שאלונים ומשחקים

MaStuLa76

New member
אני מלכהD;

15.בחיים לא אכלתי דובדבנים"~" 16.זה דוחה. יאק. חח אם לא אכלת איך את יודעת?D; סתם , זה באמת דוחה ^^ אמא שלי קנתה עוגה לשבת , עם דובדבנים , אז אנמי מאלה שמוציאים ת'דובדבנים ואוכלים תעוגה , למה שאוותר עליה בגלל הדובדבנים!?D;

זה דוחה,זה דוחה. אני יודעת^^"

חחחחחחחחחחחח גם אני הייתי עושה את זה פעםXDDDDDDDD

MaStuLa76

New member
הנה רותם י'זחלD;

מה שאת לא מבינה אל תנסי להביןD= 1.עצלנית 2.אדישה 3.שונאת אבוקדו 4.שונאת טחינה 5.אוהבת את עינב 6.עצבנית 7.נמוכה 8.שם המשפחה שלי הוא קבסה 9.ולי קוראים שירהD; 10.אני אוהבת את עברי לידר [: 11.ואת אשטון קוצר [: 12.ואת סנטיאגו טג'דוD; 13.אני אוהבת מוזיקת רוק [: 14.שונאת מוזיקה דיכאון :) 15.אני בהירה [: 16.אני ציירתי לעינב בובספוג בחתימה :) 17.יש לי מעל 300 אנשים באייסי 18.יש לי עד 70 אנשים במסןD; 19.אני אוהבת לשיר במקלחת [: 20.וגם מחוץ למקלחת D; 21.אני אוהבת את החורף יותר מאת הקיץ :) 22.אני אוהבת יותר שירים באנגלית מאשר בעברית. 23.אני אמא של עינב :) 24.רבתי עם 2 חברות החודש ואני מרגישה טוב עם זה 25.אני שומרת שבת 26.השתכרתי פעם אחת בכל חיי 27.יש לי אח אחד נשוי 28.יש לי עוד 4 אחים חוץ ממני 29.שהייתי קטנה רצו לקרוא לי דנה 30.אני מרוקאית 31.אני מצחיקהD; 32.אני מאוהבת 33.שהייתי בת 4 הייתי שמנהD; 34.יש לי בת דודה שהיא גם בפורום הזה,או לפחות הייתה 35.אני אוהבת לראות בובספוג 36.אני אוהבת לראות מונית הכסףD: 37.וגם פטיטוD; 38.אני אוהבת את הצבע שחור 39.פעם הייתי פאקצהD; 40.פעם אהבתי את הראל סקעת 41.מכל האנשים בעולם אני הכי מסתדרת עם עינב ודנית 42.נשארתי שנה בגןD; 43.אני כיתה י'D; 44.אני אוהבת לצייר 45.עשיתי פעם כמה פסים בלונדיניים השיער בכיתה ו'D; 46.אני אוהבת את השם 'ליאן' 47.אני לא עוזרת בבית חחחחחחחחחח 48.מסתובבת יחפה תמיד 49.מסוגלת לאכול ארטיקי קרח באמצע החורף [: 50.עשנתי פעם קצת 51.אני מזל תאומים 52.הכי מסתדרת עם מזלות דגיםD; 53.אוהבת כובעים. 54.יש לי חולשה לבנים עם כובעים. 55.חולת שוקולד 56.אוכלת כל יום לפחות משהו אחד שמכיל שוקולד 57.הדבר היחיד שאני יודעת להכין זה פסטה ציפס וחביתהD; 58.מעדיפה מסנג'ר על אייסי 59.שהייתי קטנה הלכתי לאיבוד בסופרמקרטD; 60.שהייתי קטנה כמעט נדרסתי. 61.אוהבת את המקצוע אנגלית 62.כמעט כל יום שישי יושבת עם חברות שלי בשכונה 63.חן היא החברה שרוב הזמן אני איתה. 64.ביומולדת האחרון עשו לי מסיבת הפתעה 65.בכלל בכללי אני בת 16 כמעט וחצי 66.אני מקרית שמונה 67.אף פעם לא עשיתי בנייה בציפורניים 68.עשיתי פעם עגיל באף ונסתם לי 69.דנית אומרת שאני חרמניתD; 70.ילדותית 71.אבל בוגרת במחשבה שאני רצינית. 72.אוהבת ללכת להופעות [: 73.היה לי פעם שין 74.אני לובשת עכשיו ורוד כמו פאקצה [= 75.אני במחזור עכשיו ]: 76.הפעם הראשונה שקיבלתי מחזור היה בגיל 13 ומשהו 77.נולדתי ב7.6 78.עברתי דירה לפני 8 שנים 79.אני פרפקציוניסטית 80.שונאת להיות מחוייבת למשהו 81.אוהבת לשחק [תיאטרון] 82.ספרים שאני אוהבת אני קוראת פעמיים ואפילו 3 83.אוהבת להצטלם ולצלם 84.המאכל האהוב עליי הוא קוסקוס ושניצל 85.פעם אהדתי את מכבי חיפהD; 86.מעדיפה כדורסל על כדורגל. 87.שונאת להסביר אלף דברים 88.שונאת שמתווכחים איתי 89.שונאת נצלנים + אינטרסנטים 90.סולחת אבל שומר טינה 91.האמונה שלי באלוהים מעורערת 92.עדיין לא הצטלמתי תמונת פספורט לתעודת זהותDD; 93.אוהבת את הסמיילי הזה :) 94.שונאת שמנתקים איתי קשר ושצריכים אותי שולחים הודעה 95.צופה בשעות הפנאי בערוץ האופנהD; 96.שונאת ללמוד תנ"ך 97.מתעבת את הריח של הדלק 98.רוב הזמן אני נוסעת באוטובוסים 99.אוהבת את שייגעצ 100.הייתי פעם אחת בכל חיי אצל רופא שיניים

