שאלונים ומשחקים

MaStuLa76

New member
תפסיקי לקרוא,ותתחילי לשמוע שירים,אז אולי תדעי

על מה כולם מדברים.. 1. את קוראת ספרים ?בשבת. 2. את בד"כ קונה ספר או לוקחת מהסיפריה?אחי קונה. במבצעים. 3. מה הספר הכי ארוך שקראת?אל תגלה. ^^ 4. מה הספר הכי יפה שקראת?^ 5. מה הספר הכי משעמם שקראת?אמממ..יש מלא שהתחלתי לקרוא והפסקתי באמצע , ניראה לי קצינת חינוך,משהו כזה. 6. את אוהבת לקרוא ספרים או שאת קוראת כי אומרים שזה טוב לקרוא?גם וגם . D;

../images/Emo135.gifעונה כי הוא קצר ואז הולכת לישון . :)

1. את קוראת ספרים ? לא כ"כ . 2. את בד"כ קונה ספר או לוקחת מהסיפריה? חחח ממ לא קונה ולא לוקחת . [: 3. מה הספר הכי ארוך שקראת? אממ כולם בערך אותם עמודים עד בערך 200 - 300 (?) 4. מה הספר הכי יפה שקראת? נאממ ,, אני לא זוכרת איך קוראם לו אבל אני זוכרת פחות או יותר מה היה שם . [: 5. מה הספר הכי משעמם שקראת? גיא אוני - הייתי אמורה לעשות עליו השנה עבודה אבל בסוף נדחה לשנה הבאה חחחחחח וכמעט סיימתי אותו . S; 6. את אוהבת לקרוא ספרים או שאת קוראת כי אומרים שזה טוב לקרוא? לא קוראת ספרים .

../images/Emo135.gifחח איזו אהבלה אני ,, D;

אני סותרת את עצמי .
ואממ ,, גם אל עצמי ממש יפה , :) בכיתה ז' קראתי כמעט את כל הספרים .

../images/Emo210.gif עונה . ^_^

. 1| את קוראת ספרים ? לא . 2. את בד"כ קונה ספר או לוקחת מהסיפריה? לא זה ולא זה :) 3. מה הספר הכי ארוך שקראת? ל - א קוראת . 4. מה הספר הכי יפה שקראת? דורה ובוץ אם כבר D: 5. מה הספר הכי משעמם שקראת? דורה ובוץ גם D: , גם יפה וגם משעמם . 6. את אוהבת לקרוא ספרים או שאת קוראת כי אומרים שזה טוב לקרוא? אומרים לי שזה טוב לקרוא אבל לא קוראת D;

נוופריי

New member
אילו ששבכיתה י' ,, איפה אתם מתנדבות

במחויבות?D: אם ישלכם בכלל דבר כזהDD= אני בצהרון [ \\ : ]]

../images/Emo135.gifאממ עדיין לא החלטתי . D =

היה אמור להיות לנו מן יום כזה של ההתחיבויות והתבטל בגלל השביתה . וחברות שלי רוצות ללכת למד"א , ואני ממש לא !! זה מפחיד .

מתלבטת בין מעון לנשים מוכות או בית אבות.

נראהלי בסוף אני אלך לבית האבות וואו אני צריכה כבר לשלוח תטופס. שכחתי מזהO________O

lililulu

New member
אני גם לא החלטתי, נראה לי אני לא מתנדבתD;

שיקפצו לי איזה דברים מטומטמים הם הביאו לנו...עכשיו אני רצה להתנדב במד"אD=

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifנוו בנות תביאו שאלונים , משעמם ../images/Emo10.gif

אני הבאתי מספיק לא ?

נוופריי

New member
שאלון ארוך למדיי כפי שדלז רצתה:]

