שאלונים ומשחקים

אתן כחבות;;

אני ממש לא דכאונית:______: הכי מצחיקה:עמית בלבד. הכי מנסה להצחיק ולא מצליח לה (בקטע טוב אל תקחו ללב):יש ויש. הכי שמחה:מיכל. הכי דכאונית: =\זה שאני שומעת אביב גפן לא עושה אותי דכאונית. ולא יודעת.. הכי פושעת:o_O; לא יודעת. הכי ילדה טובה:אוראל. הכי חפרנית:מיכל. הכי מכפילה אותיות:ספיר. הכי לא מובנת:לא יודעת. הכי תוקעת סמיילי בכל הודעה:אני*~* הכי סטלנית:חח לא יודעת הכי חרשנית:אניD: סתם..אמ לא יודעת הכי לא משקיעה בלימודים:עמית. הכי יפה:כולן.. הכי אנורקסית:ברור שאני אני אוכלת ומקיאה;] הכי מקללת:לא יודעת הכי תמימה:הדר,אוראל..אנערף. הכי שרה כל הזמן:מיכל. שהכינוי שלה הכי דבילי:כל האלה עם ה-"XD" זה דפוק לחלוטין. הכי קטנה:הדר,לא?
הכי גדולה:אמ,דילב אני ושירה. לא?O: הכי שומרת על הסדר:מיכל ודילב. הכי מבלגנת:לא יודעת. הכי אוהבת את הגיים בויז:מריה. הכי שונאת את הגיים בויז:אני. סתם. רובנוD= הכי ספורטיבית:אני ועמית^^" ואחרון.... החברה הכי טובה שלך: אף אחת.

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifאוכלת ומקיאה זה בולמית.

אנורקסית זאת אחת שמסתכלת על עצמה והיא רזה אבל היא חושבת שהיא שמנה. זה כמעט אותו דבר בעצם. אנורקסית זאת אחת שמסתכלת על עצמה במראה, היא רזה אבל היא חושבת שהיא שמנה מאוד , מאוד ! כנראה שכמה בנות פה לא מבינות את זה ומרשות לעצמן להגיד את זה כאילו זה כלום.

דילב.

אני יודעת למה אמרתי את זה. תעזבי. ואני ממש ממש לא אנורקסית ולא בולמית.

עונה [ :

הכי מצחיקה: נופר דילב ושירה הכי מנסה להצחיק ולא מצליח לה (בקטע טוב אל תקחו ללב): אהחממ כל השאר D: הכי שמחה: אממ כולן >< הכי דכאונית: רותם [?!] לא דכאונית אבל עזבו הכי פושעת: תותייי הכי ילדה טובה: אוראל הכי חפרנית: לא יודעת D : הכי מכפילה אותיות: קרן הכי לא מובנת: כולן פה D: הכי תוקעת סמיילי בכל הודעה: רותם הכי סטלנית: תותיי הכי חרשנית: לא ידעת הכי לא משקיעה בלימודים: לא יודעת מה המצב שלכן בבצפר אז ביי הכי יפה: תותי,דילב,ירדן שחף וכל השאר הכי אנורקסית: אין פה אחת כזאת אני מקווה הכי מקללת: תותיי כמובן הכי תמימה: שחף הכי שרה כל הזמן: מיכל שהכינוי שלה הכי דבילי: אין אחת כזאת הכי קטנה: -- הכי גדולה: -- הכי שומרת על הסדר: זנובה הכי מבלגנת: מאיפה אני יודעת הכי אוהבת את הגיים בויז: ירדוס שחף הכי שונאת את הגיים בויז: נופר D : הכי ספורטיבית: ? ואחרון.... החברה הכי טובה שלך: *חברות* נופר,ירדן ודילב [ :

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifחחח שחף הודיעה לי רשמית שהיא כבר

לא אוהבת אותם ! קולולול.

../images/Emo210.gif אני הילדה הכי טובה ? O;

חחחחח תודה D; עמית , את אשמה בכך שאני נהרסתי D;

../images/Emo210.gif תווורייי :) .