חחחD:

92.עדיין לא הצטלמתי תמונת פספורט לתעודת זהותDD; למי את מחכה בדיוק? למשיח? D:

נוופריי

New member
בבאאאאאאאאאאאלי:]]]

1.קוראים לי נופר 2.אני גרה בקריות. 3.השם משפחה שלי הוא בוסקילה D: 4.אוהבבבבת לאכול ... 5 הוורדתי בחיים שלי 25 קילו במשך שלוש שנים.. 6 אבל במשך חודשיים 12 :] 7 שואפת לשלמות 8 מתאהבת באנשים ורואה אותם כמושלמים :).. 9 אולי זה פאק , אבללל כזאת אני . 10 ואין אני לי מילי **רמאאאאאאאית* 11 מצחיקה 12 מעשנת 13 אפעם בחיים לא שתיתי ממש , 14 ושהייתה לי הזדמנות ,,לא יכולתי בגלל בעיות רפואיוץ 15 יש לי עוד 2 אחים 16 אחות 17 אח 19 אחותי בת 18 :S... 20 אחי בן 25 ,,,..(ניראלי) 21 הכיי הפוכים ממני , שונים בחיצוניות ובפנימיות [נכון חן?] 22 אוהבת מחשב מחוברת אליו כמו לא יודעת מה 23 מאוהבת ,, 24 מאוכזבת 25 ישלי חדר לבד 26 מתחננת לשפץ את האמאא שלו בחודש הקרווב 27 אבא קנה לי מערכת רמקולים 5 רמקולים וסאב ,, אחד היפים והטובים .. 28 אני שונאת לקבל מתנות מידידים ,:DD 29 שומעת אך ורק דיכאון ומיזרחית .. 30 דיכאון פחות תלוי מתי , 31 ואם יש מישהו בבית 32 אמא שלי שונאת את המוזיקה הזאת 33 יש לי את כ-ל הדיסקים של אייל גולן :] 34 אמממ,, חולה על הופעות של אייל גולן :)) 35 יש לי הרבה הרבה חברים מטירה [: 36 וזה שאני אוהבת גם מטירה 37 מאמינה בה' .. 38 כל מה שאני חולמת בלילה . באותו שבוע זה התגשם :S 39 גם אותי זה הפחיד , 40 במשך חודש חלמתי על רכבת .... 41 אבל השבוע זה הפסיק . 42 נוקמת , 43 חברותית 44 בדרנית 45 לא אוהבת סרטים 46 נירדמת בסרטים 47 מכיתה ו' לא אכלתי מלווח D: תמיד אמא הייתה אומרת זה מלאא שמןןןן את תשמיני ,, אז לא הייתי אוכלת 48 וביום שבת , היתה הפעם הראשונה שאכלתי ג'חנון , לא להיט :S ,,,.. 49 מתה מתה מתההההה על ילדים קטנים :] 50 מקווה בעתיד לעשות הרבה הרבה ילדים -ילדים זה שימחה :] 51 בחדר שלי יש מלאמלאמא תמונות שלי שהייתי קטנה [ : טוב נו שלי ושל אחותי:] 52 יש לי כלבה 53 ואני שונאאאאאאאאאת אותה שונאת 54 מאחלת לה למות 55 היא מסריחה נורא נורא .. 56 למרות שאחי פעם בחודש מקלח את הדבר החום המסריח הזה ... 57 פיקחית 58 מגלה הכל ! 59 כבוד דבר ראשון 60 צניעות 61 יש לי עגיל באף 62 ובקרוב יהיה בטבור 63 יש לי פלאפון D= 64 מחברת אורנג' ... נוקיה מגעילה כזאתי ... 65 יש לנו בבית 8 פלאפונים ואנחנו רק 5 נפשות D: לאמא יש 3 ... 66 שהייתי קטנה עקץ אותי עקרב בתחתDDDDDDD= מזל שהוא לא היה ערסי אחרת היו מורידים לי את התחת:OO 67 שהייתי קטנה היה לנו כלב זהב לבן.. לבןלבן לבןןןןן קראו לו דיאגו ,, אבל הוא מת :) 68 שונאת חיות !!!1 69 חחחחחחחח איזה מספרD: ,,.. אממ,, אני מרוקאית 70 לאבא יש עיניים כחולות 71 ולאחותיירוקות.. 72 אחי הגדול חכם , ולא קשור למשפחהDD: 73 אני מטר 70 74 שוקלת 60 75 שבוע הבא בעזרת ה' מתחילה דיאטה להוריד 5 6 7 קילו:)).. 76 ישלי מקלדת סיליקון כזאת , לא ממליצה ,.. 77 עשו אותה בשבילי ,, כי אני אוכלת לייד המחשב ואפשר לנקות אותה עם מגבון D: 78 יש לי אולסטאר שחורות 79 ונייק שוקס ורודותD: 80 ונייק שוקס תכלת עם כסף 81 ואדידס לבנות עם פסים תכלת 82 ואדידס לבנות עם פסים לבנים ומשהו מאחורהה בזהב 83 מתה על מותגים 84 חולה על ערסים 85 הם ילדים טובים בעניי :) 86 אין מישהו אחד שיבין אותי 87 בדברים שקשורים לאהבה 88 מנתקת קשר מהר מאוד עם אנשים שמאכזבים אותי , לא ישמעו ממני יותר:) 89 מחליטה משהו ועומדת על שלה .. 90 יש לי ידיד טוב שהוא ממש מעצבן חחח והוא גם מעצבן המון את חן 91 הוא צומי 92 התכונה הכי מגעילה בבני אדם זה קנאות , שונאת את זה 93 אני תמיד ישלב את עצמי לחברה שאני איתה 94 אוהבת סדר 95 אוהבת בגדים 96 אוהבת לבזבזז , עד שיוצא לאמא המיץ 97 אוהבת להתאפר 98 יש עליי שרשרת זהב מהבת מצווה של אחותי :] 5 וחצי שניםם [: 99 טוב נו היא ניקרעה אז הורדתי אותה לשנה .. אבל החזרתי:)).. 100 אתם קופים :) חח סתם , כל הכבוד שקראתם הכל :]