1. שם: 2. מגורים: 3. אחים: 4. כינויים אחרים: 5. בית ספר יסודי: 6. מצב משפחתי: 7. אוהב את ההורים: 8. רוצה אחים ( עוד אחים?): 9. אתה רוצה אח גדול או אח קטן: 10. צפית בתוכניות ילדים: 11. עדיין צופה בתוכניות ילדים: 12. היו לך הרבה חברים כשהיית קטן: 13. מיהו חבר ילדותך: 14. מהו חלום הילדות שלך: 15. תחביב ילדות, עיסוק ילדות: 16. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: 17. אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: 18. איפה היית רוצה לגור: 19. במה אתה רוצה לעבוד: 20. עבדת פעם?: שאלות פילוסופיות 21. אם ה' היה נותן לך אפשרות לבחור משהו אחר בגלגול הבא, מה היית בוחר?: 22. אם לא היית אתה, מי היית רוצה להיות?: 23. את מי מהמתים היית מחייה?: 24. עם מי היית רוצה לבלות לילה שלם?: 25. אם היה אפשרי, היית נולד כמין אחר?: 26. ה' הוא גבר או אישה? 27. האם אי פעם חשבת על אחד מהמכרים שלך באופן מיני?: 28. האם הוא היה בן מינך?: נכון או לא נכון- האם קיים: 29. אהבה ממבט ראשון: 30. סיכוי לשלום בין ערבים לישראלים: 31. כל הערבים רוצים מלחמה: 32. ה': 33. חייזרים: 34. רוחות רפאים ( בלולו וכד'): 35. אנשים מתים שמשוטטים ביננו: 36. גלגול נשמות: 37. גן עדן וגהנום: 38. פסל שהוא אל: 39. גורל: 40. לא נודע: 41. כל הבלונדינות סתומות: 42. כל הערסים מרוקאים: 43. כל הדתיים אוכלי חינם: 44. כל האשכנזים חנונים: 45. כל האשכנזים אימפוטנטים: 46. כל המורות מדברות עם "ררררררררייייש": 47. אדם שבגד פעם אחת יבגוד פעם שנייה: 48. בעל מכה יכה שנית: 49. אנס/אונסת יאנוס שוב: מתי בפעם האחרונה: 50. רבת עם ההורים: 51. שיקרו לך וגילית: 52. עשו עלייך לינץ' חברתי: 53. חשבת שהחיים שלך זה סרט ( כמו המופע של טרומן): 54. השתכרת: 55. ראית משהו או מישהו עירום: 56. "שיחקת" עם עצמך: מיהו האדם האחרון: 57. שאיתו דיברת: 58. שראית: 59. שבכית עליו: 60. ששיקרת לו: 61. שחשבת שהיה ממש טוב אם הוא לא היה קיים: 62. שחשבת שהיה ממש טוב אם היית הוא: 63. שצחקת איתו: 64. שהצחקת: 65. שעשה לך טוב בעת צרה: 66. שהציל אותך ממות: 67. ששילמת עליו על משהו: 68. ששילם עלייך על משהו: 69. שראה אותך בעת משבר: 70. שהרבצת לו: 71. שהרביץ לך: 72. שקנית איתו בגדים: 73. שנתת לו מתנה: 74. שקיבל מתנה ממך: 75. שאהבת ( אם אתם מוכנים לגלות): 76. שנדלקת עליו: 77. שאמר לך שהוא אוהב אותך: 78. שאמר לך שהוא שונא אותך: 79. שיצאת איתו לסרט: 80. ( ולקמצנים מבינינו)- שראה איתך סרט שהורדת באינטרנט: 81. שהעלה לך את הביטחון עצמי: 82. שהוריד לך את הביטחון עצמי: 83. שגרם לך לרצות להיות יפה יותר: 84. שגרם לך לרצות להיעלם באותו רגע: ביה"ס 85. מורה אהובה: 86. מורה שנואה: 87. מורה שנתן לך בטחון עצמי: 88. מורה שהוריד לך את הבטחון עצמי: 89. מורה שירד עלייך: 90. מורה שאוהב אותך הכי הרבה: 91. מורה שלימד אותך הכי הרבה מקצועית: 92. מורה שלימד אותך הכי הרבה על החיים: 93. מורה שהציל לך את העתיד: 94. מורה שהרס לך את העתיד: 95. מורה שלימד אותך הכי פחות מקצועית: 96. מורה סתמי: 97. המורה הכי מצחיק: 98. המורה הכי "חבר טוב": 100. מורה שאמרת לעצמך: " אני חייב להרשים אותו!": 101. מורה מעצבן בטירוף: מיהו החבר: 101. שהכי עוזר לך: 102. שהכי מקשיב לך: 103. שהכי מצחיק אותך: 104. שאתה הכי מצחיק אותו: 105. שגרם לך לבכות: 106. שגרם לך לצחוק עד שתן: 107. ששינה לך את הדעות לגבי החיים: 108. ששינה לך את הדעות לגבי עצמך: 109. שנתן לך להרגיש תלוי בו: 110: שפגע בך: 111: שעזר לך בעת דיכאון עמוק: 112: שלא דיברת איתו יותר: 113: שאתה ממש רוצה לראות אותו עכשיו: 114: שאתה ממש רוצה לדבר איתו עכשיו: 115: שקנית ממנו את אותו בגד: 116: שהעתקת בדיחה ממנו: דברים זולים אך מאפיינים: 117. מהו השיר הכי אהוב עלייך: 118. מהו השיר שהכי תקוע לך בראש: 119. מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בעת מבחן: 120: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע כל פעם שהיית רואה את אהובתך: 121: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בחתונה ( שאלה זולה): 122: בהלוויה: 123: בדרך לביה"ס: 124: במסיבה: 125: מהו השיר שהכי הזדהת איתו: 126: מהו השיר שגורם לך לבכות: 127: מה השיר שאתה לא יכול לשמוע יותר בגלל שהוא מעצבן: 128: מהו השיר שאתה לא יכול לשמוע בגלל שהוא מעציב: דברים שנואים: 129: שחקן טלוויזיה 130: תוכנית 131: ביטוי מעצבן: 132: הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: 133: הדבר הכי מעצבן שעשו לך: 134: שאמרו לך באמצע הרחוב: 135. ערסים או רוסים: 136. זקנים או צעירים: 137. גוגואים או פוגים: 138. מאכל: 139. ממתק: 140. מקום: 141. סגנון לבוש: 142. חנות: 143. מוכר: עוד קצת: 144. חיות מחמד: 145. מוצא הורים: 146. איפה נולד: 147. ישראל ארץ טובה: 148. איפה תתגייס: 149. הרג חיות- דבר נורא, או חפיף? 150. הספר הכי טוב שקראת אי פעם: 151. הסרט הכי טוב שראית אי פעם:

נוופריי

New member
ניראלי צריך לעשות שני חלקים:]]]

1. שם:נופר 2. מגורים:קריות 3. אחים:עוד 2 4. כינויים אחרים:נופופו נופופה 5. בית ספר יסודי:יסודי? ארלוזרובD: 6. מצב משפחתי:סבבבה לגמרי[: 7. אוהב את ההורים:במקום כל שהוא בלב כן חח סתםD: 8. רוצה אחים ( עוד אחים?):ככככן!! 9. אתה רוצה אח גדול או אח קטן:בינוני 10. צפית בתוכניות ילדים:כן 11. עדיין צופה בתוכניות ילדים:D: כן 12. היו לך הרבה חברים כשהיית קטן:כן 13. מיהו חבר ילדותך:חחח דלז ,,,.. 14. מהו חלום הילדות שלך:אחים,, 15. תחביב ילדות, עיסוק ילדות:אממ הייתי מרכיבה פזלים מרביצה לגננת נאמממ ועושה בלאגן בשיעור למורה:] 16. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?:חחחח ספריתD: ;;S 17. אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?:כןן 18. איפה היית רוצה לגור:ת''א , 19. במה אתה רוצה לעבוד:הייטק 20. עבדת פעם?:לא שאלות פילוסופיות 21. אם ה' היה נותן לך אפשרות לבחור משהו אחר בגלגול הבא, מה היית בוחר?:משהו? אממ משפחה עם הרבה ילדים , 22. אם לא היית אתה, מי היית רוצה להיות?:אממ...:S 23. את מי מהמתים היית מחייה?:אחי .. 24. עם מי היית רוצה לבלות לילה שלם?:חחחחח אווווו זה כבר ברור 25. אם היה אפשרי, היית נולד כמין אחר?:לא 26. ה' הוא גבר או אישה?דו:] 27. האם אי פעם חשבת על אחד מהמכרים שלך באופן מיני?:כן 28. האם הוא היה בן מינך?:לא נכון או לא נכון- האם קיים: 29. אהבה ממבט ראשון:כן 30. סיכוי לשלום בין ערבים לישראלים:לא לא לא ניתן 31. כל הערבים רוצים מלחמה:לא 32. ה':נכוווון 33. חייזרים:חח בני אדם למיניהם[; 34. רוחות רפאים ( בלולו וכד'):לא 35. אנשים מתים שמשוטטים ביננו:לא 36. גלגול נשמות:לא 37. גן עדן וגהנום:כן 38. פסל שהוא אל:לא 39. גורל:כן 40. לא נודע:כן 41. כל הבלונדינות סתומות:ככככן!1!!!! ויש לי הוכחות[; 42. כל הערסים מרוקאים:אמממ ליו דווקא:] מרוקאים עירקים כאילו [אחמ] 43. כל הדתיים אוכלי חינם:לא! 44. כל האשכנזים חנונים:חחחחחחחח לא, .. 45. כל האשכנזים אימפוטנטים: 46. כל המורות מדברות עם "ררררררררייייש":רק ציפיי חורייייייש DD ; 47. אדם שבגד פעם אחת יבגוד פעם שנייה:כן חרא תמיד נישאר חרא 48. בעל מכה יכה שנית:כן 49. אנס/אונסת יאנוס שוב:אלא אם ישב בכלא .. מתי בפעם האחרונה: 50. רבת עם ההורים:חחחח אממ היום:) עם אמא 51. שיקרו לך וגילית:אממ אתמול 52. עשו עלייך לינץ' חברתי:אווט? 53. חשבת שהחיים שלך זה סרט ( כמו המופע של טרומן): 54. השתכרת:לא 55. ראית משהו או מישהו עירום:חחחחח ,, נאמממ ....... 56. "שיחקת" עם עצמך: מיהו האדם האחרון: 57. שאיתו דיברת:הילה 58. שראית:הילה 59. שבכית עליו:אלעד 60. ששיקרת לו:אממ 61. שחשבת שהיה ממש טוב אם הוא לא היה קיים:נאממ דודיD= 62. שחשבת שהיה ממש טוב אם היית הוא:לא חשבתי על זה 63. שצחקת איתו:איזה אחת לא אזכיר את שמהD= 64. שהצחקת:אוראל [?!] 65. שעשה לך טוב בעת צרה:ההיא מאתמול 66. שהציל אותך ממות:נאממ 67. ששילמת עליו על משהו:אתמול הבאתי לחן שקל:) 68. ששילם עלייך על משהו:חחחח 69. שראה אותך בעת משבר:חן 70. שהרבצת לו:נאממ אתמול 71. שהרביץ לך:חח שינסה.:] 72. שקנית איתו בגדים:אמא 73. שנתת לו מתנה:נאממממממ,, 74. שקיבל מתנה ממך:זה אותו דבר לא?:S 75. שאהבת ( אם אתם מוכנים לגלות):אלעד 76. שנדלקת עליו:אלעד 77. שאמר לך שהוא אוהב אותך:חח יש הרבה:] 78. שאמר לך שהוא שונא אותך:חחחח אממ , 79. שיצאת איתו לסרט:לא הולכת לסרטים 80. ( ולקמצנים מבינינו)- שראה איתך סרט שהורדת באינטרנט:אביי חחחחחח 81. שהעלה לך את הביטחון עצמי:חחח נאממממ הוא תמיד למעלה אבל דודי ומונגי 82. שהוריד לך את הביטחון עצמי:אפחד 83. שגרם לך לרצות להיות יפה יותר:הוא?!D: 84. שגרם לך לרצות להיעלם באותו רגע: ביה"ס 85. מורה אהובה:נאמממ ,,,,,שושי 86. מורה שנואה:מאיה 87. מורה שנתן לך בטחון עצמי:המורה לספורטD: 88. מורה שהוריד לך את הבטחון עצמי: 89. מורה שירד עלייך: 90. מורה שאוהב אותך הכי הרבה:נאמממ ,,, שושי , פרוטקציות נוו מה 91. מורה שלימד אותך הכי הרבה מקצועית:אממ 92. מורה שלימד אותך הכי הרבה על החיים: 93. מורה שהציל לך את העתיד: 94. מורה שהרס לך את העתיד: 95. מורה שלימד אותך הכי פחות מקצועית:איללנה פיין אווי היא כ''כ טיפשה 96. מורה סתמי: 97. המורה הכי מצחיק: 98. המורה הכי "חבר טוב":כוכבה אנחנו מתגעגעגעיםםם 100. מורה שאמרת לעצמך: " אני חייב להרשים אותו!":חחחחחח חיוך אחד והוא מורשם.:] 101. מורה מעצבן בטירוף:מאיה:S