תנו שמות רק של בנות הפורום. הכי מצחיקה: נופר
הכי מנסה להצחיק ולא מצליח לה (בקטע טוב אל תקחו ללב): נאאממ ... הכי שמחה: כולן . הכי דכאונית: אף אחת . | ; הכי פושעת: פושעות יש בכלא D; הכי ילדה טובה: אני
ומריה :) . הכי חפרנית: מייכלללללל
הכי מכפילה אותיות: ספיר [?!] הכי לא מובנת: אממ . . הכי תוקעת סמיילי בכל הודעה: רותם D; הכי סטלנית: שייירה ונופר
הכי חרשנית: לא 'דעת . הכי לא משקיעה בלימודים: נאאמ ,, הכי יפה: כולן >< הכי אנורקסית: אנורסיקסית * , מייכל ודילב . :) הכי מקללת: נופר , שירה :DD הכי תמימה: אני ומריה D: בעצם אני חצי חצי D; הכי שרה כל הזמן: אני D: ענא עארף ,, מיכל [?] שהכינוי שלה הכי דבילי: יש , פאדיחה לרשום D; הכי קטנה: אני :) . הכי גדולה: לא יודעת O; דילב , נופר [?!] הכי שומרת על הסדר: דילב . הכי מבלגנת: לא נראה לי שיש כי דילב מסדרת ^^ הכי אוהבת את הגיים בויז: מריה ונופר D; הכי שונאת את הגיים בויז: עמית , שירה ? D: הכי ספורטיבית: לא יוודעעת D: ואחרון.... החברה הכי טובה שלך: כולן :) אבל הכי - נופר & מיכל & הדר :]

../images/Emo15.gif אני ^_^

הכי מצחיקה: נופר
הכי מנסה להצחיק ולא מצליח לה (בקטע טוב אל תקחו ללב): נמנמנ, הכי שמחה: אוראל ? הכי דכאונית: ל'דעת O; הכי פושעת: ^^ הכי ילדה טובה: מריה הכי חפרנית: נננמנמננ , ספיר ?!
הכי מכפילה אותיות: ספיר הכי לא מובנת: -- הכי תוקעת סמיילי בכל הודעה: ^^ הכי סטלנית: ^^ הכי חרשנית: הדר הכי לא משקיעה בלימודים: נמנמנמנ , כמעט כולן , לא?
הכי יפה: יש הרבה :) הכי אנורקסית: נמנמנמנ, איין !! הכי מקללת: הכי תמימה: מריה הכי שרה כל הזמן: מיכל שהכינוי שלה הכי דבילי: -- הכי קטנה: אוראל הכי גדולה: נמנמנמנמנ , דילב , או שירה . הכי שומרת על הסדר: דילב הכי מבלגנת: ל'דעת הכי אוהבת את הגיים בויז: מריה, שחף, ירדן הכי שונאת את הגיים בויז: נמנמנמנ , שירה הכי ספורטיבית: נמנמנמ , ואחרון.... החברה הכי טובה שלך: --

../images/Emo168.gifעונהה=]

הכי מצחיקה:שירה נופר ואני?!חח=] הכי מנסה להצחיק ולא מצליח לה (בקטע טוב אל תקחו ללב):לאדעת חח הכי שמחה:אני ויש עודכמה.... הכי דכאונית:לאדעת הכי פושעת:נופר!חח סתם כפרה..... הכי ילדה טובה:מריה הכי חפרנית:עמית חח הכי מכפילה אותיות:קרן הכי לא מובנת:=== הכי תוקעת סמיילי בכל הודעה:רותם הכי סטלנית:אממממ הכי חרשנית:הדר ?חח הכי לא משקיעה בלימודים:לא יודעת הכי יפה:כולכן=] הכי אנורקסית:מיכל ודילב=] הכי מקללת:שירה רותם ועמית הכי תמימה:אוראל מריה חחח הכי שרה כל הזמן:מיכל שהכינוי שלה הכי דבילי:עמית חח הכי קטנה:אממ יש כמה הכי גדולה:דילב ,שירה הכי שומרת על הסדר:דילב הכי מבלגנת:אף אחת הכי אוהבת את הגיים בויז:ירדן מריה נטע.... הכי שונאת את הגיים בויז:נופר חח הכי ספורטיבית:לאיודעת ואחרון.... החברה הכי טובה שלך:שחף ירדן ועוד כולם=]