MaStuLa76

New member
חם לי.^^

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? 3.גוף שרירי או רגיל? 4.צבעי גועש או צבעי שמן? 5.עברי לידר או אביב גפן? 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? 7.בורקס או פשטידה? 8.שרמנטיות-בעד או נגד? 9.נשיקה במצח או בפה? 10.מיים קרים או שוקו קר? 11.ענבים או בננה? 12.ירח או כוכבים? 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? 14."זהו זה" או "דומינו"? 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? 17.ג'ודו או איגרוף? 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? 20.מוזיקה-באוטו או בבית? -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? 23.מה הכי חשוב בזוגיות? 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: 27.רואה הרבה טלוויזיה? 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום גיים בויז? 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? 44.האם מחמיאים לך על האופי? 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? 47.איך היה? 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? -האם את/ה? 56.דאגן/ית? 57.יפה? 58.תמים/ה? 59.רומנטי/ת? 60.פחדן/ית? 61.ביישן/ית? 62.אמיץ/ה? 63.חזק/ה מבחינה פיזית? 64.מרבה לשקר? 65.שוויצר/ית? 66.חם/ת מזג? 67.חכם/ה? 68.אובססיבי/ת? 69.טיפוס של נוסטלגיה? 70.מנומס/ת? -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': 72.עיתון אהוב: 73.סרט דרמה אהוב: 74.מתקן אהוב בלונהפארק: 75.בילוי אהוב: 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: 77.תוכנית אירוח אהובה: 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: 79.תוכנית רדיו אהובה: 80.זמן אהוב במשך היממה: 81.שפה אהובה: 82.מחמאה אהובה: 83.ירק אהוב: 84.פרח אהוב: 85.שם אהוב לבן/בת: -אסוציאציות: 86.מלחמה: 87.פשע: 88.מוסר: 89.חוכמה: 90.טלוויזיה: 91.יופי: 92.גן: 93.טוב: 94:רע: 95.ארז טל: 96.ספורט: 97.אהבה: 98.הורים: 99.בן אדם: 100.השאלון הזה:

MaStuLa76

New member
אמרת שאני מסוכן וחולה,שנימאס לך לסבול אחריי.