נוופריי

New member
המשך:]

מיהו החבר: 101. שהכי עוזר לך:רינת 102. שהכי מקשיב לך:רינת , 103. שהכי מצחיק אותך:חח יש הרבה חן דלז 104. שאתה הכי מצחיק אותו:חח כולם:] 105. שגרם לך לבכות:הוא לא חבר שלי 106. שגרם לך לצחוק עד שתן:חחחח אלעד, חן,דלז 107. ששינה לך את הדעות לגבי החיים:רינת !!111 108. ששינה לך את הדעות לגבי עצמך:רינת!! 109. שנתן לך להרגיש תלוי בו:נאממממ חן רינת דלז 110: שפגע בך:לא אזכיר כאן 111: שעזר לך בעת דיכאון עמוק:שירה 112: שלא דיברת איתו יותר: 113: שאתה ממש רוצה לראות אותו עכשיו:רינת! אופפ אני מתגעגעגת 114: שאתה ממש רוצה לדבר איתו עכשיו:רינת 115: שקנית ממנו את אותו בגד: 116: שהעתקת בדיחה ממנו:אלעדD; דברים זולים אך מאפיינים: 117. מהו השיר הכי אהוב עלייך:הימקס של אייל גולן אוו כוכבי מרום 118. מהו השיר שהכי תקוע לך בראש:רעל באהבה 119. מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בעת מבחן: 120: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע כל פעם שהיית רואה את אהובתך:אהווובתיי של שריייף 121: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בחתונה ( שאלה זולה):אממ מזרחית 122: בהלוויה: 123: בדרך לביה"ס:לא שומעת שירים בדרך לביצפרD: 124: במסיבה:מזרחית 125: מהו השיר שהכי הזדהת איתו:רעל באהבה,חלום שלא ייגמר,מטייל באגדה 126: מהו השיר שגורם לך לבכות:דיכאון 127: מה השיר שאתה לא יכול לשמוע יותר בגלל שהוא מעצבן:חחחחחחאממ הרבהD: 128: מהו השיר שאתה לא יכול לשמוע בגלל שהוא מעציב:רעל באהבה אבל אני שומעת כי הוא יפה דברים שנואים: 129: שחקן טלוויזיה: 130: תוכנית:השיר שלנו דורה וחברים אמממממ ראש גדול 131: ביטוי מעצבן: 132: הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: 133: הדבר הכי מעצבן שעשו לך: 134: שאמרו לך באמצע הרחוב:היי נשמהה עף לך הפוני חחחחחחחח מעלות מעלות 135. ערסים או רוסים:ערסים!!!! 136. זקנים או צעירים:צעירים 137. גוגואים או פוגים: 138. מאכל:הכל 139. ממתק:הכל 140. מקום:בית 141. סגנון לבוש:סטייל .[: 142. חנות:מאמז דיזל בלו בירד 143. מוכר:חחחחח אממ עוד קצת: 144. חיות מחמד: 145. מוצא הורים:מרוקאים 146. איפה נולד:אמא במרוקו ואבא בארץ 147. ישראל ארץ טובה:כן 148. איפה תתגייס:אמממ לא יודעת תלוי 149. הרג חיות- דבר נורא, או חפיף?חפיייף 150. הספר הכי טוב שקראת אי פעם: 151. הסרט הכי טוב שראית אי פעם:

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifעונה חלק 1 - תודה שמיינה ( :

1. שם: דילב 2. מגורים: קריות 3. אחים: 3 4. כינויים אחרים: דיל , דילבי , דילבוש 5. בית ספר : שקד 6. מצב משפחתי: טוב ואיתכם? S: 7. אוהב את ההורים: כן 8. רוצה אחים ( עוד אחים?): כן אחות קטנה ויפה : ] 9. אתה רוצה אח גדול או אח קטן: גדול. 10. צפית בתוכניות ילדים: כן 11. עדיין צופה בתוכניות ילדים: לא 12. היו לך הרבה חברים כשהיית קטן: כן 13. מיהו חבר ילדותך: נופר 14. מהו חלום הילדות שלך: להיות דוגמנית ושחקנית
15. תחביב ילדות, עיסוק ילדות: לשחק בבובות ו-ה-ר-ב-ה ! 16. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?: וטרינרית. 17. אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?: כן 18. איפה היית רוצה לגור:בתל אביב , הרצליה ף חו"ל. 19. במה אתה רוצה לעבוד: אני שואפת להיות פסיכולוגית :] חחחח אני רצינית. 20. עבדת פעם?: כן שאלות פילוסופיות 21. אם ה' היה נותן לך אפשרות לבחור משהו אחר בגלגול הבא, מה היית בוחר?: להיות דולפין : ] 22. אם לא היית אתה, מי היית רוצה להיות?: אממ ... 23. את מי מהמתים היית מחייה?: סבא שלי ויצחק רבין. 24. עם מי היית רוצה לבלות לילה שלם?: חבר שאין לי D: 25. אם היה אפשרי, היית נולד כמין אחר?: לא לא לא !!! 26. ה' הוא גבר או אישה? לדעתי גבר. הלוואי שאישה : ] 27. האם אי פעם חשבת על אחד מהמכרים שלך באופן מיני?: המה ? 28. האם הוא היה בן מינך?: ? נכון או לא נכון- האם קיים: 29. אהבה ממבט ראשון: כן 30. סיכוי לשלום בין ערבים לישראלים: הלוואי. 31. כל הערבים רוצים מלחמה: לא 32. ה': כן 33. חייזרים: לא 34. רוחות רפאים ( בלולו וכד'): כן 35. אנשים מתים שמשוטטים ביננו: כן 36. גלגול נשמות: כן 37. גן עדן וגהנום: כן 38. פסל שהוא אל: לא 39. גורל: כן 40. לא נודע: כן 41. כל הבלונדינות סתומות: לא 42. כל הערסים מרוקאים: לא 43. כל הדתיים אוכלי חינם: מה? 44. כל האשכנזים חנונים: לא 45. כל האשכנזים אימפוטנטים: מה? 46. כל המורות מדברות עם "ררררררררייייש": לא חח 47. אדם שבגד פעם אחת יבגוד פעם שנייה: לא חייב 48. בעל מכה יכה שנית: כנ"ל 49. אנס/אונסת יאנוס שוב: כנ"ל מתי בפעם האחרונה: 50. רבת עם ההורים: עכשיו עם אמא חחח עם אבא אני לא רבה בכלל : ] 51. שיקרו לך וגילית: לפני כמה ימים. 52. עשו עלייך לינץ' חברתי: שזה? 53. חשבת שהחיים שלך זה סרט ( כמו המופע של טרומן): לא זוכרת. 54. השתכרת: לא היה ולא נברא : ] 55. ראית משהו או מישהו עירום: לא מזמן .. 56. "שיחקת" עם עצמך: פייי שהייתי קטנה. מיהו האדם האחרון: 57. שאיתו דיברת: אמא שלי. 58. שראית: אמא שלי 59. שבכית עליו: אדיר 60. ששיקרת לו: חברה 61. שחשבת שהיה ממש טוב אם הוא לא היה קיים: יגאל אמיר 62. שחשבת שהיה ממש טוב אם היית הוא: אסתי גרינזבורג
63. שצחקת איתו: אמא 64. שהצחקת: שכנה שלי 65. שעשה לך טוב בעת צרה: נופר 66. שהציל אותך ממות: חס ושלום !!! 67. ששילמת עליו על משהו: חברה .לא יודעת.. תמיד אנחנו משלמות אחת על השניה כמה שקלים.. 68. ששילם עלייך על משהו: כנ"ל 69. שראה אותך בעת משבר: חברה 70. שהרבצת לו: אותי 71. שהרביץ לך: אף אחד 72. שקנית איתו בגדים: שכנה שלי וסבתא שלי 73. שנתת לו מתנה: נופר 74. שקיבל מתנה ממך: כנ"ל 75. שאהבת ( אם אתם מוכנים לגלות): אדיר 76. שנדלקת עליו: כנ"ל 77. שאמר לך שהוא אוהב אותך: חחח רז
78. שאמר לך שהוא שונא אותך: לא זכור לי בזמן הרחוק 79. שיצאת איתו לסרט: שכנה שלי 80. ( ולקמצנים מבינינו)- שראה איתך סרט שהורדת באינטרנט: חחחחחחחח אני סדר"כ רואה לבד : ] 81. שהעלה לך את הביטחון עצמי: פוטי שלייי : ] 82. שהוריד לך את הביטחון עצמי: אממ לא זוכרת 83. שגרם לך לרצות להיות יפה יותר: חחח מישהו 84. שגרם לך לרצות להיעלם באותו רגע: לא זוכרת