100 דברים עליכןD:

תכתבו. אז מה אם זה הרבה. זה הרבה יותר נחמד משאלון. טוב נו, אם ככ קשה אז תעשו רק 50 . תתפרעו

מעניין מי תקרא ם:

1.קוראים לי רותם. 2.אני גרה בחדרה. 3.בקרוב אני אהיה בת 16~מאושרת~ 4.אני כרגע נמצאת במערכת יחסים. אבל היא לא ככ ברורה,לצערי. ;; 5.יש לי גיטרה. 6.אני יודעת לנגן עליה. 7.אני לא דכאונית. 8.להפך,אני ממש אופטימית, ואף פעם בחיים שלי לא הייתי בדיכאון. 9.אולי רק לפעמים משברים. 10.רואים שאתן לא מכירות אותי. 11.אני יכולה לאכול כל היום גזר. 12.זה הירק שאני הכי אוהבת. 13.בחיים לא אכלתי אבוקדו. 14.בחיים לא אכלתי חציל. 15.בחיים לא אכלתי דובדבנים"~" 16.זה דוחה. יאק. 17.אני חושבת שלהיות צמחוני זה דפוק ביותר. 18.בגיל 12 בערך, הייתי צמחונית. 19.אבל לא החזקתי מעמד, ונשברתי אחרי חודשיים. 20.היום המאכל האהוב עליי זה בשרD: 21.אני לא סובלת דבש. 22.אני לא אוכלת עוגיות\עוגות קנויות. 23.רק את העוגות\עוגיות של אמא. הן הכי טעימות[: 24.אני ~מאודמאודמאודמאודמאוד~ אוהבת כריות. אבל מאוד! 25.בחיים לא אכלתי שוקולד מריר. 26.אני לא אוהבת שום סוג של פיצוחים. 27.בוטנים\שקדים\גרעינים וכ'ו. 28.אני לא סובלת תוספות על פיצה. 29.כשהייתי בת 8 בערך אמא עשתה לי תרגיל והכינה קציצות כבד. 30.ואני שונאת כבד. אבל ש~ו~נ~א~ת. 31.היא אמרה שזה קציצות רגילות. אז אכלתי, ואחרי שאמרו לי שזה כבד. הקאתי. *~* 32.אני אוהבת פרגיות^^ זה אחלה. 33.אני לא אוכלת חומוס\טחינה. 34.אני לא אוכלת פלאפל חח. 35.אני לא נוגעת במלוואח\ג'חנון. 36.אני שונאת עגבניות, אבל אוהבת קטשופD: 37.אני אוכלת אך ורק מאכלים כשרים. 38.אני לא אוהבת פתיתים. יאק. 39. בעיקרון יש עוד המוןהמון דברים שאני לא אוכלת\שונאת. 40.אבל נעזוב את זה כעת. 41.אני שומעת עכשיו את השיר"האם להיות בך מאוהב". 42.אבל בגרסת הרוק.P: 43.זה יותר יפה מהגירסה הרגילה. 44.האימיול שלי נדפק. סעמק. ;; 45.החדר שלי צבוע בכחול\לבן. 46.אבל אני משנה, לגוונים של ירוק. 47.אני כותבת בעת ממחשב נייד. 48.מקודם אכלתי שלוק.D: 49.דר"א אני מתה על קרח. אני מסוגלת לאכול כל היום קרח ולא יימאס לי. 50.יש לנו חוק בבית שביום שבת מנסים כמה שפחות להיות במחשב. 51.אמא המציאה אותו. זה אחלה^^ 52.אני יודעת לשחק שחמט. 53.אבל שש-בש לא. 54.אבל דמקה כןP: 55.אני כרגע באמצע של הספר"שומרת אחותי" 56.ספר קשה. 57.אמ. יש לי כלבה:] 58.