתדעו

עזרה בדחיפות לנערה במצוקה

אני זקוקה לתרומה של שמלה לנשף סיום י"ב לנערה במצוקה. אני לא אוסיף פרטים כאן מחשש לזיהוי...א ודה לכל מי שיוכל לעזור לי דרך המסר תודה מורן

למעלה