O דילב O

New member
../images/Emo119.gifעונה. חלק 2 !! + נופר קראי ../images/Emo6.gif

ביה"ס 85. מורה אהובה: כוכייי תמיד תישאר בליבי :] 86. מורה שנואה: מאיה 87. מורה שנתן לך בטחון עצמי: כוכי 88. מורה שהוריד לך את הבטחון עצמי: מאיה
אבל ביטחון שקשור ללימודים כן ? 89. מורה שירד עלייך: חח שתרד עלי אני רוצה לראות 90. מורה שאוהב אותך הכי הרבה: כוכיי ונסים וקנין :] 91. מורה שלימד אותך הכי הרבה מקצועית: לא דעת 92. מורה שלימד אותך הכי הרבה על החיים: כוכי 93. מורה שהציל לך את העתיד: חח איי אייא יי D: 94. מורה שהרס לך את העתיד: פחחחח 95. מורה שלימד אותך הכי פחות מקצועית: המחנכת שלי כיום
96. מורה סתמי: כנ"ל 97. המורה הכי מצחיק: היו הייתה ציפי משהו לא זוכרת ת'שם משפחה 98. המורה הכי "חבר טוב": כוכייי
100. מורה שאמרת לעצמך: " אני חייב להרשים אותו!": כמעט כולם 101. מורה מעצבן בטירוף: מאיוצ'קה מיהו החבר: 101. שהכי עוזר לך: נופר, חן, פז ... 102. שהכי מקשיב לך: חחחח תמיד שאני מדבר מקשיבים לי אני מדברת מענין
103. שהכי מצחיק אותך: נופר נופר
104. שאתה הכי מצחיק אותו: משתדלת את כולם
105. שגרם לך לבכות: לא זוכרת 106. שגרם לך לצחוק עד שתן: חחחחחח נופר 107. ששינה לך את הדעות לגבי החיים: אי איי מאיפה אני יודעת? 108. ששינה לך את הדעות לגבי עצמך: כנ"ל 109. שנתן לך להרגיש תלוי בו: כנל 110: שפגע בך: לא זוכרת 111: שעזר לך בעת דיכאון עמוק: נופר חחח מה אני יעשה עם העדשותת?!?!?! אני יחיה איתם כל חיי?
112: שלא דיברת איתו יותר: אין דבר כזה אני בסוף משלימה 113: שאתה ממש רוצה לראות אותו עכשיו: - 114: שאתה ממש רוצה לדבר איתו עכשיו: - 115: שקנית ממנו את אותו בגד: מההV? 116: שהעתקת בדיחה ממנו: ?! \= דברים זולים אך מאפיינים: 117. מהו השיר הכי אהוב עלייך: למעני , אל תדאג ,שיר בעיפרון - בית הבובות , ליבי נשבר - סינרגיה , לאונרדו ועל קו המים - עברי לידר 118. מהו השיר שהכי תקוע לך בראש: שיר בעיפרון
119. מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בעת מבחן: אל תדאג 120: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע כל פעם שהיית רואה את אהובתך: אין לי אהוב
121: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בחתונה ( שאלה זולה): "ואז תבואי תבואי אלי לבושה בשמלה לבנה ..." 122: בהלוויה: חחחח S: 123: בדרך לביה"ס: אני שומעת מה שיש לי בפלאפון. 124: במסיבה: מה שיש נו ! 125: מהו השיר שהכי הזדהת איתו: יש מלא אבל נכון לכרגע אז שיר בעיפרון 126: מהו השיר שגורם לך לבכות: פיי יש מלא כאלה אבל "לפעמים." "לפעמים הים שקט ואין גלים.. גם אתה לפעמים , ומחר תזרח השמש מבעד לעננים , ותרגיש יותר טוב תרגיש חמים .." 127: מה השיר שאתה לא יכול לשמוע יותר בגלל שהוא מעצבן: הבוקר יאיר 128: מהו השיר שאתה לא יכול לשמוע בגלל שהוא מעציב: אני אוהבת דברים שנואים: 129: שחקן טלוויזיה: לא נראה לי שיש כזה 130: תוכנית: בוב ספוג רררררררררררררררר !!! 131: ביטוי מעצבן: כאילו דהה !
, מה ניש ? או "מה עושה?" יענו מה הקמצנות? שישאלו "מה את עושה?" 132: הדבר הכי מעצבן שאמרו לך: היו הרבה 133: הדבר הכי מעצבן שעשו לך: כנל 134: שאמרו לך באמצע הרחוב: חח זה היה שהייתי ממש ממש ממש רזה לפני איזה שלוש שנים מישהי עברה ואמרה כזה "איזה רזזזזה" 135. ערסים או רוסים: לא זה ולא זה אבל ברור שערסים 136. זקנים או צעירים: שניהם .. מה זה ? 137. גוגואים או פוגים: גוגואים יש לי אוסף :] 138. מאכל: חצילים 139. ממתק: צ'יטוס כאפה 140. מקום: אממ .. 141. סגנון לבוש: פשוט :] חחחח לדבריי נופר : שאנטי
142. חנות: הפנינג הם כאלה יקרייים מכפילים כל מחיר ! 143. מוכר: מה? עוד קצת: 144. חיות מחמד: מה איתם?
145. מוצא הורים: מצרים וצברים \ סורים 146. איפה נולדת: רמב"ם 147. ישראל ארץ טובה: משתדלת לא ? 148. איפה תתגייס: נראה .. 149. הרג חיות- דבר נורא, או חפיף? דבר נורא ואיום ! 150. הספר הכי טוב שקראת אי פעם: פי היו מלא. 151. הסרט הכי טוב שראית אי פעם: כנ"ל ^^ אני רואה וקוראת הרבה !