קוראים לה ג'סיקה. אני מתה עלייה33> 59.בקרוב יהיה לי עוד כלב. אבל זכרP: והוא יהיה גור!;] קטנצ'יק. 60.אני מתעבת חתולים בכל ליבי. 61.יש לי פוביה מטורפת מלטאות*~~~~~~~~~~~~* 62.אני פודת מהחושך;-; 63.יש הטוענים שאני ממציאה סמיילים:D 64.זה כיף. 65.יש לי פוני ואני אוהבת אותו בכל ליבי:p 66.שבוע הבא אני נוסעת לת"א. 67.לקנות צבע לשיער. אבל איכותי!;] אני צובעת קצוות בכחול או ורוד. 68.לפני פחות מ-3 שבועות עשיתי סיידליפ. 69.אבל רציתי יותר עגיל בלשון. אבל אמא לא הרשתה. 70.טוב נו, סיידליפ פחות מסוכן;] 71.יש לי סטייה לגבני נעליים. יש לי יותר מ-55 זוגות 72. 50% זה וואנס, 30% אולסטאר.D: 73.אני אוהבת וואנס. אבל מאוד כפי ששמתן לב^^" 74.יש לי המון בגדים. ושאני מתכוונת המון, אז ה~מ~ו~ן. 75.יש שחושבים שאני מטורפתD= 76.יש לי את הסבא ~הכיהכיהכיהכיהכי~ מגניב שיש. אני אוהבת אותך333> 77.הוא גר באילת אז אנחנו לא מתראים הרבה. אבל כשהוא בא, אני והוא חוגגים סלי סוף 78.אח' סבא3> הוא סוס. הוא יכול לסיים 2 בקבוקי ערק שלמים בלי להקיא ובלי כלום:D 79.השתכרתי כבר מס' פעמיים בחיי. 80.אני אוהבת וודקה;) 81.פעם הייתי מעשנת, היום לא. נגמלתי ואני גאה בעצמי מאוד!;] 82.אני בשביתה כבר כמעט 3 שבועות. 83.למרות שזה בסוף רק פוגע בנו, אני ממש נהנת. 84.אני אוהבת לישון. 85.אני שומעת בעיקר שירים ישראליים. בעיקר רוק ישראלי,פאנק-רוק,רוק אלטרנטיבי ורוך רק. 86.כמעט ולא שומעת שירים בלועזית. 87.הזמר שאני הכי אוהבת הוא אביב גפן. 88.אבל אני מעריכה מאוד את אהוד בנאי, ברי סחרוף,חמי רודנר,יוני בלוך,שי גבסו,אריק ברמן,שלום חנוך,מוקי,מוש בן ארי,ואביתר בנאי. 89.הלהקה שאני הכי אוהבת היא שייגעצ. 90.אבל אני מעריכה מאוד את היהודים,מוניקה סקס,הקספרים,משינה,ואיפה הילד. 91.אני חושבת שטוקיו הוטל וסינרגיה הם להקות דפוקות לחלוטין. 92.יש לי את הדיסק האחרון של בית הבובות, ולפי דעתי הוא על הפנים. ממש התאכזבתי]; 93.יש לי סיפור ארוך עם"מכה אפורה". 94.אני מתעבת שירים מזרחיים ושירי דיכאון. 95.זו המוזיקה הכי הכי הכי רדודה שיש. אין יותר רדוד מזה. 96.שונאת. וממש לא מתחברת. 97.יש לי את כל הדיסקים של אביב גפן. ובערך 100 שירים שלו במחשב. 98.אני מכירה את חברה שלי,דורין, כבר יותר מ-10 שנים. 99.שלושת החברות הכי טובות שלי הן נעמה כמובן,דורין וירדן. 100.זהו;] ביי. מי שקראה מלכה^^"

למעלה