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים?בנים. 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו?לואיס. 3.גוף שרירי או רגיל?שרירי,אבל לא יותר מדיי. 4.צבעי גועש או צבעי שמן?גועשששששששD; 5.עברי לידר או אביב גפן?עברי לידר
6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות?מילים מעליבות. 7.בורקס או פשטידה?בורקס.
8.שרמנטיות-בעד או נגד?בעד. 9.נשיקה במצח או בפה?בפה. 10.מיים קרים או שוקו קר?מים קרים. 11.ענבים או בננה?ענבים3> 12.ירח או כוכבים?ירח. 13.אריק איינשטיין או גידי גוב?אריק. 14."זהו זה" או "דומינו"?דומינוווו.אח איזו נוסטלגיה . \: 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?אבא. 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר?נעמממיD; 17.ג'ודו או איגרוף?איגרוף. 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני?מיני. 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות?שמש. 20.מוזיקה-באוטו או בבית?בכל מקום. -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?אמ,אני חושבת שהיומולדת האחרון שלי. ובבית מלון לפני שנתיים. 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?מצחיקים כאלה. 23.מה הכי חשוב בזוגיות?כנות.אמון. 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר:אושר.אושר ואושר. 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?בדר"כ בסדר. 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם:חן.עינב.דנית.אבא וזהו. 27.רואה הרבה טלוויזיה?כשאין אינטרנט. 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע?שעתיים 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע?ניראה לי במורדים,קמילהD; 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר?קוראסוןD; 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ?שוקו.
32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע?לא זוכרת 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך?לא. 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום גיים בויז?סתם אהבתי אותם והיה לי משעמם באותה תקופהD; 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?לא עניינכםD; 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך?בטירוף. 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי?מבחינת שניהם. 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?אופנועעעעעעעעD; 40.מה הוא האוטו האהוב עליך?לא מבינה במכוניותD; 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?נתניה,ת"א. מעניינות כאלה P; 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני?כן. 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך?שיער.גוף ^^ 44.האם מחמיאים לך על האופי?כן. 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך?שאני עוזרת.בלהבלה. 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה?מזמן. 47.איך היה?כייף גדול. 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?כן. 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...):זה מידע אישי. 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך?שהתנתקתי משני חברות שעשו לי רע. -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך?ברור.מה זו השאלה הזו בכלל. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?בורחתD; 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה?לא נכנסת לשיעורים שלוD; 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר?מנתקת! 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל?דנידין.לראות ולהיות בלתי ניראת. -האם את/ה? 56.דאגן/ית?קצת. 57.יפה?אולי 58.תמים/ה?קצת 59.רומנטי/ת?כן 60.פחדן/ית?כןD; 61.ביישן/ית?תלוי מתי 62.אמיץ/ה?לא 63.חזק/ה מבחינה פיזית?ניראה לי שכן. 64.מרבה לשקר?כןD; 65.שוויצר/ית?לא 66.חם/ת מזג?כן 67.חכם/ה?ברור 68.אובססיבי/ת?כן.. 69.טיפוס של נוסטלגיה?כן 70.מנומס/ת?לא -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':גבינה עם קטשופ.בקיצור-טוסט. 72.עיתון אהוב:ראש 1\מעריב לנוער. 73.סרט דרמה אהוב: 74.מתקן אהוב בלונהפארק: 75.בילוי אהוב:איתו. 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה:חן. 77.תוכנית אירוח אהובה: 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: 79.תוכנית רדיו אהובה: 80.זמן אהוב במשך היממה:לילה. 81.שפה אהובה:אנגלית.ספרדית. 82.מחמאה אהובה: 83.ירק אהוב: 84.פרח אהוב: 85.שם אהוב לבן/בת:ליאן. -אסוציאציות: 86.מלחמה:פיגועים 87.פשע:כלא 88.מוסר:כבוד 89.חוכמה:אני 90.טלוויזיה:בשעות בפנאיXD 91.יופי:בלה 92.גן:בלה 93.טוב:בלה 94:רע:בלה 95.ארז טל:מעצבן 96.ספורט:טניס 97.אהבה:הוא 98.הורים: 99.בן אדם:הוא 100.השאלון הזה:חמוד

ג'קי מצאה לה איזה כלב זרוק לו ברחוב..

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים?שניהם חרא. 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו?שוםכלום. 3.גוף שרירי או רגיל?גוף עם מעט ~מאוד~ שרירים. 4.צבעי גועש או צבעי שמן?גועש. 5.עברי לידר או אביב גפן?בוודאי שאביב. עברי בסדר לא יותר מזה. 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות?מילים מעליבות. 7.בורקס או פשטידה?בורקס
. 8.שרמנטיות-בעד או נגד?בעד. 9.נשיקה במצח או בפה?בפה. 10.מיים קרים או שוקו קר?שוקו קר. 11.ענבים או בננה?ענבים. 12.ירח או כוכבים?ירח. 13.אריק איינשטיין או גידי גוב?אריק! 14."זהו זה" או "דומינו"?זהו זה. 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?אני ילדה של אמא. 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר?נועה שחרD: 17.ג'ודו או איגרוף?איגרוף. 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני?גם וגם. 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות?משקפי שמש
. 20.מוזיקה-באוטו או בבית?אוי באוטו הכי כיף. אבל גם בבית. -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?החופש הגדול. 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?שיער. עיניים. 23.מה הכי חשוב בזוגיות?נאמנות ואמון. 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים:דברים?כאילו חפצים? לא הבנתי:| 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?טובים. 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם:משפחה,נעמה והחברות וההוא שלי[
]. 27.רואה הרבה טלוויזיה?כן. 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע?4-5 שעות. 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע?מזבנג!
את גל. [ליאון רוזנברג].אמג כמה אהבתי את התכניחת הזאת..וכי כולם אהבו אותו אז גם אניD: 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר?כריות. 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ?שוקו. 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע?לואיסנה מהמורדים. :| 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך?לא 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע?- 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום גיים בויז?סתם כי היה לי משעמם.D: 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?יש ויש. 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך?לא. 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?אופנוע. 40.מה הוא האוטו האהוב עליך?מרצדסD: 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?ת"א ונתניה.33> 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני?לפעמים 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך?לא יודעת 44.האם מחמיאים לך על האופי?כן 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך?על זה שאני כנה 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה?בחופש הגדול 47.איך היה?כיף 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?כן 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך?ברור! זה הילד שלי. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?לא יודעת 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה?בחיים זה לא יקרהD: 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר?ממשיך את הקשר. 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל?לעוף.. -האם את/ה? 56.דאגן/ית?כן 57.יפה?לא יודעת 58.תמים/ה?לא 59.רומנטי/ת?כן 60.פחדן/ית?כן 61.ביישן/ית?כן 62.אמיץ/ה?לא 63.חזק/ה מבחינה פיזית?לא 64.מרבה לשקר?כשצריך 65.שוויצר/ית?לא 66.חם/ת מזג?לא 67.חכם/ה?קצתD: 68.אובססיבי/ת?כן 69.טיפוס של נוסטלגיה?כן! 70.מנומס/ת?כן -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':חביתה 72.עיתון אהוב:ידיעות 73.סרט דרמה אהוב:אמ לא יודעת 74.מתקן אהוב בלונהפארק:רכבת הרים[; 75.בילוי אהוב:יש ויש 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה:נעמה והוא. 77.תוכנית אירוח אהובה: 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: 79.תוכנית רדיו אהובה: 80.זמן אהוב במשך היממה: 81.שפה אהובה: 82.מחמאה אהובה: 83.ירק אהוב: 84.פרח אהוב: 85.שם אהוב לבן/בת: -אסוציאציות: 86.מלחמה: 87.פשע: 88.מוסר: 89.חוכמה: 90.טלוויזיה: 91.יופי: 92.גן: 93.טוב: 94:רע: 95.ארז טל: 96.ספורט: 97.אהבה: 98.הורים: 99.בן אדם: 100.השאלון הזה: איי ניד טו גוD:

O דילב O

New member
../images/Emo105.gifעונה *)

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים? פיי, אף אחד מהם . 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? לואיס. 3.גוף שרירי או רגיל? שרירי אבל לא בהגזמה. 4.צבעי גועש או צבעי שמן? צבעי שמן. 5.עברי לידר או אביב גפן? עברי לידר. 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות? מילים מעליבות. 7.בורקס או פשטידה? בורקס. 8.שרמנטיות-בעד או נגד? בעד. 9.נשיקה במצח או בפה? תלוי ממי. 10.מיים קרים או שוקו קר? מים קרים. 11.ענבים או בננה? ענבים. 12.ירח או כוכבים? כוכבים. 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? לא הוא ולא הוא. 14."זהו זה" או "דומינו"? לא ראיתי אף אחד מהם. 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא? אמא. 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר? נועה שחר. 17.ג'ודו או איגרוף? ג'ודו. 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני? מיני. 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות? שמש. 20.מוזיקה-באוטו או בבית?גם וגם. -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה? לא יודעת. 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני? גוף. 23.מה הכי חשוב בזוגיות? נאמנות ויכולת להקשיב. 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים: אהבה , כסף ובריאות. 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך? על הפנים
. 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם: אמא , אבא , סבתא , נופר וחן. 27.רואה הרבה טלוויזיה? כן. 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע? לפחות 5 שעות. 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע? יהודה לוי. 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר? קורנפלקס. 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ? מים. 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? פוקימון וכל אלה .. 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך? כן. 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע? רע. 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום גיים בויז? פשוט כתבתי בגוגל גיים בויז והגעתי. 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה? להשתנות. 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך? לא. 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי? - 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך? אוטו ?? 40.מה הוא האוטו האהוב עליך? S: 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע? ת"א , עיר עם חיים ( = 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני? כן. 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך? הכל, אנערף. 44.האם מחמיאים לך על האופי? כן. 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך? סתמו. 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה? לפני שנתיים. 47.איך היה? כיייף :] 48.האם בכית פעם בגלל אהבה? כן. 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...): - 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך? שהכלבה שלי המליטה, בת מצווה שלי ... -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך? כן. 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב? הייתי נבהלת ובורחת חחח 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה? כלום. 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר? תלוי מי. 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל? לא יודעת. -האם את/ה? 56.דאגן/ית? כן. 57.יפה? S: 58.תמים/ה? לפעמים. 59.רומנטי/ת? כן. 60.פחדן/ית? לפעמים. 61.ביישן/ית?לפעמים. 62.אמיץ/ה? כנ"ל. 63.חזק/ה מבחינה פיזית? לא. 64.מרבה לשקר? לא. 65.שוויצר/ית? לא. 66.חם/ת מזג? לא. 67.חכם/ה? כן. 68.אובססיבי/ת? - 69.טיפוס של נוסטלגיה? כן. 70.מנומס/ת? כן. -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ': חומוס עם מלפפון חמוץ , גבינה לבנה עם מלפפון. . . 72.עיתון אהוב: ראש 1. 73.סרט דרמה אהוב: מלא. 74.מתקן אהוב בלונהפארק: רכבת שדים, גלגל ענק. 75.בילוי אהוב: בקניון או בבית. 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה: הרבה. 77.תוכנית אירוח אהובה: כל מיני. 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: עידו ממונית הכסף חחח חתיך. 79.תוכנית רדיו אהובה: ורדה רזיאל ז'קונט
. 80.זמן אהוב במשך היממה: ערב. 81.שפה אהובה: ספרדית!!! 82.מחמאה אהובה: יפה 83.ירק אהוב: כרוב , מלפפון , גזר. 84.פרח אהוב: כלניות. וחמניות. 85.שם אהוב לבן/בת: בת: ליאן , מריאור ,אושר. בן: אושרי , איליי. -אסוציאציות: 86.מלחמה: פחד מוות. 87.פשע: סכין. 88.מוסר: השכל D: 89.חוכמה: גאון. 90.טלוויזיה: טלנובלות. 91.יופי: צניעות. 92.גן: הורים. 93.טוב: רע. 94:רע: פושעים. 95.ארז טל: הכספת
96.ספורט: כדור. 97.אהבה: חיים. 98.הורים: דאגה. 99.בן אדם: בן אנוש
100.השאלון הזה: אחלה :]

MaStuLa76

New member
איכ דיל../images/Emo5.gif../images/Emo5.gif

מה את בהיריון !??! מזה חומוס עם מלפפון חמוץ ?!?!?!?

