שרשור הכרות

yaelli10

New member
דפינקה, המון בהצלחה !!!!!!!!

לראשונה הצלחתי סופסוף להתחבר לתפוז (בעיות תקשורות. מאחלת לפורום המקסים הזה להמריא גבוהה ואפילו להגיע עד לכאן... (הולנד). טוב אז אני אציג את עצמי אני יעלי, גרה בהולנד מזה תשע וחצי שנים נשואה עם יליד המקום ולנו 2 קטנטנים - בת כמעט חמש ובן שנה פחות חודש.... יוצא לנו לבלות עם הילדים. למרות שאחוזי הילודה בהולנד הם נמוכים בהשוואה לארץ, הולנד היא ארץ שאוהבת ילדים, ויש לא מעט מקומות בילוי, עליהם אני אשמח להמליץ לכל דורש. בינתיים אני אתמקם לי כאן בפורום ואקח את המלצותיכם לבילוי בארץ אליה אנחנו מגיעים לצערי לעתים רחוקות למדיי. צ'כה לרוץ עכשיו למשהו כמו טיפת חלב כאן, כשאחזור אני אשוויץ בג'ינג'ים שלי. הגן הג'ינג'י חזק מהבלונדיני, זה בדוק.

dafgol

New member
יעלי ../images/Emo24.gif תגעגעתי ../images/Emo140.gif

ומזמן לא קיבלתי ממך תמונות
ברוכה הבאה ו
ות לכם

ועכשיו אני ../images/Emo9.gif

אמא לשחף המ ד ה י ם בן 2.5. גרים באיזור חיפה. מבלים כמעט כל יום ביחד - בקיץ בעיקר בחוץ, בחורף - מבקרים משפחה נעים להכיר

לולי72

New member
אני עדן

אמא של יובלי בת 4.5 (מהמחשב שלי בבית לא יכולה להעלות תמונות אז מהמחשב של אחותי בבית אעלה) אני שכנה של מנהלת הפורום - דפנה ועובדת כקלדנית שופט בבית משפט. אני משתדלת לבלות עם יובל פעם בחודש יש לה מנוי להצגות ואז זה או אני או בעלי לירון, ופעם בחודש שעת סיפור בספריה שזה אני, במהלך השבוע אני בעיקר אחרי הגן עסוקה בלארגן את הבית, כביסות, ארוחת ערב, מקלחת, אבל בזמן המקלחת כל פעם שואלת את יובלי איך היה בגן והיא מספרת לי מה היה ואיך היה בגן. כשנעים יותר, אני משתדלת ללכת איתה לפארק השעשועים, בקיץ נסענו איתה בפעם הראשונה ללונה פארק והיא נהנתה מאוד, בפסח היינו איתה בספארי, אין לי מושג עדין מה נעשה בחנוכה אבל יש לנו כרטיסים לג'ונגה ג'ונגה, אז אולי מזג האוויר יבוא לטובתנו יום אחד וניסע לשם. זהו בינתיים

dafgol

New member
אה זהו? רק שכנה? נעלבתי ../images/Emo3.gif

בשמי ובשם הבן שלי נעלבנו עד עמקי נשמתינו.....

לולי72

New member
נכון, צודקת

שכחתי, בר של דפנה הוא החתן שלי לעתיד, כך לפחות זה נשמע מפיהם של הקטנטנים שלנו. אה כן, ודפנה היא חברה טובה שלי ושכנה טובה שלי.

dafgol

New member
../images/Emo6.gif ../images/Emo23.gif ../images/Emo140.gif

נשמע ונראה כבר כמעט שנתיים

רגע.... רגע ומה עם דניאלה.....ורזי .....?!../images/Emo3.gif

זהו ניפרדו???? או שלא ????
חחחחח
מבקשת עידכון דנייי

dafgol

New member
אבל אבל...את לא מרשה לי להעלות תמונות שלה....

דניאלה כמובן היא הזוגית של רזי
או כמו שרזי אומר לֶלֳה

דפנה,פשוט חשבתי שאני לא מעודכנת../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

הרי כולם יודעים את הזוגות האלו..... היום, עכשיו ביחד ומחר כבר לא .חחחחחחח
לרגע נזכרתי .....איך שרזי אומר וזה העלה לי חיוך.........
שולחת חיבוק
ענקייייי דניי

S r 35

New member
רגע שאני אבין... פורום מגדל העמק עבר לכאן?

אוהבת אתכן

איריS

New member
טוק, טוק, ..אפשר להצטרף גם?

ראיתי פה ניקים מימים ימימה, אייזה כייף. דפנהל'ה- הגברים שלך ככ"כ יפים
, הם גדלים כ"כ מהר, נראה לי שאנחנו מזדקנות מהר מדיי. מתרגשת, אותך לא ראיתי שנים, סתיו הפכה לפרח יפהפה
. ולכל השאר, אני איריס, אמא של אלמוגי וירדנוש המדהימים שלי
*3, גרה בחיפה, עובדת קשה מדי, אבל נהנת מאוד . טיולים??? לבושתי אני מאלו שמאוהבות בשינה, ולכן אני כ"כ מחכה לחורף, כי אז המצפון שלי יהיה שקט שיורד גשם ואי אפשר לצאת. מטיילים לפעמים, אולם לרוב מבקרים בני משפחה. הראשון, אלמוגי שלי

dafgol

New member
אני המומה מעצמם ../images/Emo23.gif ברוכים הבאים ../images/Emo24.gif

dafgol

New member
איריס אני בהלם מעצמם ../images/Emo99.gif ברוכה הבאה ../images/Emo23.gif

למעלה