נוופריי

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ישנטית אחתDD- ציפורה הוא שמה , ציפורה פריד , עם הקרחתDD ;;; שונאת אותה:mad:@@@@..... חע , דלז דלז , אם לא הייתי מימה היית צוחקת ? בלילה ההוא שישנו?DDD= רונןהמאונן הזהD: משהוו

MaStuLa76

New member
"..ילד, ממה אתה פוחד? כי רואים זאת בעיניך,

לאן אתה נודד? ילד, על מה אתה צוחק? מי סיפר בדיחה עליך? ומי הכאיב לך? כשאתה מתפלל אל השמיים על מה אתה חושב? למי אתה שר? לפני שאתה מסתכל לי בעיניים את מי אתה אוהב? ולמי אתה דומה, עכשיו?.." 1. שם:שירה 2. מגורים:צפון 3. אחים:+4 4. כינויים אחרים:עבור 5. בית ספר יסודי:מה איתו? 6. מצב משפחתי:בסדר 7. אוהב את ההורים: 8. רוצה אחים ( עוד אחים?):כן 9. אתה רוצה אח גדול או אח קטן:קטן 10. צפית בתוכניות ילדים:כן 11. עדיין צופה בתוכניות ילדים:כן 12. היו לך הרבה חברים כשהיית קטן:לעומת עכשיו? היו פחות . 13. מיהו חבר ילדותך:גפן. 14. מהו חלום הילדות שלך:לא זוכרת 15. תחביב ילדות, עיסוק ילדות:ציור 16. מה היית רוצה להיות כשהיית קטן?:שחקנית או זמרת ניראה לי 17. אתה מרוצה כעת ממה שאתה עכשיו?:לא ממש 18. איפה היית רוצה לגור:ת"א 19. במה אתה רוצה לעבוד:מקום טוב 20. עבדת פעם?:לא כ"כ שאלות פילוסופיות 21. אם ה' היה נותן לך אפשרות לבחור משהו אחר בגלגול הבא, מה היית בוחר?:לא יודעת. 22. אם לא היית אתה, מי היית רוצה להיות?:שום כלום. 23. את מי מהמתים היית מחייה?:אמ..2 אחים של אבא. 24. עם מי היית רוצה לבלות לילה שלם?:איתו. 25. אם היה אפשרי, היית נולד כמין אחר?:כן. 26. ה' הוא גבר או אישה?חייזר 27. האם אי פעם חשבת על אחד מהמכרים שלך באופן מיני?:כן 28. האם הוא היה בן מינך?:כן ^^ נכון או לא נכון- האם קיים: 29. אהבה ממבט ראשון:כן 30. סיכוי לשלום בין ערבים לישראלים:לא 31. כל הערבים רוצים מלחמה:לא 32. ה':לא ידוע 33. חייזרים:כן 34. רוחות רפאים ( בלולו וכד'):לא 35. אנשים מתים שמשוטטים ביננו:אולי 36. גלגול נשמות:כן 37. גן עדן וגהנום:לא 38. פסל שהוא אל:לא 39. גורל:לא 40. לא נודע:לא 41. כל הבלונדינות סתומות:לא 42. כל הערסים מרוקאים:לא 43. כל הדתיים אוכלי חינם:מה? 44. כל האשכנזים חנונים:לא 45. כל האשכנזים אימפוטנטים:כן 46. כל המורות מדברות עם "ררררררררייייש":לא 47. אדם שבגד פעם אחת יבגוד פעם שנייה:כן 48. בעל מכה יכה שנית:כן 49. אנס/אונסת יאנוס שוב:כן מתי בפעם האחרונה: 50. רבת עם ההורים: 51. שיקרו לך וגילית:חודש וחצי. 52. עשו עלייך לינץ' חברתי:בווו , אממ כמעט שנה ^^ 53. חשבת שהחיים שלך זה סרט ( כמו המופע של טרומן):לא זוכרת 54. השתכרת:חתונה של אחי 55. ראית משהו או מישהו עירום:לפני כמה ימיםD; 56. "שיחקת" עם עצמך: מיהו האדם האחרון: 57. שאיתו דיברת:באייסי? דנית. פה? אחי. 58. שראית:אחי. 59. שבכית עליו:עליו? לא זוכרת 60. ששיקרת לו:לא זוכרת 61. שחשבת שהיה ממש טוב אם הוא לא היה קיים: 62. שחשבת שהיה ממש טוב אם היית הוא: 63. שצחקת איתו:דנית 64. שהצחקת:דנית 65. שעשה לך טוב בעת צרה:דנית 66. שהציל אותך ממות:אני את עצמי. 67. ששילמת עליו על משהו:חן 