נוופריי

New member
פיתאום אבדה לי התחושה אם זה דימין או מציאות

זה או זה: 1.איזה עם טוב יותר בדר"כ-בנות או בנים?בנין 2.איזה שם יותר יפה-לואיס או מרצ'לו? 3.גוף שרירי או רגיל?שרירי 4.צבעי גועש או צבעי שמן? 5.עברי לידר או אביב גפן?עברי , אביב מוזרר 6.מה יותר פוגע-מכות או מילים מעליבות?מילים 7.בורקס או פשטידה?בורקס 8.שרמנטיות-בעד או נגד?בע 9.נשיקה במצח או בפה?פה 10.מיים קרים או שוקו קר?שוקו 11.ענבים או בננה?ענבים 12.ירח או כוכבים?ירח 13.אריק איינשטיין או גידי גוב? 14."זהו זה" או "דומינו"? 15.למי את/ה יותר קרוב/ה-לאבא או לאמא?חח 16.דמות מ"השיר שלנו"-נועה שחר או נעמי שחר?נעמי 17.ג'ודו או איגרוף? 18.חצאית ארוכה או חצאית מיני?לא זה ולא זה , ולא מיני , 19.משקפיי שמש או משקפיים רגילות?גם וגם 20.מוזיקה-באוטו או בבית?גם וגםD: -שאלות כלליות: 21.איזו תקופה בחייך הכי מרגשת אותך,כשאת נזכרת בה?מרגשת? נאממ בריתה 22.מה עושה לך את זה בבני המין השני?בחיצוניות?? גוף ,, חח בפנימיות ילדותיות כזאת 23.מה הכי חשוב בזוגיות?אמון 24.ציין/י את 3 הדברים החשובים לך ביותר בחיים:משפחה חברות בריאות 25.איך היחסים שלך עם האחים/אחיות שלך?חחח אין יחסים חח סתם עם אחותי סבבה אחי מריבות 26.ציין/י את 5 האנשים הקרובים אליך ביותר בעולם:אמא אבא הילה דלז חן ורינת 27.רואה הרבה טלוויזיה?לא 28.כמה זמן את/ה משקיע/ה מול הטלוויזיה ביום ממוצע?חמש דקות 29.מי היא הדמות שהכי אהבת אי פעם מסדרה כלשהי בטלוויזיה,ומדוע?אושרי כהן הוא כזה כוסון 30.מה את/ה נוהג/ת בדר"כ לאכול לארוחת בוקר?תלוי מתי בביצםר בייגל טוסט חובה להגמל חחחחחח ובבית קורנפלקס אם בכלל 31.ומה את/ה שותה על הבוקר,בדר"כ?שוקו בדרך בשקית 32.איזו דמות הכי שנאת אי פעם מסדרת טלוויזיה כלשהי,ומדוע? 33.האם קרה לך פעם שחבר/ה ממש טוב/ה שלך ירד עלייך?כה 34.איך הרגשת עם זה באותו רגע?DDDDDDDDD: , בצחוק מה 35.איך הגעת להחלטה להצטרף לפורום גיים בויז?חחח דלז 36.מה היא ההחלטה הכי גורלית שלקחת בחיים שלך עד כה?גורלית.??:O להתחיל ללמוד בכיתה ט' זה התחיל 37.האם העבר שלך השפיע בצורה משמעותית על חיי ההווה שלך?ברור 38.אם כן,באיזה אופן הוא השפיע-חיובי או שלילי?חיובי עד מאוד 39.מה הוא כלי התחבורה האהוב עליך?אופנוע 40.מה הוא האוטו האהוב עליך?חחחחחחחחחח אמר כאילו 41.מה היא העיר האהובה עליך,ומדוע?ת''א, כיכולם שםם כייף כזה אנערף 42.האם מחמיאים לך על המראה החיצוני?כן 43.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר במראה החיצוני שלך?כל מיני יאלה 44.האם מחמיאים לך על האופי?כן 45.אם כן,על מה מחמיאים לך בעיקר באופי שלך?בוגרת 46.מתי היית בלונה-פארק פעם אחרונה?חחח פיי 47.איך היה?חחחחחחחחח עליתי גג על הסוסים המסתובבים האילו 48.האם בכית פעם בגלל אהבה?כל לילה 49.ציין/י אירוע שנתן לך "סתירה מצלצלת" בחייך(רק אם זה לא מידי אישי...):יאישיש 50.ציין אירוע שעשה לך טוב במיוחד בחייך?נאמ -אם... 51.אם כהורה,אחד הילדים שלך היה פחות יפה ופחות מוצלח משאר הילדים שלך,היית נותן לו יחס שווה לכל שאר ילדיך?לאאאאאאאאא 52.אם המורה שלך היה/היתה מתוודא/ת בפניך שהיא/הוא מאוהב/ת בך,איך היית מגיב?מהר לעלות לי בציון 53.אם את/ה בעצמך היית מאוהב/ת באחד מהמורים/ות שלך,מה היית עושה עם זה הלאה?לא 54.אם היית שונא/ת את אחד החברים שלך,מה היית עושה עם זה?מנתק/ת קשר או ממשיך/ה את הקשר?מנתק 55.אם היו אומרים לך שאת/ה יכול/ה לקבל יכולת/תכונה על אנושית אחת,מה היית בוחר/ת לקבל?רואה ואינו ניראה -האם את/ה? 56.דאגן/ית?ככה 57.יפה?כה 58.תמים/ה?ממש לא 59.רומנטי/ת?שונאת את זה 60.פחדן/ית?כה 61.ביישן/ית?לא חחחחחחחחחח 62.אמיץ/ה?כה 63.חזק/ה מבחינה פיזית?כה 64.מרבה לשקר?לא 65.שוויצר/ית?לא 66.חם/ת מזג? 67.חכם/ה?כה 68.אובססיבי/ת?כהההההההההה 69.טיפוס של נוסטלגיה?לא 70.מנומס/ת?כן -דברים אהובים: 71.מילוי אהוב בסדוויץ':חח גבינה צהובה קטצ'ופ וזיתים ולא לישכוח לשים בטוסטר 72.עיתון אהוב: 73.סרט דרמה אהוב: 74.מתקן אהוב בלונהפארק:הנדנדות גג 75.בילוי אהוב:קניות 76.בן אדם אהוב שהוא לא מהמשפחה:רינת 77.תוכנית אירוח אהובה: 78.מגיש/ת תוכנית אהוב/ה: 79.תוכנית רדיו אהובה:חחחחחחחח בריזה 80.זמן אהוב במשך היממה:בלילה 81.שפה אהובה: 82.מחמאה אהובה:אייזהיפה 83.ירק אהוב:מלפלפון 84.פרח אהוב:נופר 85.שם אהוב לבן/בת:לבןן אממ אושרי חח ,, ולבת יש כלמיני אושר אושרת -אסוציאציות: 86.מלחמה:לבנון 87.פשע:סכינים מאור אמסלם 88.מוסר: 89.חוכמה:אייל צדיק 90.טלוויזיה:אחותי 91.יופי:חחחחחחחחחחחחחחחח! 92.גן:תיק של דורהD: 93.טוב:רע 94:רע:טוב 95.ארז טל:הכלב שלו 96.ספורט:נעלים 97.אהבה:אלעד 98.הורים:אמא 99.בן אדם:רינת 100.השאלון הזה:זבלD:

נוופריי

New member
ששאלון שמצאאתי:]

קוראים לך: אם היית יכול לקרוא לעצמך בשם אחר איך היו קוראים לך? השם הכי יפה לילד? השם הכי יפה לילדה? הכינויים שיש לשם שלך? הכינוי הכי אהוב? מה השם הכי מצחיק ששמעת? האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו? האם תקרא לבת שלך על שמך? אם היית נולדת במין השני, איך היו קוראים לך? מזל? מידת נעליים? חיות מחמד? כיתה? איזה שפות את מדברת? בת כמה את? החלום שלך? את חושבת שהוא יתגשם? מה אוהבת לאכול? מה אוהבת לשתות? צבע עיניים? צבע שיער? רגישה לדגדוגים? כמה אחים? אוהבת את החיים? מסר לחיים? יש לך גשר? יש לך משקפיים\עדשות מגע? מה הדבר הכי חשוב לך? יש חבר? ממה את הכי פוחדת? צבעת פעם את השיער? גיל שהיית רוצה להיות? יש פירסינג? קעקועים? האם אתה חי את הרגע? יש לך סודות? אתה שונא את עצמך? את אוהבת את כתב יד שלך? יש לך הרגלים רעים? איזו מחמאה את מקבלת מרוב האנשים? אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? האם יש משהו שמפחיד אותך או שאת שונאת בעצמך? יש לך יומן/ג`ורנל? מה החולשה הכי גדולה שלך? מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? התאהבת פעם? פעם חשבת להתאבד? התנשקת פעם בן עם בן/ בת עם בת? שיקרת פעם? התאהבת בידיד? עשית פעם סיאנס? היית פעם בחו"ל? הרבצת למישהו? הסרט הכי דפוק שראית? שחית בעירום? ברחת מהבית? התחילו איתך? נשארת ערה כל הלילה? לא אכלת יום שלם? דיברת בטלפון כל הלילה? הרגת מישהו? בגדו בך? הרגת חיה בטעות? הרגת חיה בכוונה? גנבת משהו? פגעת בעצמך? רצית למות? עישנת סיגריות? עישנת נרגילה? שתית אלכוהול? השתכרת? התאפרת? רצית להיות מישהו שאת לא? רצית להיות בן המין השני? התעלפת? נשברה לך שן? קיבלת נכשל בתעודה? רכבת על אופניים? רכבת על סוס? רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? שיחקת כדורגל? הוצאת מלא כסף על שטויות? הברזת מביצפר? היית מאושרת? התנצלת על משהו שעשית? קמת באמצע הלילה סתם ככה? זכרת חלום? נרדמת בשיעור? העברת פתקים בשיעור? תפסו אותך? התעקשת על משהו מטופש? התחרפנת? ביקרת אצל פסיכולוג? חיכית למשהו שלעולם לא יגיע? צרחת מפחד? נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? התנשקת צרפתית? ניסית דיאטה? טסת? נסעת ברכבת? דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? דיברת בשיעור? פחדת מהחושך? היית בבית חולים? עשו לך תפרים? יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן? אהבת מישהו כ"כ שזה גרם לך לבכות? נשבר לך הלב? שברת למישהו את הלב? קינאת במישהו אחר? היית גאה בעצמך? הרגשת שלא מעריכים אותך בגלל משהו שעשית? בכית בגלל מישהו? בכית בגלל מישהי? עשית משהו שלא חשבת שתעשי? התעלמת ממישהו בכוונה? סיננת מישהו בטלפון? ניתקת למישהו בפרצוף? רצית לצרוח ולא עשית זאת? אמרת למישהו שאת שונאת אותו? חיבקת מישהו מפורסם? תפסת טרמפ? הלכת לאיבוד? היית ברדיו/טלויזיה? היה לך חלום שחזר כמה פעמים?