68. ששילם עלייך על משהו:חן 69. שראה אותך בעת משבר:זה היה ממש מזמן , שממש נשברתי ליד מישהו? לפני שנה ככה .. ותמר. 70. שהרבצת לו:ניראה לי נירית 71. שהרביץ לך:^ 72. שקנית איתו בגדים:חן 73. שנתת לו מתנה:ממ לא משנה 74. שקיבל מתנה ממך:אותה שאלה לא? 75. שאהבת ( אם אתם מוכנים לגלות):הוא \: 76. שנדלקת עליו:פיפ עזבו אותי מהידלקויות 77. שאמר לך שהוא אוהב אותך:דנית 78. שאמר לך שהוא שונא אותך:לא זכור לי אבל ניראה לי חן 79. שיצאת איתו לסרט:אוריה,פיפ מזמן 80. ( ולקמצנים מבינינו)- שראה איתך סרט שהורדת באינטרנט:לא זוכרת 81. שהעלה לך את הביטחון עצמי:עינב 82. שהוריד לך את הביטחון עצמי:מממ..לא זוכרת 83. שגרם לך לרצות להיות יפה יותר:אלה 84. שגרם לך לרצות להיעלם באותו רגע:הוא. ביה"ס 85. מורה אהובה: 86. מורה שנואה: 87. מורה שנתן לך בטחון עצמי:חגית 88. מורה שהוריד לך את הבטחון עצמי:אין 89. מורה שירד עלייך:אין 90. מורה שאוהב אותך הכי הרבה: 91. מורה שלימד אותך הכי הרבה מקצועית: 92. מורה שלימד אותך הכי הרבה על החיים:חגית 93. מורה שהציל לך את העתיד:לא יודעת 94. מורה שהרס לך את העתיד:^ 95. מורה שלימד אותך הכי פחות מקצועית: 96. מורה סתמי: 97. המורה הכי מצחיק:טלי 98. המורה הכי "חבר טוב":^ 100. מורה שאמרת לעצמך: " אני חייב להרשים אותו!":לא זוכרת 101. מורה מעצבן בטירוף: מיהו החבר: 101. שהכי עוזר לך:עינב. 102. שהכי מקשיב לך:עינב ודנית. 103. שהכי מצחיק אותך:^ 104. שאתה הכי מצחיק אותו^: 105. שגרם לך לבכות:נופר,יעל 106. שגרם לך לצחוק עד שתן:דנית 107. ששינה לך את הדעות לגבי החיים:אלה,עינב,אורטל 108. ששינה לך את הדעות לגבי עצמך:^ 109. שנתן לך להרגיש תלוי בו:דנית..אורטל 110: שפגע בך:יעל , אוריה 111: שעזר לך בעת דיכאון עמוק:אורטל 112: שלא דיברת איתו יותר:גפן |: 113: שאתה ממש רוצה לראות אותו עכשיו:עינב. 114: שאתה ממש רוצה לדבר איתו עכשיו:^ 115: שקנית ממנו את אותו בגד:לא הבנתי 116: שהעתקת בדיחה ממנו:דנית דברים זולים אך מאפיינים: 117. מהו השיר הכי אהוב עלייך:יש מלא נו 118. מהו השיר שהכי תקוע לך בראש:ילד,כבר לא- הראל מויאל. 119. מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בעת מבחן:שום שיר 120: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע כל פעם שהיית רואה את אהובתך:אך אחד משנינו- עברי לידר. 121: מהו השיר שהיית רוצה לשמוע בחתונה ( שאלה זולה): 122: בהלוויה: 123: בדרך לביה"ס: 124: במסיבה: 125: מהו השיר שהכי הזדהת איתו:ילד-הראל מויאל.ואולי-עברי לידר. 126: מהו השיר שגורם לך לבכות:לא יודעת.תלוי באיזה מצב אני. 127: מה השיר שאתה לא יכול לשמוע יותר בגלל שהוא מעצבן: 128: מהו השיר שאתה לא יכול לשמוע בגלל שהוא מעציב:כאן איתך-רותם דברים שנואים: 129: שחקן טלוויזיה 130: תוכנית 131: ביטוי מעצבן: 132: הדבר הכי מעצבן שאמרו לך:"עופי ממני כבר יאלה"D; 133: הדבר הכי מעצבן שעשו לך: ||: 134: שאמרו לך באמצע הרחוב: 135. ערסים או רוסים:רוסים 136. זקנים או צעירים:צעירים 137. גוגואים או פוגים:גוגואים........ זהו אין לי כוח עוד....|:

למעלה