נוופריי

New member
+עונה+:}]

קוראים לך: נופר אם היית יכול לקרוא לעצמך בשם אחר איך היו קוראים לך? אושר השם הכי יפה לילד? אושרי , השם הכי יפה לילדה? אושר הכינויים שיש לשם שלך?נופופה נופופו נופה נופי D: נופי יופי DD; הכינוי הכי אהוב? נופופה מה השם הכי מצחיק ששמעת?מאיו'צקהD: האם השם שלך הוא על שם מישהו/משהו?פרח,,.. האם תקרא לבת שלך על שמך? לא אם היית נולדת במין השני, איך היו קוראים לך? חחחחחח מאיפה לי מזל? בתולה מידת נעליים?40 חיות מחמד? שום דבר כיתה? י',, איזה שפות את מדברת?אידיש בת כמה את? 15 החלום שלך? אשמור לעצמי,D=1 את חושבת שהוא יתגשם? ברור מה אוהבת לאכול? הכל מה אוהבת לשתות? קולה צבע עיניים? חום צבע שיער?חום רגישה לדגדוגים?ככככןD;; כמה אחים? 2 אוהבת את החיים?כה מסר לחיים? יש לך גשר? לא יש לך משקפיים\עדשות מגע?לא מה הדבר הכי חשוב לך? משפחה יש חבר? לא ממה את הכי פוחדת?מוות צבעת פעם את השיער? חח היה לי גוונים :] גיל שהיית רוצה להיות? 20,, יש פירסינג? אף קעקועים?לא האם אתה חי את הרגע? כן יש לך סודות? המון אתה שונא את עצמך? לא את אוהבת את כתב יד שלך?כן יש לך הרגלים רעים?כן איזו מחמאה את מקבלת מרוב האנשים? תלוי מימי .. אם היית מישהו אחר, האם היית מתחבר עם עצמך? כן האם יש משהו שמפחיד אותך או שאת שונאת בעצמך?חחחחחח ,,לא,. יש לך יומן/ג`ורנל?לא מה החולשה הכי גדולה שלך?מתאהבת מהר מה השיעור הכי חשוב שלמדת מהחיים? אמממ שחיים אך ורק פעם אחת התאהבת פעם?כן פעם חשבת להתאבד?כן התנשקת פעם בן עם בן/ בת עם בת? כןןןD: שיקרת פעם?כן התאהבת בידיד?כן עשית פעם סיאנס?לא היית פעם בחו"ל? כן הרבצת למישהו?כן הסרט הכי דפוק שראית? שחית בעירום? לא ברחת מהבית? כן התחילו איתך? כן נשארת ערה כל הלילה?כה לא אכלת יום שלם? כן דיברת בטלפון כל הלילה?כן הרגת מישהו? D= לא בגדו בך? כן הרגת חיה בטעות? בכוונה!! הרגת חיה בכוונה? ככןן:))))) גנבת משהו?כן פגעת בעצמך?כן רצית למות? כן עישנת סיגריות?כן עישנת נרגילה? כן שתית אלכוהול? כן השתכרת? לא התאפרת? תמיד:] רצית להיות מישהו שאת לא?כן רצית להיות בן המין השני? כן התעלפת?כן נשברה לך שן?לאD: קיבלת נכשל בתעודה?כן רכבת על אופניים? כן רכבת על סוס? כן רקדת עד שכמעט נפלת מהרגליים? כן שיחקת כדורגל? כן הוצאת מלא כסף על שטויות? כן הברזת מביצפר? כן היית מאושרת? כן התנצלת על משהו שעשית? כן קמת באמצע הלילה סתם ככה?כן זכרת חלום? כן נרדמת בשיעור?כן העברת פתקים בשיעור? כן תפסו אותך? כן התעקשת על משהו מטופש? כן התחרפנת? כן תמיד ביקרת אצל פסיכולוג?כן חיכית למשהו שלעולם לא יגיע?כן צרחת מפחד? כן נשארת בבית ביום שישי בערב סתם כי התחשק לך? אכן התנשקת צרפתית? כן מי לא?:S ניסית דיאטה?כן טסת? כן נסעת ברכבת?כן דחפת דברים מתחת למיטה כדי לגרום לחדר שלך להיראות יותר נקי? אין מקום מתחת למיטה דיברת בשיעור? כן פחדת מהחושך? לא היית בבית חולים?כן עשו לך תפרים? לא יצאת עם יותר מבנאדם אחד באותו זמן?לא אהבת מישהו כ"כ שזה גרם לך לבכות? כן נשבר לך הלב? כן שברת למישהו את הלב?כן קינאת במישהו אחר? לא היית גאה בעצמך? כן הרגשת שלא מעריכים אותך בגלל משהו שעשית? כן בכית בגלל מישהו? כן בכית בגלל מישהי? כן עשית משהו שלא חשבת שתעשי? כן התעלמת ממישהו בכוונה? כן סיננת מישהו בטלפון?כן ניתקת למישהו בפרצוף?כן רצית לצרוח ולא עשית זאת?כן אמרת למישהו שאת שונאת אותו?כן חיבקת מישהו מפורסם? כן תפסת טרמפ?לא הלכת לאיבוד? כן היית ברדיו/טלויזיה?כן היה לך חלום שחזר כמה פעמים? כן

למעלה